Csevegő

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ezeket az adatokat lemented?
Azért kérdezem, mert mondjuk 1 hét után lehetne egy színes fejlődési grafikont is készíteni belőle, mondjuk úgy mint a Rome Total Warban, amikor rámész a frakciók fejlődésére vagyonban, népességben, stb...

Persze ez megint munka, de szép volna egy ilyet készíteni és bővítgetni mindig a frissel.

Egyébként én is köszönöm ezeket a nyilvános munkákat, nem vagyok ám hülye, csak próbáltam korábban kiegészíteni, megreformálni a dolgokat, persze ezt kivitelezni majdnem lehetetlen :)

Hajrá Mindenki!
Előre Asgard!

Igen, lementem őket. Anno csináltam is olyat, hogy 1 hét után elővettem az adatokat és az eltelt intervallumból is csináltam statot. Valószínűleg most is lesz majd ilyen, egyrészt ezért is csökkentem a klánok számát, hogy jusson idő másra is.
 

DeletedUser19592

Vendég
Egy kis szerencse az mindig jól jön, de ha nem kell add nekünk :D
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e erre, kell-e, vagy jogomban áll-e egyáltalán!? Végül arra jutottam, hogy elmondom azt ami bennem zajlik, hátha ezzel neked és mások számára is válaszokkal szolgálok Gáborral kapcsolatban.

A Királyunk egy nagyon jó ember!
Ezt aki cáfolja, az nem beszélgetett vele és pont.

A Királyunk jó király!
Ezt is tudják azok akik a klánjában vannak, mert soha semmi rosszat, öncélút nem tesz, hiszen az ő szíve Asgardért dobog, az pedig az Ő gyermeke, ő Asgard első embere, ő valóban a mindenek atyja.

Korábban ismertem egy hasonló embert, akinek a szilárdsága, látszólagos orrának fennhordása, avagy makacssága hasonlóan zavart mint Donnál. Az ő neve Süsü.
Mielőtt megint csak bárki nyomná az idézést és már gépelné a gondolatok nélküli csámcsogását, el kell hogy szomorítsam jól tudom miért vonok kettejük közé hasonlatot.
Süsünek is volt szép és kevésbé szép arca. V28-on azzal indított, hogy tanult az első klánoszlatásából és itt megesküszik, hogy soha nem fog ilyet tenni. Végül megtette, megtette azért, mert egyedül maradt, mert túl magasra tette magát, túlságosan is rá hárultak a csapások és nem volt már a végén kivel úgy igazán megosztania ezeket.
Gábor ebben a tekintetben sokkal előrébb van, ő emberközelibb és barátságosabb jellem.
Van egy nagy hibája igen, mégpedig az, hogy a nagyobb, karakteres érzéseit azonnal cselekvésbe önti és nem alszik rá egyet (mert csak annyit kéne). Aki megismeri úgy igazán tudja, hogy nem rossz ember: nem sunyizik, nem aljaskodik, nem beszél mellé, nem vezet meg. Van benne egy olyan jellem, mely szükséges egy igazi klánalapítónak, egy sikeres vezérnek, avagy királynak. Megvan benne az ami ott van a nagy klánok nagy vezéreiben és csak idő kérdése, hogy kerek egészet öltsön.

Én is tanulok tőle, saját magamról. Megismerem a hasonló kapkodó "ManBoy"-os hibáimat, hiszen ha nem így lenne, már rág kiszálltam volna. Sokszor ki akartam, de Asgard szellemisége eddig segített és segít annak minden "lakosának". Lehettek ti jó farmosok, lehettek mind együtt ellenünk, de Asgard halhatatlan lelke most és mindig fenn fog maradni, amikor ti már sehol sem lesztek és mondom ezt úgy, hogy hétfőn lettem tagja e nagyszerű otthonnak. Mert az!

Tudom hogy sokatok még mindig a süsüs párhuzamon van fennakadva ezért mondok még durvábbat! Ismertem és sokat beszélgettem balával is, védtem a seggét mi tagadás :) Őt is pontosan ez a magasztos dolog körvonalazta és ha jól emlékszem talán darklord volt az aki úgy számolt be róla hasonlóan, mint most én. persze bővebben, pontosabban rengeteg háborús emlékkel. Ha érdekel valakit szerintem itt van a fórumon valahol keresse meg. Az is lehet persze, hogy más volt csak rosszul emlékszem de ez most abszolút lényegtelen, mert a jellemről volt szó...

Ott van például Archangel. Nagyszerű játékos, kiváló elme és sokszor bizonyította mit tud, bár neki is voltak érdekes lelépései. Amiért viszont megemlítem az pont a jellem ellentéte. Őt nem mondanám vezérnek, csupán jó ötletgazdának, egy összerántó kapocsnak, egy erőnek ami példát mutat, de nem vágyik valódi vezérségre, nincs is meg a jelleme ehez, de nem is kell, mert neki más a szerepe, másban, sok másban igazán tehetséges.

Visszakanyarodva mai vezéremhez, nála értettem meg, hogy mi kell egy valódi klán egységéhez és ezt akár elfogadjátok, akár nem, Gáborban ott van az a tudással nem megszerezhető dolog, ami Bármelyik világon egy egységes Asgardiát ölt. Ezt pedig látjuk, hisz sok "elit" bicskázott már el benne.

Mindezek ellenére igen, van oka annak, hogy így vélekedjetek róla, de miért ne lehetne ez most másképpen? Sok klánban megfordultam, rengetegben és sokat magam is vezettem már. Asgardia köveit egy hete sem koptatom még, de úgy érzem itt megvan valami ami eddig hiányzott, van valami ami tartós és maradandó és csak az értheti aki belép a kapuin.

Legyen úgy, ahogy mondjátok legyen igazatok, de ezt itt és most fejezzük be.
Ne ítéljétek el Asgardot, sem annak Királyát, mert ez nem Minket fog minősíteni, saját véleményetek belőletek fakad, ott leledzik és táplálkozik. Mi közöm van nekem, vagy Asgard mai tagjainak jelentős részének az elmúlott Asgardhoz? Ha gyermeketek megpróbálkozik majd inni először bögréből és nem sikerül, majd másodjára sőt talán harmadjára sem lett neki tökéletesen végrehajtva a folyamat, akkor sarazni fogjátok, miközben iszik, hogy tedd le, te nem tudsz inni fiam ott van a cumisüveg az való neked!?

Hát zseniális így teremteni a múltból jövőt hit, vagy akarat nélkül.
Persze esetünkben Asgard fejlődése és sikere nem az érdeketek, így érthető igazából, hogy miért szeretnétek az újbóli sikertelenséget előidézni kézzel s lábbal. Jónak tűnik nekem ez a klán, erős alap melyből még bármi lehet és ezt tudjátok ti is jól. Sokan vagyunk, de alig többen mint a fintorgó bandák más égtájakon. Adja meg a jó isten, hogy legyen is ennyi aktív játékosunk, mert az azt jelenti majd, hogy Asgard játékosai szeretik azt, szeretik a klánjuk. Persze morzsolódás valamennyire mindig történik s még mindig jobb ha most sok van, mint az, hogy később emberhiánnyal küszködve önmagunkra kelljen nemeseinket pazarolni.

Azt hiszem eleget írtam már s bármennyire szeretnék kitérni minden apró dologra, úgyis bele fogtok kötni. Legyen sikerélményetek itt külsőn, gazdagodjon az életünk a számtalan kitűnő hozzászólásotoktól és magasröptű, egyáltalán nem sajnálni való teljesítményetektől. Romboljatok és zúzzatok szét minden apró értelmet azáltal, hogy önmagatok akarjátok a széttépett testén felmászva magasabbra juttatni.

Hozhatjátok a megszokott szövegeiteket, unalmasra csépelt mű stílusotokat, de nem értek már el vele semmit.

Asgardia jó játékot kíván minden játékosnak!

Etruscan

Üdv.
Nagyon jó ember és nagyon jó király?
Erről az jut eszembe a 46-ról, hogy tőle gyakrabban olvastam a fórumon hogy "Takarodj a klánomból!!" ,mint hogy hello.
Egy eset mélyen belekarcolta magát az agyam a:
Egy nőnemű klán társunk megjegyezte hogy talán nem kellene mindenkit kib@szni a klánból aki esetleg szóvá teszi azt hogy a "király" valamelyik döntése nem teljesen átgondolt,erre Donci azt válaszolta hogy amennyiben a hölgy éppen menstruál inkább ne írjon a fórumra...
Ha Te egy ilyen embertől szeretnél tanulni csak gratulálni tudok.
Don épp ezért tud ennyi emberrel kiállni mindig(és elbukni),mert pár felszopó müvész mindig megcsiklandozza az egoját .
 

DeletedUser19357

Vendég
Üdv.
Nagyon jó ember és nagyon jó király?
Erről az jut eszembe a 46-ról, hogy tőle gyakrabban olvastam a fórumon hogy "Takarodj a klánomból!!" ,mint hogy hello.
Egy eset mélyen belekarcolta magát az agyam a:
Egy nőnemű klán társunk megjegyezte hogy talán nem kellene mindenkit kib@szni a klánból aki esetleg szóvá teszi azt hogy a "király" valamelyik döntése nem teljesen átgondolt,erre Donci azt válaszolta hogy amennyiben a hölgy éppen menstruál inkább ne írjon a fórumra...
Ha Te egy ilyen embertől szeretnél tanulni csak gratulálni tudok.
Don épp ezért tud ennyi emberrel kiállni mindig(és elbukni),mert pár felszopó müvész mindig megcsiklandozza az egoját .
Ezzel egyet értek :D
 

DeletedUser19592

Vendég
Üdv.
Nagyon jó ember és nagyon jó király?
Erről az jut eszembe a 46-ról, hogy tőle gyakrabban olvastam a fórumon hogy "Takarodj a klánomból!!" ,mint hogy hello.
Egy eset mélyen belekarcolta magát az agyam a:
Egy nőnemű klán társunk megjegyezte hogy talán nem kellene mindenkit kib@szni a klánból aki esetleg szóvá teszi azt hogy a "király" valamelyik döntése nem teljesen átgondolt,erre Donci azt válaszolta hogy amennyiben a hölgy éppen menstruál inkább ne írjon a fórumra...
Ha Te egy ilyen embertől szeretnél tanulni csak gratulálni tudok.
Don épp ezért tud ennyi emberrel kiállni mindig(és elbukni),mert pár felszopó müvész mindig megcsiklandozza az egoját .
Szia!
Én Gábornak rengeteg mindentba szemébe mondok, rengeteg ötletet nyújtok át neki és érdekes: meghalgat és elfogadja, sőt kiegészíti olyan dolgokkal mely előreviszi a gondolatmenetet.

Lehet, hogy a hölgy tényleg menstruált? Lehet hogy eddig Gábort tényleg nem a megfelelő emberek vették körül, olyanok akikkel együtt tudott építeni!?

Amit mondasz nem kötöm bele, mert te tudod hogy volt, én azt mondom hogy most hogyan van. Mert most szépen működik és egyre jobban.

Mindig lesznek életünkben olyan emberek akikkel nem bírnánk elviselni az összezártságot 24 óráig sem, sőt vérét ontanánk, így van.
Mert nekem van ilyen, s habár kevés mégis van.

Köszönöm, hogy leírtad a példát, a valós eseményt, de sokból áll egy-egy élet s mindezek közben ha valamit biztosra meg tudok mondani az a Változás.

Tisztelettel,
Péter
 

DeletedUser19521

Vendég
Üdv.
Nagyon jó ember és nagyon jó király?
Erről az jut eszembe a 46-ról, hogy tőle gyakrabban olvastam a fórumon hogy "Takarodj a klánomból!!" ,mint hogy hello.
Egy eset mélyen belekarcolta magát az agyam a:
Egy nőnemű klán társunk megjegyezte hogy talán nem kellene mindenkit kib@szni a klánból aki esetleg szóvá teszi azt hogy a "király" valamelyik döntése nem teljesen átgondolt,erre Donci azt válaszolta hogy amennyiben a hölgy éppen menstruál inkább ne írjon a fórumra...
Ha Te egy ilyen embertől szeretnél tanulni csak gratulálni tudok.
Don épp ezért tud ennyi emberrel kiállni mindig(és elbukni),mert pár felszopó müvész mindig megcsiklandozza az egoját .

Vidéken erre van egy mondás. Nagy baj az agybaj, de ha már megvan, nem baj.
Viccet félretéve biztos bekente magát nevet géllel, vagy tréfa répát ehetett azon időben, ez okozhatta ezt a magatartást.
 

DeletedUser19357

Vendég
Szia!
Én Gábornak rengeteg mindentba szemébe mondok, rengeteg ötletet nyújtok át neki és érdekes: meghalgat és elfogadja, sőt kiegészíti olyan dolgokkal mely előreviszi a gondolatmenetet.

Lehet, hogy a hölgy tényleg menstruált? Lehet hogy eddig Gábort tényleg nem a megfelelő emberek vették körül, olyanok akikkel együtt tudott építeni!?

Amit mondasz nem kötöm bele, mert te tudod hogy volt, én azt mondom hogy most hogyan van. Mert most szépen működik és egyre jobban.

Mindig lesznek életünkben olyan emberek akikkel nem bírnánk elviselni az összezártságot 24 óráig sem, sőt vérét ontanánk, így van.
Mert nekem van ilyen, s habár kevés mégis van.

Köszönöm, hogy leírtad a példát, a valós eseményt, de sokból áll egy-egy élet s mindezek közben ha valamit biztosra meg tudok mondani az a Változás.

Tisztelettel,
Péter
Te nem vagy 100-as :D de ez tetszik ne hagyd abba :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Üdv.
Nagyon jó ember és nagyon jó király?
Erről az jut eszembe a 46-ról, hogy tőle gyakrabban olvastam a fórumon hogy "Takarodj a klánomból!!" ,mint hogy hello.
Egy eset mélyen belekarcolta magát az agyam a:
Egy nőnemű klán társunk megjegyezte hogy talán nem kellene mindenkit kib@szni a klánból aki esetleg szóvá teszi azt hogy a "király" valamelyik döntése nem teljesen átgondolt,erre Donci azt válaszolta hogy amennyiben a hölgy éppen menstruál inkább ne írjon a fórumra...
Ha Te egy ilyen embertől szeretnél tanulni csak gratulálni tudok.
Don épp ezért tud ennyi emberrel kiállni mindig(és elbukni),mert pár felszopó müvész mindig megcsiklandozza az egoját .


8§ Kommunikáció. Kötelező érvényű mind a belső mind a külső fórumon az emberi méltóság megőrzése és az tiszteletben tartása! Vezérekkel nyilvánosan csak tisztelet megadása mellett lehet kommunikálni. Minden más esetben privátban kell az esetleges egyetnemértést kifejezni.


11§ A Törvény hatálya. A Törvény kiterjed minden ASG Harcosra, Vezérre, de még a Királyra is! A Törvény hatálya alól nincs mentessége senkinek!



Lehet, a Király mégis törvényen felül áll. Kevés embert láttam a "klánvezérek" közül undorítóbban írni, mint anno a Királyt. Remélem, ilyen téren változott.
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Minden csak értelmezés kérdése.

Lehet amikor valakir elküld melegebb éghajlatra, nem királyi titulusból teszi, hanem mint magán ember ;)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Szia!
Én Gábornak rengeteg mindentba szemébe mondok, rengeteg ötletet nyújtok át neki és érdekes: meghalgat és elfogadja, sőt kiegészíti olyan dolgokkal mely előreviszi a gondolatmenetet.

Lehet, hogy a hölgy tényleg menstruált? Lehet hogy eddig Gábort tényleg nem a megfelelő emberek vették körül, olyanok akikkel együtt tudott építeni!?

Amit mondasz nem kötöm bele, mert te tudod hogy volt, én azt mondom hogy most hogyan van. Mert most szépen működik és egyre jobban.

Mindig lesznek életünkben olyan emberek akikkel nem bírnánk elviselni az összezártságot 24 óráig sem, sőt vérét ontanánk, így van.
Mert nekem van ilyen, s habár kevés mégis van.

Köszönöm, hogy leírtad a példát, a valós eseményt, de sokból áll egy-egy élet s mindezek közben ha valamit biztosra meg tudok mondani az a Változás.

Tisztelettel,
Péter

Neked mennyit fizetnek ezért? :D
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Szia!
Én Gábornak rengeteg mindentba szemébe mondok, rengeteg ötletet nyújtok át neki és érdekes: meghalgat és elfogadja, sőt kiegészíti olyan dolgokkal mely előreviszi a gondolatmenetet.

Lehet, hogy a hölgy tényleg menstruált? Lehet hogy eddig Gábort tényleg nem a megfelelő emberek vették körül, olyanok akikkel együtt tudott építeni!?

Amit mondasz nem kötöm bele, mert te tudod hogy volt, én azt mondom hogy most hogyan van. Mert most szépen működik és egyre jobban.

Mindig lesznek életünkben olyan emberek akikkel nem bírnánk elviselni az összezártságot 24 óráig sem, sőt vérét ontanánk, így van.
Mert nekem van ilyen, s habár kevés mégis van.

Köszönöm, hogy leírtad a példát, a valós eseményt, de sokból áll egy-egy élet s mindezek közben ha valamit biztosra meg tudok mondani az a Változás.

Tisztelettel,
Péter
Nem szedem pontokba a mondandómat mert iszonyat fáradt vagyok de a lényeg:
Mivel valamelyest követem a világokat látom kik azok a jó játékosok akik játszottak már Gabcsival,de most nincsenek vele.
A 46-os asg rendelkezett kb 200 játékossal de lehet hogy többel, nyilván ennyi emberből nem talált olyat akivel együtt tudott működni:)
De most itt vagy neki te,mint jobb kéz;)
(Hmmm:))

Vannak hülye emberek,akik irritálóak,de nem tehetnek róla,azoknál csak az rosszabb aki megpróbál okosnak látszani.
Te melyik vagy?
 

DeletedUser19592

Vendég
Már megint népszerű vagyok!
Istenem, mindjárt elpirulok tőletek, annyian foglalkoztok Asgard életével, annak ügyes-bajos dolgaival :oops:

Toljátok egymást furikban ide a fórumra. Gyertek váltásban, hogy néha az egyik tudjon pihenni amíg emez ontja magából a zsenialitásának és rögeszmés keserűségének csinos egységét.
ÉN BIROM! :D
tenor.gif
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Már megint népszerű vagyok!
Istenem, mindjárt elpirulok tőletek, annyian foglalkoztok Asgard életével, annak ügyes-bajos dolgaival :oops:

Toljátok egymást furikban ide a fórumra. Gyertek váltásban, hogy néha az egyik tudjon pihenni amíg emez ontja magából a zsenialitásának és rögeszmés keserűségének csinos egységét.
ÉN BIROM! :D
tenor.gif
Tehát te megpróbálsz okosnak látszani.
Köszi.
Több kérdésem nincs;)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Tartja az a mondás hogy azzal semmi baj hogyha az okos hülyéskedik de ha a hülye okoskodik ott már van egy kis probléma... Én nem célzok most senkire akinek nem inge nem veszi magára :) De így hallottak alapján inkább az ASG-nek kéne sok szerencsét kívánni hogy még nehogy időelőtt a "király" ki kelljen trónjából és felgyújtsa saját "királyságát"
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Sok a hulye keves a tolteny... de most mutassatok valamit! Mrs Asgsek
 
Fent