Világ 60 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Hát nemtom
Nekem nem tetszenek ezek a T klánok
Mondják hogy csak a plecsni számít pl az FSnek is.
De kérdem én, a T klán ha létrejön az nem a plecsniért van? A gyözelemért?
Sőt.
Indul 1 klàn a győzelemért
Vagy
Indul több klán, majd olvadnak a győzelemért.
Voltam 50 en is, ott nálam is SBT volt a nyerő.
meg 55 ön is ahol
Eftivel le is adtuk a falukat.
Nem azt mondom nem kell szövetség, de azért tényleg mindent megtenni a győzelemért...hát.
Most hogy fs is sok taggal jött
De sokan le is lépnek
2 klán lesz nemsokára
Vannak nagy-nagyobb nevek akik ppznek csak vagy duál
Light-ot rengeteg ember megkereste
Sokan szerettek volna indulni vele, de már így is sokan vannak
De az is miért baj ha tartozni szeretnének FS hez.
Jó klán ez ám.
SBTn kivül nem tudnék mondani profibb klánt, persze hogy sokan kipróbálnák.

Most megharagudtam, engem sehol nem szidsz vagy dícsérsz :(
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Hát nemtom
Nekem nem tetszenek ezek a T klánok
Mondják hogy csak a plecsni számít pl az FSnek is.
De kérdem én, a T klán ha létrejön az nem a plecsniért van? A gyözelemért?
Sőt.
Indul 1 klàn a győzelemért
Vagy
Indul több klán, majd olvadnak a győzelemért.
Voltam 50 en is, ott nálam is SBT volt a nyerő.
meg 55 ön is ahol
Eftivel le is adtuk a falukat.
Nem azt mondom nem kell szövetség, de azért tényleg mindent megtenni a győzelemért...hát.
Most hogy fs is sok taggal jött
De sokan le is lépnek
2 klán lesz nemsokára
Vannak nagy-nagyobb nevek akik ppznek csak vagy duál
Light-ot rengeteg ember megkereste
Sokan szerettek volna indulni vele, de már így is sokan vannak
De az is miért baj ha tartozni szeretnének FS hez.
Jó klán ez ám.
SBTn kivül nem tudnék mondani profibb klánt, persze hogy sokan kipróbálnák.
Az sbt csak volt profi klán míg volt ott vezetés , ott nem az egyén volt az erős hanem a csapatmunka és az azt irányító vezetés , ami 50-en nem lett volna , ha technikai klán ha csak szövetség akkor is kikaptak volna , bár teszem hozzá a diplomáciai sikerük nem volt túl virágzó , minden ember hozz rossz döntést nekik ott volt nem is egy ezért fizettek .

amúgy nincs verhetetlen klán , az fs könnyen lehet , hogy hasonló szituba kerül mint 55-n az os , ha nem marad kellőmennyiségű aktív játékosa ugyan úgy lehúzhatják a rolót
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Az FS olyan, mint a halhatatlanok. Ha elesik pár ember, ugyanannyit hoznak a helyükre, így a létszámuk változatlan marad. Kérdés, hogy mikor tűnik fel egy újabb spártai brigád, amely elsöpri őket. Jelenleg 1v1-ben verhetetlen ez a keret, ezért is van szükség az összefogásra. Csak sokan nem tudnak előre gondolkodni és a kicsinyes önérdeküket helyezik előtérbe, mire észbe kapnak már túl késő. Én tisztán és világosan látok mindent előre, hála a varázsgömbömnek.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Az FS olyan, mint a halhatatlanok. Ha elesik pár ember, ugyanannyit hoznak a helyükre, így a létszámuk változatlan marad. Kérdés, hogy mikor tűnik fel egy újabb spártai brigád, amely elsöpri őket. Jelenleg 1v1-ben verhetetlen ez a keret, ezért is van szükség az összefogásra. Csak sokan nem tudnak előre gondolkodni és a kicsinyes önérdeküket helyezik előtérbe, mire észbe kapnak már túl késő. Én tisztán és világosan látok mindent előre, hála a varázsgömbömnek.

Szóval azt mondod hogy mindenki csak azért játszon hogy az FS-t elverjék? Annak mégis mi értelme? :D Kit érdekel ha ők nyernek? Ha megérdemlik nyerjenek felőlem viszont én csak harcolni akarok majd egy jót :) És nem 100 klánnal összefogni ellenük.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Én személy szerint mind a kettő fél véleményét megértem. Ettől függetlenül nagyobb ellenállások vannak/lehetnek és ügyes klánok vannak jelenleg a szerveren, ami nem feltétlen észrevehető külső szemlélőként. Na ezt jól megasztmondtam... :D:D
Lényeg a lényeg, hogy függetlenül attól lesz-e bármiféle összefogás vagy nyer-e az FS avagy sem jelenleg egy egész ígéretes szervernek tűnik játék szempontjából. Engem legalábbis pozitív csalódásként ért, ami eddig történik a szerveren :) Reméljük ez a mentalitás és harciasság/ egyenesség meg is marad :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Konkrétan fizikai fájdalmaim vannak a kommentjeiket olvasadatol... Ennyi év után hogyan lehettek meg mindig ennyire kukak?
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Az FS olyan, mint a halhatatlanok. Ha elesik pár ember, ugyanannyit hoznak a helyükre, így a létszámuk változatlan marad. Kérdés, hogy mikor tűnik fel egy újabb spártai brigád, amely elsöpri őket. Jelenleg 1v1-ben verhetetlen ez a keret, ezért is van szükség az összefogásra. Csak sokan nem tudnak előre gondolkodni és a kicsinyes önérdeküket helyezik előtérbe, mire észbe kapnak már túl késő. Én tisztán és világosan látok mindent előre, hála a varázsgömbömnek.
Inkább sikamaruval értek egyet, az csak egy dolog, hogy együtt több esélyük van, de nem mindenkinek ez a legfontosabb. Én sem mennék többé bele egy olvadásba, még ha klán nélkül is maradnék emiatt. Persze én nem mások vagyok, v60-on meg nem is játszok, szóval majd meglátjuk, mit hoz a jövő :D
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Nem voltam se KH továbbképzésen se kommunikáció és nem tudom mi a fene továbbképzésen így én egyszerű paraszt maradtam elnézésedet kérem :confused:
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Tekintettel arra,hogy én már voltam az érem másik oldalán is egy "legyőzhetetlen" klán ellen elmondhatom,hogy itt nem akarás kérdéséről van szó,hanem valamiről ami ígyis-úgyis meg fog történni,csak az a kérdés mikor. Időben vagy nem időben. Értelmesen vagy értelmetlenül. Mikor én voltam az érem másik oldalán nem sikerült időben összehozni,nem sikerült rávenni mindenkit a részvételre és bár játszottunk páran egy jót mégis több keserű emlék maradt meg arról a szerverről,mint pozitív. Én személy szerint olyan vagyok,hogy vagy csinálok valamit rendesen,vagy sehogy. Megértem azokat akik csak elvannak,de úgy vagyok vele,hogy inkább ne csinálnák ha meg sem próbálják. v60on van több jó klán is,mikor én voltam ebben a helyzetben évekkel ezelőtt akkor messze nem voltak ilyen lehetőséget,mint amik itt lennének. Aztán mindenki azt kezd vele amit tud. Ebből meg értsen mindenki azt amit szeretne. :)
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Látjátok híveim, az FS vezére, Lightrex is megírta, hogy bizony ő is összefogna a többi klánnal, ha a sötét odalon állna. Így legalább lenne kihívás a számukra, de ha minden így marad akkor simán behúzzák a szerót és megint megkapják, hogy egy újabb ingyenszerón tudtak csak diadalmaskodni.
Nincs mese, a technikai klánok idejében ez az egyetlen választás van. Összefogás vagy bukás. A döntés a tiétek.
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Látszik Light ellenfél ellen akar játszani nem egy egymást meggyepált észak ellen mikor már késő lesz. Kapjátok össze magatok hogy méltó ellenfele legyetek a Fekete Seregnek. A lehetőség adott szinte 1v1 ezni lehet helyenként egymásnak nem segíthet védekezésben 2 klán. Támadjatok együtt csináljátok, ne csak próbáljátok!
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Látszik Light ellenfél ellen akar játszani nem egy egymást meggyepált észak ellen mikor már késő lesz. Kapjátok össze magatok hogy méltó ellenfele legyetek a Fekete Seregnek. A lehetőség adott szinte 1v1 ezni lehet helyenként egymásnak nem segíthet védekezésben 2 klán. Támadjatok együtt csináljátok, ne csak próbáljátok!

Így van, egyetértek a 25%-kal megegyező önmagammal. Kell egy erős, rátermett, félelmet nem ismerő vezér, aki irányítaná az ellenállókat. Vigyori hol vagy? :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Most kéne a délnyugati K54-es peremre regelnie egy ügyesebb klánnak.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Látjátok híveim, az FS vezére, Lightrex is megírta, hogy bizony ő is összefogna a többi klánnal, ha a sötét odalon állna. Így legalább lenne kihívás a számukra, de ha minden így marad akkor simán behúzzák a szerót és megint megkapják, hogy egy újabb ingyenszerón tudtak csak diadalmaskodni.
Nincs mese, a technikai klánok idejében ez az egyetlen választás van. Összefogás vagy bukás. A döntés a tiétek.

Még szerencse hogy nem egyedül játsza ezt a játékot és nem mindenki úgy gondolkodik mint ő :) (nem sértésnek szánom még mielőtt valaki azt mondaná mert biztos hogy jó játékos/vezető bár még nem volt hozzá szerencsém de a hallottak alapján mondom.)
 
Fent