Világ 60 Csevegő

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
25%-ban Eki vagyok, ami feljogosít a gömb használatará és megbízható információval fogok szolgálni, ahogy ő is tette ezidáig.

Negatív erőt érzek, látom, hogy egy eddig példátlan összefogás van készülőben, talán újra eljő a technikai klánok ideje és ez az FS vesztéhez vezethet. Viking-Winter-WS triumvirátus van kilátásban, miután a Royal klán nem akart behódolni, így haragomat rájuk uszítottam és elátkoztam őket, megvannak számlálva napjaik.

Egyelőre érjétek be ennyivel, hithű hívem és imáitokkal erősítsétek az erőmet.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem lehet mindig csak vadászni, hiába tömöm magamba a kamardát, nem bírom. Meg aztán itt is van pár potenciális célpont, akire kivetném a hálómat, szeretem az egirl-öket.

-NooBLeadeR- bocs, de nem tudom ki vagy, azért egy szintet megtartanék, ha nem sértődsz meg. Bár Don meg Swak után már nem tudom van-e lejjebb.

Ha gondoljátok jósolok nektek egyet a varázsgömböm segítségével.

@-NooBLeadeR- ezt az oltást még a Földön túl is megérezték:Dd
A felhasználó már nem hántör hanem disztrójörd, szintet lépett :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Nem lehet mindig csak vadászni, hiába tömöm magamba a kamardát, nem bírom. Meg aztán itt is van pár potenciális célpont, akire kivetném a hálómat, szeretem az egirl-öket.

-NooBLeadeR- bocs, de nem tudom ki vagy, azért egy szintet megtartanék, ha nem sértődsz meg. Bár Don meg Swak után már nem tudom van-e lejjebb.

Ha gondoljátok jósolok nektek egyet a varázsgömböm segítségével.
Csak okosan :D te még mindig csak egy névnélküli bohóc vagy akit szórakozás céljából tartunk fenn itt :D
 
A reakció pontszáma
37
25%-ban Eki vagyok, ami feljogosít a gömb használatará és megbízható információval fogok szolgálni, ahogy ő is tette ezidáig.

Negatív erőt érzek, látom, hogy egy eddig példátlan összefogás van készülőben, talán újra eljő a technikai klánok ideje és ez az FS vesztéhez vezethet. Viking-Winter-WS triumvirátus van kilátásban, miután a Royal klán nem akart behódolni, így haragomat rájuk uszítottam és elátkoztam őket, megvannak számlálva napjaik.

Egyelőre érjétek be ennyivel, hithű hívem és imáitokkal erősítsétek az erőmet.

Most tényleg elátkoztál minket? :D Már tudom miért nem jött össze a tervezett foglalás, nem szép dolog elátkozni másokat. :D
Remélem Wudu Babád nincs azért!? XDD
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Most tényleg elátkoztál minket? :D Már tudom miért nem jött össze a tervezett foglalás, nem szép dolog elátkozni másokat. :D
Remélem Wudu Babád nincs azért!? XDD

El bizony, nem tűröm az engedetlenséget. Az FS megállítása felsőbbrendű cél lett volna, de nem voltatok hajlandóak beállni a sorba, így rontást küldtem rátok. Babával a gyerekek játszanak, nekem másmilyen, kifinomultabb módszereim vannak.
 
A reakció pontszáma
37
El bizony, nem tűröm az engedetlenséget. Az FS megállítása felsőbbrendű cél lett volna, de nem voltatok hajlandóak beállni a sorba, így rontást küldtem rátok. Babával a gyerekek játszanak, nekem másmilyen, kifinomultabb módszereim vannak.

Kezdek félni tőled :D
Az a gond hogy mindenki az FS-el van elfoglalva, mi a saját játékunkkal ezért kizárt hogy be álljunk a sorba, :p :D
Tart ameddig tart de élvezzük :)
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Kezdek félni tőled :D
Az a gond hogy mindenki az FS-el van elfoglalva, mi a saját játékunkkal ezért kizárt hogy be álljunk a sorba, :p :D
Tart ameddig tart de élvezzük :)

Megízlelted a haragomat, joggal félsz, drága barátom.
Mivel az FS képviseli a legnagyobb erőt, így értelemszerű, hogy ellene kell összefogni. Az északi kis csetepatétok az ő malmukra hajtja a vizet, de napjaitok meg vannak számlálva.
Ha jól értelmezem, ti úgy álltok a játékhoz, mint a közösüléshez. Ez esetben ti vagytok az élő példái a 2 perces aktusnak, amelyben a cigis és a tusolás is benne van. Utánatok meg jönnek majd a nagyágyúk, a kanapén ülő szőké kislány mögött álló fekete férfiak.
 
A reakció pontszáma
37
Megízlelted a haragomat, joggal félsz, drága barátom.
Mivel az FS képviseli a legnagyobb erőt, így értelemszerű, hogy ellene kell összefogni. Az északi kis csetepatétok az ő malmukra hajtja a vizet, de napjaitok meg vannak számlálva.
Ha jól értelmezem, ti úgy álltok a játékhoz, mint a közösüléshez. Ez esetben ti vagytok az élő példái a 2 perces aktusnak, amelyben a cigis és a tusolás is benne van. Utánatok meg jönnek majd a nagyágyúk, a kanapén ülő szőké kislány mögött álló fekete férfiak.

Szóval a Mai klánháborúban (van egy adott szerver, mindegy melyik) kiválasztjuk melyik klán a legjobb, akkor rögtön az egész világnak össze kell fognia?

Szarul értelmezed.. :D De egyébként te akarsz mindenkivel közösülni a szerveren szóval óvatosan ezekkel a kijelentésekkel mert a végén kiderülnek itt a nagy igazságok, és az is ki mögött vannak a fekete férfiak... :D :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Így éjjelre itt hagyok egy kis gondolatot magamtól, nyugodtan meglehet érte kövezni,elhülyéskedni (hisz külső nem nagyon szól másról)
Ahogy így olvasgatom v60 külsőjét, nagyjából az jön le nekem hogy összekéne fognia a klánoknak az FS ellen. Merthogy csak akkor lehet nyerni ellenük..
Ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy, mióta lett ennyire nagy divat ez a ****** technikai klán? Ide oda olvadgatás, egy ellen össze fogni 1000x-en? Persze erős klán az FS kétség sincs felőle, viszont ne akarja nekem azt senki bemesélni hogy csak azért fogjon most össze itt v60-on minden klán hogy az FS-t elverjék. Annak mi értelme lenne? Ott a példa v50-re SBT ellen hány klán fogott össze? Igaz leverték őket viszont azt a győzelmet én inkább (és még rajtam kivűl sokan) az SBT-nek tudják mert jobban megérdemelték volna és jobban is játszottak. Lehet hogy az FS klán fog nyerni, és akkor mégis mi van? Legalább a többiek akik nem akarnak összefogni ellenük elmondhatják magukról hogy ők élvezték a világot hiába kaptak ki, harcoltak egy jót.
Mit érnének el vele a játékosok hogyha most 10000x-en összefognának az FS ellen? Hogy a végén kapnának egy plecsnit? És hogy itt külsőn menne a **** méregetés hogy most akkor mi vagyunk azok akik elverték ezt a klánt?
Nem vagyok én se valami hű de hatalmas meg régi játékos, viszont azt tudom hogy régebben ennyire nem volt ez divat.. Sokan a plecsnikért játszanak, csak arra mennek. Viszont attól nem lesz sokkal több mint egy másik játékos akinek nincs. Szerintem ugyan mindegy ki nyer addig amíg tisztességesen harcolnak egymással az ellenfelek (nem ellenségek! hanem ellenfelek). Aztán a végén aki kikapott gratulál a győztesnek ahogy azt a győztes is teszi mivel ez még mindig egy olyan játék ahol mások ellen kell játsz, ahol mások teszik azt lehetővé hogy te elérj ebben a játékban akármit is. Hasonló mint a foci.. Ott is több csapat kell hogy legyen ki ellen játszani egy jót :)
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Így éjjelre itt hagyok egy kis gondolatot magamtól, nyugodtan meglehet érte kövezni,elhülyéskedni (hisz külső nem nagyon szól másról)
Ahogy így olvasgatom v60 külsőjét, nagyjából az jön le nekem hogy összekéne fognia a klánoknak az FS ellen. Merthogy csak akkor lehet nyerni ellenük..
Ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy, mióta lett ennyire nagy divat ez a ****** technikai klán? Ide oda olvadgatás, egy ellen össze fogni 1000x-en? Persze erős klán az FS kétség sincs felőle, viszont ne akarja nekem azt senki bemesélni hogy csak azért fogjon most össze itt v60-on minden klán hogy az FS-t elverjék. Annak mi értelme lenne? Ott a példa v50-re SBT ellen hány klán fogott össze? Igaz leverték őket viszont azt a győzelmet én inkább (és még rajtam kivűl sokan) az SBT-nek tudják mert jobban megérdemelték volna és jobban is játszottak. Lehet hogy az FS klán fog nyerni, és akkor mégis mi van? Legalább a többiek akik nem akarnak összefogni ellenük elmondhatják magukról hogy ők élvezték a világot hiába kaptak ki, harcoltak egy jót.
Mit érnének el vele a játékosok hogyha most 10000x-en összefognának az FS ellen? Hogy a végén kapnának egy plecsnit? És hogy itt külsőn menne a **** méregetés hogy most akkor mi vagyunk azok akik elverték ezt a klánt?
Nem vagyok én se valami hű de hatalmas meg régi játékos, viszont azt tudom hogy régebben ennyire nem volt ez divat.. Sokan a plecsnikért játszanak, csak arra mennek. Viszont attól nem lesz sokkal több mint egy másik játékos akinek nincs. Szerintem ugyan mindegy ki nyer addig amíg tisztességesen harcolnak egymással az ellenfelek (nem ellenségek! hanem ellenfelek). Aztán a végén aki kikapott gratulál a győztesnek ahogy azt a győztes is teszi mivel ez még mindig egy olyan játék ahol mások ellen kell játsz, ahol mások teszik azt lehetővé hogy te elérj ebben a játékban akármit is. Hasonló mint a foci.. Ott is több csapat kell hogy legyen ki ellen játszani egy jót :)
Elgondolkodtató amit írtál, a magyar színvonalat le is írta. Alapvető logika, hogy sok lúd... elven a legnagyobb fenyegetést győzzük le. Inkább a hogyan a baj. Ide hoztad 50et. Sbt nem mérte fel, hogy ők lesznek a kiszemeltek.(elég lett volna egy jó szövi, máris nem álltak volna olyan könnyen össze ellenük) Fs tanult belőle. Annyi embert, hoztak, ha a világ összeáll is, megoldották volna.
Amit akartam mondani, hogy olvadások, helyett ez diplomáciával zajlik, senki nem szól egy szót sem. Csak hát ehhez kevés a vezér meg a gerinc.
Meglehet nézni, a HnK és a Cotl példáját, dipoval lehozták, senki nem nyafog.

Megoldást már rég feltalálták előttem. Kis létszámú klán záródással.
Senki nem fog ennyi jó játékossal érkezni, nem lesz lehetőség tömeg klánra.
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Az FS csinálja jól így világról világra legyőzhetetlenek,nincs rá még vakcina valószínű gyógyszert sem készítenek ellenük már.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Elgondolkodtató amit írtál, a magyar színvonalat le is írta. Alapvető logika, hogy sok lúd... elven a legnagyobb fenyegetést győzzük le. Inkább a hogyan a baj. Ide hoztad 50et. Sbt nem mérte fel, hogy ők lesznek a kiszemeltek.(elég lett volna egy jó szövi, máris nem álltak volna olyan könnyen össze ellenük) Fs tanult belőle. Annyi embert, hoztak, ha a világ összeáll is, megoldották volna.
Amit akartam mondani, hogy olvadások, helyett ez diplomáciával zajlik, senki nem szól egy szót sem. Csak hát ehhez kevés a vezér meg a gerinc.
Meglehet nézni, a HnK és a Cotl példáját, dipoval lehozták, senki nem nyafog.

Megoldást már rég feltalálták előttem. Kis létszámú klán záródással.
Senki nem fog ennyi jó játékossal érkezni, nem lesz lehetőség tömeg klánra.
A HydraHnk-Cotl nem a legjobb példa, mert ott a dipó csak volt hogy legyen. Meg a két klán amúgy sem nagyon érintkezett egymással, hogy üssék egymást csak akkor amikor a többi klánnak amúgy is mindegy volt. Utána meg a Random lepasszolta a falukat a HNknak .
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Én pedig azt mondom, hogy van ráció az ilyen klánok létrejöttében.
Első sorban, az FS-nél nem lenne kihívás átgyalogolni egy olyan szerveren, ahol nincs különösebb ellenállás. A technikai klannak pont ez a jó oldala, masszív, legalábbis megneheziti a másik klán eloremenetelet. FS részről ez azért jó hír, mert legalább izgalmak elé néznek. Az ilyen kaliberű klánok nem azért mennek a szerverre, hogy szotyizzanak. Ez pedig a technikai klánoknak is jó, mert az ott harcoló játékosok nem egy 50%os klán ellen fognak játszani, hanem egy olyan klán ellen, akik mindent beleadva szeretnének győzni. Ez pedig tapasztalatot eredményez mindkét félnek.

Másodszor, baromi nagy felelősségtudat kell ahhoz, hogy létre is jöjjön egy ilyen T klán. Vezetők együttműködése, akkor is, ha bizonytalan a dolog, gyors atcsoportositas, front meghuzasa, bevedese stb. Ez eléggé macera és ott kell lennie mindenkinek fejben. Ez megint ad egy konzekvenciat, mégpedig, hogy vannak megbízható klánok. Egy ilyen háborús játékban pedig ellenségem ellensége a baratom is lehet, nem?

Végezetül, lehet diplomáciát is kötni, de ha olyan a fél, akkor nagy gondok lehetnek a falukkal, területi osztásokkal, illetve azzal is, hogy nem tudnak ne adj isten hamar felkeszulni egy armara, mert mindenki a maga frontjat védi. Tehát nincs szinkron, mint egy klanban. Lehet, hogy vannak ilyen örök szövetséges klánok, akiknél megvan ez a szinkron, de ott vagy nagyon ismered a másik klánt vagy csak sokat beszélgettek.

Én azt mondom, hogy nem szégyen, ha valaki T klanba bocsátkozik, mivel megno az esélye, hogy a kezdetektől esélyes klánt a padlóra küldj. Az, hogy mindenki a sikereket szeretné pedig természetes. Ebben a játékban vagy gyoznod vagy veszitened kell. Minden ember győzni szeretne szerintem. Az, hogy ezt hogy viseled már erkölcsi része az egésznek.

Nekem ez a véleményem. Leirtam, hogy az egésznek ne csak a negatív oldalát nézzük, hanem a jótékony pozitív oldalát is lássuk és úgy merlegeljunk :)
Én mindenesetre megneznek egy jól működő, az FS-t megszorongato T klánt :) Izgalmas szerver lenne szerintem.
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Nem fog létrejönni technikai klán míg az FS nem indul el Északnak. Túlélési ösztön . A klánok északon addig ütik egymást míg az FS nem kezdi el valamelyiket csépelni, ha csak nem mindegyiket.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Hát nemtom
Nekem nem tetszenek ezek a T klánok
Mondják hogy csak a plecsni számít pl az FSnek is.
De kérdem én, a T klán ha létrejön az nem a plecsniért van? A gyözelemért?
Sőt.
Indul 1 klàn a győzelemért
Vagy
Indul több klán, majd olvadnak a győzelemért.
Voltam 50 en is, ott nálam is SBT volt a nyerő.
meg 55 ön is ahol
Eftivel le is adtuk a falukat.
Nem azt mondom nem kell szövetség, de azért tényleg mindent megtenni a győzelemért...hát.
Most hogy fs is sok taggal jött
De sokan le is lépnek
2 klán lesz nemsokára
Vannak nagy-nagyobb nevek akik ppznek csak vagy duál
Light-ot rengeteg ember megkereste
Sokan szerettek volna indulni vele, de már így is sokan vannak
De az is miért baj ha tartozni szeretnének FS hez.
Jó klán ez ám.
SBTn kivül nem tudnék mondani profibb klánt, persze hogy sokan kipróbálnák.
 
Fent