Csevegő

DeletedUser19988

Vendég
Hiányolok már egy normális statisztikát
De hogy elmondjam!
A TM-nek személy szerint már rég nekimentem volna,az MNT tartása miatt nem akartam.
Beindult a WINTER Dracarysa, ami annyit jelent,hogy statisztikát nézve, nagyon sok falut hozunk mostanában,amiért büszke vagyok a srácokra, egységes játékot játszunk.
És igen rossz lehet inkább beismerni azt,hogy a WINTER magától ilyen erős, úgy hogy az összes klán ellene van,nem azért mert játékosokat toborzott(IS).
Az is rossz lehet a Kingsnek tudom,hogy rájöttünk mi a front titka, hogy mehetünk át rajta.Tartani tudjátok,kérdés MEDDIG?!!?!?!?!
Arma után 43 falut tartottunk most meg, volt egy nap amikor 80 falut hoztunk összesen 1-2 hete.

Ne gyertek a játékostoborzással KÖNYÖRGÖM!!!
Elmondom mégegyszer
Triumvirátus + Extreme ment át a WINTER-be.
Vadleső jött a WINTER-be mert bevédtem a Védertől.

Akit ti a klánban láttok mostanában, NEM TOBORZÁS Tárgya volt! :D
Mindenki felkeresett ezek közül minket,hogy jönnének,mert mi vagyunk a jó oldalon, valakit elfogadtunk, valakit meg inkább elfoglaltunk minthogy bevegyük.

Arról is beszélhettek ha már itt vagyunk, Ralite főként, hogy ki védett be téged a WINTER armán ? :DDD
Segítek, a mi klántársunk,csak sajnálom,hogy ilyen gyorsan lebuktattam, pedig már előtte is védett titeket. :D De mostmár eltünt kb a térképről ,szóval ilyen se fog vele mégegyszer megtörténni.
Lehet itt jönnötök,hogy nincs kémetek meg így meg úgy :D
ELHISSZÜK!
Legközelebbi armánál, pedig te is bekékülsz nálunk a térképen,nem, nemazért mert átveszünk, kizárólag a falvaidat vesszük át :)
 

DeletedUser9028

Vendég
Hiányolok már egy normális statisztikát
De hogy elmondjam!
A TM-nek személy szerint már rég nekimentem volna,az MNT tartása miatt nem akartam.
Beindult a WINTER Dracarysa, ami annyit jelent,hogy statisztikát nézve, nagyon sok falut hozunk mostanában,amiért büszke vagyok a srácokra, egységes játékot játszunk.
És igen rossz lehet inkább beismerni azt,hogy a WINTER magától ilyen erős, úgy hogy az összes klán ellene van,nem azért mert játékosokat toborzott(IS).
Az is rossz lehet a Kingsnek tudom,hogy rájöttünk mi a front titka, hogy mehetünk át rajta.Tartani tudjátok,kérdés MEDDIG?!!?!?!?!
Arma után 43 falut tartottunk most meg, volt egy nap amikor 80 falut hoztunk összesen 1-2 hete.

Ne gyertek a játékostoborzással KÖNYÖRGÖM!!!
Elmondom mégegyszer
Triumvirátus + Extreme ment át a WINTER-be.
Vadleső jött a WINTER-be mert bevédtem a Védertől.

Akit ti a klánban láttok mostanában, NEM TOBORZÁS Tárgya volt! :D
Mindenki felkeresett ezek közül minket,hogy jönnének,mert mi vagyunk a jó oldalon, valakit elfogadtunk, valakit meg inkább elfoglaltunk minthogy bevegyük.

Arról is beszélhettek ha már itt vagyunk, Ralite főként, hogy ki védett be téged a WINTER armán ? :DDD
Segítek, a mi klántársunk,csak sajnálom,hogy ilyen gyorsan lebuktattam, pedig már előtte is védett titeket. :D De mostmár eltünt kb a térképről ,szóval ilyen se fog vele mégegyszer megtörténni.
Lehet itt jönnötök,hogy nincs kémetek meg így meg úgy :D
ELHISSZÜK!
Legközelebbi armánál, pedig te is bekékülsz nálunk a térképen,nem, nemazért mert átveszünk, kizárólag a falvaidat vesszük át :)
hiába az ethannal nem bírtok
 

DeletedUser16629

Vendég
EThan, a ti dolgotok hogy kit vesztek be. Én a klánomom kívül soha nem kértem senkit, hogy segítsen. De hülye én sem vagyok.
 

DeletedUser16629

Vendég
Pont, hogy kiálltam melletetek, mondván, hogy gáz az ha több klánból verődött össze a Winter, csak annyi megjegyzésem volt, hogy nem értem miért nem lehet ezt bevallani. Aztán, hogy mások el kezdték egymást ócsárólni, ahhoz már nem értem mi közöm. Soha nem mondtam rátok semmit rosszat.
 

DeletedUser19988

Vendég
Nem újdonság, de ettől függetlenül még kíváncsi leszek, hogy a végső összesítésben megbánom-e, hogy az elején élve hagytalak. :D

Még el is gondolkoztam,hogy hova irhattma ilyet :( :DDDD
Zsiványgyerekvagy
 

DeletedUser16629

Vendég
Mi ez a TNT klán gyerekek ? :D Oszlik a Winter meg a Kings?
 

DeletedUser16629

Vendég
Kiváncsi vagyok milyen diplomáciája lesz a TNT klánnak.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Igazából novarit nagy Shyguys meg TNT-rajongó, kicsit megemlékezik csak róluk :D
daQLZsP.png
 
Fent