Csevegő

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Kb csak ennyi az igazság a mondanivalótokban, a Winter - Kings mnt. Többiről fogalmatok sincs, de ahogy vergődtök miatta, minden pénzt megér. :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Kb csak ennyi az igazság a mondanivalótokban, a Winter - Kings mnt. Többiről fogalmatok sincs, de ahogy vergődtök miatta, minden pénzt megér. :)
Pont mint a v52 es játékod volt,minden pénzt megért xdddd
HestegPojén
#Pojén ez nem face csopi,hogy kilépj innen lul bocs na semmi közöm a szerverhez jó ideje,de kötelező volt miután ilyen magas lovakról írsz. lol semmi utalás,ne lépj ki innen.
#Kesey for president

 

DeletedUser19955

Vendég
1. Eddig engem nem láttál vergődni, de akkor most elkezdem én is a 'vergődést'
2. Mégis mi a búbánatos halál f*száért lenne a top1 és top2 között mnt? Tudom, mi vagyunk hülyék és csak te vagy helikopter, de a ha a 2 top klánnak mnt kell, hogy kitakarítsa a maradékot összesen ötszörös túlerőben, az eléggé übergáz és nem ránk nézve....Egyébként sokáig fog tartani, ha a tegnapi/mai tempóban sikerül falvakat elhoznotok (de legalább végre SubToPewds-nak is lesz egy nap védekezője plecsni, már nagyon megérdemli) :)
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Már párszor le lett írva, mi az oka az mnt-nek, de úgy látszik baj van a szövegértéssel.
Egyik félnek sem tetszett, amit megcsináltatok és emiatt összefogtunk egy rövid időre. Ennyi az egész.
Őszintén szólva én sem örülök neki, de elfogadtam a döntést. :)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Mindenki aki megemlíti a Winter "egyenes" játékstílusát az vergődik meg találgat. Véletlenül se mondjad ám azt, hogy van mit szégyellnetek. :D Mi vagyunk beszívva igen.
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Nagyon jó kis összetartó csapat a Winter, örülök, hogy közéjük tartozhatok. :)
Tudom mi miért és hogyan történt a szerveren a részünkről. Nyilván nem vagyunk tökéletesek, de azt szokták mondani, az ember a hibáiból tanul és úgy látom tanulunk.
Külső szemlélőként ti ezt sosem fogjátok látni, szóval nem is értem mi alapján írtok le ennyire minket. Pletyka? Ferdítések?... Talán... :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Akkor is gáz,hogy a 2 top klán mntzik pár 100 falu ellen xDDD.
Pedig ha a King vezetőségének lenne esze itt lett volna a nagy esély a fordításra. Mondjuk egy átszervezésre van idő..
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Akármeddig lovagoltok rajta, ez az ő döntésük.
Szerintem az gázabb, hogy x ideje játszanak együtt az emberekkel, segítik egymást, majd szépen hátbaszúrják őket.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Ezek után most már kár lenne tagadnom. De mondd azt, hogy ebben az esetben nem stimmel úgy ahogy van? :D

Azt hiszem valahányszor mindenki-t szeretnék írni eszembe jutsz majd.. na' köszi. :D


Szerintem az gázabb, hogy x ideje játszanak együtt az emberekkel, segítik egymást, majd szépen hátbaszúrják őket.

Nagyot nőttél most a szemben azzal, hogy ezt így belátod. Jó sokszor használta ezt a módszert a klánod itt az 54-en (persze ezért nem te vagy a hibás mint egyén).
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Úgy imádom mikor valaki, mindenki nevében akar írni, és a "senkik" (Winter) figyelmen kívül hagyják, mindenki más véleményét és ha a "senkik" nem ócsárolják maguk, akkor mindenki és valaki is a "senkik" ellen van..

Asszem kioffoltam a mindenki fogalmát. Nyertem
 
Fent