Csevegő

DeletedUser18836

Vendég
Nem en kaptam a kepet, csak tovabbitva lett. En reszemrol nem ragalmaztam senkit es nem mentem bele reszletekbe, mindaddig amig utana nem jartunk a valosagalapjanak. Amugy mar elege unalmas az allando belem allasod mindenutt, Te eddig mit ertel el a jatekban? Mert hogy sehol nem lattalak maradandot alkotni, az is biztos.

Arról nem tehetek ha nem nyitod ki a szemed és nem tudsz mindenről :p
 

DeletedUser12157

Vendég
Legalja ez a forum es az is marad, jo tanakodast, agyalgatast, szarkavarast mindenkinek, aki akar valamit a jatekban megtalal, felesleges itt lenni, nem csodalom, hogy csak ugyanazon emberek porognek itt :D

Pa
 

DeletedUser18836

Vendég
Legalja ez a forum es az is marad, jo tanakodast, agyalgatast, szarkavarast mindenkinek, aki akar valamit a jatekban megtalal, felesleges itt lenni, nem csodalom, hogy csak ugyanazon emberek porognek itt :D

Pa
Megint a mániákus menekvés....
Vezérhez méltó... :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Kedves SBT, élvezném, ha a tagjaid nem zaklatnák az enyémeket abból a szándékból, hogy a dipónkat megtudják. Eléggé elkeseredettek lehettek, ha már ilyen dolgokat feltételeztek.
Nem bírom tovább magamban tartani, így megosztom, sajnálom Dj:

2CqF5Od.jpg
 

DeletedUser19592

Vendég
üdvözlök mindenkit :)

Különösen Üdv Dongabornak !!!
Hogy újra le mondott a királyság vezetéséről :D és még mindig azt olvasom hogy a király dongábor :D
Szomorúan láttom hogy el kergette a vezetőség 90% :D és gondolom megint mindenért ők voltak a hibásak ja várj nem csak 80% ban hibáztattad őket mert meg kaptam azt a levelet sms be mikor oszlattad v46 a klánt ....... volt egy bizonyos személy oly kedvesé és el küldte nekem :)
Semmi rossz indulat csak gondoltam be köszönök :D
Hyteck és Tőfi remélem van idegrendszeretek még :D Drága barátaim :) !!!!!! Kicsit szomorú vagyok hogy még nem tanultatok ámultból !!

Üdv BSW

Sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e erre, kell-e, vagy jogomban áll-e egyáltalán!? Végül arra jutottam, hogy elmondom azt ami bennem zajlik, hátha ezzel neked és mások számára is válaszokkal szolgálok Gáborral kapcsolatban.

A Királyunk egy nagyon jó ember!
Ezt aki cáfolja, az nem beszélgetett vele és pont.

A Királyunk jó király!
Ezt is tudják azok akik a klánjában vannak, mert soha semmi rosszat, öncélút nem tesz, hiszen az ő szíve Asgardért dobog, az pedig az Ő gyermeke, ő Asgard első embere, ő valóban a mindenek atyja.

Korábban ismertem egy hasonló embert, akinek a szilárdsága, látszólagos orrának fennhordása, avagy makacssága hasonlóan zavart mint Donnál. Az ő neve Süsü.
Mielőtt megint csak bárki nyomná az idézést és már gépelné a gondolatok nélküli csámcsogását, el kell hogy szomorítsam jól tudom miért vonok kettejük közé hasonlatot.
Süsünek is volt szép és kevésbé szép arca. V28-on azzal indított, hogy tanult az első klánoszlatásából és itt megesküszik, hogy soha nem fog ilyet tenni. Végül megtette, megtette azért, mert egyedül maradt, mert túl magasra tette magát, túlságosan is rá hárultak a csapások és nem volt már a végén kivel úgy igazán megosztania ezeket.
Gábor ebben a tekintetben sokkal előrébb van, ő emberközelibb és barátságosabb jellem.
Van egy nagy hibája igen, mégpedig az, hogy a nagyobb, karakteres érzéseit azonnal cselekvésbe önti és nem alszik rá egyet (mert csak annyit kéne). Aki megismeri úgy igazán tudja, hogy nem rossz ember: nem sunyizik, nem aljaskodik, nem beszél mellé, nem vezet meg. Van benne egy olyan jellem, mely szükséges egy igazi klánalapítónak, egy sikeres vezérnek, avagy királynak. Megvan benne az ami ott van a nagy klánok nagy vezéreiben és csak idő kérdése, hogy kerek egészet öltsön.

Én is tanulok tőle, saját magamról. Megismerem a hasonló kapkodó "ManBoy"-os hibáimat, hiszen ha nem így lenne, már rág kiszálltam volna. Sokszor ki akartam, de Asgard szellemisége eddig segített és segít annak minden "lakosának". Lehettek ti jó farmosok, lehettek mind együtt ellenünk, de Asgard halhatatlan lelke most és mindig fenn fog maradni, amikor ti már sehol sem lesztek és mondom ezt úgy, hogy hétfőn lettem tagja e nagyszerű otthonnak. Mert az!

Tudom hogy sokatok még mindig a süsüs párhuzamon van fennakadva ezért mondok még durvábbat! Ismertem és sokat beszélgettem balával is, védtem a seggét mi tagadás :) Őt is pontosan ez a magasztos dolog körvonalazta és ha jól emlékszem talán darklord volt az aki úgy számolt be róla hasonlóan, mint most én. persze bővebben, pontosabban rengeteg háborús emlékkel. Ha érdekel valakit szerintem itt van a fórumon valahol keresse meg. Az is lehet persze, hogy más volt csak rosszul emlékszem de ez most abszolút lényegtelen, mert a jellemről volt szó...

Ott van például Archangel. Nagyszerű játékos, kiváló elme és sokszor bizonyította mit tud, bár neki is voltak érdekes lelépései. Amiért viszont megemlítem az pont a jellem ellentéte. Őt nem mondanám vezérnek, csupán jó ötletgazdának, egy összerántó kapocsnak, egy erőnek ami példát mutat, de nem vágyik valódi vezérségre, nincs is meg a jelleme ehez, de nem is kell, mert neki más a szerepe, másban, sok másban igazán tehetséges.

Visszakanyarodva mai vezéremhez, nála értettem meg, hogy mi kell egy valódi klán egységéhez és ezt akár elfogadjátok, akár nem, Gáborban ott van az a tudással nem megszerezhető dolog, ami Bármelyik világon egy egységes Asgardiát ölt. Ezt pedig látjuk, hisz sok "elit" bicskázott már el benne.

Mindezek ellenére igen, van oka annak, hogy így vélekedjetek róla, de miért ne lehetne ez most másképpen? Sok klánban megfordultam, rengetegben és sokat magam is vezettem már. Asgardia köveit egy hete sem koptatom még, de úgy érzem itt megvan valami ami eddig hiányzott, van valami ami tartós és maradandó és csak az értheti aki belép a kapuin.

Legyen úgy, ahogy mondjátok legyen igazatok, de ezt itt és most fejezzük be.
Ne ítéljétek el Asgardot, sem annak Királyát, mert ez nem Minket fog minősíteni, saját véleményetek belőletek fakad, ott leledzik és táplálkozik. Mi közöm van nekem, vagy Asgard mai tagjainak jelentős részének az elmúlott Asgardhoz? Ha gyermeketek megpróbálkozik majd inni először bögréből és nem sikerül, majd másodjára sőt talán harmadjára sem lett neki tökéletesen végrehajtva a folyamat, akkor sarazni fogjátok, miközben iszik, hogy tedd le, te nem tudsz inni fiam ott van a cumisüveg az való neked!?

Hát zseniális így teremteni a múltból jövőt hit, vagy akarat nélkül.
Persze esetünkben Asgard fejlődése és sikere nem az érdeketek, így érthető igazából, hogy miért szeretnétek az újbóli sikertelenséget előidézni kézzel s lábbal. Jónak tűnik nekem ez a klán, erős alap melyből még bármi lehet és ezt tudjátok ti is jól. Sokan vagyunk, de alig többen mint a fintorgó bandák más égtájakon. Adja meg a jó isten, hogy legyen is ennyi aktív játékosunk, mert az azt jelenti majd, hogy Asgard játékosai szeretik azt, szeretik a klánjuk. Persze morzsolódás valamennyire mindig történik s még mindig jobb ha most sok van, mint az, hogy később emberhiánnyal küszködve önmagunkra kelljen nemeseinket pazarolni.

Azt hiszem eleget írtam már s bármennyire szeretnék kitérni minden apró dologra, úgyis bele fogtok kötni. Legyen sikerélményetek itt külsőn, gazdagodjon az életünk a számtalan kitűnő hozzászólásotoktól és magasröptű, egyáltalán nem sajnálni való teljesítményetektől. Romboljatok és zúzzatok szét minden apró értelmet azáltal, hogy önmagatok akarjátok a széttépett testén felmászva magasabbra juttatni.

Hozhatjátok a megszokott szövegeiteket, unalmasra csépelt mű stílusotokat, de nem értek már el vele semmit.

Asgardia jó játékot kíván minden játékosnak!

Etruscan
 

DeletedUser18312

Vendég
Minap gondolkodtam, hogy Light írására reagáljak. Ahol azt pedzegeti hogy sose tanul Don. Miközbe tanul. De Manboy leírta a lényeget.
Idegből cselekszik. Nem tud nyugton maradni, és ha őt vérig sértik akkor abból mindig 100% fordulat következik. Én v46on ezért álltam ki mögüle. Megbeszéltük egy stratégiát, haladtunk jóuton, majd másnap mikor bejövök látom teljesen ellentétes irányba elindultunk. Mert megsértették az egoját. Mikor ezt sokadjára eljátszotta, akkor álltam tovább. Szóval egy hibája van, nem tudja saját magát kezelni. Nem tud megnyugodni és nem reagálni. Ezenkívül rendkivül inteligens és emberséges vezér. De aki idegből cselekszik, csak akkor fog szervert nyerni, ha az egy ritka gyenge szerver lesz. De ők nem azt keresik...Egyébként ebbe nagyon hasonlítunk Donnal. A dipot sose én kezeltem, mindig kerestem olyant aki jobban bánik a szavakkal, hol bogyó, hol dj intézte. Persze előtte vezéribe megbeszéltük hogy mit kellene elérni. Mit kellene kisajtolni. Don akkor lépne szintet ha ezt felismerné, és a diplomáciát rábizná olyanra, aki jobban kommunikál nála. Ha ez megvan, akár meghatározó klán is lehetne az ASGből. De amíg ő intézi, és nem lehet tudni holnap mi lesz, addig nem lehet építkezni....Hosszútávra...
 

DeletedUser19592

Vendég
Vigyó ezt "elvből" nem kedvelhetem, de valójában ugyan azt írtad.

Igyekszik ő és azt is tudjuk jól mindannyian, hogy nélküle nincs Asgard, úgyhogy a dolognak most működni KELL.
Vagy nem, az majd kiderül :)
 

DeletedUser18797

Vendég
xddd CumShot újra akcióban a v50en is
remélem itt is szétverik a farpofáid aztán majd újra menekülni fogsz mint valami rossz szajha
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
v46,és v27es ASG-ről tudok csak írni,mint tapasztalatból.
v27en magánéleti gondok miatt kellett befejeznem a játékot,jó,kitartó,befogadó,családias társaság volt,de tele kezdővel,akit tudtam ott is próbáltam tanítani,tippeket adni,stb stb,ott Don is mondhatni kezdő volt szerintem,ott hallgatott másra is.
v46on szinten hasonló hangulat,de már nem ugyan az a tagság,nagyobb problémák a későbbiekben,rossz döntések sorozatai.
A gond az,mint ahogyan le írták,hogy a dipót másnak kellene kezelnie,valamint a döntésekre "egyet aludni"
Személy szerint sokat várok az ASG-től,remélem lesz alkalmunk harcolni. :)
De a belső hangulat az borzalmasan páratlanul jó.:)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Reggelt, a kávéhoz egy kis stat. :D

Respect továbbra is az élen és 500k felett járnak, az előnyük már a 100k-t is meghaladja az őket követő Spártával szemben, a 2-3. hely között továbbra is szoros a csata, utánuk a szakadék viszont egyre nagyobb.

upload_2018-7-29_8-15-5.png


Ami a napi fejlődést illeti a Respect behúzta ezt is, az SBT beékelődött a Spárta és az NF közé a 3. helyre és a TKR illetve ASG teljesítménye jócskán elmarad a várttól, bár mint tudjuk ők a top farmolókat is lenyomják gyűjtögetéssel. :D


upload_2018-7-29_8-20-55.png


Százalékosan is elkészítettem a napi fejlődést, megtévesztő lehet kicsit mert bár a Rescpect farmolta a legtöbbet, de mivel előző nap is sokat hoztak össze így összességében nem olyan kimagasló a fejlődésük, így ebben az RPG áll most az élen nem sokkal megelőzve az SBT klánt.


upload_2018-7-29_8-23-1.png


A holnapi nap valószínűleg kimarad és majd kedden rakom fel a hétfői adatokat, ami szerintem nagy változást hoz majd, hiszen lejár a kezdő. Ezen kívül a mezőny létszámát elkezdem majd csökkenteni, csak a top5 klán marad majd bent. Ez úgy fog kinézni, hogy amelyik klán a megelőző napon az utolsó helyen végez őt kiveszem a statból, kedden még mindenkit láthatunk majd, viszont szerdán már csak 9-en maradnak és így tovább.
 
Utoljára szerkesztve:

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Zyzz, nyitsz ezeknek egy új topicot?

Igen, lehet célszerűbb egy külön topik.
Most nézem, Pi már csinált is egyet. :D


Zyzz, egy elírás, nem a Lyukó, hanem az RPG fejlődte a legtöbbet százalék szerint. De a szokásos kiváló munka, köszoönjük.

Mondanám, hogy direkt rejtettem el egy hibát, de csak b@lfasz vagyok. :D
Köszi, javítva.
 

DeletedUser19592

Vendég
Ezeket az adatokat lemented?
Azért kérdezem, mert mondjuk 1 hét után lehetne egy színes fejlődési grafikont is készíteni belőle, mondjuk úgy mint a Rome Total Warban, amikor rámész a frakciók fejlődésére vagyonban, népességben, stb...

Persze ez megint munka, de szép volna egy ilyet készíteni és bővítgetni mindig a frissel.

Egyébként én is köszönöm ezeket a nyilvános munkákat, nem vagyok ám hülye, csak próbáltam korábban kiegészíteni, megreformálni a dolgokat, persze ezt kivitelezni majdnem lehetetlen :)

Hajrá Mindenki!
Előre Asgard!
 
Fent