Világ 58 Csevegő

DeletedUser19040

Vendég
Ez van klánban ott van a csaló légió kitudja még a végén nem veszik észre :D

A random klán se akkora nagy szám.Illetőleg előfordult már hogy saját magukat verték meg.Nem tartom őket esélyesnek egyáltalán hiába van ott pár jó játékos.

Cotl klánnak meg nem látjuk vagy is én nem látom a konkrét játékosállományát. Szerintem újra fognak regelni valamelyik peremre és elején pp-zni fognak.

Még azt se tartom kizártnak hogy nyitás után nemsokkal jön még egy komolyabb klán.

A diplomáciázástól meg nekem a szőr feláll a hátamon.Semmi értelme.Mindenki ellenfél aki nem a klánban van azt kész.Nem lesz hátba szúrás stb max a klánban.

60% Cotl
30% Random
10% Ez van
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Ez van klánban ott van a csaló légió kitudja még a végén nem veszik észre :D

A random klán se akkora nagy szám.Illetőleg előfordult már hogy saját magukat verték meg.Nem tartom őket esélyesnek egyáltalán hiába van ott pár jó játékos.

Cotl klánnak meg nem látjuk vagy is én nem látom a konkrét játékosállományát. Szerintem újra fognak regelni valamelyik peremre és elején pp-zni fognak.

Még azt se tartom kizártnak hogy nyitás után nemsokkal jön még egy komolyabb klán.

A diplomáciázástól meg nekem a szőr feláll a hátamon.Semmi értelme.Mindenki ellenfél aki nem a klánban van azt kész.Nem lesz hátba szúrás stb max a klánban.

60% Cotl
30% Random
10% Ez van

Az nem az a légilyós, a csalónak 88 van a neve végén :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
elvileg valami @tibax könyörgött azért, hogy a kotló rájuk regeljen aztán szövizzenek, de lehet csak pletyik
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Általában Witch jó embereket rak össze!
Ha elég kitartó lesz, és egy normális vezetőséggel megy ,akkor nálam ő a favorit!
Ez sajna csak Damassal jött össze neki,(sőt még mellette is volt úgy hogy látszólag nem volt) így nem hiszek benne.
Amúgy is van egy elég nagy egója, legalább végre lenne mire :p
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Azért érdekes győzelmi esélyek születtek itt.

Abban egyetértek, hogy a Random a vezetősége és tagsága miatt favorit lehet, de láthattunk már klánokat leesni a magas lóról.. Az, hogy rájuk nehezedik a nyomás is, hogy nekik esélyük lehet behúzni a szervert, még inkább nehezebbé teszi azt számukra. Félvállról pedig semmit sem szabad venni, gondolom nem is így mennek ki a csatatérre.

Másfelől, Witcher klánja is zömében jó játékosokból áll, nekik is megvan rá minden esélyük, hogy győzzenek, ha a vezetés a helyén van. Számukra sokkal inkább a bizonyítás is közre fog játszani, emiatt pedig veszélyessé is válhatnak, ha lenézik őket a többiek. Én azért velük kapcsolatban nem innék előre a medve bőrére.

A HNK pedig évek óta (szerintem) a legjobb defenzív klán a magyar klánháborúban. Mindig képesek voltak kivívni harccal a nekik járó tiszteletet, illetve mindig ott is maradtak a végéig. Voltak sorsdöntő szituációk is, ha jól emlékszem (v50), ergo őket "lenézni" nettó fejetlenség. Ráadásul hallomásokból úgy is tudom, hogy egy picit a játékosállományuk fel lesz pörgetve. A vezetőség minden világon ugyan az, tehát a kellő tapasztalat is megvan ahhoz, hogy győzzenek. Nem venném őket félvállra, ha más nem, a remek védekezésük miatt. Ám mindenképpen borsot fognak törni az ellenfelük orra alá.

A Cotl klánról is eddig jókat hallottam. Szerencsém még nem volt a játékos pályafutásom alatt játszani ellenük/velük, de nem hiszem, hogy csalódást fognak okozni. Nagyon jó kerettel rukkoltak elő és szerintem egy remek vezető is van a klán élén. Nem tudni, hogy velük mi lesz. Főként a regisztráció lesz számukra sorsdöntő és a szervezettség. Ez az ő ütőkártyájuk.

Viszont a két kakukktojásnak a HNK és a Witcher féle Ez van klánt tartom, mert képesek lehetnek meglepetést okozni. Ilyen felhozatal mellett pedig lesz is meglepetés bőven, véleményem szerint. Ha a HNK picit agresszívabban lép fel, mint szokott és az Ez van-ban is összeáll a vezetés egy elképzeléssel, akkor simán oda is csaphatnak a lecsóba.

Így az én győzelmi esélyeim a következőek:
31 Random -> csupán a vezetés és a játékosállomány miatt
29 Cotl -> csupán a vezetés és a játékosállomány miatt (ám függ a regisztrációtól szerintem az esélyük a R-el szemben)
20 HNK -> a defenzív játékuk miatt, ha arculatot váltanak, lehet még meglepetés
20 Ez van -> ha van elképzelésük, akkor simán fordíthatnak a kockán

Mind a négy egy remek klán, én már izgatott vagyok, hogy mégis mi lesz ott. Fontos szerepet fog játszani szerintem a diplomácia is. De bármi is legyen, érdemes lesz követni őket, mert izgalmas egy szerver elébe nézünk!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Azért érdekes győzelmi esélyek születtek itt.

Abban egyetértek, hogy a Random a vezetősége és tagsága miatt favorit lehet, de láthattunk már klánokat leesni a magas lóról.. Az, hogy rájuk nehezedik a nyomás is, hogy nekik esélyük lehet behúzni a szervert, még inkább nehezebbé teszi azt számukra. Félvállról pedig semmit sem szabad venni, gondolom nem is így mennek ki a csatatérre.

Másfelől, Witcher klánja is zömében jó játékosokból áll, nekik is megvan rá minden esélyük, hogy győzzenek, ha a vezetés a helyén van. Számukra sokkal inkább a bizonyítás is közre fog játszani, emiatt pedig veszélyessé is válhatnak, ha lenézik őket a többiek. Én azért velük kapcsolatban nem innék előre a medve bőrére.

A HNK pedig évek óta (szerintem) a legjobb defenzív klán a magyar klánháborúban. Mindig képesek voltak kivívni harccal a nekik járó tiszteletet, illetve mindig ott is maradtak a végéig. Voltak sorsdöntő szituációk is, ha jól emlékszem (v50), ergo őket "lenézni" nettó fejetlenség. Ráadásul hallomásokból úgy is tudom, hogy egy picit a játékosállományuk fel lesz pörgetve. A vezetőség minden világon ugyan az, tehát a kellő tapasztalat is megvan ahhoz, hogy győzzenek. Nem venném őket félvállra, ha más nem, a remek védekezésük miatt. Ám mindenképpen borsot fognak törni az ellenfelük orra alá.

A Cotl klánról is eddig jókat hallottam. Szerencsém még nem volt a játékos pályafutásom alatt játszani ellenük/velük, de nem hiszem, hogy csalódást fognak okozni. Nagyon jó kerettel rukkoltak elő és szerintem egy remek vezető is van a klán élén. Nem tudni, hogy velük mi lesz. Főként a regisztráció lesz számukra sorsdöntő és a szervezettség. Ez az ő ütőkártyájuk.

Viszont a két kakukktojásnak a HNK és a Witcher féle Ez van klánt tartom, mert képesek lehetnek meglepetést okozni. Ilyen felhozatal mellett pedig lesz is meglepetés bőven, véleményem szerint. Ha a HNK picit agresszívabban lép fel, mint szokott és az Ez van-ban is összeáll a vezetés egy elképzeléssel, akkor simán oda is csaphatnak a lecsóba.

Így az én győzelmi esélyeim a következőek:
31 Random -> csupán a vezetés és a játékosállomány miatt
29 Cotl -> csupán a vezetés és a játékosállomány miatt (ám függ a regisztrációtól szerintem az esélyük a R-el szemben)
20 HNK -> a defenzív játékuk miatt, ha arculatot váltanak, lehet még meglepetés
20 Ez van -> ha van elképzelésük, akkor simán fordíthatnak a kockán

Mind a négy egy remek klán, én már izgatott vagyok, hogy mégis mi lesz ott. Fontos szerepet fog játszani szerintem a diplomácia is. De bármi is legyen, érdemes lesz követni őket, mert izgalmas egy szerver elébe nézünk!


Egyik társamat idézve:
"Holnap 10:59-re már a favorit leszünk" :eek:

Amúgy szépen le vezeted viszonylag, lehetnél a kémem :p

Viszont ,így most nem fognak alábecsülni minket,amit igencsak élveztem, főleg úgy hogy lényegében senki nem tudja az induló keretet,amihez hozzájön a régi és új HNK tagok lelkesedése is,és hogy hosszú idő után,ismét úgy indulnak,hogy nyerni szeretnének és nem csak játszani :)

Én kíváncsian várom a szero alakulását, josolni nem fogok,mert bármi lehetséges :p
 

DeletedUser18930

Vendég
A Random a jelenlegi keretét elnézve bomlásnak fog indulni(BadSector és társai..) és optimális esetben a véres tavasz által vésznek el. Ha a CotL stabilan kitart és szívvel lélekkel felszántja a pályát akkor elvileg a 2. győzelmük aratják!
Öcséééém. Pont Badsector? :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Olvasgatva itt a kommenteket mindenféle vicc nélkül kicsit sokat látom a CotL nevet, ami kicsit meglepő számomra, hisz lehet, hogy nyertünk egy szervert, de ki ne felejtené, hogy azelőtt vesztettünk is egyet, nem is akárhogyan (bár ég és föld a kettő).
Nézve azt, hogy a klánok többsége már beregelt, kíváncsian várom, hogy vajon mi lesz a világból, de mindenesetre nem venném a favoritok közé magunkat kezdetekben. Egyrészt a CotL igazi erejét még nem tudta nagyon kivitelezni. Igazi harcos klánnak mondanám magunkat, emellett elég taktikus lépéseket tudtunk tenni a világ 46-on. De azon a világon kiemelkedtünk szervezettségben, mert olyan klánok voltak ellenünk, mint az ASG, AC stb.. Én azt hittem sokáig, hogy igazak azok a pletykák, hogy az ASG jó klán, de mégis 50-100, de volt, hogy 150 falu körül hoztunk el tőlük egy armába falut, hiába elvileg azt mondogatták nekem mindig, hogy az asg ilyen jó védő meg olyan jó védő klán, holott egy őrtornyos világon buktak 2x annyi faluval voltak, mint mi, hiszen nekik majdnem 2 kontinens volt, míg mi csak 1 kontinenst tudtunk magunkénak. Véleményem szerint ezért sem lehetnénk igazán favoritok, mert a klánom még nem bizonyított, hogy megállja a helyét a "nagyok" ellen is. A tagjaim mind-mind csupa izgatottak, és várják az indulást, én nem, mert nekem 10x annyit kell majd melóznom, mint eddig, hogy bizonyítani tudjuk, hogy talán megérdemeljük az esélyesek közötti elismerést. Mindenesetre, ha hibát vétenék szerencsére olyan játékosokat tudunk a sorainkban, mint Lightrex, aki bármikor kritizálhat, hisz mégis ő a mostani KH legjobb vezéregyénisége, remélem egyszer elérhetem azt a szintet is, amit ő képvisel, de saját bevallásom szerint még gyerekcipőben vagyok hozzáképest.

A CotL harcolni jött, és sajnálom, de nem igazán szeretnénk az esélyesek közt lenni, játszani jöttünk, de emellett a győzelemre hajtunk. De, ha a random felénk nőne sem lesz baj. Viszont esélyeket latolgatva szomorúan látom, hogy tibax hadvezérségét a HNK-nál szinte semmisnek veszik a külsősök, holott ő már olyan személy a KH-ban szerintem, aki tényleg tett is valamit arra a vasbetonból készült kemény asztalra(ahogy szisztéma fél mondta elég sokat bír)... Mégis olyanokat látok, hogy 10%-ot jósolnak neki, holott, ha teljhatalmat kap a hadvezérséghez talán egy felemelkedő HNK-t láthatunk. Mindenesetre maradjunk a padlón és próbáljuk kihozni a szerverből azt amit a jósok mondanak, hogy ez lehet az 51 után az első olyan szerver, amit érdemes követni. Remélem sikerül kavarások, és ármánykodások nélküli szervert összehoznunk, amire szívesen emlékszik vissza majd vesztes és győztes egyaránt. A felhozatalt tagilag tekintve jól állunk, és szerintem Witchert sem nézzétek le, általában azok a klánok, amelyek utóklánként alakulnak a megbukása után elég jók szoktak lenni.
Mindemellett a CotL maga egy olyan kis csapat, akik V46 elején egy kezdő kis klán voltak a tagjaink jó részét adják a 46-os tagjaink is, akik összeszokott társaság, és a vezetőségünk is elég jól összeszokott az évek alatt, nem mellesleg a vezetésből pl. parik kinget személyesen is ismerem, egyszóval amikor összeszokott társaságot olvasok a randomnál, akkor kicsit sértődést látok arra, hogy a CotL-ból azt látják néhányan, hogy pár buta játékos összetoborozta a népet. Már nyár óta társalgunk messengeren, lehet vannak újak, mint Jacke, Kappl stb., viszont a keretünk hasonlóan összehangolt, és összeszokott, hiszen ezek a játékosok hoznak magukkal olyan játékosokat akikkel már játszottak együtt, igazi szórakozással ér fel a klánban játszani, és remélem ugyanolyan élmény lesz az újakat vezetni, sőt remélem kevesebb stresszel jár majd a V58, mint annó a 46(sok kezdő játékos elég sok stresszt tudnak okozni mikor tanulni is képtelen némelyik). Lehet, hogy a vezetőségünk kicsit megcsappant, hiszen olyan személyeket kell nélkülöznöm most, mint Martin989, és KingLajos, vagy épp a volt duálom Ultimate King-et, de a vezetőség magja abaaba, underék, és a többiek mind jönnek, egyszóval a vezetésünk is a régi, nem változott csak a taglistánk bővült, és szerintem a 100 tag körüli random, vagy több nem tudhatom nem biztos, hogy olyan összeszokottnak tekinthető, mint egy fentebb említett CotL.
De mindemellett a HNK-nak is van saját alapmagja, akik szerintem hasonló cipőben járnak. Biztosan furcsa lesz nekik játszani tibax vezetése alatt, és, ha lesz ideje baxinak, akkor igen ütősen tudják majd tartani magukat, szóval nem hiszem, hogy esélytelen lenne ezen a szerveren az előzetes bejelentések, és latolgatások ellenére bárki is.

Szerintem a jelenlegi esélyek:
Random 20%
CotL 20%
HNK 20%
Ez van(vagy utóklánja) 20%
bárki egyéb más 20%


Igazi esélylatolgatásoknak akkor lesz értelme szerintem, amikor a szerver már 1 hónapja játszódik, akkor már általában látszik egy kép, hogy ki mit is játszik igazán, vagy hogyan is játszik.

Minden komoly monológot egy idézettel illik befejezni én egy dakota közmondással tenném:
"Inkább fuss, mint gurulj."

Most az egyszer nem trollkodtam, na de vissza a troll jelmezbe.
Marko
 
Utoljára szerkesztve:

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Kedves játékosok,

Légyszi, amikor majd csalni készültök (tudom, lesz ilyen, mindig van), és esetleg a kollégák segítségével az igazságszolgáltatás keze megsimítja a fiókotokat, akkor kérlek ne fórumon tárgyaljátok meg a simogatást. Olyan jó lenne, ha itt nem kellene tiltogatni ilyesmi végett :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kedves játékosok,

Légyszi, amikor majd csalni készültök (tudom, lesz ilyen, mindig van), és esetleg a kollégák segítségével az igazságszolgáltatás keze megsimítja a fiókotokat, akkor kérlek ne fórumon tárgyaljátok meg a simogatást. Olyan jó lenne, ha itt nem kellene tiltogatni ilyesmi végett :)

Most végképp nem kapok lajkot miattad :( elrontottad a bulit, kolléga :(
De azért idézem az üzeneted, a biztonság kedvéért :p
 
Fent