Csevegő

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Szia, a Winter áll nyerésre.

Helyezés - Klánnév - Összes pont - Tagok - Átlagpont játékosonként - Falvak Átlagpont falvanként
1 WINTER - 24.080.037 - 36 - 668.890 - 2590 - 9.297
2 -TO- - 16.190.849 - 39 - 415.150 - 1802 - 8.985
3 WIN - 9.821.151 - 28 - 350.755 - 1096 - 8.961
4 =TO= - 8.174.049 - 27 - 302.743 - 879 - 9.299
 

DeletedUser20102

Vendég
Szia, a Winter áll nyerésre.

Helyezés - Klánnév - Összes pont - Tagok - Átlagpont játékosonként - Falvak Átlagpont falvanként
1 WINTER - 24.080.037 - 36 - 668.890 - 2590 - 9.297
2 -TO- - 16.190.849 - 39 - 415.150 - 1802 - 8.985
3 WIN - 9.821.151 - 28 - 350.755 - 1096 - 8.961
4 =TO= - 8.174.049 - 27 - 302.743 - 879 - 9.299
köszi
 

DeletedUser19955

Vendég
A Winter ismét egy nagyon 'elegáns' húzással került még jobb pozícióba....Ugyan ez most nem klánszintű, csak egyéni akció, de megint csak gratulálni tudok a történésekhez :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Persze érthető, hogy x-y kivál a Winterből, hiszen DP-ék nem a legjobb szervezőképességűek.. :)

Aztán gondolván a jövőre, és a múltra egyszerre, hogy Világ 46-on Deadpool klánja csak azért maradt életben, mert én és néha 1-2 cotl tag levédekezte az ASG elleni támadásokat, időnket nem sajnálva, majd DP csak úgy kihátrál a szövetségből, úgy, hogy mi be is védtük, hát igen, ez úgy mond azon kívül, hogy kicsit lealázva kaptak ki 46-on egy kis revansot is érdemelne... :) Azon felül, hogy a novarit accba bementem, gondolkodva azon, hogy, mivel V58-ra jön velünk, így nem fog átverni, dehát mit ad az ég? :eek:
Nem értem igazából, hogy akkor minek válnak ki egy klánból, ha utána visszavánszorognak.. DP pedig mindezt úgy támogatja, hogy az ellenséges vezérfiókot fogja Lorya bevenni duálba, úgy, hogy védelem stb. elég sok információ volt az accounton... Hogy is mondjam van az a hátatokban lévő valami, bár nálatok talán valami más működik, mert nem biztos, hogy gerinc...

Mi történt Deadpool? Ennyire ijesztő a tibax, és SoulMurders páros, hogy nem elég renagaborékat is beolvasztod, még ehhez is adod a nevedet, hogy egy 100+falus ellenségből átvett accot befoglaljon Lorya, majd szabadon? :) Miért nem írtál rám, hogy na nem akartok betörölni, hisz a Winter csak az ingyen falukat szereti? Ja hát igen, amiért kicsit jobban kell harcolni nem megy, inkább betoborzod, abban tökéletesen zseni vagy.. :p Csak az a vicces, hogy ezekkel a lépésekkel magad alá vágtad a fát, mert azon kívül, hogy toboroztál egész végig és klánokat próbáltál összedönteni elértél mást a világon? A MASK beütése úgy, hogy mnt nektek a kings, azaz csak egy irányba kell támadni védekezni nem hiszem nagy dicsőség, mert ugye addig míg nem volt mnt eléggé egál volt a világ. Persze rögtön sokat dobott a szövetségen, amikor úgy 2 hete megjelentünk...

Csak úgy megjegyzem, hogy az accba nem kevés munkát tettem bele, és tehettem volna azt is, hogy bejövök a világra és kitoborzom a klánt alólad, de szóltak, hogy ez túl gerinctelen, úgyhogy baxival más ötletet találtunk, amivel harccal megmutathatjuk mennyire is jó az a Winter... Hát szerintem semennyire. Jó amúgy az időzítés, mert tegnap rekord nagyságú védekezés volt a godzylla accban, plusz Lorya kapott 50 bejövőt.. Uh, ijesztő volt ugye? :)

De, ha 1200-as falu előnynél még ilyenekre van szükséged, szükségetek, akkor inkább ne induljatok több világon, mert csak a KH-t teszitek tönkre, és veszitek el a játékosok 90%-át az ilyen negatívul csődtömeg, és igen szánalmas viselkedéssel. Azt meg hozzá se kell tennem, hogy egyénileg mennyire is gerinctelen mindaz, amit az a pár acc megcsinált.

Gratulálok a Winternek a meg nem érdemelt győzelemhez, igazán sikeres klán vagytok... Ja nem... Persze itt most egész klánt említek, holott csak úgy 4-6-7 ember volt, aki ezt az egészet rendezte, szóval, akinek nem inge attól elnézést a durvább szavakért.

Maradok tisztelettel. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én a magam részéről megvédeném Deadpoolt. KH karrierem alatt eddig ő az egyetlen vezér, akivel amit megbeszéltem, az úgy volt, és tartotta magát hozzá az elejétől a végéig. Pedig hallottam előtte dolgokat róla. Lehet másnak más a véleménye, de én pozitívan csalódtam benne.
 
Fent