Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
Ez tényleg jellemtelen. Ugyanezt a statpaddingot utálom akkor is, amikor az LE díjat veszik el attól, aki megérdemelte, de ez a féregség tetőfoka szerintem - mondom ezt úgy, hogy swak kolléga nem kebelbarátom ugyebár :D
A le gyozelmet is odaakartak adni felholovasnak gimiek csak ott elobb kapcsoltunk :) nem baj meglesz ennek a bőjtje :) nem olyan vicces mikor valakire ugy neznek mint a veres rongyra :) már ideges nem vagyok inkább csak sajnálni tudom hogy ennyire szegény
 

DeletedUser18625

Vendég
55ön kiderül majd róla hogy ő a kh történelmének a leggyengébb top1-es játékosa :D
bár előtte még classicon jól megalázzuk hogy hozzá szokjon mit fog 55ön is kapni mert ott bizony harcolni kell majd nem belsőzni :D
Dekár hogy nem mentem klasszikra :D ne foglaljátok el pls , csak kata
 

DeletedUser19570

Vendég
Tény,hogy ennek nem feltétlen így kellett volna lennie.. Viszont azért remélem nem a komplett LND társaságra mondjátok,hogy semmit nem csinált mert azért azt kicsit erős lenne kijelenteni..:) Már pedig kb azt állitjátok. Azért ez nem jogos és ez is ugyanolyan gerinctelenség.
 

DeletedUser18625

Vendég
Tény,hogy ennek nem feltétlen így kellett volna lennie.. Viszont azért remélem nem a komplett LND társaságra mondjátok,hogy semmit nem csinált mert azért azt kicsit erős lenne kijelenteni..:) Már pedig kb azt állitjátok. Azért ez nem jogos és ez is ugyanolyan gerinctelenség.
A tagok néha nem tehetnek róla ha egy vezérnek nincs gerince , aki ezt segítette és részese volt valamint giminek szól ez es kedves ben solonak :)
 

DeletedUser19570

Vendég
Én 3 naponta benéztem 2 mp re már csak 50 en,55 ön láttam hogy Gimii top 1 lett..Mondom ezt hogyan tegnap még kb 1 milkával levolt maradva :D

Igazából inkább nem mondok erről semmit mert az se normális,hogy amikor még a harcok mentek akkor top 10 környékén voltam és a végén mindenki belső meg max épitkezés,hogy minél elörébb legyen...Hááát,nekem már az is sok volt..Van ideje az embereknek.:D

Viszont ha igy gondoljátok akkor ne feltétlen az egész társaságról beszéljetek mert vannak akik végig fronton tolták és rettentő sok időt öltek bele.:)
 

DeletedUser18625

Vendég
Én 3 naponta benéztem 2 mp re már csak 50 en,55 ön láttam hogy Gimii top 1 lett..Mondom ezt hogyan tegnap még kb 1 milkával levolt maradva :D

Igazából inkább nem mondok erről semmit mert az se normális,hogy amikor még a harcok mentek akkor top 10 környékén voltam és a végén mindenki belső meg max épitkezés,hogy minél elörébb legyen...Hááát,nekem már az is sok volt..Van ideje az embereknek.:D

Viszont ha igy gondoljátok akkor ne feltétlen az egész társaságról beszéljetek mert vannak akik végig fronton tolták és rettentő sok időt öltek bele.:)
A lényegen nem változtat ha ugyan abba a kozegben maradsz :) ez a tétlen bűnösség :) ismered azt gondolom hogy bűnösnek cinkosa ki némán nézi ;)
 

DeletedUser19570

Vendég
Én végre egy igényes világon akarok játszani még így utoljára ha már az 50 ennyire aljadék lett :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem azt mondom, hogy LE elsőnek kell lenni, mert azt általában a bukott ellen legtöbbet kapott játékosa kapja (már ha nem veszik el tőle), de azért egy topegy fiók támadásból és támogatásból vegye már ki a részét. Azért az a 14 milla LET elég kemény :D
 
Fent