Csevegő

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Ezek után most már kár lenne tagadnom. De mondd azt, hogy ebben az esetben nem stimmel úgy ahogy van? :D

Azt hiszem valahányszor mindenki-t szeretnék írni eszembe jutsz majd.. na' köszi. :D




Nagyot nőttél most a szemben azzal, hogy ezt így belátod. Jó sokszor használta ezt a módszert a klánod itt az 54-en (persze ezért nem te vagy a hibás mint egyén).

Tudsz erről konkrét esetet mondani?
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Persze többet is.

Kedvencem az volt amikor leszövizett a Winter a WoD-al, hogy majd bevédik őket a fenyegető GB veszélytől ami azért volt annyira fenyegető mert nem akartak beolvadni.

Meg lett a szövi. Védők sehol. Az arma elindult 1 térő, 2 térő, akinek elég pontja maradt az arma után be lett toborozva (beállsz vagy meghalsz alapon) a Winterbe - ha már golyófogóként helytálltak úgy ahogy - aztán a WoD bomlott is emiatt. Persze voltak ott is akik örültek ennek, (ezek a tagok 3 kivételével abba is hagyták később a világot) meg voltak olyanok is akik nem örültek, őket bedarálta a rendszer. Két vagy három tag hozzánk is került aztán mondván, hogy hányingert kapnak a Wintertől amit minden rosszindulat nélkül már akkor is megértettem..

Életem első közös armája volt a GBvel. Akkor még kevés falum volt és nagy dolog volt számomra, hogy 1 akcióval 4 falvat is hoztam. Tuti nem felejtem el egy darabig.

Ezekben az időkben már bőven volt a Winter számláján szégyellnivaló dolog. Sokáig téma is volt köztünk és néhány volt Wodos között ez a húzás amíg tartottik a kapcsolatot, de azok a játékosok 90% befejezte a világot. Megundorodtak tőle.

Itt van minden a fejben :D
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Persze többet is.

Kedvencem az volt amikor leszövizett a Winter a WoD-al, hogy majd bevédik őket a fenyegető GB veszélytől ami azért volt annyira fenyegető mert nem akartak beolvadni.

Meg lett a szövi. Védők sehol. Az arma elindult 1 térő, 2 térő, akinek elég pontja maradt az arma után be lett toborozva (beállsz vagy meghalsz alapon) a Winterbe - ha már golyófogóként helytálltak úgy ahogy - aztán a WoD bomlott is emiatt. Persze voltak ott is akik örültek ennek, (ezek a tagok 3 kivételével abba is hagyták később a világot) meg voltak olyanok is akik nem örültek, őket bedarálta a rendszer. Két vagy három tag hozzánk is került aztán mondván, hogy hányingert kapnak a Wintertől amit minden rosszindulat nélkül már akkor is megértettem..

Életem első közös armája volt a GBvel. Akkor még kevés falum volt és nagy dolog volt számomra, hogy 1 akcióval 4 falvat is hoztam. Tuti nem felejtem el egy darabig.

Ezekben az időkben már bőven volt a Winter számláján szégyellnivaló dolog. Sokáig téma is volt köztünk és néhány volt Wodos között ez a húzás amíg tartottik a kapcsolatot, de azok a játékosok 90% befejezte a világot. Megundorodtak tőle.

Itt van minden a fejben :D
Erre én csak azt tudom mondani, hogy személy szerint minden mozdítható vedőmet küldtem, ahova épp tudtam az akkori szövetségeseknek (ezért egyébként egy ideig az élen voltam a támogató ranglistán is, csak aztán inkább támadókat kezdtem el gyártani). Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül, mert egy-két társamat ismerem már annyira... :) Nem egy támadást sikerült a segítségünkkel megfogni, de nyilván ez is kevés egy kis klánnak egy jóval nagyobbal szemben.
Ráadásul akkoriban klán szinten elég gyengén álltunk a védőkkel, sokszor gondban is voltunk miatta... Hiszen szinte minden oldalról frontunk volt.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Személy szerint nem is miattad van sokunknak hányingere a klánotoktól. Biztos utálnak is tőletek sokan ezért de ha kiérdemelte a klán akkor nem fogok jópofizni erről a dologról. :)

A Winter vezetőségén kívül volt minden klánnal kapcsolatom mint diplomata. Lehet drbatho, hogy szerinted el vagyok tájolódva de az is lehet nem tudsz mindenről amiről én igen. Nem állítanám ilyen kitartóan azt amit ha nem élem át és látom saját szememmel.

Van aki azzal jön milyen gyerekes ez stb, viszont én csak kiállok az igazamért. Nem veszekedni akarok. Ha láthatnátok a szememmel akkor előttetek lenne sok sok olyan levél és cselszövés amelyeket nem igyekeztek a vezérek a klántagokkal megosztani... pontosan azért, hogy ők ne kapjanak hányingert.

Nyilván van mit rendbe raknom saját házunk táján is, ne csak az legyen, hogy mindig mással foglalkozom. Voltak itt is elcseszések, de azért ilyen messzire sosem mentünk mint a túloldal.
Csak elhihetitek amit írok ha ennyi beleáldozott idő, szervezkedés és pp után azt mondom hánynom kell ettől az egésztől és kiábrándultam a világból... csak van valóság abban amit írtam oldalakon át.:)

Annak aki azt írja nem ér ez ennyit, igaza van! Tényleg nem de nem bírom nézni amikor a sokan a szomorú igazság mellet "sétálgatnak" és még ráadásul játszák a valakit mellé.

Ha úgy érzitek ez inkáb feszültség generáló akkor ezzel befejezem, de újra el fogom kezdeni ha ki kell állni az igazunkért és nem érdekel mennyire leszek szálka a szemekben. Ha ez az ára ám legyen. :) A végére úgyis egyre többen leszünk akik ezt belátják.
 

A Revansiszta

A Revansiszta
A reakció pontszáma
78
Én se értem MASK0N mit vereted magadat itt külsőn... Ha hányingert kaptál a világtól ne játsz rajta. Nem tudom mit akarsz azzal elérni, hogy a Wintert folyamatosan szidod, miközben a saját klánodat és magadat isteníted o_O Hidd el ha kikaptok senki se fog emlékezni rátok, meg arra, hogy az elején valameddig pluszba voltatok mondjuk a szerver győztes ellen :oops::rolleyes:
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Rendben igazatok van, nincs értelme. :) ...csak egy kicsit felcsesz a gerinctelenség.

Azt mondta, mindenki emlékezni fog rájuk :D

..és ha átfogalmazom úgy, hogy tőlünk mindenki akkor többet nem szólod meg? :p Eredetileg is így akartam átadni :D :D
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Rendben igazatok van, nincs értelme. :) ...csak egy kicsit felcsesz a gerinctelenség.



..és ha átfogalmazom úgy, hogy tőlünk mindenki akkor többet nem szólod meg? :p Eredetileg is így akartam átadni :D :D

Áh, nem, ez már rajtad marad :D Szerintem vicces, önkéntelenül nevetek, mikor azt látom tőled írva, hogy "mindenki" :DDDD Szal maradjon ez így, jó ez.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem áll jól ez a gengszter álarc muci, inkább vedd le MASK0FF!
 
Fent