Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
csak hogy képbelegyél, ők azért léptek ki, mert a kingsből akartak toborozni de a winter vezetősége nem ment bele :D ezen van mit tisztelni igen :D

de ha belement volna a winter a toborzásba akkor valószínűleg azért ócsároltad volna a klánt :D

Nos szerintem az nem ocsárlás,hogy le írom a valóságot.



Meg lehet kovezni amiatt,hogy leírom a valóságot,DE a Winternek megvolt az a csapat amivel nyerni tudott volna, és közben izgalmas világ lett volna,ahol a tagok élvezték volna a játékot,de ha nektek az az élvezet,hogy fel toboroz valaki 100+ játékost majd belsőzve vannak ,akkor szerintem nincs amiről beszéljük mert eltèrőa meglátásunk a Klánháborúval kapcsolatban.

Te azt mondod,hogy azért léptek ki mert nem akart a Winter toborozni?
Nem tudom,hogy valóban így volt-e...de nekem azért furcsának tűnik ez,hogy valaki kilép ezért és harcol a volt klanja ellen :p

Páran azért figyelemmel követük a világot,mert kíváncsiak voltunk az alakulására,de igencsak csalódottak vagyunk,mert egy torony nélküli világ sokkal izgalmasabb kellet volna legyen,mint a toborzás majd belsőzès.

És valószínűleg nyertek is,de én el gondolkodnèk, hogy jó ez így?!

De akinek csak a plecsni számít,annak biztosan jó lesz ez így :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Jó,hát bizonyára vannak "Harcok" ,de azért valljuk be,hogy csak idèzőjelben beszélhetünk erről,mert ugye Mask és Winter kozzot óriási a különbség,és most még a Kings is MNT,ami szerintem szánalmas,a rengeteg Toborzás után.

Tehát lényegében a Winter kerüli a komoly konfliktust(Harcot) és inkább toboroz és dipozik,ami ugye a játék része,viszont ha figyelembe vesszük azt ,hogy ez folyamatos dolog,így szánalmasnak tartom.

Ami persze nem a játékosok hibája,viszont egy igazi harcos azért felszólalna az ilyen ellen,mert ugye vègülis harcolni szeretne mindenki,és nem legozni véleményen szerint.

Vannak a klánok akiket ugye szidnak itt külsőn,mint pl az ASG,HNK stb...de azért ők még mindig több tiszteletet érdemelnek mint a Winter,és hiába lesz meg a Winterbek a második győzelme,mert itt jelenleg semmi èrdemlegeset nem tudott felmutatni , ellenben a fent említett klánokal szemben,akik inkább elbuknak,mint hogy ilyenekhez folyamodjanak.

Kiemelem ezt a hozzászólást mégegyszer mert ez és csakis ez igaz erre a világra.

Volt itt kiegyensúlyozott versengés is a játék elején amikor még volt GB. Én mindig csak azt tudom felhozni mert ott viccesen alulmaradt a Winter. Most meg már nincs ki ellen alul maradni. Az meg a vicc 2.0, hogy az 5millás Maszk ellen be kellett szüntetni a fő frontot, hogy valamit kezdeni tudjanak. Ez tesz minket igazán naggyá és ha valaki megkérdi, mi igen is minden nap szervert győzünk. 1-2 hét híjján a Winter Kings MNT-ig több falvat hoztunk a Wintertől mint ők tőlünk. Pedig akkor már bőven ment az adok-kapok.

A végén marad egy győztes Winter amelyen mindneki nevetni fog, egy "legyőzött" Kings amely végig aludta a végjátékot meg egy "legyőzött" Maszkosok klán amelyet mindenki úgy fog emlegetni mint a szerver egyetlen összetartó, valamire való klánját. Ez nem öndicséret, de aki ezt nem ismeri el így ahogy le van írva, annak fogalma sincs a V54-ről.

Ja és shout out to Antoán, mert úgy néz ki ő lesz az egyetlen ellenfél akit a végén úgy emlegetünk majd " na' ő kemény volt ".
 

Deleted User - 1530803

Vendég
vDNEtrh.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
A végén marad egy győztes Winter amelyen mindneki nevetni fog, egy "legyőzött" Kings amely végig aludta a végjátékot meg egy "legyőzött" Maszkosok klán amelyet mindenki úgy fog emlegetni mint a szerver egyetlen összetartó, valamire való klánját. Ez nem öndicséret, de aki ezt nem ismeri el így ahogy le van írva, annak fogalma sincs a V54-ről.

3 szerver után rajtatok kívül senki nem fogja tudni, kik vagytok. Ilyen a KH :) Nagyon kevesen emlékeznek másra a plecsnisen kívül. De ezt tudod Te is nagyon jól
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Na jó azon a mémen kiégtem ;D

Aki ott volt végig az tudni fogja 3 szerver után is.
 

DeletedUser9028

Vendég
igazabol itt akkor mindenkinek jár az elismerés csak a winternek nem :D
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Kiemelem ezt a hozzászólást mégegyszer mert ez és csakis ez igaz erre a világra.

Volt itt kiegyensúlyozott versengés is a játék elején amikor még volt GB. Én mindig csak azt tudom felhozni mert ott viccesen alulmaradt a Winter. Most meg már nincs ki ellen alul maradni. Az meg a vicc 2.0, hogy az 5millás Maszk ellen be kellett szüntetni a fő frontot, hogy valamit kezdeni tudjanak. Ez tesz minket igazán naggyá és ha valaki megkérdi, mi igen is minden nap szervert győzünk. 1-2 hét híjján a Winter Kings MNT-ig több falvat hoztunk a Wintertől mint ők tőlünk. Pedig akkor már bőven ment az adok-kapok.

A végén marad egy győztes Winter amelyen mindneki nevetni fog, egy "legyőzött" Kings amely végig aludta a végjátékot meg egy "legyőzött" Maszkosok klán amelyet mindenki úgy fog emlegetni mint a szerver egyetlen összetartó, valamire való klánját. Ez nem öndicséret, de aki ezt nem ismeri el így ahogy le van írva, annak fogalma sincs a V54-ről.

Ja és shout out to Antoán, mert úgy néz ki ő lesz az egyetlen ellenfél akit a végén úgy emlegetünk majd " na' ő kemény volt ".
Vickes vagy! :)) mindenben van igazság csak abban nincs amit leirtál.. Az mnt-ig annyi játékosotok nullázták a déli csapatok, hogy pislogtatok mint hal a vízben itt meg vered a májad a semmire..(ja mégsem volt egy akció ahol visszafoglaltatok max 10 falut, sokat is mondok..)

Attól az embertől tanácsot ne kérj aki saját magat dícséri.. Ezt mindenkinek csak ajánlani tudom.. Jobb ha megfogadod..

Hagyd a külsőt.. Nem neked való.. A csapatodban rengeteg jó tag van/volt is akiket ismerek is játékon belül.. Ne hozd rájuk azt szégyent, hogy égeted magad vezérként..
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Neked is van egy saját nézeted a dolgokról, amit el kell fogadni. Nyilván a túlodlalról nem fogod elismerni, hogy ez a helyzet így egyszerűbb beszólni.

Valóban nem nekem való a külső de itt ott meg kell kapnotok az igazat, különben elég hamar elfelejtitek. :)
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Na várj már.. Én tisztában vagyok a dolgokkal.. Ha annó Vader csapata tovább vitte volna a dolgot lehet hogy a mi csapatunk lenne a második a kings helyett..

Neked az esik rosszul hogy alig pár tag szedi szét a klánotok, és felfújt lufiként emlegeted az MNT-t, mintha ellenetek készülne minden. De korántsem így van.. Novaritékat többre becsülöm, ebből a szempontból, hogy nem jönnek ide viaskodni, hülyeségekről.. De te annyira benne vagy a kényszer pánikbetegségedben, hogy azt hiszed minden csak a mask miatt van.. Persze.. Hidd el szépen sorba lesztek szedve, de a következő cp te leszel, kérj minden erősítést be plz, hogy biztos bukjunk s kijöhess ide dicsekedni hogy "lúzer vinter, 10 tagot simán fogunk"

Csak megsúgom, a két klánotok összesen 3-4x annyi ponttal rendelkezik jelenleg, mint az a csapat aki napról napra szed szét..(nem még mindig nem Winter megmozdulások).. Itt kezdődnek a gondok..


Na de igen, elfogult vagyok.. Hisz mem látom a másik oldalt..
De azt látom, csapataink mennek, titeket sorba ütnek.. Vannak szép megmozdulások..(részetekről is) Ezt kéne te is észrevedd..

Üdvözlettel a sötét oldalról :
=Ivar the Boneless= / Kittike duál (V54)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Elég ferdén éled meg valami oknál fogva gondolataim... lehet nem csíped azt, hogy valahányszor jön valaki aki szerint a Winter ennyire meg annyira egyenes klán én megjelenek és megemlítem azokat a dolgokat amiket valójában műveltek az 54-en. Nem azokat a dolgokat amiket kitaláltam, hanem azokat amik megtörténtek. Főként olyankor zavar a dolog amikor valaki más is hozzám hasonló véleményt ír aztán próbáljátok lehurrogni. Legfutóbb is ezért írtam és lehet legközelebb is ezért fogok. Lehet miatta utálni. :) Ti azon az oldalon állva nem fogtok úgysem ezekkel dicsekedni. Ne én legyek már a rossz, hogy megemlítem mit és hogyan ért el a Winter mint klán...

A vereséget már a GB bomlása után elfogadtam és jó sokszor meg is említettem már ebben a témában, hogy a Winter az esélyes jelen állás szerint. Elismert dolog részünkről. A téma mindig akkor kezd feszülni amikor belemegy valaki, hogy mégis milyen áron. Olyankor valahogy jöttök és jönnek a beszólások meg a ferdítések. Biztos fáj azért, de ez van... már nem tudjuk megváltoztatni.

Nem esik rosszul, hogy szétszeditek a klánunkat, mert igazából ez tökre normális dolog ebbe na felállásban. Óriási a túlerő részetekről és a tagjaink nagy része már abba is hagyta emiatt. Nekünk reszeltek, tiszta sor. Majd én is sorra kerülök ahogy említed. Nem fogok tudni sokkal többet produkálni a túlerő ellen. Bőven leírtam már ezt is jó sokszor odafent... Miért írod akkor, hogy nem tudom elviselni meg fáj nekem?

Nem felfújt lufiként emlegettem az MNT-t, csak megemlítettem, hogy amióta él azóta törtétek át a frontot, kb olyan lendülettel amit még soha nem produkáltatok. Ez gondolom azért van mert a Kings frontról lement a nyomás és az ottaniak is ránk küldtékk a nukokat. Korábban pedig mi vezettük a statisztikát. Miért nem így van? Nem ez az igazság? Egy másik topikban ez is ki van hangsúlyozva egy összessítésben. Most akkor miért írod, hogy felfújt lufi meg a többi.. nem ez a helyzet? Nem arról beszéltem ami a valóságot tükrözi?

Azt mondod azt hiszem minden a Maszk miatt van? Nincs igazam abban, hogy összetartóak vagyunk/voltunk vagy mi a probléma? Most az ha itt ott poénkodom azzal, hogy majd mi megnyerjük a világot abba érezhetnéd az iróniát vagy a poént mint más normális játékos...

Ha szót ejtek arról, hogyan jutottatok el idáig akkor egyből rossznak kell lennem? Ha esetleg arról beszélek, hogy jóval összetartóbb kis klán vagyunk akkor az már egyből öndicséret? Miért így látod? Én nem ezt éreztetem. Ja és sosem írtam vagy írnék olyanokat, hogy "lúzer winter több mint 10 tagot fogtunk" ... ez megint mire kell részedről? Elmondom neked sok mostani klántársaddal együtt játszom más világon és jól kiövünk.
Mire kell továbbá részedről a fenyegetőzés, hogy majd így-úgy kinyírtok mert a következő cp én leszek stb. Látod, pontosan ez veri ki a biztosítékot.. pontosan az iylen viselkedés miatt jelenek meg és emlékeztetlek, hogy neeem vagytok ti olyan menők mint próbáltok lenni. Amikor a GB-ben voltam akkor miért nem fenyegettél? Álltam én azon az oldalon is ahol le voltatok nyomva mégsem fenyegettem soha senkit, akkor te most miért? "Raj" vagy amúgy... :D

Szépen bőven megint ki lett fejtve a téma és ha ezek után is azt hiszed, hogy rosszindulatból kaptok tőlem hideget akkor újra elmondom, hogy azt kapjátok amit műveltek. Legyetek rá büszkék elvégre ti lesztek a nyerők és ez volt a módszeretek eljutni a csúcsra. :)))
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Na akkor szedjük pontokba, s válaszoljak a kérdéseidre :
1. Miért írok azt amit?
-mert ezt mutatod? (nekem hamarabb jön le egy hisztis kisgyerek szintje mikor a wintert szidod, mint egy felnőtt emberé.. (bocs)

2. Nem, korántsem így van.. :)) hiába az MNT, azelőtt is üttek, ugyanazok a tagok csaptak ki, akik eddig.. Nekünk északi frontosoknak nem volt sok közünk.. (na jó.. Mi is küldtünk 2 megmaradt déli nukeot felétek.. Aztán magunkon ürítettük.. :/)

3. "Az meg a vicc 2.0, hogy az 5millás Maszk ellen be kellett szüntetni a fő frontot, hogy valamit kezdeni tudjanak".. Na látod erre volt a válaszom, hogy "minden a mask miatt történt" ..! De bár örülök, hogy klánunk dipója ennyire hatással van rád..
Az összetartás meg is van.. Abban nem hazudtál..
A poént aki nem érti az majd beleköt.. De nemtudom hogy jött ide ez, hogy te mivel poénkodsz..

4.
Bocs ha rossznak állítottalak be... Paranoiásnak akartalak..:(
Nem az öndícséret, az előző hszdben volt, fedezd fel, hiszen raj lettem

5. Nem fenyegetőztem, nem szokásom cselekedni kell vagy hallgatni.. Ez az egyik alapelvem..

6. Ha nem érted a szarkazmussal és iróniával átitatott sorokat, kérlek fáradj pszichológushoz.. És kezeltesd ezt a hirtelen félelmet a wintertol..

7. (!!) még mindig csak egy csoportról beszéltem. Ha tovább akarsz szapulni tedd.. Csak a véleményem hallottad (azaz láttad)
Kellemes szórakozást!

Éljen a Raj!! ❤️!! 444!!!
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Lehet a történéseket szépíteni kicsit, mint ahogy próbáltad de felesleges. Az, hogy nem fogsz magatok ellen beszélni érthető hisz azon az oldalon vagy. Máshogy fogod előadni, hogy kik támadtak, hogy minek kellett MNT az ellenséggel és a többi és a többi. A végén pedig mindent úgy lesz egyszerű lezárni, hogy aki nem éppen szépítve adja elő az hisztis kisgyerek. :D

Ha neked így jó aklor legyen ez a véleményed, állj ki a klánodért, szépíts ezen meg azon és tartsd tiszteletre méltó dolognak a cselekedetek amik az út végéhez vezetnek. Majd meglátod mennyien fognak tisztelni. Lehet akkor rájössz majd te is, hogy ez nem hiszti hanem a valóság, de addig is csak pozitívan. :D
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Nem tudom mit szívtok, de biztos jó cucc lehet, ha ilyeneket haluztok. :D:D

Tudtok még ilyeneket? Annyira feldobjátok vele a napom. :)
 
Fent