Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
Üdv!
Biztos vagyok benne, hogy ezért én is kapok, azonban nem érdekel. Engem is és Swaket is nagyon sokan ismerik.

Swak, én téged nem sajnállak. Beszóltatok nekem, te meg még bólogattál is hozzá. Sok helyről hallottam vissza, és itt én is kezdtem már érezni, hogy nagyon befolyásolni szerettél volna mindenkit, sok játékos kedvét elvetted már, így nem zavar, ha most én tettem ezt veled.
V55-n ott van mindenki jelen, jó csatározást kívánok mindenkinek! Nem fogok olyat mondani, hogy úgy is nyerünk, mert minden világ más, nehéznek ígérkezik, de ami a legjobb, hogy izgalmasnak.
Taknyos Béka 3. helyről való lecsúszása mondjuk engem is meglepett, én csak Gimiinek szurkoltam, hogy Swak ne legyen 1. helyen.
Azért is mondom, hogy Taknyost sajnálom, mert alapból ezek a faluhúzogatások, hogy ki legyen a TOP 1 szánalmas, Gimiinél is és Rettenthetetleneknél is. Egyáltalán nem komáltam, de azt még inkább nem komáltam volna, hogy te lettél volna Swak a TOP1, és nem, nem azért, mert Gimii a társam, hanem azért, mert egykor kedveltelek, de már nem. Nálad érdekbarátságok vannak. Taknyost tényleg sajnálom én még most is és talán ha ezt kijelentem, mindenki egyetért velem, hogy ő érdemelte volna meg a TOP 1. helyet.

Gratulálok Lil Peepnek, teljes mértékben megérdemelte az összesített LE és LEV 1. helyezettet.
Köszönöm Pilvonak, hogy együtt be tudtuk az ígéreteinket tartani. Azokat teljesítettük mindketten, amiket tudom, hogy megígértünk.
Köszönöm Szintyáéknak, hogy végig kitartottak mellettünk.

Elköszönök.
Legjobbakat!
Ezt több ponton is megtudnám cáfolni :) elbuktál és elbuktatok most nagyon , lehet engem sokan nem keddvelnek de az biztos , hogy ezzel nem sok játékos fog kedvelni titeket :)
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Egyszer írom le.
Nem érdekel a top1.
Nem azért mentem érte, hogy mutogassam. Nyilván a top1 ben Taknyost én is támogattam volna, ám nem ő állt ott.
Az aki ott állt, azt a játékost megelőzte a negatív hírneve, jót nem hallottam róla. Gondolok korábbi világokra amikben személyes barátaim ellen tett.

A szerver folyamán, nem egy olyan eset volt, hogy az LND-t háborúval fenyegették, vagy hogy a fórumon trágár módon nyilvánultak meg (mint a privát leveled a zárás után...) mind a tagokkal, mind a HNK val mind a MI fővezérünkkel ! ami nem való a KH-hoz.

Én V1 en kezdtem, ott ismerkedtem meg a játékkal. Akkoriban kislovagék még a lovagi időket idézően írtak a klánok tagjaihoz, lovagi kerekasztal üléseken vettem részt és ezzel a modorral, mentalitással, sunyi, aljas és kavaró játékkal nem találkoztam. Akkoriban még megadták a módját a játéknak. Mert ez egy játék. Nem az ármánykodás mesterfokon.
Ti valószínűleg a való életben is ilyenek vagytok.

A saját magatok támadása saját és klántárs részéről. A dolgokat mindig ugy formáltátok, hogy nehogy az LND is ugyan olyan elbírálásban részesüljön. Ugyan úgy elvettétek felhőtől, luckytól, a dicső plecsnit mint én tőled.
Ha valamelyik nagyon hozzáértő venné a fáradtságot és vissza keresné, hogy az SBT szétesésének időpontjában, hogy álltál....
nem hiszem h nagy szájjal kellene lenned.
Utána meg már csak belsőzted SBT-s falukat. Azért pedig minden meg volt téve hogy az LNDből minél kevesebben jussanak faluhoz...csalással oda kerülni nem nehéz.
(én 5. vagyok LET ben )- beszéljünk arról hogy kerültél fölém? nem hiszem, hogy kellene, hiszen akkoriban nekem 14 milla volt neked meg 7 ...
Azért mert lehetőségem volt, meg is tettem és meg is tenném megint. Ha más lett volna a helyemben azt segítettem volna, mert mi egy csapat vagyunk. Barátok.
Egy kisebb klánból indultunk a játék öröméért. Ezért fogok ez után is.

A tisztességes játékosok előtt le a kalapot, de legyen ez a top1 azoknak ajánlva akik ezután is a tisztességes játékot részesítik előnyben.
Nagyon bízom benne, hogy ez fellelkesíti azokat akik a KH-t takarítani akarják a gerinctelen játékosoktól.

Remélem megértik páran mit akarok mondani.
Ennek a top1 nek tulajdonítanék inkább reformáló szerepet, mint egyesszám első személyben való fennhéjázó győzelmet.

King Gimii
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Nem azt mondom, hogy LE elsőnek kell lenni, mert azt általában a bukott ellen legtöbbet kapott játékosa kapja (már ha nem veszik el tőle), de azért egy topegy fiók támadásból és támogatásból vegye már ki a részét. Azért az a 14 milla LET elég kemény :D


keresd vissza staton a dátumokat...
ki mit ütött és akkor ki hol volt...voltam top1 támadó is.
 

DeletedUser18625

Vendég
Egyszer írom le.
Nem érdekel a top1.
Nem azért mentem érte, hogy mutogassam. Nyilván a top1 ben Taknyost én is támogattam volna, ám nem ő állt ott.
Az aki ott állt, azt a játékost megelőzte a negatív hírneve, jót nem hallottam róla. Gondolok korábbi világokra amikben személyes barátaim ellen tett.

A szerver folyamán, nem egy olyan eset volt, hogy az LND-t háborúval fenyegették, vagy hogy a fórumon trágár módon nyilvánultak meg (mint a privát leveled a zárás után...) mind a tagokkal, mind a HNK val mind a MI fővezérünkkel ! ami nem való a KH-hoz.

Én V1 en kezdtem, ott ismerkedtem meg a játékkal. Akkoriban kislovagék még a lovagi időket idézően írtak a klánok tagjaihoz, lovagi kerekasztal üléseken vettem részt és ezzel a modorral, mentalitással, sunyi, aljas és kavaró játékkal nem találkoztam. Akkoriban még megadták a módját a játéknak. Mert ez egy játék. Nem az ármánykodás mesterfokon.
Ti valószínűleg a való életben is ilyenek vagytok.

A saját magatok támadása saját és klántárs részéről. A dolgokat mindig ugy formáltátok, hogy nehogy az LND is ugyan olyan elbírálásban részesüljön. Ugyan úgy elvettétek felhőtől, luckytól, a dicső plecsnit mint én tőled.
Ha valamelyik nagyon hozzáértő venné a fáradtságot és vissza keresné, hogy az SBT szétesésének időpontjában, hogy álltál....
nem hiszem h nagy szájjal kellene lenned.
Utána meg már csak belsőzted SBT-s falukat. Azért pedig minden meg volt téve hogy az LNDből minél kevesebben jussanak faluhoz...csalással oda kerülni nem nehéz.
(én 5. vagyok LET ben )- beszéljünk arról hogy kerültél fölém? nem hiszem, hogy kellene, hiszen akkoriban nekem 14 milla volt neked meg 7 ...
Azért mert lehetőségem volt, meg is tettem és meg is tenném megint. Ha más lett volna a helyemben azt segítettem volna, mert mi egy csapat vagyunk. Barátok.
Egy kisebb klánból indultunk a játék öröméért. Ezért fogok ez után is.

A tisztességes játékosok előtt le a kalapot, de legyen ez a top1 azoknak ajánlva akik ezután is a tisztességes játékot részesítik előnyben.
Nagyon bízom benne, hogy ez fellelkesíti azokat akik a KH-t takarítani akarják a gerinctelen játékosoktól.

Remélem megértik páran mit akarok mondani.
Ennek a top1 nek tulajdonítanék inkább reformáló szerepet, mint egyesszám első személyben való fennhéjázó győzelmet.

King Gimii
én az eleje óta top10 legyőzött ellenfél voltam sőt , taknyossal , és leatherrela top támadót felváltva vittük egy jódarabon át , nem is egyszer voltam top támogató ahogy azt látni az eredményeimnél amiből neked még fele anyni sinc smondjuk mint nekem , a gerincedet meg keresd meg bár sokáig nem fogjuk látni , attól még mert tudsz egy kicsit diplomatikusan beszélni még ugyan úgy egy értéktelen ember leszel minden klánban , a top1-re visszatérve , nézdmeg szerintem jobban kik voltak elötted míg nem kezdeted el maagdat támadni , sőt arra sem letté volna rest , hogy befoglald egymagad felhőlovsst akinek küldted a védőket a vége felé is mert számolni amugy mindenki tud és ha egy faluból kiütöd a védőket , ott magától nem terem 10-15 k talpsas , na ennyit rólad meg a szar klánodról ( természetesen az LND-ből akinek nem inge nem evszi magára )

taknyossal mi rengeteget beszéltünk a top1-ről , a de csak mosolyogtunk egymáson mert tudtuk hogy igaza van mindkettőnknek :)

ebből a klánból , Pilvo , Taknyos és én jöhettünk szóba top1-ként ezt midnenki tudta , Pilvót nem kell részletezni , hogy miért elég egyértelmű , az acélidegei űberelnek mindent , taknyos a klánt segítő vezéri teendői miatt , míg engem a játék és a segítőkészségem miatt . takynos nagyon sokat szervezett és segített másoknak amiért hálás vagyok neki és jól csinálta de inkább ponotsítok mert úgy írom Krsiztián , jó gyerek és kekdvelem nagyon , én renegteget helyeltem harcoltam időzítettem fakeltem védekeztem , magamnál vagy épp másoknál , lásd sbt avyg asg háború , volt hogy napi 3-4 órákat aludtam vagy aludtunk amiatt , hogy más ne veszítsen falut .

Meglesz ennek a böjtje drága cimbora csak várd meg :) bebizonyíthatod dicső tudásodat és tehetségedet sok embernél húztad ki a gyufát ezzel , ami bevallom még jobban is tetszik egy kicsit a top1-nél mert az ilyen emebrek mindig beégnek pont ugy mint a barátod felhőcsikó :) v48-on vagy v8-on ahol elárulta a klánját és emgvett fiokokat , hogy top1 legyen :) a való életben az ilyen embereket mint te az élet megeszi és kiszarja szóval nekünk ne taníts ilyesmit :)

ez a képmutatás meg mindennek a teteje :D ezt lementem mert anynira jó , hogy már szar :D

"Ennek a top1 nek tulajdonítanék inkább reformáló szerepet, mint egyesszám első személyben való fennhéjázó győzelmet."~ by Gimi

na de csatára fel :)
 

DeletedUser18625

Vendég
márkó kapsz 5000 pp-t ha elmész kocsmázni gimivel úgy , hogy nála van a telefonja :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
De szánalmas az ilyen akármilyen célból is történik.. Csak azért csinálja valaki,hogy mert más is csinálja és ne az legyen az első? Na nemár...:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
31ah7k.jpg
 

Mad Max73

New Member
A reakció pontszáma
19
Üdv!
Biztos vagyok benne, hogy ezért én is kapok, azonban nem érdekel. Engem is és Swaket is nagyon sokan ismerik.

Swak, én téged nem sajnállak. Beszóltatok nekem, te meg még bólogattál is hozzá. Sok helyről hallottam vissza, és itt én is kezdtem már érezni, hogy nagyon befolyásolni szerettél volna mindenkit, sok játékos kedvét elvetted már, így nem zavar, ha most én tettem ezt veled.
V55-n ott van mindenki jelen, jó csatározást kívánok mindenkinek! Nem fogok olyat mondani, hogy úgy is nyerünk, mert minden világ más, nehéznek ígérkezik, de ami a legjobb, hogy izgalmasnak.
Taknyos Béka 3. helyről való lecsúszása mondjuk engem is meglepett, én csak Gimiinek szurkoltam, hogy Swak ne legyen 1. helyen.
Azért is mondom, hogy Taknyost sajnálom, mert alapból ezek a faluhúzogatások, hogy ki legyen a TOP 1 szánalmas, Gimiinél is és Rettenthetetleneknél is. Egyáltalán nem komáltam, de azt még inkább nem komáltam volna, hogy te lettél volna Swak a TOP1, és nem, nem azért, mert Gimii a társam, hanem azért, mert egykor kedveltelek, de már nem. Nálad érdekbarátságok vannak. Taknyost tényleg sajnálom én még most is és talán ha ezt kijelentem, mindenki egyetért velem, hogy ő érdemelte volna meg a TOP 1. helyet.

Gratulálok Lil Peepnek, teljes mértékben megérdemelte az összesített LE és LEV 1. helyezettet.
Köszönöm Pilvonak, hogy együtt be tudtuk az ígéreteinket tartani. Azokat teljesítettük mindketten, amiket tudom, hogy megígértünk.
Köszönöm Szintyáéknak, hogy végig kitartottak mellettünk.

Elköszönök.
Legjobbakat!

Hy!

Egyetértek! Taknyost nem akartam megelőzni...mindenki foglalta a falukat...én csak helymegtartás végett foglaltam....annyit megtehettem volna,hogy ráírok Taknyosra...de nem nagyon voltam...és feltételeztem,foglal ő is! Eben hibáztam elismerem...elnézést! Voltam jó pár szerveren...de ennyi keverést,ellenségeskedést,fúrást életemben nem tapasztaltam!!!! Próbáltam kimaradni,korrekt maradni...ez úgy ahogy sikerült!!! Az vesse rám az első követ,aki nem sározódott be!!! Ennyit le kellett írjak,aki ismer és volt dolga velem az tudja milyen vagyok...aki nem az, meg nem érdekel!

Köszönöm a játékot!
Üdv.:Mad
 
Fent