Világ 60 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Tipp az összefogásra: írjátok külsőn, hogy semmiképpen ne fogjanak össze, akkor mindenki szövizni akar majd a másikkal.
But change my mind
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Hívem, a varázsgömb nem hazudik, megjósoltam, hogy a gulyásgyerek húz még egy falut a Viking klánnak és így is lett. Láthatjátok, hogy mindig olyan dolgot írok le, amely be is fog következni.
Akik eddig kételkedtem a hatalmamban remélem most végre megtérnek és belátják, hogy nincs ellenszer rám és beállnak a sorba.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
De ahogy nézem, az FS többet fizetett

Szurkolok nektek te is tudod!:)
sJhtHxm.png

eTLKXjH.png
 
Utoljára szerkesztve:

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Nem fog létrejönni technikai klán míg az FS nem indul el Északnak. Túlélési ösztön . A klánok északon addig ütik egymást míg az FS nem kezdi el valamelyiket csépelni, ha csak nem mindegyiket.

északon jó buli van igaz velunk szembe egyenlore a winter a nyerő de reméljuk ez fog valtozni
amugy meg semmi közöm az FS de az igaz amit csinalnak azt igazan jól teszik
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Ezt csak így itt hagyom a híveimnek.

FS 390 falu
Winter 225 falu
Royal 183 falu
VS 152 falu

És ugye a VS meg Winter is üti a Royal klánt. Ha már swak (én) felhozta yugit, akkor az ő szavával élve bucira lesznek verve az északi klánok.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
szerintem ez a szerver még nagyon érdekes is lehet,északon már most az,hiszen 2 klán fogott össze 1 másik ellen...
a Royal klánt eddig nem ismertem,de eddig ígéretesen teljesítenek,szurkolok nekik,hogy nyerjék meg északot,ha már így kétoldalról kapják az áldást :)
nekünk még bele kell húzni,hiszen a 3klánnak együtt 560 falva van és ha véletlen összefognának jelentős helyzeti hátrányból kellene visszajönnünk...szeretném,ha mire eldöntik északon melyik lónak nagyobb,mármint melyik ló fut gyorsabban addig egálra kihoznánk faluszámban a trió ellen :)
jelen állás szerint kialakult 3oldal....vagyunk mi,van a royal meg van a vikings és a winter együttese...ez mér csak azért is érdekes,mert a hármasból a winter volt előzetesen a legerősebbnek kikiáltva,főleg tekintettel a két szervergyőzelmükre,de egyelőre a royal tűnik az ígéretesebbnek,ha csak egy egymás elleni eredményeket nézzük...a vikings tele van OS tagokkal,de ettől függetlenül szerintem az északi klánok közül még mindig a legkevésbé félelmetesek,dacára annak,hogy az FS-t szépen megtartották az északi részen,sőt még falvakat is hoztak tőlünk...
jelenlegi felállást nézve ha a winternek és a vikingsnek sikerült eltüntetnie a royalt akkor meg is lenne egy 2kontira kiterjedő északi szövetség ellenünk,de eddig a royal remekül tartja magát(mikor nézem hogy megy az adok-kapok mindig hozom a popcornt)
a nagy kérdések egyike,hogy az FS mikor dipózik le a royal-al ha már ennyire bántják szegényt igazán segíthetnének nekik valamelyik kontit megnyomva,vagy hogy amint elindulnak majd a frontharcok nagyjából másfél hónap múlva,akkor melyik klán emelkedik felül...a reklám után kiderül !:D:D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
"A vikings tele van OS tagokkal"

Kérlek szépen mondd el hány OS tag van nálunk? :D Max ha 5-öt tudsz mondani szerintem a 71-ből. És az nem számít soknak de ez az én véleményem :)
 
Fent