Csevegő

DeletedUser19592

Vendég
Éljenek az ujitasok. De eddig mutatta a többi között, tehát a jelentések - > összes jelentés között. Most ott sincs.
Ui. Szűrő nincs beállítva semmire.
Én már nem követem mi volt, meg mi lesz, csak igyekszem a mait kiismerni és beletenni azt amit át tudok menteni a régi tapasztalatokból :)

De igen, valami rémlik. Régen ez is máshogy volt!
 

DeletedUser12246

Vendég
Nekem mutatja a farmkezelőset is, ha az összesre megyek.

Akkor nálam bug van. Pl egy falura támadok többször abból egy jelentés van az összes jelentés alatt, többi nincs. Classicon Pl nem így volt, megvolt az előző 10 jelentés is akár.
 

DeletedUser7641

Vendég
Végre leesett a szájkosár amit rám raktak (Az első lányomat "Magyar Szupportnak" fogom elnevezni, hogy kifejezzem csodálatom és szeretetem) újra szabad vagyok.

Kicsit lemaradtam. Most mi a téma? Hogy nem tudtok startolni? Vagy csak sima ASG fikázás megy? Sírunk, hogy a Sparta a 3. napon megnyerte a szervert? Vagy most hol állunk? Valaki segítsen, hogy újra képbe legyek. :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Akkor nálam bug van. Pl egy falura támadok többször abból egy jelentés van az összes jelentés alatt, többi nincs. Classicon Pl nem így volt, megvolt az előző 10 jelentés is akár.

Nekem akkor volt ilyen bugg mikor megkaptam 500pontert a premium fiokot azt a jelentest torold ki es elmeletileg jo lesz (nekem bevalt)
 

DeletedUser18336

Vendég
Akkor nálam bug van. Pl egy falura támadok többször abból egy jelentés van az összes jelentés alatt, többi nincs. Classicon Pl nem így volt, megvolt az előző 10 jelentés is akár.

1 faluról szerintem sosem tárolt el 1 farmkezelősnél több jelentést. legalábbis ami világokon ott játszottam, ott biztos hogy nem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Végre leesett a szájkosár amit rám raktak (Az első lányomat "Magyar Szupportnak" fogom elnevezni, hogy kifejezzem csodálatom és szeretetem) újra szabad vagyok.

Kicsit lemaradtam. Most mi a téma? Hogy nem tudtok startolni? Vagy csak sima ASG fikázás megy? Sírunk, hogy a Sparta a 3. napon megnyerte a szervert? Vagy most hol állunk? Valaki segítsen, hogy újra képbe legyek. :)

Ott, hogy kik nézik a hátad, és kik nem :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Látom nagyon tetszett. :D

Az tényleg egy nagyon jó hsz volt :DD

Nem Say szerintem nálad ezt a SZEM okozhatja. Mesélték.. (onnan tudom).

Akkor nyilván így is van :) Megvetem a botot használókat, azokat, akik önállóan képtelenek akármire, de vagiznak, mekkora ászok, mert viszi őket a farmbot. Szerencsére mindig kikopnak, mert játszani attól még nem tanulnak meg.
 

DeletedUser19087

Vendég
-Farmkezelőből indított támadás esetén: a korábbi jelentés lecserélődik az újra, ha többször is támadod ugyanazt a falut.
-Gyülekezőhelyről indított támadás esetén: nem írja felül a korábbi jelentéseket, megkapod mindet.

Gondoljatok csak bele: ha nem cserélné le a farmkezelő a régi jeliket a frissre és mindet megtartaná, akkor akár több százszor is szerepelhetne benne ugyanaz a koordináta, ezt pedig senki nem szeretné gondolom :p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Az tényleg egy nagyon jó hsz volt :DD



Akkor nyilván így is van :) Megvetem a botot használókat, azokat, akik önállóan képtelenek akármire, de vagiznak, mekkora ászok, mert viszi őket a farmbot. Szerencsére mindig kikopnak, mert játszani attól még nem tanulnak meg.

Akkor tuti mindig kikopsz :p :p :p :p xd
juj itt nem kötekszek, még belsőztök :D
 

DeletedUser19367

Vendég
NF Sparta dipo?:D Spartatol ezt varja az ember ok gyavak a harchoz, Nf?:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mivel két különböző SBT-stől hallottam, ezért itt is leírnám:

Kedves SBT, élvezném, ha a tagjaid nem zaklatnák az enyémeket abból a szándékból, hogy a dipónkat megtudják. Eléggé elkeseredettek lehettek, ha már ilyen dolgokat feltételeztek.

Azért regeltünk DK-ra is, lehetőleg akadályozva a Sparta teljes kontiját amennyire tudjuk, mert velük szeretnénk dipózni. Elhiszem, hogy ha nektek jó ötletnek tűnt a mögénk regelés, akkor a Sparta dipó is jó ötlet a Ti látásmódotok szerint.

Nem is érdemel több szót ez a dolog, Head leveléből idéznék csak egy részletet, ez a paranoiátokat látva tökéletesen ideillik:

"Ha szerintetek a döntésünk miatt úszott egy egész szerver (ugyan már... 2 nap után, egy döntés miatt... hagyjuk a rizsát...), akkor ott van DNY, bárkit vár szívesen."

Látszik, hogy már Ti is tisztában vagytok vele, hogy ezt elcsesztétek, méghozzá nem is kicsit, de ne vergődjetek ennyire.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ati, ha olvasod, ajánlom figyelmedbe Ockham borotváját. Érdekes lesz, és talán sok kérdésedre választ kapsz.
 

DeletedUser12157

Vendég
Kaptunk egy kepet, aminek utanajartunk, kiderult, hogy kamu, tema zarhato is :)

De Te imadod megprobalni lejaratni az ellenfeled, ahogyan olvasom az eszmefuttatasaidat. Ha felunk, vagy nem vagyunk magabiztosak, akkor itt nagy pofaraesesek lesznek! :)
 

DeletedUser18836

Vendég
Kaptunk egy kepet, aminek utanajartunk, kiderult, hogy kamu, tema zarhato is :)

De Te imadod megprobalni lejaratni az ellenfeled, ahogyan olvasom az eszmefuttatasaidat. Ha felunk, vagy nem vagyunk magabiztosak, akkor itt nagy pofaraesesek lesznek! :)
Jobban válogasd meg a jó "barátaidat" és akkor nem leszel annyit félrevezetve :D
 

DeletedUser12157

Vendég
Nem en kaptam a kepet, csak tovabbitva lett. En reszemrol nem ragalmaztam senkit es nem mentem bele reszletekbe, mindaddig amig utana nem jartunk a valosagalapjanak. Amugy mar elege unalmas az allando belem allasod mindenutt, Te eddig mit ertel el a jatekban? Mert hogy sehol nem lattalak maradandot alkotni, az is biztos.
 
Fent