Világ 58 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
De ha már találgatás, eddig csak a Random keretét láttuk, de az a jótól nagyon messze van, a V47-es keretüknél is jóval gyengébbek ránézésre. Korántsem olyan világverő keret, amitől nekik kéne adni előre a győzelmet. De szerintem a várható döntő az Random-CotL lesz.
 

DeletedUser12246

Vendég
Szasztok, jók a beállítások, csak az a baj holnap kezdődik, pedig szét néztem volna 7 szerver kihagyás után :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1530803

Vendég
Kár, hogy egy szerverre csak indulása napján lehet regisztrálni!
 

DeletedUser12246

Vendég
De amúgy igazából másfél hét múlva lett volna számomra ideális. Az meg az ilyen mini világokban soknak számít. Hogy leszek úgy toppos? :(
Keresnem kell egy duált.
Régen 1 hónappal is regizhettel később, még jó is volt.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
De amúgy igazából másfél hét múlva lett volna számomra ideális. Az meg az ilyen mini világokban soknak számít. Hogy leszek úgy toppos? :(
Keresnem kell egy duált.
Régen 1 hónappal is regizhettel később, még jó is volt.
Tápos még lehetsz :p
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Szerintem a Random kerete így is erősebb,mint bárki másé az indulók közül,ők a szerver esélyesei...A Cotl kerete sem rossz,de ha csak abból indulunk ki,akkor a Random fog nyerni. A tapasztalat és összeszokás szintén a Random mellett szól,a vezetőségük már évek óta együtt játszik nagyobb kihagyások nélkül,míg a Cotl v46 óta nem indult szervezetten sehol,vagyis valószínűleg azért berozsdásodtak picit.
Witcherékkel nem érdemes foglalkozni,aki ennyi év és ennyi bukott szerver után még mindig elhiszi a tündérmesét neki az megérdemli,hogy kikapjon vele. Ott legfeljebb a keret lehet érdekes,mert úgyis valahova olvadni fognak azok a játékosok idővel,a nagy kérdés,hogy majd hová és ki veszi fel őket. A diplomácia nagyon fontos lesz a szerver során,főleg mivel a HNK-nak önnálóan véleményem szerint nem lesz túl sok esélye szervergyőzelemre,így valószínűsítem,hogy már első pár hét során beáll valamelyik esélyesebb klán mellé. Ugyanúgy az Ezvan is próbálkozni fog minél erősebb diplomáciát összehozni,de a vezetőjük személye miatt kötve hiszem,hogy bárki szóbaáll majd velük,amíg nincs feltétlenül szüksége segítségre,de amíg eljut addig a szerver úgyis bedarálják őket,vagy feloszlanak.

Győzelmi esélyek szerintem:

Random 60%
Cotl 35%
HNK 5%
Ez van -10%
 
Fent