Világ 58 Csevegő

DeletedUser20148

Vendég
Olvasgatva itt a kommenteket mindenféle vicc nélkül kicsit sokat látom a CotL nevet, ami kicsit meglepő számomra, hisz lehet, hogy nyertünk egy szervert, de ki ne felejtené, hogy azelőtt vesztettünk is egyet, nem is akárhogyan (bár ég és föld a kettő).
Nézve azt, hogy a klánok többsége már beregelt, kíváncsian várom, hogy vajon mi lesz a világból, de mindenesetre nem venném a favoritok közé magunkat kezdetekben. Egyrészt a CotL igazi erejét még nem tudta nagyon kivitelezni. Igazi harcos klánnak mondanám magunkat, emellett elég taktikus lépéseket tudtunk tenni a világ 46-on. De azon a világon kiemelkedtünk szervezettségben, mert olyan klánok voltak ellenünk, mint az ASG, AC stb.. Én azt hittem sokáig, hogy igazak azok a pletykák, hogy az ASG jó klán, de mégis 50-100, de volt, hogy 150 falu körül hoztunk el tőlük egy armába falut, hiába elvileg azt mondogatták nekem mindig, hogy az asg ilyen jó védő meg olyan jó védő klán, holott egy őrtornyos világon buktak 2x annyi faluval voltak, mint mi, hiszen nekik majdnem 2 kontinens volt, míg mi csak 1 kontinenst tudtunk magunkénak. Véleményem szerint ezért sem lehetnénk igazán favoritok, mert a klánom még nem bizonyított, hogy megállja a helyét a "nagyok" ellen is. A tagjaim mind-mind csupa izgatottak, és várják az indulást, én nem, mert nekem 10x annyit kell majd melóznom, mint eddig, hogy bizonyítani tudjuk, hogy talán megérdemeljük az esélyesek közötti elismerést. Mindenesetre, ha hibát vétenék szerencsére olyan játékosokat tudunk a sorainkban, mint Lightrex, aki bármikor kritizálhat, hisz mégis ő a mostani KH legjobb vezéregyénisége, remélem egyszer elérhetem azt a szintet is, amit ő képvisel, de saját bevallásom szerint még gyerekcipőben vagyok hozzáképest.

A CotL harcolni jött, és sajnálom, de nem igazán szeretnénk az esélyesek közt lenni, játszani jöttünk, de emellett a győzelemre hajtunk. De, ha a random felénk nőne sem lesz baj. Viszont esélyeket latolgatva szomorúan látom, hogy tibax hadvezérségét a HNK-nál szinte semmisnek veszik a külsősök, holott ő már olyan személy a KH-ban szerintem, aki tényleg tett is valamit arra a vasbetonból készült kemény asztalra(ahogy szisztéma fél mondta elég sokat bír)... Mégis olyanokat látok, hogy 10%-ot jósolnak neki, holott, ha teljhatalmat kap a hadvezérséghez talán egy felemelkedő HNK-t láthatunk. Mindenesetre maradjunk a padlón és próbáljuk kihozni a szerverből azt amit a jósok mondanak, hogy ez lehet az 51 után az első olyan szerver, amit érdemes követni. Remélem sikerül kavarások, és ármánykodások nélküli szervert összehoznunk, amire szívesen emlékszik vissza majd vesztes és győztes egyaránt. A felhozatalt tagilag tekintve jól állunk, és szerintem Witchert sem nézzétek le, általában azok a klánok, amelyek utóklánként alakulnak a megbukása után elég jók szoktak lenni.
Mindemellett a CotL maga egy olyan kis csapat, akik V46 elején egy kezdő kis klán voltak a tagjaink jó részét adják a 46-os tagjaink is, akik összeszokott társaság, és a vezetőségünk is elég jól összeszokott az évek alatt, nem mellesleg a vezetésből pl. parik kinget személyesen is ismerem, egyszóval amikor összeszokott társaságot olvasok a randomnál, akkor kicsit sértődést látok arra, hogy a CotL-ból azt látják néhányan, hogy pár buta játékos összetoborozta a népet. Már nyár óta társalgunk messengeren, lehet vannak újak, mint Jacke, Kappl stb., viszont a keretünk hasonlóan összehangolt, és összeszokott, hiszen ezek a játékosok hoznak magukkal olyan játékosokat akikkel már játszottak együtt, igazi szórakozással ér fel a klánban játszani, és remélem ugyanolyan élmény lesz az újakat vezetni, sőt remélem kevesebb stresszel jár majd a V58, mint annó a 46(sok kezdő játékos elég sok stresszt tudnak okozni mikor tanulni is képtelen némelyik). Lehet, hogy a vezetőségünk kicsit megcsappant, hiszen olyan személyeket kell nélkülöznöm most, mint Martin989, és KingLajos, vagy épp a volt duálom Ultimate King-et, de a vezetőség magja abaaba, underék, és a többiek mind jönnek, egyszóval a vezetésünk is a régi, nem változott csak a taglistánk bővült, és szerintem a 100 tag körüli random, vagy több nem tudhatom nem biztos, hogy olyan összeszokottnak tekinthető, mint egy fentebb említett CotL.
De mindemellett a HNK-nak is van saját alapmagja, akik szerintem hasonló cipőben járnak. Biztosan furcsa lesz nekik játszani tibax vezetése alatt, és, ha lesz ideje baxinak, akkor igen ütősen tudják majd tartani magukat, szóval nem hiszem, hogy esélytelen lenne ezen a szerveren az előzetes bejelentések, és latolgatások ellenére bárki is.

Szerintem a jelenlegi esélyek:
Random 20%
CotL 20%
HNK 20%
Ez van(vagy utóklánja) 20%
bárki egyéb más 20%


Igazi esélylatolgatásoknak akkor lesz értelme szerintem, amikor a szerver már 1 hónapja játszódik, akkor már általában látszik egy kép, hogy ki mit is játszik igazán, vagy hogyan is játszik.

Minden komoly monológot egy idézettel illik befejezni én egy dakota közmondással tenném:
"Inkább fuss, mint gurulj."

Most az egyszer nem trollkodtam, na de vissza a troll jelmezbe.
Marko
Nem tibax képességeit nézzük semmibe hanem a HNK tagok hozzá állását.
 

DeletedUser20148

Vendég
Kedves játékosok,

Légyszi, amikor majd csalni készültök (tudom, lesz ilyen, mindig van), és esetleg a kollégák segítségével az igazságszolgáltatás keze megsimítja a fiókotokat, akkor kérlek ne fórumon tárgyaljátok meg a simogatást. Olyan jó lenne, ha itt nem kellene tiltogatni ilyesmi végett :)
Ha nem a syntex féle stílus és mínősithetetlen support hozzá állás lesz akkor nem lesz itt semmi gond. Syntex = 0
 

DeletedUser20148

Vendég
Egyébként Witcher klánjában szat az aki jó játékos, és ezzel ki is merült a játékos állomány.
 

DeletedUser18930

Vendég
Ez van klánban ott van a csaló légió kitudja még a végén nem veszik észre :D

A random klán se akkora nagy szám.Illetőleg előfordult már hogy saját magukat verték meg.Nem tartom őket esélyesnek egyáltalán hiába van ott pár jó játékos.

Cotl klánnak meg nem látjuk vagy is én nem látom a konkrét játékosállományát. Szerintem újra fognak regelni valamelyik peremre és elején pp-zni fognak.

Még azt se tartom kizártnak hogy nyitás után nemsokkal jön még egy komolyabb klán.

A diplomáciázástól meg nekem a szőr feláll a hátamon.Semmi értelme.Mindenki ellenfél aki nem a klánban van azt kész.Nem lesz hátba szúrás stb max a klánban.

60% Cotl
30% Random
10% Ez van

Itt arra gondolsz, mikor jelentkeztél hozzánk, hogy- ha jól emlékszem- a DSA-t szét akarod verni, de nem vettünk fel, ezért beálltál a DSA-ba?:D
 

DeletedUser20148

Vendég
Itt arra gondolsz, mikor jelentkeztél hozzánk, hogy- ha jól emlékszem- a DSA-t szét akarod verni, de nem vettünk fel, ezért beálltál a DSA-ba?:D
Megkövetlek ott volt. Egy ideig. Ez tényleg blama.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Jaj, ezt már elküldte nekem azzal a mondattal, hogy "Mi lenne ha.."
Na ott "hirtelen" lett dolgom..

Nem is értem, hogy miért eroszakoskodik:D
 

DeletedUser19040

Vendég
Jaja a 34 miatt szerettem volna dsa-t ütni annó.Csak az egotok nem engedte hogy felvegyetek egy teljesen újonnan regelt játékost(mert kicsi).Aztán ütöttelek benneteket végül is mind1 volt :) Szala sem ért 1 forintot sem csak a pp-t tolta magába mikor támadtam.Tehát tudás randomnál kb semmi és most se tartom ezt máshogy.
 

DeletedUser20148

Vendég
Jaja a 34 miatt szerettem volna dsa-t ütni annó.Csak az egotok nem engedte hogy felvegyetek egy teljesen újonnan regelt játékost(mert kicsi).Aztán ütöttelek benneteket végül is mind1 volt :) Szala sem ért 1 forintot sem csak a pp-t tolta magába mikor támadtam.Tehát tudás randomnál kb semmi és most se tartom ezt máshogy.
Közelébe se vagy a játéknak. Nagy benga vagy,az is voltál. Lufibaba :)
 
Fent