Világ 58 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
Ha valamelyik klán kémkedni akarna utánunk van 3 megüresedett helyünk a cotlba :rolleyes:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
Nem értelek én benneteket...Mire ez a nagy készülődés?fél milla pp-vel indulok és korlátlan idővel.Idő előtt meg lesz a 75% dominanciám egyedül.Nem kell nekem klán, mert egyik se felel meg nekem :D

Bár lehetne kommentet imádni.

#nagyonigaztolle
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Nem értelek én benneteket...Mire ez a nagy készülődés?fél milla pp-vel indulok és korlátlan idővel.Idő előtt meg lesz a 75% dominanciám egyedül.Nem kell nekem klán, mert egyik se felel meg nekem :D

De így azért jobb. Ha bemennél valahova, instant win. Így legalább a magukat nagynak mondó klánok közt meglesz az egyensúly (eleinte). Én drukkolok neked egyedül amúgy, Te leszel a helyi tudadar.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265

DeletedUser19040

Vendég
Hiába itt a morál.Majd mikor 100 faluval leszek és 1 klánnak a fele lesz és inaktív a fele.Az egyik része nem tud játszani.A másik része meg szenved sokat nem fognak érni :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Kifogják venni majd a morált csak győzd kivárni,de azt hittem több klán indul nem csak egy:eek:.
 

DeletedUser18930

Vendég
Nem értelek én benneteket...Mire ez a nagy készülődés?fél milla pp-vel indulok és korlátlan idővel.Idő előtt meg lesz a 75% dominanciám egyedül.Nem kell nekem klán, mert egyik se felel meg nekem :D
Úgy érzem, hogy hatalmas túlerővel nézünk szembe, hadd olvadjunk leCCi leCCi leCCi
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Mért,amikor a legnagyobb tömegek játszották még ezt a játékot úgy kezdődtek a világok hogy egyből nem volt morál!
 
Fent