Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Egyrészt ki akarná letölteni dct, mikor itt csak beírod a honlapot és van minden?
Másrészt ez egy játék, nincs szükség hangalapú kommunikációra, főleg nem a fórumján. Mi messenger csopit használunk, de azt is azért, mert gyorsabb a kommunikáció, hamarabb megjelenik mint a kh... Ha nagyon akarod menj dcre, de én és szerintem nem vagyok egyedül azokkal akik kihagynák, nem maradi vagyok, csak szerintem van elég applikáció. ;)

AZTAMINDENIT és jómegasszontad neki! :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Egyértelmű, hogy a fafejűség misztikumával találkoztál most. A dc üt mindent jelenleg, főleg, hogy KH-s bot is van rá, arról nem beszélve, hogy a jogkörök és rangok miatt nagyon szépet kilehet osztani mindent, ami nagyon átláthatóvá tesz dolgokat és a "letöltöm" hülyeségre annyit, hogy megy webböngészőből is gond nélkül, nem kell semmit letölteni. Az egyedüli problémája a dc-nek, hogy a hang nem stabil, ha beszélgetni akarunk akkor a mai napig ts-t használunk inkább.

Amit nem értettél az előző kommentemből, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz azt arra értettem, ami .net-en is van, hogy simán a játékosok kreálják meg a "server" dc-jét aztán kiposztolják a fórumra és kész. A probléma az, hogy sok embert ez nem mozgat meg mindenki elvan a klikkjével arról nem beszélve, hogy itthon közel biztos átmegy skype szóbába, ahol Antoán tolja a videóit, a többiek meg szidják egymást, meg mint a 10 évesek durciznak, "hogyha ő itt van ebben a csopiban akkor én kilépek" közben felnőtt emberekről beszélünk...

Szal. overall szerintem nem nagy a keletje, de ha nagyon akarsz egyet akkor csináld meg.
 

DeletedUser19482

Vendég
Egyértelmű, hogy a fafejűség misztikumával találkoztál most. A dc üt mindent jelenleg, főleg, hogy KH-s bot is van rá, arról nem beszélve, hogy a jogkörök és rangok miatt nagyon szépet kilehet osztani mindent, ami nagyon átláthatóvá tesz dolgokat és a "letöltöm" hülyeségre annyit, hogy megy webböngészőből is gond nélkül, nem kell semmit letölteni. Az egyedüli problémája a dc-nek, hogy a hang nem stabil, ha beszélgetni akarunk akkor a mai napig ts-t használunk inkább.

Amit nem értettél az előző kommentemből, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz azt arra értettem, ami .net-en is van, hogy simán a játékosok kreálják meg a "server" dc-jét aztán kiposztolják a fórumra és kész. A probléma az, hogy sok embert ez nem mozgat meg mindenki elvan a klikkjével arról nem beszélve, hogy itthon közel biztos átmegy skype szóbába, ahol Antoán tolja a videóit, a többiek meg szidják egymást, meg mint a 10 évesek durciznak, "hogyha ő itt van ebben a csopiban akkor én kilépek" közben felnőtt emberekről beszélünk...

Szal. overall szerintem nem nagy a keletje, de ha nagyon akarsz egyet akkor csináld meg.

Teszek majd egy próbát, csinálok egy nem hivatalos KH szervert.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Egyértelmű, hogy a fafejűség misztikumával találkoztál most. A dc üt mindent jelenleg, főleg, hogy KH-s bot is van rá, arról nem beszélve, hogy a jogkörök és rangok miatt nagyon szépet kilehet osztani mindent, ami nagyon átláthatóvá tesz dolgokat és a "letöltöm" hülyeségre annyit, hogy megy webböngészőből is gond nélkül, nem kell semmit letölteni. Az egyedüli problémája a dc-nek, hogy a hang nem stabil, ha beszélgetni akarunk akkor a mai napig ts-t használunk inkább.

Amit nem értettél az előző kommentemből, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz azt arra értettem, ami .net-en is van, hogy simán a játékosok kreálják meg a "server" dc-jét aztán kiposztolják a fórumra és kész. A probléma az, hogy sok embert ez nem mozgat meg mindenki elvan a klikkjével arról nem beszélve, hogy itthon közel biztos átmegy skype szóbába, ahol Antoán tolja a videóit, a többiek meg szidják egymást, meg mint a 10 évesek durciznak, "hogyha ő itt van ebben a csopiban akkor én kilépek" közben felnőtt emberekről beszélünk...

Szal. overall szerintem nem nagy a keletje, de ha nagyon akarsz egyet akkor csináld meg.
haverom kérdi antoán egyik vidijéhez tudsz linket?
 

DeletedUser16629

Vendég
Nem akar valamelyik régi/nagy klán befogadni a társaságba? :D Jó lehet nem vagyok olyan vérprofi, de én már én is ismerem a játékot lassan 10 éve és kiváncsi vagyok milyen egy jól összeszokott társasággal játszani. Olyan 1-2k pp-t és bele tudok verni amúgy a világba. Kösziii
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nem akar valamelyik régi/nagy klán befogadni a társaságba? :D Jó lehet nem vagyok olyan vérprofi, de én már én is ismerem a játékot lassan 10 éve és kiváncsi vagyok milyen egy jól összeszokott társasággal játszani. Olyan 1-2k pp-t és bele tudok verni amúgy a világba. Kösziii

fogadjunk tibax küldött kémkedni :rolleyes: fene a jó dolgod @tibax :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
1 tipp hogy noobleader észre vegyen .. változtasd meg a profilodon a "nemed" nőre.. és ő fog neked írni hogy csatlakozz sőt arra is meg kér majd, hogy légy a dualja.. :rolleyes: :D :p

Elvileg ha beleirod a jelentkezésbe, hogy lány vagy 19-23 között, 90%-ra már biztos a felvételed.
De nekem is csak mondták nem biztos :rolleyes:
 

DeletedUser20148

Vendég
Nem akar valamelyik régi/nagy klán befogadni a társaságba? :D Jó lehet nem vagyok olyan vérprofi, de én már én is ismerem a játékot lassan 10 éve és kiváncsi vagyok milyen egy jól összeszokott társasággal játszani. Olyan 1-2k pp-t és bele tudok verni amúgy a világba. Kösziii
Irány a random :)
 

DeletedUser19482

Vendég
Hozzánk jöhet aki csak PP-zni akar. De oda megyünk majd ahol a Random van mert ott fogyni fog a PP rendesen.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én majd szerintem 2-3 nap csúszással megyek,úgyis 3 lehetőségem lesz az égtáj választásra,1. ahova bedob,2. az áthelyező,3.újrakezdés

Lehet a harmadik opciót többször kell majd alkalmazni amikor majd ismét engedi a rendszer:D
 
Fent