Csevegő

Don Vito Corleone

PoA, ELME, WINTER, CotL, I.I
A reakció pontszáma
78
Én is minden nap feljövök és semmi..pedig ilyenkor lehetne jókat dumálgatni,de úgytűnik tényleg csak az egymás lehúzásáért írunk ide néha.
 

DeletedUser19988

Vendég
Naaa...
Nem is utáljuk egymást,ez csak egy játék.
V56-n pedig együtt csapatjuk :D Igaz,hogy Mask0n-nal nem lehet bírni még ott sem. De amúgy rendben leszünk :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Kifejtené valaki bőven azt hogy a Winter miért toboroz el mindenkit a szövetségestől/MNT től? Ez is egy módja a server győzelemnek:)
 

DeletedUser16629

Vendég
Nem értem miért kell tagadni amúgy :D Hány klánból mentek át a legnagyobb játékosok Winterbe?
 

DeletedUser19955

Vendég
TM, LA, GB így hirtelenjében....+azért kapufa is egész szépen átadogatta a faluit pokorának. Valószínűleg tőlünk azért nem toboroznak, mert ezek után már nincs rá szükségük o_O
 

DeletedUser9028

Vendég
miért fiúk, a kings tagok honnan indultak?:D hány emberetek van akikkel az elején együtt indultatok?
 

DeletedUser19955

Vendég
miért fiúk, a kings tagok honnan indultak?:D hány emberetek van akikkel az elején együtt indultatok?
Eleve a Kings a WS és a Reset fúziójából jött létre. Onnantól kezdve csak a kontinkon toboroztunk (K44), illetve a GB-ből néhány lepattanót...
 

DeletedUser19988

Vendég
Aztmondja néhány lepattanót :D sírokkk
Kb 50embert aztán szorul a hurok mert megyunk előre ti nektek meg a belső és a barbi jut, aztán már el kell kezdeni dobálózni
De nembaj Tepecske is nagy játékos a 675 ezer pontjával, de ellenséget még nem látott a szerveren csak barbart meg belsőt :D
Respect a Kings klánnak
 

DeletedUser9028

Vendég
szóval ti 4 klánt olvasztottatok össze ellenünk, de mi toboroztuk be a fél világot :D gondolkozzatok mar mielott ideírtok ilyeneket :D
 

DeletedUser16629

Vendég
Szerintem rossz dolog, ha sok klánból mentek emberek a Winterbe. A valóvilág is ilyen, én fel sem háborodok rajta. Csak nem értem miért nem lehet bevallani :D

A Winternek egyébként nincs sokkal több faluja és pontja mint a Kings+Masknak (legalább 1 hete még így állt). Azért vannak fölénybe, mert ott több a profi játékos.
 

DeletedUser9028

Vendég
nem a toborzással van baj szerintem se, hanem a "bagoly mondja verébnek" szituációval :D
 

DeletedUser16629

Vendég
Szerintem nem rossz dolog* ezt akartam írni. bár gondolom ki lehet venni.
 
Fent