Világ 58 Csevegő

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.118
Kedves játékosok,

Légyszi, amikor majd csalni készültök (tudom, lesz ilyen, mindig van), és esetleg a kollégák segítségével az igazságszolgáltatás keze megsimítja a fiókotokat, akkor kérlek ne fórumon tárgyaljátok meg a simogatást. Olyan jó lenne, ha itt nem kellene tiltogatni ilyesmi végett :)
Akkor ti meg legyetek szivesek ne bannoljatok ok nélkül senkit.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
ha már minden egyéb klánnak jutott 20% még a végén mi is elkezdjük komolyan venni :oops: Bár mi nem vagyunk olyan szervezettek meg hírnévvel ellátottak mint a többiek
 

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Akkor ti meg legyetek szivesek ne bannoljatok ok nélkül senkit.

Én csak a magam nevében tudok írni. A support rendszerhez, és a játékban történt dolgokhoz nincsen közöm, viszont mivel fórum moderátornak lettem felvéve, így egyre nagyobb százalékban intézem az itteni dolgokat. Ugyanúgy szabályokat kell nekem is betartani egy kitiltásnál, mint ahogy a játékosoknak is, akik használják a platformot, de ugyanezek a szabályok vonatkoznak a társaimra is a support csapatban. Csak úgy, mert kedvem tartja, nem bannolhatok senkit. Vagyis megtehetem, de akkor nem sokáig leszek a csapatban, mert akik ellenőrzik a munkánkat, látni fogják, hogy valami nincsen rendben.
 
Fent