Világ 60 Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Több világon is láttam sajnos több klántól is. Aki húsvét reggelre akciót szervez az mit érez? Senki nincs ezekben a klánokban aki megjegyezné,hogy lehet nem kéne? Esetleg felvetné valaki,hogy hagyjuk már az ellenfeleinket is ünnepelni és a családjukkal lenni nyugodtan,ha már ők is emberek. Vagy feltételezni,hogy a klántársaknak húsvét hajnalban van jobb dolguk mint éleseket indítgatni? Nincs tűzszünet,oké de emberi jó érzés sincs? Ahhoz is korlátozások kellenek? Ha nincs szabályokba vésve hogy tekintettel kell lenni másokra is,akkor az már olyan dolog amit nem kell?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Több világon is láttam sajnos több klántól is. Aki húsvét reggelre akciót szervez az mit érez? Senki nincs ezekben a klánokban aki megjegyezné,hogy lehet nem kéne? Esetleg felvetné valaki,hogy hagyjuk már az ellenfeleinket is ünnepelni és a családjukkal lenni nyugodtan,ha már ők is emberek. Vagy feltételezni,hogy a klántársaknak húsvét hajnalban van jobb dolguk mint éleseket indítgatni? Nincs tűzszünet,oké de emberi jó érzés sincs? Ahhoz is korlátozások kellenek? Ha nincs szabályokba vésve hogy tekintettel kell lenni másokra is,akkor az már olyan dolog amit nem kell?
No life. Röviden.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Több világon is láttam sajnos több klántól is. Aki húsvét reggelre akciót szervez az mit érez? Senki nincs ezekben a klánokban aki megjegyezné,hogy lehet nem kéne? Esetleg felvetné valaki,hogy hagyjuk már az ellenfeleinket is ünnepelni és a családjukkal lenni nyugodtan,ha már ők is emberek. Vagy feltételezni,hogy a klántársaknak húsvét hajnalban van jobb dolguk mint éleseket indítgatni? Nincs tűzszünet,oké de emberi jó érzés sincs? Ahhoz is korlátozások kellenek? Ha nincs szabályokba vésve hogy tekintettel kell lenni másokra is,akkor az már olyan dolog amit nem kell?

Ezen sokáig lehetne vitatkozni, hogy milyen dolog ez. Viszont most szerintem a többség úgy is otthon rohad a karanténban, nem beszélve az "ünnepről". Mennyivel jobb mondjuk ha hétköznap támadnak, amikor meló van mondjuk vagy egyéb elfoglaltság, ami fontosabb a játéknál, de neked éjjelezned kell meg reggel is ráfoglalni stb. Akinek fontosabb az ünnep az kérjen helyettest vagy a duál társa oldja meg, ez ilyen egyszerű. Ha tűzszünet van nem kell aggódni, ha nincs, de nektek ennyire fontos az ünnep, akkor egyezzetek meg a klánokkal, hogy oké srácok most ne támadjuk már egymást, előtte vagy utána tudjuk le és kész. Ahogy nézem megoldottátok a védést, szóval lehet még sincs jobb dolguk a társaknak se. :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Ezen sokáig lehetne vitatkozni, hogy milyen dolog ez. Viszont most szerintem a többség úgy is otthon rohad a karanténban, nem beszélve az "ünnepről". Mennyivel jobb mondjuk ha hétköznap támadnak, amikor meló van mondjuk vagy egyéb elfoglaltság, ami fontosabb a játéknál, de neked éjjelezned kell meg reggel is ráfoglalni stb. Akinek fontosabb az ünnep az kérjen helyettest vagy a duál társa oldja meg, ez ilyen egyszerű. Ha tűzszünet van nem kell aggódni, ha nincs, de nektek ennyire fontos az ünnep, akkor egyezzetek meg a klánokkal, hogy oké srácok most ne támadjuk már egymást, előtte vagy utána tudjuk le és kész. Ahogy nézem megoldottátok a védést, szóval lehet még sincs jobb dolguk a társaknak se. :D
Sokan vannak akik nem Home officeba vannak és rendszerint bejárnak dolgozni , mert családjuk van és el kell tartani őket :)
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Sokan vannak akik nem Home officeba vannak és rendszerint bejárnak dolgozni , mert családjuk van és el kell tartani őket :)

Ezért írtam, hogy a többség és nem pedig azt, hogy mindenki. :D
Mert a legtöbb helyen HO van vagy pedig valamilyen ügyelet féleség és váltogatják egymást az emberek. De a lényeget megfogtad swak, inkább menjél vitázni dedpúllal. :D
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Több világon is láttam sajnos több klántól is. Aki húsvét reggelre akciót szervez az mit érez? Senki nincs ezekben a klánokban aki megjegyezné,hogy lehet nem kéne? Esetleg felvetné valaki,hogy hagyjuk már az ellenfeleinket is ünnepelni és a családjukkal lenni nyugodtan,ha már ők is emberek. Vagy feltételezni,hogy a klántársaknak húsvét hajnalban van jobb dolguk mint éleseket indítgatni? Nincs tűzszünet,oké de emberi jó érzés sincs? Ahhoz is korlátozások kellenek? Ha nincs szabályokba vésve hogy tekintettel kell lenni másokra is,akkor az már olyan dolog amit nem kell?

Ez hasonlóan olyan szöveg, mint az FS nem vesz ellenféltől át tagokat ? ( FS2 mai napon azt hiszem )
Akkor szuletesnapon, nevnapon, tejfakaszton, gyerek születéskor , éjszakai műszak után és meg sorolhatnám mikor nem tamadunk, csak akkor kérlek írjatok ki kinek mikor mi van mert fejből nem tudom elnézést kérek. Illetve azt is mondjatok mikorra tamadhatunk hány órára és hogy melyik falura.
Köszönöm
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Megkérdeztem az embereket ki ér rá, egyöntetűen ráértek. Senkit nem rángattam el az ebédtől vagy a tojás kereséstől...
A support rendszer kialakította a fegyverszünetet ( karácsony stb ), ha úgy gondolják ide is csinálnak majd. De most akkor sírjak azért és mutogassak mennyire embertelen valaki mert 24 óra munka után mikor lefekszem 1 órára egy Trial fiók megtámad ?
Én is dolgozom mint sokan mások, sok kamionos és biztonsági őr van pl aki magában játszik láttad, hogy feljött és azt mondta milyen gonosz vagy mert éjszaka tamadod vagy éppen nem te hanem a dualod vagy Trialod?
Ezt a felháborodást egyáltalán nem értem, hasonló hiszti mint a beállítás szerintem....
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Ez hasonlóan olyan szöveg, mint az FS nem vesz ellenféltől át tagokat ? ( FS2 mai napon azt hiszem )
Akkor szuletesnapon, nevnapon, tejfakaszton, gyerek születéskor , éjszakai műszak után és meg sorolhatnám mikor nem tamadunk, csak akkor kérlek írjatok ki kinek mikor mi van mert fejből nem tudom elnézést kérek. Illetve azt is mondjatok mikorra tamadhatunk hány órára és hogy melyik falura.
Köszönöm
Értem , hogy mindenre van egy frappáns válaszod de ha már időmiliomosok vagytok akkor nyílván nem ártana az a pici káposztàt a fejedbe használni ahhoz , hogy legközelebb sikeresebb támadást indíts :)
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Értem , hogy mindenre van egy frappáns válaszod de ha már időmiliomosok vagytok akkor nyílván nem ártana az a pici káposztàt a fejedbe használni ahhoz , hogy legközelebb sikeresebb támadást indíts :)
Látom szeretsz személyeskedni :)
Nem jött össze és még rontottam is ez is megeshet és? :)
Ezzel nem fogsz tudni meghatni... míg ember az ember hibázni fog és ezt el is ismerem és vállalom is... te mit vallalsz abból az arroganciabol amit itt kulson produkálsz ?
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Látom szeretsz személyeskedni :)
Nem jött össze és még rontottam is ez is megeshet és? :)
Ezzel nem fogsz tudni meghatni... míg ember az ember hibázni fog és ezt el is ismerem és vállalom is... te mit vallalsz abból az arroganciabol amit itt kulson produkálsz ?
Mindent is vállalok :D
Najó antoán videoi közül nem mindet :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Több világon is láttam sajnos több klántól is. Aki húsvét reggelre akciót szervez az mit érez? Senki nincs ezekben a klánokban aki megjegyezné,hogy lehet nem kéne? Esetleg felvetné valaki,hogy hagyjuk már az ellenfeleinket is ünnepelni és a családjukkal lenni nyugodtan,ha már ők is emberek. Vagy feltételezni,hogy a klántársaknak húsvét hajnalban van jobb dolguk mint éleseket indítgatni? Nincs tűzszünet,oké de emberi jó érzés sincs? Ahhoz is korlátozások kellenek? Ha nincs szabályokba vésve hogy tekintettel kell lenni másokra is,akkor az már olyan dolog amit nem kell?
Még szerencse, hogy a Spártát nem húsvétkor támadtátok 45-ön. Akkor és ott ez normális volt és a Spárta volt a "szar", hogy miután mellveregetés volt megmerték jegyezni, hogy mégis csak húsvét reggel volt.
 

tepecske

Member
A reakció pontszáma
36
syaztok:)

Kellemes Húsvétot Mindenkinek:)

amint látjátok..nem sokx írogatok külsőre..

elgondolkodtam...ha a külsők eszme futtatásait kiadatnám egy könyvbe...szerintetek meggazdagodnék?:))

A támadások..mindig akkor esnek xarul...ha mi kapjuk.Ha az ellen indítja...mindig eltörpülnek az ünnepek.
Mindig így volt...így is lesz...lehet kukit mutogatva mondani...mi..ti.. mások vagyunk...de ha mindenki magába néz...ez így nem igaz.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ahogy mi is át tudtuk tenni máskorra a támadást más is át tudta volna tenni. Az eredményen nem változtatott volna semmiben...lehet udvariasságnak,empátiának,előzékenységnek bárminek nevezni és meg lehet indokolni 100féleképpen miért jó,ha ezek közül egyik sincs. A szabályok lehetővé teszik,de azon kívül,hogy szabályos morálisan semmi pozitív nem lesz benne. Nyílván az a +-1 nap rendkívül megerőltette volna a társaságot és még véletlenül sem az volt a mozgatórugója a dátum kiválasztásának,hogy hátha a családos keresztény emberek pont nem érnek rá így sikeresebb lesz a támadás. Mindenáron minden eszközzel amit lehet ugyebár,szép szervernek nézünk így elébe. Mi lesz a következő? Topjátékosok tömeges jelentgetése,hátha valamelyikük kizárható? Az is szabályos papíron. Vagy klánok körlevelekkel bombázása hátha sikerül átcsábítani pár tagot? Azt sem tiltja a szabályzat. Kémkedés? Fórumok kiszivárogtatása? Játékosok befeketítése? Meddig mentek el,csak mert szabályos? És ez nem csak rátok vonatkozik,hanem mindenkire aki akármelyik szerveren úgy gondolta,hogy húsvét reggelre jó akciót szervezni pár plusszfalu reményében.
 

tepecske

Member
A reakció pontszáma
36
Azt hiszem még valamelyik oldalon..pont ilyesmi szavakat olvastam szegény Inczétöl...és mindenki lehurrogta...vajjon miért?
nem fejteném itt ki...a véleményem az ünnepekről...mivel úgy sem érdekel senkit.
Csak a" bagoly mondja verébnek"..szitu ez az egész.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Ahogy mi is át tudtuk tenni máskorra a támadást más is át tudta volna tenni. Az eredményen nem változtatott volna semmiben...lehet udvariasságnak,empátiának,előzékenységnek bárminek nevezni és meg lehet indokolni 100féleképpen miért jó,ha ezek közül egyik sincs. A szabályok lehetővé teszik,de azon kívül,hogy szabályos morálisan semmi pozitív nem lesz benne. Nyílván az a +-1 nap rendkívül megerőltette volna a társaságot és még véletlenül sem az volt a mozgatórugója a dátum kiválasztásának,hogy hátha a családos keresztény emberek pont nem érnek rá így sikeresebb lesz a támadás. Mindenáron minden eszközzel amit lehet ugyebár,szép szervernek nézünk így elébe. Mi lesz a következő? Topjátékosok tömeges jelentgetése,hátha valamelyikük kizárható? Az is szabályos papíron. Vagy klánok körlevelekkel bombázása hátha sikerül átcsábítani pár tagot? Azt sem tiltja a szabályzat. Kémkedés? Fórumok kiszivárogtatása? Játékosok befeketítése? Meddig mentek el,csak mert szabályos? És ez nem csak rátok vonatkozik,hanem mindenkire aki akármelyik szerveren úgy gondolta,hogy húsvét reggelre jó akciót szervezni pár plusszfalu reményében.

Szememben ez az FS csökkent bár jelentősége természetesen nincsen. Azt hittem nagy csapat nagy játékosokkal , de eddig a legnagyobb hiszti király a szemembe.

1. Ti vesztek át tagokat gyors védelem szerzés céljából ( lásd WS ) szakasz mikor leírtad az elején hogy a nagy FS megtisztelő azzal az ellenfeleit hogy nem vesz át játékost ( valahogy félre értem a dolgot )
2. Nem használtam soha kémeket Es azután se fogok de irjad nyugodtan :)
3. Lattal bármiféle jelentést ? Pedig lehetne mert köztudott hogy vannak ott srciptek... de minek? Egy egyszerű játékról beszélünk amire sokan túlságosan verik a melluket
4. Köze nincs a támadáshoz húsvéthoz.... friss faluk voltak ott 3-4 darab ennek okan mentünk mostanra te nagy keresztény ember :) ugyanúgy első áldoztam, bermalkoztam, ministraltam és misére járok szóval ezt megint nem tudom minek kellett behozni
5. Írtam, mostantól kérlek mondjatok hol és mikor tamadjunk mert nektek ez is kellemetlen ahogy a beállítás és még ezer más dolog... kabaré....
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
De megkérem akkor a 60-as szervert hogy ne támadjon mert érettségizem, szakdolgozatot írok, dolgozom és , edzést tartok... nincs idom védekezni illetve néha aludnek is a megértéseteket köszönöm
 
Utoljára szerkesztve:
Fent