Csevegő

DeletedUser18836

Vendég
Nagyon gáz vagy vigyó, hogy képes vagy így hazudni("csak ppzni jöttem") és előadni, hogy mint az írásodból kilehet venni majdnem minden neked köszönhető.

Nyílván nem voltam a randomba de ígyse volt minden rendbe pláne nem mondnám stabilnak.... ezt lehetett látni kívülről is sőt én tudok kapásból 2 fiókot mondani sbt fronton akire ha rámegy rendesen az sbt anno akkor kb. 2 arma alatt ki is szedi mindkettőt :rolleyes:


A kém dologra meg megint csak azt tudom reagálni hogy nektek is ugyanúgy volt gyanús dolgotok ami szerintem töksimán mutat arra, hogy kémetek volt nálunk akit vagy ti telepítettetek be hozzánk vagy ő döntött úgy, hogy elkezd köpni nektek.

Egyik oldal se tudja bizonyítani 100%-os bizonyossággal, hogy volt a másiknak kéme náluk így minden ilyes fajta dologgal való dobálózás már a szánalmas kategóriába esik de azért milyen furcsa, hogy ezt a kém dolgot mindig ti hozzátok fel sbt-sek.... gondolom mert fáj a vereség és meg kell magyarázni valamivel....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Anno még én szivárogtattam be mindenhova a kémeket. Olyan jól sikerült, hogy állítólag a kémeim még V51-V54-ig számítva minden szeróról szállítják az infókat. Minden szál itt fut össze!
 

DeletedUser12246

Vendég
"Egyik oldal se tudja bizonyítani 100%-os bizonyossággal"

Nem szokásom vagdalózni külsőn, de ez nem igaz.
Két kémet 100%-os bizonyossággal tudok ki volt, meg szerintem kb mindenki.
Ennek ellenére elmúlt, már mindegy, semmin sem változtat, nem amiatt nem nyertünk. A véleményem tudjátok a kémkedésről, ezen felül viszont gratulálok a nyerteseknek.
 

DeletedUser18836

Vendég
"Egyik oldal se tudja bizonyítani 100%-os bizonyossággal"

Nem szokásom vagdalózni külsőn, de ez nem igaz.
Két kémet 100%-os bizonyossággal tudok ki volt, meg szerintem kb mindenki.
Ennek ellenére elmúlt, már mindegy, semmin sem változtat, nem amiatt nem nyertünk. A véleményem tudjátok a kémkedésről, ezen felül viszont gratulálok a nyerteseknek.
Juttasd már el hozzám a 2 nevet itt vagy privátba... nagyon érdekelne... :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
"Egyik oldal se tudja bizonyítani 100%-os bizonyossággal"

Nem szokásom vagdalózni külsőn, de ez nem igaz.
Két kémet 100%-os bizonyossággal tudok ki volt, meg szerintem kb mindenki.
Ennek ellenére elmúlt, már mindegy, semmin sem változtat, nem amiatt nem nyertünk. A véleményem tudjátok a kémkedésről, ezen felül viszont gratulálok a nyerteseknek.
Én szintén két sbts kémről tudok egyik a spártában volt még az elején,másik a randomban. :) Ami 100% volt :)
 

DeletedUser19367

Vendég
pfff, azért milyen pofátlanok az LND tagok :D a végén foglalgatnak a jobb helyezésért közben a játékban 0-ák voltak...
MadMax Gimii, 55-ön intézzük, belesztek foglalva :D
 

DeletedUser19367

Vendég
jellemtelen az egesz, nyerunk nekik szervert es pofatlankodnak :D
kar, h nem foglaltuk be oket mikor volt ra alkalom :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Gratulálok az ellenfeleinknek , klántársaimnak .

Voltak , nehezebb pillanatok de túléltük .

Giminek üzenem hogy ha jelleme nincs faluja se lesz :) megtalátam a célt 55-n amiért elkezdek játszani , ehhez pofa kell :)
 

DeletedUser19367

Vendég
hat igen, gyavak :) mikor provokaltam oket, hogy bontsak megallapodast es legyen haboru akk mindent elturtek, nem mertek semmit tenni :D lazan elkuldhettem a....a vezeruket, suttyozhattam oket kovetkezmeny nelkul :D na ilyenek az igazi gyava ... :D
 
Fent