Csevegő

DeletedUser18312

Vendég
Azért ilyenkor büszke vagyok magamra!
Hetekkel ezelőtt felkerestem Gimit.
A többi meg már történelem. Igaz 2 hete nemett mondott nekem Gimi, hogy nincs ereje már hozzá. Hálisten eltudtam ültetni a fejében, hogy nem mindig van alkalom arra hogy SWak/Yugi orra alá odapörkölj és felbaxd őket, átbaxd. Ez szerintem, van akkora kapitulás, mint ahogy lejáratva megalázta a HNK tagokat. Erre mondják mindenki azt kapja, ami nyújt előtte. Fehér ember nem felejt. Hozzáteszem nekem Swak ezen a szerveren szimpatikus volt kb az utolsó hónapig. Onnantól nagyon elszaladt vele is a ló, és mindenkivel alázva beszélt, mint Yugi. Ha Taknyos áll elől, nem szóltam volna Giminek. Ha swak marad normális a végén is, nem szóltam volna Giminek. De én hiába szóltam Giminek, neki kellett megvalósítania. Ez szerintem mindenki tudja, nem a Top1 helyezésről szólt, nem a plecsniről. Mindenki azt kapta, ami járt neki így a V50 végére....
 

DeletedUser19367

Vendég
Azért ilyenkor büszke vagyok magamra!
Hetekkel ezelőtt felkerestem Gimit.
A többi meg már történelem. Igaz 2 hete nemett mondott nekem Gimi, hogy nincs ereje már hozzá. Hálisten eltudtam ültetni a fejében, hogy nem mindig van alkalom arra hogy SWak/Yugi orra alá odapörkölj és felbaxd őket, átbaxd. Ez szerintem, van akkora kapitulás, mint ahogy lejáratva megalázta a HNK tagokat. Erre mondják mindenki azt kapja, ami nyújt előtte. Fehér ember nem felejt. Hozzáteszem nekem Swak ezen a szerveren szimpatikus volt kb az utolsó hónapig. Onnantól nagyon elszaladt vele is a ló, és mindenkivel alázva beszélt, mint Yugi. Ha Taknyos áll elől, nem szóltam volna Giminek. Ha swak marad normális a végén is, nem szóltam volna Giminek. De én hiába szóltam Giminek, neki kellett megvalósítania. Ez szerintem mindenki tudja, nem a Top1 helyezésről szólt, nem a plecsniről. Mindenki azt kapta, ami járt neki így a V50 végére....


Azt hiszed zavar? :D nem, motival, de ezt te kellene legjobban tudd, hiszen teged mar ketszer vert bucira a klanom, a te szavaiddal elve. Tudom a szolo savanyu :D
 

DeletedUser19367

Vendég
Ha nagyon akarjuk a top1-et, csak annyi dolgunk lett volna, hogy kilepunk en vagy/swakk es uszik a dominancia, kezdodik elolrol a 30 nap, de ezt nem akartam, mert v55-re koncentral mar a csapatunk, ennyit nem ertek :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Azért ilyenkor büszke vagyok magamra!
Hetekkel ezelőtt felkerestem Gimit.
A többi meg már történelem. Igaz 2 hete nemett mondott nekem Gimi, hogy nincs ereje már hozzá. Hálisten eltudtam ültetni a fejében, hogy nem mindig van alkalom arra hogy SWak/Yugi orra alá odapörkölj és felbaxd őket, átbaxd. Ez szerintem, van akkora kapitulás, mint ahogy lejáratva megalázta a HNK tagokat. Erre mondják mindenki azt kapja, ami nyújt előtte. Fehér ember nem felejt. Hozzáteszem nekem Swak ezen a szerveren szimpatikus volt kb az utolsó hónapig. Onnantól nagyon elszaladt vele is a ló, és mindenkivel alázva beszélt, mint Yugi. Ha Taknyos áll elől, nem szóltam volna Giminek. Ha swak marad normális a végén is, nem szóltam volna Giminek. De én hiába szóltam Giminek, neki kellett megvalósítania. Ez szerintem mindenki tudja, nem a Top1 helyezésről szólt, nem a plecsniről. Mindenki azt kapta, ami járt neki így a V50 végére....
megint csak a szád jár a termelés meg áll :( hát , hogy lesz így vezeérigazgató belőled vigyó :( egy kiégett trágyadomb vagy :) a hajatokra kenhetitek a top1-et az eredményeimen az aktivitásomon és midnenn is látszott , hogy gimi még csak érdembe sem tudott megközelíteni ám jöttök itt álszentséggel meg ilyen hasonló dolgokkal ? :D tudod ki kezdte a sajátjait farmolni emg faluért pitizni pont gimi :D amiről enm is egy leveelem van , sorra ráírt az sbt tagokra , hogy leehessen top1 :D hát az lett :D ha most enm is érzi azt a ynomást amit ráfognak pakolni szerverről szerverre , akkor később fogja :) tudod , vigyó , az a különbség köztem és köztetek , hogy míg rólam javul a többség hozzáállása , még ha néha elég durva viták is vanank , ti csak merülni fogtok ben soloval a pöcegödörbe .


ám legyen harc és mutassátok mit tudtok :) ennél jobb lehetőségetek sosem lesz :) bár több mint valószínű 55-n már be is bukjátok a macskajancsi klánotokkal az egészet :) szép kis taglista :D

bensolo
madmax
gimiii
felhőő
miléna

csupa krémek és elitek , a kh legendái XDDD
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Mindenről kiderül a végén, hogy vigyo volt. Mondjuk ugyanezt akarta anno eladni warlordnak Antinak meg nekem, hogy így vegyük el bogyó topegyét, hogy az egyikünk beáldozza a fiókját. Rafinált, azt meg kell hagyni :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Mindenről kiderül a végén, hogy vigyo volt. Mondjuk ugyanezt akarta anno eladni warlordnak Antinak meg nekem, hogy így vegyük el bogyó topegyét, hogy az egyikünk beáldozza a fiókját. Rafinált, azt meg kell hagyni :)
rosszul írtad , a rafinált helyett írd le nyugodtan hogy gerinctelen :) abszolút enm lett volna indoka meglépni azt :)
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
ha egy év hét múlva is itt magyarázol magadnak mert nem igen reagál rád senki csak a spanod maximum, akkor is jusson eszedbe hogy csak 2.voltál.

a nevedet is nighttol loptad
Azért ilyenkor büszke vagyok magamra!
Hetekkel ezelőtt felkerestem Gimit.
A többi meg már történelem. Igaz 2 hete nemett mondott nekem Gimi, hogy nincs ereje már hozzá. Hálisten eltudtam ültetni a fejében, hogy nem mindig van alkalom arra hogy SWak/Yugi orra alá odapörkölj és felbaxd őket, átbaxd. Ez szerintem, van akkora kapitulás, mint ahogy lejáratva megalázta a HNK tagokat. Erre mondják mindenki azt kapja, ami nyújt előtte. Fehér ember nem felejt. Hozzáteszem nekem Swak ezen a szerveren szimpatikus volt kb az utolsó hónapig. Onnantól nagyon elszaladt vele is a ló, és mindenkivel alázva beszélt, mint Yugi. Ha Taknyos áll elől, nem szóltam volna Giminek. Ha swak marad normális a végén is, nem szóltam volna Giminek. De én hiába szóltam Giminek, neki kellett megvalósítania. Ez szerintem mindenki tudja, nem a Top1 helyezésről szólt, nem a plecsniről. Mindenki azt kapta, ami járt neki így a V50 végére....


kedves vigyó :D
mikor megkerestél már a tömeges támadásterv is kész volt :D
 

DeletedUser18625

Vendég
ha egy év hét múlva is itt magyarázol magadnak mert nem igen reagál rád senki csak a spanod maximum, akkor is jusson eszedbe hogy csak 2.voltál.

a nevedet is nighttol loptad



kedves vigyó :D
mikor megkerestél már a tömeges támadásterv is kész volt :D
látjátok ilyenek akik csak kis porszemek ? :D a fiok egyik tulaja az eredeti sahdow volt :D meg a harci pocok , abból lett harci shadow , mikor megörököltem , átneveztem , hogy ne legyen félreértés :) kis butuska :)


óóóóó egyre izgalmasabb :D keveritek ti már egymásnak is a szart nem kell másnak csinálnia XDDDD

az , hogy második lettem nem mindegy ? :D attó még ugyan olyan noob maradsz :)
 
Fent