Csevegő

DeletedUser19968

Vendég
Küldjétek az invet hátha kapok valami achit a 100. Klanomra
 

DeletedUser16629

Vendég
Valaki magyarázza el nekem azt, hogy miért jó a Kingsnek, ha MNT-t köt a Winterrel, pont akkor amikor beáll az egyensúly.

Azt már megszoktam, hogy a ranglistán 120. vagyok, de a LEV-nél meg negyedik (mert mindenki csak farmerázni jár erre a világra), de ezt az MNT-t esküszöm nem tudom megérteni. MI A TÖKÖM ÉRTELME LEHET?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Valaki magyarázza el nekem azt, hogy miért jó a Kingsnek, ha MNT-t köt a Winterrel, pont akkor amikor beáll az egyensúly.

Azt már megszoktam, hogy a ranglistán 120. vagyok, de a LEV-nél meg negyedik (mert mindenki csak farmerázni jár erre a világra), de ezt az MNT-t esküszöm nem tudom megérteni. MI A TÖKÖM ÉRTELME LEHET?

Így is úgy is csak barbizás és belsőzés megy :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Valaki magyarázza el nekem azt, hogy miért jó a Kingsnek, ha MNT-t köt a Winterrel, pont akkor amikor beáll az egyensúly.

Azt már megszoktam, hogy a ranglistán 120. vagyok, de a LEV-nél meg negyedik (mert mindenki csak farmerázni jár erre a világra), de ezt az MNT-t esküszöm nem tudom megérteni. MI A TÖKÖM ÉRTELME LEHET?

Úgy látszik, még a Kings is a WINTER győzelmét segíti xD
 
A reakció pontszáma
1.189
Valaki magyarázza el nekem azt, hogy miért jó a Kingsnek, ha MNT-t köt a Winterrel, pont akkor amikor beáll az egyensúly.

Azt már megszoktam, hogy a ranglistán 120. vagyok, de a LEV-nél meg negyedik (mert mindenki csak farmerázni jár erre a világra), de ezt az MNT-t esküszöm nem tudom megérteni. MI A TÖKÖM ÉRTELME LEHET?

Abból célból lett mnt, hogy így mindenki téged támadhasson, TOP 1 LEV-et szeretnénk csinálni belőled, hát nem értékeled? :D:D:D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ez a világ véleményen szerint a KH szégyene :(

A top klánok MNT kötnek ,hogy leszedjenek egy 8 tagú klant és egy másik 5M pontos klant.

Tehát 40M pont VS 10M pont,csak nekem tűnik ez bazira szánalmasnak? főleg hogy érdemleges harcok nem is voltak,csak csipkedèseknek neveznèm őket.

Minden tiszteletem azokè ,akik úgy döntöttek,hogy ki lépnek és nem adják a nevüket ehez,mert ez már történelem,a szánalmaság tőrtènelme :(
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Valaki magyarázza el nekem azt, hogy miért jó a Kingsnek, ha MNT-t köt a Winterrel, pont akkor amikor beáll az egyensúly.

Azt már megszoktam, hogy a ranglistán 120. vagyok, de a LEV-nél meg negyedik (mert mindenki csak farmerázni jár erre a világra), de ezt az MNT-t esküszöm nem tudom megérteni. MI A TÖKÖM ÉRTELME LEHET?

Töketlen vezetés:eek:
 
A reakció pontszáma
1.189
Ez a világ véleményen szerint a KH szégyene :(

A top klánok MNT kötnek ,hogy leszedjenek egy 8 tagú klant és egy másik 5M pontos klant.

Tehát 40M pont VS 10M pont,csak nekem tűnik ez bazira szánalmasnak? főleg hogy érdemleges harcok nem is voltak,csak csipkedèseknek neveznèm őket.

Minden tiszteletem azokè ,akik úgy döntöttek,hogy ki lépnek és nem adják a nevüket ehez,mert ez már történelem,a szánalmaság tőrtènelme :(


Tibax, azért a Mask ellen jó kis harcok vannak, ennyi pozitívuma mindenképpen van a szerónak eddig ;)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Tibax, azért a Mask ellen jó kis harcok vannak, ennyi pozitívuma mindenképpen van a szerónak eddig ;)

Jó,hát bizonyára vannak "Harcok" ,de azért valljuk be,hogy csak idèzőjelben beszélhetünk erről,mert ugye Mask és Winter kozzot óriási a különbség,és most még a Kings is MNT,ami szerintem szánalmas,a rengeteg Toborzás után.

Tehát lényegében a Winter kerüli a komoly konfliktust(Harcot) és inkább toboroz és dipozik,ami ugye a játék része,viszont ha figyelembe vesszük azt ,hogy ez folyamatos dolog,így szánalmasnak tartom.

Ami persze nem a játékosok hibája,viszont egy igazi harcos azért felszólalna az ilyen ellen,mert ugye vègülis harcolni szeretne mindenki,és nem legozni véleményen szerint.

Vannak a klánok akiket ugye szidnak itt külsőn,mint pl az ASG,HNK stb...de azért ők még mindig több tiszteletet érdemelnek mint a Winter,és hiába lesz meg a Winterbek a második győzelme,mert itt jelenleg semmi èrdemlegeset nem tudott felmutatni , ellenben a fent említett klánokal szemben,akik inkább elbuknak,mint hogy ilyenekhez folyamodjanak.
 

Jefimovics Raszputyin

Őrült Pap
A reakció pontszáma
66
Nem hiszem hogy manapság létezik olyan világ ahol egy összeszedett gárda ellenállással kerül szembe,de az tény hogy ez a szerver az eddigiek alapján egy szotyiszeró.
 

DeletedUser16629

Vendég
Tibax, azért a Mask ellen jó kis harcok vannak, ennyi pozitívuma mindenképpen van a szerónak eddig ;)


Ha őszinték akarunk lenni, akkor ti is csak azért élvezitek ezeket a harcokat, mert pl. a déli fronton max hárman játszotok. Ha összeraktatok volna már egy normális armat, már rég végem lett volna. De ugye a társaid nagy része farmerázni jár ide (mikor foglaltam barbit 20 óráról jött a könnyűlovas)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Jó,hát bizonyára vannak "Harcok" ,de azért valljuk be,hogy csak idèzőjelben beszélhetünk erről,mert ugye Mask és Winter kozzot óriási a különbség,és most még a Kings is MNT,ami szerintem szánalmas,a rengeteg Toborzás után.

Tehát lényegében a Winter kerüli a komoly konfliktust(Harcot) és inkább toboroz és dipozik,ami ugye a játék része,viszont ha figyelembe vesszük azt ,hogy ez folyamatos dolog,így szánalmasnak tartom.

Ami persze nem a játékosok hibája,viszont egy igazi harcos azért felszólalna az ilyen ellen,mert ugye vègülis harcolni szeretne mindenki,és nem legozni véleményen szerint.

Vannak a klánok akiket ugye szidnak itt külsőn,mint pl az ASG,HNK stb...de azért ők még mindig több tiszteletet érdemelnek mint a Winter,és hiába lesz meg a Winterbek a második győzelme,mert itt jelenleg semmi èrdemlegeset nem tudott felmutatni , ellenben a fent említett klánokal szemben,akik inkább elbuknak,mint hogy ilyenekhez folyamodjanak.

CotL horda hydra megvárja a végjátékot míg uralomra tör :D
 

DeletedUser19955

Vendég
Ez a világ véleményen szerint a KH szégyene :(

A top klánok MNT kötnek ,hogy leszedjenek egy 8 tagú klant és egy másik 5M pontos klant.

Tehát 40M pont VS 10M pont,csak nekem tűnik ez bazira szánalmasnak? főleg hogy érdemleges harcok nem is voltak,csak csipkedèseknek neveznèm őket.

Minden tiszteletem azokè ,akik úgy döntöttek,hogy ki lépnek és nem adják a nevüket ehez,mert ez már történelem,a szánalmaság tőrtènelme :(
Így van...Aki a Kings-ből ment át a TNT-be az pont azért tette, mert csak a szotyizás, meg a belsőzés ment (illetve ment volna, ha deadpool-nak nem lenne az inaktív tagokhoz ilyen jó szeme :D ). Én inkább játszom 10 aktív társsal, mint 70 inaktívval....Ezt az MNT-t meg nem is kommentelem, ez a Kings vezetőség következő lökése a lejtőn (ha tényleg megköttetett). A Kings-nek az a szerencséje, hogy a Winter fronton viszonylag aktív játékosai voltak/vannak, de szerintem egy Winter arma igen csak megrogyasztaná azt a részleget....Minket meg nyugodtan lehet támadni, mi azért vagyunk ;)
 

DeletedUser9028

Vendég
Ez a világ véleményen szerint a KH szégyene :(

A top klánok MNT kötnek ,hogy leszedjenek egy 8 tagú klant és egy másik 5M pontos klant.

Tehát 40M pont VS 10M pont,csak nekem tűnik ez bazira szánalmasnak? főleg hogy érdemleges harcok nem is voltak,csak csipkedèseknek neveznèm őket.

Minden tiszteletem azokè ,akik úgy döntöttek,hogy ki lépnek és nem adják a nevüket ehez,mert ez már történelem,a szánalmaság tőrtènelme :(

csak hogy képbelegyél, ők azért léptek ki, mert a kingsből akartak toborozni de a winter vezetősége nem ment bele :D ezen van mit tisztelni igen :D

de ha belement volna a winter a toborzásba akkor valószínűleg azért ócsároltad volna a klánt :D
 
Fent