Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
#wearethebest
#djisthesmartestever
#nonoobsnoparty
#sayhitoglorysaybyetoeveryone

Ezek jutottak így eszembe. Jó játékot minden résztvevőnek :)
 

DeletedUser19592

Vendég
Amúgy bírom ezeket a statisztikákat, kár hogy nem látnak be az ASG belső, verseny fórumára, ahol több védő játékosunk ott lenne a top10 támadó, farmoló játékos között beékelődve, ha mutatná a rendszer. Persze tudom, hogy egyszerre lehet gyűjteni és farmolni, de ott van például tysonka aki inkább a barbikat védi a talpasokkal ahelyett, hogy 2x annyit farmolt volna velük. De inkább nem is mondok már semmit, mert a végén megköveztek.

u.i.: szemellenzővel nem statisztika készül, hanem vélemény!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Amúgy bírom ezeket a statisztikákat, kár hogy nem látnak be az ASG belső, verseny fórumára, ahol több védő játékosunk ott lenne a top10 támadó, farmoló játékos között beékelődve, ha mutatná a rendszer. Persze tudom, hogy egyszerre lehet gyűjteni és farmolni, de ott van például tysonka aki inkább a barbikat védi a talpasokkal ahelyett, hogy 2x annyit farmolt volna velük. De inkább nem is mondok már semmit, mert a végén megköveztek.

u.i.: szemellenzővel nem statisztika készül, hanem vélemény!

A szemellenző az már lóellenző, DJ után szabadon :)
 

DeletedUser19367

Vendég
Amúgy bírom ezeket a statisztikákat, kár hogy nem látnak be az ASG belső, verseny fórumára, ahol több védő játékosunk ott lenne a top10 támadó, farmoló játékos között beékelődve, ha mutatná a rendszer. Persze tudom, hogy egyszerre lehet gyűjteni és farmolni, de ott van például tysonka aki inkább a barbikat védi a talpasokkal ahelyett, hogy 2x annyit farmolt volna velük. De inkább nem is mondok már semmit, mert a végén megköveztek.

u.i.: szemellenzővel nem statisztika készül, hanem vélemény!
Gyujtogetes nem farmolas....es eleg szegyen, hogy egy regi vilag szerun van ilyen funkcio. Aku farmol az a vedokkel parhuzamosan gyujtoget is.
 

DeletedUser19367

Vendég
Ha a gyujtogetest hatekonyak akarod csinalni, akkor 40-50 percenkent rakell nezni, detto mint a farmnal.
 

DeletedUser19592

Vendég
Hogy neked mennyi eszed van :eek:
Legközelebb olvasd végig amire reagálsz kérlek, de mielőtt erre is válaszolsz, fejleszd a kovácsban az agyad. Az ha neked nem, de nekünk biztos segíteni fog. A gyűjtögetés hogyanait meg hagyd ránk, hidd el, hogy jobban tudjuk az menetidő elipszisének csökkenését. Hm...? :rolleyes:

Köszköszi :D
 

DeletedUser19592

Vendég
Kedves Yugi!
Azért, hogy bizonyíthasd rátermettséged, kapsz tőlem egy feladatot.
Kérlek olvasd el Say hozzászólását, és segíts nekem abban, hogy a negyedik "hesteg" jel pontosan milyen betűt is takarhat.
#wearethebest
#djisthesmartestever
#nonoobsnoparty
#eciasg
#sayhitoglorysaybyetoeveryone

Ezek jutottak így eszembe. Jó játékot minden résztvevőnek :)
Amennyiben rájöttél, következő feladatként nyiss egy Support ticketet, és írd meg nekik a megfelelő választ.
A kiérdemelt jutalmakat ők majd kiosszák!

Köszönettel,
Péter
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Amúgy bírom ezeket a s

tatisztikákat, kár hogy nem látnak be az ASG belső, verseny fórumára, ahol több védő játékosunk ott lenne a top10 támadó, farmoló játékos között beékelődve, ha mutatná a rendszer. Persze tudom, hogy egyszerre lehet gyűjteni és farmolni, de ott van például tysonka aki inkább a barbikat védi a talpasokkal ahelyett, hogy 2x annyit farmolt volna velük. De inkább nem is mondok már semmit, mert a végén megköveztek.

u.i.: szemellenzővel nem statisztika készül, hanem vélemény!

Védőjátékos? 4-500pontnál? Hát hogyne,mesélj még...
Egy nap alatt farmolt nyersanyagok tysonka 45.880
Nem kell látni az ASG belső fórumát,ahhoz hogy látszódjon,hogy szép fokozatosan maradnak le az összes rangsorban...persze lehet én vagyok a hülye,mehettem volna oda és akkor most én lennék a top1 klán top1 játékosa,de akkor nem számíthatnék rá,hogy majd 10en jönnek rám,elmaradna a kihívás :D na meg amúgyis,gyorsan változni fog az még :D

edit: csak a top2 klán top1 játékosa lehetnék,mert az 1nappal később kezdő sbt máris megelőzte az ASG-t,lehet ők csinálnak rosszul valamit :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Butasag, az ASG mindent jol csinal...
Elonyt adnak a tobbi klannak, hogy utana mindenkit megelozzenek...
Majd nezd meg Light !!

Viccet felreteve, en most tenyleg kurva sokat varok az ASG-tol, eleg magasan a léc, remelem bizonyitanak...
 

DeletedUser18363

Vendég
Egy kerdes!
Ti josnak tanultatok vagy mit talalgattok meg dontitek el a V50 alakulasat, nyerteset?
Miert nem lehet azt mondani izgalmas jatek lesz!
Mert szerintem az lesz es lesznek eleg kemeny harcok!
Es igenis ez masabb minden tozsdes vilagnal mert tobb aktiv es tapasztalt klan is megjelent es igen is nincs tozsde , fal ppzes stb!
Sz@rjuk mar le a pics@ba hogy ASG UW NF Sparta Sbt lyukó respesct rpg tkr ac meg miegymas!
Fejlodjetek harcoljatok az igazatokert ne talalgassatok es ocsmaroljatok egymast mert azzal nem lesz tobb falutok se seregetek sem!
Mindenki azzal a taktikaval es strategiaval lep elo amivel tud es ahogy a vezetok jonak latjak!
Errol ennyit...
Megegyszer a vegere tenyleg izgalmas es jo vilagnak indul az 50en.
Jo jatekot mindenkinek!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kedves Yugi!
Azért, hogy bizonyíthasd rátermettséged, kapsz tőlem egy feladatot.
Kérlek olvasd el Say hozzászólását, és segíts nekem abban, hogy a negyedik "hesteg" jel pontosan milyen betűt is takarhat.
Amennyiben rájöttél, következő feladatként nyiss egy Support ticketet, és írd meg nekik a megfelelő választ.
A kiérdemelt jutalmakat ők majd kiosszák!

Köszönettel,
Péter

Ha egy betűt keresel, akkor nem értetted, ami oda van írva, ez megnyugtat :) Eddig minden amit írsz, nagyon kiszámítható - a levelezésünk is. Pörögj picit fel, fokozzuk a dolgokat, mert ez így sovány :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Egy kerdes!
Ti josnak tanultatok vagy mit talalgattok meg dontitek el a V50 alakulasat, nyerteset?
Miert nem lehet azt mondani izgalmas jatek lesz!
Mert szerintem az lesz es lesznek eleg kemeny harcok!
Es igenis ez masabb minden tozsdes vilagnal mert tobb aktiv es tapasztalt klan is megjelent es igen is nincs tozsde , fal ppzes stb!
Sz@rjuk mar le a pics@ba hogy ASG UW NF Sparta Sbt lyukó respesct rpg tkr ac meg miegymas!
Fejlodjetek harcoljatok az igazatokert ne talalgassatok es ocsmaroljatok egymast mert azzal nem lesz tobb falutok se seregetek sem!
Mindenki azzal a taktikaval es strategiaval lep elo amivel tud es ahogy a vezetok jonak latjak!
Errol ennyit...
Megegyszer a vegere tenyleg izgalmas es jo vilagnak indul az 50en.
Jo jatekot mindenkinek!

Mar ertem miert jelentkeztek toletek hozzank...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hastageciasg. A nyereményemet tudod melyik fiókra kérem DJ. :D

Korábban ígértem, hogy majd csinálok statot, hát nagyon meggondolatlan voltam így utólag belegondolva. :D Viszont vasárnap összedobok valamit, most még nem látom értelmét aztán amíg játszom a szerón rendszeresen teszek majd fel, szóval előreláthatólag augusztusig. :D

Nem. Együtt a Cimborákkal Iszunk ASG. Sok írásuk olyan, mintha italtól bódult állapotban lennének :)

Tőlem reg összefoglalót várhattok majd holnap, ma este tüzijátékszerelés, nem hiszem, hogy emberi időbe hazaérek írkálni :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Nem. Együtt a Cimborákkal Iszunk ASG. Sok írásuk olyan, mintha italtól bódult állapotban lennének :)

Tőlem reg összefoglalót várhattok majd holnap, ma este tüzijátékszerelés, nem hiszem, hogy emberi időbe hazaérek írkálni :D

Az én megoldásom jobban tetszik, biztos nem akarsz fizetni, bár azért részben igazat kell adnom neked. :D
Viszel lapost és megoldod meló közben, a KH fontosabb, mint holmi tűzijáték szerelés :D
 

DeletedUser19592

Vendég
Ha egy betűt keresel, akkor nem értetted, ami oda van írva, ez megnyugtat :) Eddig minden amit írsz, nagyon kiszámítható - a levelezésünk is. Pörögj picit fel, fokozzuk a dolgokat, mert ez így sovány :)
Ne haragudj de utálom az angolt, mert logikátlan és szánalmas nyelv. Ez azóta van így, mióta a tanárnéni nem tudta sosem megmagyarázni a szabályok által meg nem határozott dolgok használható- vagy használhatalanságát. Értem, hogyne érteném a magam módján, menekülsz megint, mint a kiscica akit észrevettek, hogy a szoba sarkát illemhelyiségként használta.

A szövegem meg ne lopd.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19592

Vendég
Light, írásod szerint semmit nem ér a pont, mégis végig a gondolattal hencegsz, hogy neked milyen sok van belőle.
Akkor most mit akarsz mondani? A pokemonba egyszerre csak egy labdát dobunk, mert elterelné a néző figyelmét a két szuperefekt.
 
Fent