Csevegő

DeletedUser19331

Vendég
Közben természetesen még vagy 4 komment érkezett :D

Nem szeretem a kiragadott, egyoldalú kijelentéseket sem, ezekre már nem fogok válaszolni Light. Ha kissebségi komplexusod van, vagy bizonyítási kényszered akkor annyit mondok idézve " akinek nem inge nem veszi magára"

Amit leírtam nem humbuk, nincs szükség arra, hogy elkezdjek védekezni. Enyém a vár ;)

Szerintem meg pont neked van bizonyítási kényszered... Mindenre van valami válaszod, mindent próbálsz megmagyarázni, majd meglátjuk, felmutattok-e valamit vagy sem.
 

DeletedUser19512

Vendég
Etruscan ma ekkor: 10:21
Szia!
Jó úgy egyedül?
Kivárod a dolgok alakulását? :)

Üdvözlettel,
Péter

Szia Péter válaszolok itt fórumon, a ismerősőm helyett,mivel úgy néz ki az ASG tényleg az egész ÉNY-i kontit be akarja hívni a csodás klánjába.
Eddig úgy voltam bele jó legyen tiszta lapja az egész ASG-nek ezen a világon, de az hogy boldog boldogtalan embert megkerestek és mindjárt megtelik a második klánotok..Nevetséges.
És azt nem értem miért akadtok fent azon a tényen hogy rengetegen mondják azt, hogy ti tényleg egy tömegklán vagytok, de ez persze megint saját véleményem^^.

Jó szórakozást mindenkinek ezen a világon és sok sikert!:)
 

DeletedUser19367

Vendég
a farmnal meg ugy-e a barbar falvakban naprol napra nagyobbak a banyak :D de kit erdekel ez, hiszen gyujtogetni kiraly:D
 

DeletedUser19599

Vendég
Szerintem meg pont neked van bizonyítási kényszered... Mindenre van valami válaszod, mindent próbálsz megmagyarázni, majd meglátjuk, felmutattok-e valamit vagy sem.
Nem pont ezt jelenti a bizonyítási kényszer, de ez nem túl lényeges. Végülis 18-20 oldalnyi savazás után, nem értem miért érzed úgy hogy ez egy 'jogerős állítás'...

"majd meglátjuk, felmutattok-e valamit vagy sem" ..Azért leszállhatnál egy picit a magas lóról, nem illik senkihez ez a net-titán szájhősködés
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
De sokan itt valami kifordult világban éltek, és azt hiszitek, aki farmol, nem gyűjtöget, és fordítva. Közbe mindenki próbálja egyszerre a kettőt a lehető leghatékonyabban. Én ezért mondtam azt, hogy a farmlistán semmit nem változtat a gyűjtögetés, ugyanannyit kéne mindenki értékeihez hozzáadni kb, mert biztos vagyok benne, mindegyik top farmer 200-300 közötti lándzsával operál. Aki meg csak gyűjtöget, annak kb 3 full védőfaluval kéne rohangálnia, hogy lenyomja a farmereket csak gyűjtögetéssel, ami azért valljuk be, nem éppen reális. Zyzz farmstatja a játék egy szegmenséről igen is jó képet fest, csakúgy, mint a gyűjtögetés előtti időkben.
 

DeletedUser19592

Vendég
Ne az ASGot szidd ha én írok neked kérlek. Azok kapnak tőlem levelet akit területileg fejlődőképesnek tartok. Sajnálom, hogy neked is írtam tudod emberek vagyunk én is hibázhatok :)

Legyen ahogy gondoljátok, az vagyok akinek gondoljátok. Ha ettől jobban érzitek magatokat, kényelmesebben alusztok. Ám ez nem változtat semmin. Én leírok valamit és ti ezt minden esetben, legyen az kiscicafarka vagy nagykutyafarka, szépen, hiéna falkában megtámadjátok. Én nem védekezem, nem nyomok bizonygatásképpen kismillió érmet, statot, szót hogy nesze látod úgy van ahogy ÉN mondom s te innetől fogva sz.r se vagy. Nem érdekel.

Azonban mégis írok nektek, s mégis játszom a játékot még annak ellenére is, hogy ilyen sok inteligenciahiányos támadja bármit is mondjak, még akkor is ha észre sem veszik de segíteni próbálok, közzétenni a magam kis felfedezéseit s azért úgy, hogy kelljen rajta azért valamennyit gondolkodni.

Azért vagyok még veletek, mert önmagamat fejlesztem. Nagyon de nagyon nem érdekelnek a számok, a játék néhány grafikus pőtty egy nem létező világban. Nem is miattatok vagyok itt, hanem ismétlem önmagam miatt.

Manboy már most hagyná abba harmadszorra (igen számolom, eddig számoltam de kitudja mennyi lesz még.
Nem azért hagyná abba, mert számít a véleményetek, vagy mert rosszul teljesít a játékban, hanem azért mert nem kívánok ilyen szinten, ilyen minősíthetetlen kommunikációt folytatni, ilyen környezetben amit 24 óra alatt teljesen kiismerek.

De muszáj veletek, ostobákkal gyakorolnom mert az életben sok hasonló dologra adtok párhuzamos válaszokat, megoldásokat a virtuális, bár majdnem valós helyzetekkel.

Miért mondom ezt? Azért mert az internet nem közvetlen s közvetlenül az ember máshogy viselkedik, háshogy old meg dolgokat, mert ott valós a tét.

Vagy nem? Nos, pontosan. Ki hogy gondolja az a valóság.

Épp ezért mondom: ha fikáztok az számotokra igazi és valós, kívánom legyetek boldogok vele. Én meg figyelek, néha kiírom a lehető legközvetlenebb, érzésekkel teli monológjaim és figyelem a reakciókat. Mint amikor kirándulni megyek, bedobok egy szelet kenyérkét a tóba és figyelem az érkező halacskák fajtáját, mennyiségét és méretét. Meg ki tudja még mit, talán én magam se.

Félre ne értsetek, félre ne érts.
A te szavaid, tetteid épp ilyenek, csupán halnak hiszed magad.

Etruscan
 

DeletedUser12246

Vendég
Szerencse is kell hozzá azért, nem lebecsülve a top farmolók érdemeit. Tegnapelőtt 1 barbár volt a 9x9-embe. Azelőtt kezdetektől 0. Ma már van 4. Környéken is kezdenek megjelenni, de eddig borzasztó volt a hely. Aktív játékos meg rengeteg. 100 fosztásból hoztam kemény 400 nyersanyagot. Amíg 3-an vagyunk 1 potenciális farm falura így lesz. 01es bányáktól nem sokat lehet várni :D Gyűjtögetésből meg hoztam 18K-t eddig ma. Egyenlőre maradok annál. Kezdő védelem után már lehet statisztikázni :) Nyilván hátrányba leszek, mert kevesebb lesz a KL-m, de szépen behozom a lemaradást pár nap alatt azt garantálhatom.
Kezdés előtt én is elleneztem a gyűjtögetést, most gyünyürűen állnék, ha nem lenne :D
 

DeletedUser19561

Vendég
Szép Napot idekint!
Azt hittem csak vicceztek, amikor a gyűjtögetést IS figyelmenkívül hagytátok, említésre sem érdemesnek minősítettétek. Ablakonként 40k hozható vele le 24 óránként. Ezt 28ezer lándzsás biztosíthetná így nem reális érték a napi 160k. Azonban teljesíthetőek a paraméterek alacsonyabb hozammal, mivelhogy a menetidő csökkenésével csökken a hozam értéke is.

Kezdjünk el gondolkodni! Az alacsonyabb farmot teljesítő klánok nagy valószínűséggel inkább védő kezdésű játékosokból állhatnak, vagy se ezt se azt nem csinálják.
Tegyük fel, hogy Asgard falvaiban mondjuk nem alapvédelem van mint a Ti falvaitokban, vagy még annyi se, mert a barbikba toljátok. Tegyük fel, hogy a kis farmot telnesítő klánoknak már a játék elején nagy gyűjtögetésű ablakok megnyitására mentek rá és így rövidtávon jobb startot nyomtak mint a támadók. Most kezd egyensújos lenni a dolog, azonban mivel járatlan még a gyűjtögetés teljes és valós isnerete sokak számára, így az előnyt lassan elveszítik, de az nem azt jelenti, hogy ne szednének össze napi 30k+ nyersit gyűjtögetéssel.
Ugyanis néhány paramétert kifelejtettetek:
- a gyűjtögetőknek mára több 100 védőjük van
- minimum 50%-os ablakkal dolgoznak, de a napokban jön a 4-es 75%-os amivel megint csökkn a kívánt egységek száma ugyanarra az x nyersanyagra
- ezzel párhuzamosan természetesen tovább nő a talpasok száma
- így párhuzamosan több ablakban egyre nagyobb menetidővel, egyre több nyersqnyagra tesznek szert

Ez el fog érni egy kritikus pontot amit a mondandóm elején írtam. Azonban ekorra már lesznek nehézlovasok, amik ugyan nem olyan hatékonyan de beyzállnak a farmversny második harmadik oldalának pozícióiért.

A szemellenzőről pedig már írtam, úgyhogy röviden ennyi.

Etruscan
Eddig csak kiváncsian olvasgattam a külsőt mindennap hozzászólás nélkül, de most már nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá a dolgokhoz.
Haver, te nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy aki farmol folyamatosan az nem gyűjtöget közben. Én pl. játék eleje óta gyártom a lándzsásokat folyamatosan és közben egész nap gyűjtügetek, annak ellenére, hogy támadó falut csinálok, szóval hacsak nincs 20-as barakkod, akkor közel ugyanannyi lándzsásom van mint neked ergo ugyanannyit gyűjtögettem mint te, csak én közben farmolok is...
Eddig nem volt különösebb bajom az ASG-vel, nem is ismerem a játékosaitokat, de azon zagyvaságok alapján amit itt összehordtatok eddig, szerintem vagy trollkodtok vagy egy hatalmas álomvilágban éltek...
 

DeletedUser19592

Vendég
Köszönöm, hogy Te Is hozzájárultál hasznos információddal a gondolatmenetem kiragadottan való túlehyszerű értelmezéséhez!

Tényleg ilyen hülyén fogalmazok, vagy fel vagytok pörögve rám!?

Aki értette, vagy legaláb ezt amit most írok: érti. Az nyomjon ide egy Kedvelést, csak hogy tudjam hány befogadó és fejlődőképes emberrel kommunikálok a fórumon.

Előre is köszönettel,
Etruscan
 

DeletedUser19599

Vendég
Eddig csak kiváncsian olvasgattam a külsőt mindennap hozzászólás nélkül, de most már nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá a dolgokhoz.
Haver, te nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy aki farmol folyamatosan az nem gyűjtöget közben. Én pl. játék eleje óta gyártom a lándzsásokat folyamatosan és közben egész nap gyűjtügetek, annak ellenére, hogy támadó falut csinálok, szóval hacsak nincs 20-as barakkod, akkor közel ugyanannyi lándzsásom van mint neked ergo ugyanannyit gyűjtögettem mint te, csak én közben farmolok is...
Eddig nem volt különösebb bajom az ASG-vel, nem is ismerem a játékosaitokat, de azon zagyvaságok alapján amit itt összehordtatok eddig, szerintem vagy trollkodtok vagy egy hatalmas álomvilágban éltek...
Ha már ennyien ezt mondjátok, valaki mutassa már meg nekem, hogy hol írta hogy a farmolók nem gyűjtögetnek és vice-versa. Hogyha a kis fejetekig nem jut el az amit mondani akart, inkább ne is válaszoljatok... Vagy ha mégis, előbb gondoljátok végig, és akkor talán nem magatokból csináltok hülyét..
 

DeletedUser19599

Vendég
Köszönöm, hogy Te Is hozzájárultál hasznos információddal a gondolatmenetem kiragadottan való túlehyszerű értelmezéséhez!

Tényleg ilyen hülyén fogalmazok, vagy fel vagytok pörögve rám!?

Aki értette, vagy legaláb ezt amit most írok: érti. Az nyomjon ide egy Kedvelést, csak hogy tudjam hány befogadó és fejlődőképes emberrel kommunikálok a fórumon.

Előre is köszönettel,
Etruscan
Nem kedvelhetem, mert a végén, még okosnak fogok tűnni... :D
 

DeletedUser19080

Vendég
És mivel mindenki olyan magabiztos a saját hozzáértésében/intelligenciájában, ezért ezt most csak úgy itt hagyom és visszakullogok olvasó módba :D
picture1.jpg
 

DeletedUser12246

Vendég
Srácok, csak én nem kapom meg a Farmkezelő jelentéseket? Vagy másnak is van ilyen jelenség?
 

DeletedUser19561

Vendég
Ha már ennyien ezt mondjátok, valaki mutassa már meg nekem, hogy hol írta hogy a farmolók nem gyűjtögetnek és vice-versa. Hogyha a kis fejetekig nem jut el az amit mondani akart, inkább ne is válaszoljatok... Vagy ha mégis, előbb gondoljátok végig, és akkor talán nem magatokból csináltok hülyét..
Ő azt nehezményezte, hogy a statisztikából ki lett hagyva a gyűjtögetés, tehát a gyűjtügetők valós eredménye nem látszik. Én igy értelmeztem, bár bevallom az ő irásaival kapcsolatban tényleg vannak értelmezési problémáim:D
Viszont az egész hozzászólásnak nem volt értelme, mert a top farmerek is hoznak közel annyi nyersit gyűjtögetéssel véleményem szerint. De várom a statokat, hogy megcáfoljatok:)
 

DeletedUser19592

Vendég
Srácok, csak én nem kapom meg a Farmkezelő jelentéseket? Vagy másnak is van ilyen jelenség?
Mindig csak a legfrisebb, azaz falunként 1 jelentést találsz a "farmkezelő" jelentési közötz.

U.i.: remélem megtalálod válaszom a csirkék hozzászólásai között :)
 

DeletedUser19195

Vendég
üdvözlök mindenkit :)

Különösen Üdv Dongabornak !!!
Hogy újra le mondott a királyság vezetéséről :D és még mindig azt olvasom hogy a király dongábor :D
Szomorúan láttom hogy el kergette a vezetőség 90% :D és gondolom megint mindenért ők voltak a hibásak ja várj nem csak 80% ban hibáztattad őket mert meg kaptam azt a levelet sms be mikor oszlattad v46 a klánt ....... volt egy bizonyos személy oly kedvesé és el küldte nekem :)
Semmi rossz indulat csak gondoltam be köszönök :D
Hyteck és Tőfi remélem van idegrendszeretek még :D Drága barátaim :) !!!!!! Kicsit szomorú vagyok hogy még nem tanultatok ámultból !!

Üdv BSW
 

DeletedUser12246

Vendég
Mindig csak a legfrisebb, azaz falunként 1 jelentést találsz a "farmkezelő" jelentési közötz.

U.i.: remélem megtalálod válaszom a csirkék hozzászólásai között :)

Éljenek az ujitasok. De eddig mutatta a többi között, tehát a jelentések - > összes jelentés között. Most ott sincs.
Ui. Szűrő nincs beállítva semmire.
 
Fent