Világ 60 Csevegő

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Széth vagyok! A káosz a zűrzavar a pusztítás istene!
Térdre!
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
1.8as beállítás még rendben,4en javasolták
Lovag: Inaktív
Fejlesztési rendszer: 3 szintes rendszer

Ezeket egyetlen komolyabb indulni akaró sem kérte

Klántárs támadható: Nem
Külső támogatás: Nincs (a csapatok hazaindulnak, ha a két játékos nem azonos klánba tartózkodik)
Taglétszámkorlát: 40

Ezzel pedig kinyírtátok a szervert elérve,hogy megint ne induljon senki

Gratulálok



Levezetés: Klántárs támadható: Nem - nincs belsőzés fronton,csak olyanok induljanak akik össze vannak szokva
Külső támogatás: Nincs (a csapatok hazaindulnak, ha a két játékos nem azonos klánba tartózkodik) 40fő feletti társaságoknak ez a szerver játékra alkalmatlan,nem fog indulni sem FS,sem Winter,sem DA,sem senki akinek bármirevaló csapata van,mert azok a klánok nem férnek be 40férőhelyre
Kezdők kapják be,rájuk nincs szükség ezen a szerveren,hiszen lebelsőzni nem lehet őket,folytassam?

Lehetett javaslatot tenni a klántárs támadható beállításról. 1db troll javaslat volt,hogy ne legyen,minden más javaslatban igen.


Kimérgelődöm magam,aztán átgondolom hogy tudnánk egyáltalán megoldani az indulást...utána meglátjuk...
 
Utoljára szerkesztve:

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Egy alap normális szerveren én még 8-9 év játékom alatt nem tudom ha láttam valahol, hogy klántárs nem támadható és azt, hogy ne lehessen erősítést küldeni.
Azt igen, egy classic-on, vagy könnyítetten meg lehet csinálni. De egy olyan világon ahol komoly klánok indulni akarnak, ahol PÉNZ van, hisz ez az INNO lényege. Na meg ahol több mint 2.000 ember fog megjelenni, s oda vágni nekik egy... 40 klánlimites beállítást?

Kicsi csapat, semmi belső, semmi más erősítés...hallod ez kész röhej.

A javaslatokról meg kb. a játékosok szava egyenlő a nullával.
Ez a baj magyar szupport; hogy a magyar játékosok állományának az ötletét és javaslatait le kakáljátok, semmibe veszítek.
Vagy jön igen tudom, az a duma, hogy "a németek nem engedélyezik..." - kajak?! Nem engedik, akkor minek fárasszátok a népet javaslatok kérésekkel? :)
Erre várnék azért egy választ...! :p
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Mióta javaslatokat kérünk mindig többször megjelent hogy ne legyen külső támogatás, főleg hogy semmi értelme így a kisebb klánlimitnek, mert így csinálnak 4-5 al-klánt. Nem lehet mindegyik világot azonos beállítással indítani, próbáltuk megragadni a különlegesebb beállításokat és úgy megszerkeszteni a világot, hogy kitűnjön a sorból.

Ugyanakkor nem tudom te hogyan döntenéd el 30 hozzászólásból hogy melyik az a javaslat amelyiket meg kéne teljesen valósítani. Akármelyik lesz meg, további 29 ember fogja mondani, de nem is azt csináltátok. Amúgy ha nem jöttek volna a javaslatok, a morál se lenne később eltávolítva.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Saját vélemény:


1. Kérték azt, hogy ne legyen külső támogatás... Oké! Szuper! Akkor tegyél egy 80-as klán limitet, vagy 120-ast, ahogy volt v8-ba akár.

2. Az összes 30-ból melyiket választom? Egyszerű. Kiveszem a 30-ból a 3 leglike-sebbet. Aztán abból alkotok 1 jó beállítást.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ezért kellett volna szavaztatni a beállításokról. Vagy legalább figyelembe venni azt,hogy a többség mit akar. Ha 10ből 6 ember ezt akarta volna megérteném,de a kb 20 javaslatból 1 akarta.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Ezért kellett volna szavaztatni a beállításokról. Vagy legalább figyelembe venni azt,hogy a többség mit akar. Ha 10ből 6 ember ezt akarta volna megérteném,de a kb 20 javaslatból 1 akarta.

Nem volt idő szavazásra is. De mivel van a legnagyobb gond? A külső erősítéssel?
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Jaj megjöttek a nagykutyák, akik képtelenek kimozdulni a komfort zónájukból és máris nem mennek a világra játszani, mert félnek, hogy kikapnak ilyen beállítások mellett. Inkább meglátnátok a lehetőséget, hogy valami újba kezdjetek és megtapasztaljatok.
Én örülök neki, hogy a tömeg klánok ellen fellépett végre a support! Legalább nem lesz belsőzés és eltűnnek ezek a korona nélküli "királyok"!

Nem finnyáskodni kell, hanem elfogadni a beállításokat és játszani! Egy jó játékos nem sír ilyenek miatt!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nem volt idő szavazásra is. De mivel van a legnagyobb gond? A külső erősítéssel?
Igen,hiszen ezzel gyakorlatilag megölik a nagyobb tagsággal rendelkező klánokat. Beregeltethetünk akár ék-ra és dny-re is 2 klánt,hiszen nem tudnak segíteni egymásnak...akkor sem ha ott vannak egymás mellett...És mivel nincs olyan,hogy állandó klántagság mindig fogy a klántagok létszáma,nincs olyan komolyabb klán a jelenlegi mezőnyben aki befér 40helyre.

Most képzeljétek el,hogy ott van 2klán egymás mellett területileg és vannak tagok akik érintkeznek...és támadják az egyiket,de nem tud segíteni a szomszédja...
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Jaj megjöttek a nagykutyák, akik képtelenek kimozdulni a komfort zónájukból és máris nem mennek a világra játszani, mert félnek, hogy kikapnak ilyen beállítások mellett. Inkább meglátnátok a lehetőséget, hogy valami újba kezdjetek és megtapasztaljatok.
Én örülök neki, hogy a tömeg klánok ellen fellépett végre a support! Legalább nem lesz belsőzés és eltűnnek ezek a korona nélküli "királyok"!

Nem finnyáskodni kell, hanem elfogadni a beállításokat és játszani! Egy jó játékos nem sír ilyenek miatt!

Így igaz!
Ink. teljes fiókkal bukni így:
Vesztettfalvak-v57-Széth
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Ezért kellett volna szavaztatni a beállításokról. Vagy legalább figyelembe venni azt,hogy a többség mit akar. Ha 10ből 6 ember ezt akarta volna megérteném,de a kb 20 javaslatból 1 akarta.
Arra gondolsz, hogy amit te beírtál egy beállítást a javaslatok közé majd a katonáidat megkérted nyomjanak egy like-ot arra és akkor a ti szájízeteknek megfelelő beállításokkal indulhatott volna a szerver?
Ez csak nektek jó, másnak nem!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Igen,hiszen ezzel gyakorlatilag megölik a nagyobb tagsággal rendelkező klánokat. Beregeltethetünk akár ék-ra és dny-re is 2 klánt,hiszen nem tudnak segíteni egymásnak...akkor sem ha ott vannak egymás mellett...És mivel nincs olyan,hogy állandó klántagság mindig fogy a klántagok létszáma,nincs olyan komolyabb klán a jelenlegi mezőnyben aki befér 40helyre.
Akkor létrehozok egy szavazást erről, ha úgy döntötök legyen külső erősítés, akkor lesz. Így jó lesz?
Viszont a többi beállítás szerintem egyedivé teszi a világot, rég nem volt lovag nélküli és 3-as fejlesztési rendszer.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
A többi beállítással meg tudunk békülni,ez az ami nagyon kibabrál velünk...
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Bár nem tudom, mire fel ez a hangnem Széth részéről, abban egyetértek, hogy a külső erősítés hiánya inkább előny, mint hátrány, mivel a kis létszámú klánoknak kedvez. A klánlimit viszont tényleg lehetne nagyobb, bár az kb. minden szerveren, mert nincs az a klán, ahol 40/40 tag megmarad hónapokon/éveken át. Bár nem kéne túllőni sem a célon, mert ha túl nagy lesz a klánlimit, az megint csak a tömegklánoknak kedvez.
 
Fent