Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ne haragudj de utálom az angolt, mert logikátlan és szánalmas nyelv. Ez azóta van így, mióta a tanárnéni nem tudta sosem megmagyarázni a szabályok által meg nem határozott dolgok használható- vagy használhatalanságát. Értem, hogyne érteném a magad módján, menekülsz megint, mint a kiscica akit észrevettek, hogy a szoba sarkát illemhelyiségként használta.

A szövegem meg ne lopd.

Kérdezd meg, mit mondtam azoknak az NF-eseknek, akik azt akarták, hívjalak meg :D

Minden levelem miértjének eddig oka volt, láttam már az igazi arcod, ennyire hülyének nem nézhettél, mikor rám írtál - ha igen, akkor sajnálom xD Megyek pisilni a sarokba. Bár nem tudom, mitől kéne menekülnöm, nem Te voltál az első, s nem is az utolsó gondolom, akivel dolgom volt. Kiváltképp élvezem a levélváltásokat veled, olyan vagy, mint Miléna, csak kicsit értelmesebb kivitelben.


Viszont mondja már meg valaki, miért szakad az eső, ha elvileg strandfesztiválnak kéne lennie tüzijátékkal, most meg mindenki a fedett helyen várja a csodát :(
 

DeletedUser19592

Vendég
Már az utolsó, tartalék kártyádat is beveted? Ne add fel ilyen könnyen, tudsz te többet is hisz mestered után kinőve őt, még nagyobb kakikavaró vagy, amit a tiszteletemnek örvendő külsőző brigád stratégiának nevez. Ha győz..Ha győzöl, hm!?
Ha pedig nem, akkor mindez majd meglátod nem a szőnyeg alá a trágyadombodra megy, hanem a nyakadba fogják borítani.

Gábor tudott erről, mindent megbeszéltünk, ehez mit szólsz!?

Apró hazugságaiddal ne szépítsd az elkövetett és felvállalt hibáimat. Egyébként meg miért bűn letargiába esve a keserű, Asgardról írott irományaitoktól kilépni és (akár) másikat keresni, főleg ha amaz mézzel csalogat, de félúton veszed észre, hogy aranyat hagytál hátra.

Szép Volt!
Van még mit mondanod?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Van. Láttam az írásaid itt, még másik néven, mikor kinyílt a csípád, azóta tudtam, mit várhatok tőled :) Magam részéről valószínűnek tartottam, hogy műbalhé volt, bevallom, egy óráig vártam a visszalépésed a klánba, addig nem történt meg, másnap reggel vettem észre, vagy mikor, mikor írtam neked. Viszont akinek megmutattam, az azt szerette volna, vegyelek fel. Nem kell részleteznem, mit mondtam :)

Drága barátom. Én eddig mindig vállaltam, ki vagyok, hol vagyok, nem váltogattam a neveimet, mint Te, nem bújtam el más külsős accba, mint a Királyod, amikor nem volt elérhető a "törzshelyem", aláírtam DJ-ként mindig, amikor átváltottam Say Hi-ra, az első hszeknél, leveleknél mindkét aláírás ott volt. De tudod mit? Borítsátok a nyakamba a trágyadombomat, esküszöm, epekedve várom már, mik vannak a számlámra írva. Próbálhatsz, próbálhattok rossz színben feltüntetni, hidd el, engem a legkevésbé sem érdekel, mit gondolnak rólam mások. Amíg nem a klánom tagjait, vagy magát a klánomat szidjátok, addig csak játszunk egy jót, miközben én nevetek, az aktuális vitapartner pedig elhiszi, hogy "namostmegmondta".

Kavarok? Oké. Hazudgálok? Oké. Nekem ezen kijelentésektől rosszabb? Nem. Nektek jobb? Ha erre igen a válasz, akkor ám legyen. Ha Ti azt mondjátok, biztos így van.

Továbbiakban is készségesen válaszolok minden leveledre, esetlegesen itteni hozzászólásodra, élvezem ezt a kis játékot, mindig is ezt a részét élveztem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Bár izgultam, reméltem, hogy a leveled valódi célból született, mert akármennyire is, jó player vagy, amilyenből ASG-ben nincsen sok, nem lett volna gond, ha eggyel kevesebb van :)
 

DeletedUser19331

Vendég
Bár izgultam, reméltem, hogy a leveled valódi célból született, mert akármennyire is, jó player vagy, amilyenből ASG-ben nincsen sok, nem lett volna gond, ha eggyel kevesebb van :)

Ott vannak jó játékosok?o_O Ez új információ :D Azt hittem a szokásos tömegklánról van szó...
 

DeletedUser19599

Vendég
Ott vannak jó játékosok?o_O Ez új információ :D Azt hittem a szokásos tömegklánról van szó...
És ezt a sértést egyedül találtad ki, vagy segítettek benne? :D Ha csak ilyen gyengén megy, inkább ne is szólj hozzá. Vagy ez egy követelmény, hogy erre a szintre lesüllyedve lehet csak ide posztolni?
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nem kell Manboy-al foglalkozni,úgyis abbahagyja akármennyire fogadkozik most,eljátszotta már sok-sok világon :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Jaaaaj ez manboy ? Eddig nem esett le miertnem irtatok le ? :(
Kezdtem komolyan venni :eek::eek:
 

DeletedUser19331

Vendég
És ezt a sértést egyedül találtad ki, vagy segítettek benne? :D Ha csak ilyen gyengén megy, inkább ne is szólj hozzá. Vagy ez egy követelmény, hogy erre a szintre lesüllyedve lehet csak ide posztolni?

Már ne haragudj meg, de Te se gondolod komolyan, hogy azok után amit eddig feltudott a többi világon - ahol mellesleg nem volt ilyen erős a mezőny csak 45-n - mutatni az ASG komolyan lehet venni Őket akármiben is pont annyira lehet komolyan venni Őket mint Yugit ( semennyire ). Csoda, hogy nem 4 klánnal indultak egyáltalán.

Alig van benne valaki, akit jónak lehetne mondani. Majd eldől, hogy meddig jutnak :)

Don Királysága ismét megdőlne? Elég nagy az esély rá...

Sok sikert mindenkinek!

DJ tőled meg várom a statisztikát :p
 

DeletedUser19599

Vendég
Miért ne lehetne komolyan venni? Kétlem hogy a valós indok tényleg az előző világokon lévő teljesítmény lenne.. Ahogy stalkoltam a fórumot, végig a totális önigazoló arrogancia beszélt mindenkiből.. Már már vicces ahogy a az összes nagyobb múltú klán mást sem csinál a fórumon csak ay ASG-ről beszél.. De most komolyan.. ha ennyire nincs mitől tartani, miért ez a téma már az elő-reg óta? Az, hogy egyik legelterjedtebb stratégiai játék 'legnagyobb arcai' ilyen szánalmas viselkedést produkáljanak... Hallatlan. és komikus..
 

DeletedUser19600

Vendég
Már ne haragudj meg, de Te se gondolod komolyan, hogy azok után amit eddig feltudott a többi világon - ahol mellesleg nem volt ilyen erős a mezőny csak 45-n - mutatni az ASG komolyan lehet venni Őket akármiben is pont annyira lehet komolyan venni Őket mint Yugit ( semennyire ). Csoda, hogy nem 4 klánnal indultak egyáltalán.

Alig van benne valaki, akit jónak lehetne mondani. Majd eldől, hogy meddig jutnak :)

Don Királysága ismét megdőlne? Elég nagy az esély rá...

Sok sikert mindenkinek!

DJ tőled meg várom a statisztikát :p

Érdekes dolgok ezek :)
De ki a jó játékos?
Nem kell lenézni egy egész klánt csak mert nem nyert mindenki szervert benne,és mert Don-ról olyan a vélemény amilyen! Kiderül ki megy,ki marad...
Én igy látom!
 

DeletedUser19592

Vendég
De hiszen, kicsi Hermesem komoly volt a dolog! Én sosem hazudok, soha! Mondok csalafintán igazat, de hazudni nem szoktam :)
Én tényleg hittem neked most is és mikor v48-on beszélgettünk InnoGamerként, én tényleg elismerem a játékodat, de te a félelmeddel, azzal a stílussal hogy nem írsz semmit a leveleidben (gondolom nehogy felhasználhassák ellened) folyamatosan megrekesztetted a közeledésem, azt hogy kíváncsian megismerhessem a nagy DJ-t. Én sosem jelentkeztem a klánodba, gondolatmenetként írtam neked, de ugyan azon mondatban meg is cáfoltam ezt a lehetőséged.

Köszönöm, hogy jó játékosnak tartasz, szerintem meg nem vagyok én már olyan jó, régen jobb voltam, amikor még érdekelt ez az egész, de ma már nem.

Elegem van már ebből a sárdobálásból és ne haragudj, hogy idáig toltam az egészet.

Igazatok van! ManBoy most abbahagyta volna, sőt már Asgardból való kilépésekor abbahagyta volna, de Etruscan nem.

Sajnálom ha megbántottam bárkit is! Erről ia írtam neked anno Say, nézd meg honnan indultam és most mennyire lealacsonyodott mondandóm minősége és tartalmi minősége.

Kíváncsian várom a munkád!
Ne bántsd te sem az én klánom ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nincsen nagy DJ. Én nem tartom magam egyáltalán nagynak. Ha valamivel jellemezni kéne saját magam, akkor azt mondanám, kiváló stratéga, ezt ki-ki értelmezze, ahogy akarja. De van legalább két klán, akivel szemben, mint vezető, tapasztalathiányom mindenképp van.

Félreértelmezted az írásom, egy szóval sem mondtam, hogy jelentkezni akartál, hanem NF-es akarta azt, hogy bevegyelek. Fontos különbség.

Most printeltem a térképeket, viszont szerintem hosszú munka lesz, de igyekszek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Erre az ASG jó játékosra még reagálnék: minden klánban vannak jó játékosok. 1 jó játékos semmit nem dönt el, viszont egy jó rendszer igen. Azért lesz jó ez a szerver, mert itt több erős keret is képviselteti magát.
 

DeletedUser19592

Vendég
Még csap alapozunk. Say lesz a DJ, mindjárt hozza a freskót, felárazzuk neki és eladhatja ebayen :D

Icipici kötöszköddés sincs benne, jó munkát hozzá! ;)
 

DeletedUser17978

Vendég
Mindenki fikázza az ASG-t azért mert megpróbálnak egy világon nyerni. Attól hogy még nem nyertek akkor ne is játszanak? Hol szerezzenek több tapasztalatot ha nem egy olyan világban ahol több úgymond profi játékos is van.
Nem vagyok ASG tag nem is tervezek de szőrnyű ami itt megy... nem csak az ASG nak van több klánja.. Spárta is 3 klánnal játszott annó.. nem akarok senkit megsérteni az nem az n stílusom nyugodtan folytassátok a szrral dobálózást ha nektek ehhez van gyomrotok..
 

DeletedUser19592

Vendég
Ejj no, pont kezdődik a jó kedv és a szórakázás :D

Ha jó a kedved üsd a tenyerees!
Taps
Taps
Ha jó kedved üsd a tenyered!
Taps
Taps

#gyereyugifelveszünkhozzánkhazatalálsz
 

DeletedUser19331

Vendég
Félre értettétek itt azt, amit írtam.

Érdekes dolgok ezek :)
De ki a jó játékos?
Nem kell lenézni egy egész klánt csak mert nem nyert mindenki szervert benne,és mert Don-ról olyan a vélemény amilyen! Kiderül ki megy,ki marad...
Én igy látom!

Én egyáltalán nem nézem le az ASG-ot, Don olyan amilyen az tény. :) Amit írtam az az eddigi múlt, ezen tudtok javítani ehhez mindösszesen elsőkörben megkell szerezzétek a kontit. Ha ez megvan, akkor lehet szó a jövőbeniekről :)

Kapsz tőlem statisztikát :)
ASG SZERVERGYŐZTES !!!!!!!

Többi valahol v51-2-3-4-en pp-ik :D

Te legalább vicces vagy :DD ez jóvolt :) 46-os fórum után vártam, hogy lesz valami reakciód :D

Miért ne lehetne komolyan venni? Kétlem hogy a valós indok tényleg az előző világokon lévő teljesítmény lenne.. Ahogy stalkoltam a fórumot, végig a totális önigazoló arrogancia beszélt mindenkiből.. Már már vicces ahogy a az összes nagyobb múltú klán mást sem csinál a fórumon csak ay ASG-ről beszél.. De most komolyan.. ha ennyire nincs mitől tartani, miért ez a téma már az elő-reg óta? Az, hogy egyik legelterjedtebb stratégiai játék 'legnagyobb arcai' ilyen szánalmas viselkedést produkáljanak... Hallatlan. és komikus..

Jól látod az egész egy komikum :) Persze hogy lehet komolyan venni, akár ASG vagy akármelyik klánról legyen szó. Mint írtam az előbbis megkell nyerni a kontit elsőkörben az R ellen nektek, ha ez megvan akkor lehet tovább lépni, addig meg szerintem te is tudod, hogy a többség a papír formát várja, de, ha így látod mutassátok meg, hogy képesek vagytok, akartok és tudtok is teljesíteni. :)

Mindenki fikázza az ASG-t azért mert megpróbálnak egy világon nyerni. Attól hogy még nem nyertek akkor ne is játszanak? Hol szerezzenek több tapasztalatot ha nem egy olyan világban ahol több úgymond profi játékos is van.
Nem vagyok ASG tag nem is tervezek de szőrnyű ami itt megy... nem csak az ASG nak van több klánja.. Spárta is 3 klánnal játszott annó.. nem akarok senkit megsérteni az nem az n stílusom nyugodtan folytassátok a szrral dobálózást ha nektek ehhez van gyomrotok..

Szó se volt arról, hogy ne játszanak, ez egy jó hsz volt amit írtál :)
 
Fent