Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
akkor tényleg sok életed lehet :) vigyázz kriszti mindent tudunk rólad ;)

Nem úgy látom :DD nézd meg akkor jobban az adatlapom ;)
+ha már mindent tudsz rólam elmondanád hogy milyen foci csapatba játszok vagy a hajam színét esetleg vagy azt hogy mi a neve a kutyámnak vagy a barátnőmnek :D esetleg a kedvenc színem? stb. :D csak ha tényleg mindent tudsz ;)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Tuti csal!!!!444!!!! Éjjel illegális farmolni!!!! oszt engedélyetek van a farmra?
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
irsz egy levelet a szupportnak amiben közzéteszed az általd használt farmscriptet , ők mgdicsérnek és további jójátékot kívánnak neked ! :D

Még jó hogy nem értek a scriptekhez :D de ha valaki jobban farmol nálad akkor az biztos csal értem oké! :D
 

DeletedUser19357

Vendég
Nem úgy látom :DD nézd meg akkor jobban az adatlapom ;)
+ha már mindent tudsz rólam elmondanád hogy milyen foci csapatba játszok vagy a hajam színét esetleg vagy azt hogy mi a neve a kutyámnak vagy a barátnőmnek :D esetleg a kedvenc színem? stb. :D csak ha tényleg mindent tudsz ;)
ezek mind személyes adatok amiket ide tennék autobann lenne kb :D
 

DeletedUser19607

Vendég
mivan Gabi kezdesz ideges lenni :D stresszelsz ? ne menj ki a napra ... tudod az öregeket megviseli a meleg :D

Én??? :) Öcskös... itt max te fogsz stresszelni. A jelenlegi klánod előbb utóbb megfogja unni a mocskos munkád! Vagy Te fog repülni vagy olyanok fognak ellenetek fordulni akikről nem is gondolod!
Szerinted Arch meddig fogja elviselni a gusztustalan munkásságod? Tudjuk hogy ott van a Resiben! Sőt sokan mások is tudják! De egy biztos hogy az ASG-be se Te se Tibi nem jöhet míg Én vezetem! És ha egy ilyen szar tömegklánba nem kelletek mert nem ütitek meg az erkölcsi mércét, akkor bizony el kéne gondolkodnod kiskomám, hogy mire vagy képes egy játék miatt!
 

DeletedUser19357

Vendég
Én??? :) Öcskös... itt max te fogsz stresszelni. A jelenlegi klánod előbb utóbb megfogja unni a mocskos munkád! Vagy Te fog repülni vagy olyanok fognak ellenetek fordulni akikről nem is gondolod!
Szerinted Arch meddig fogja elviselni a gusztustalan munkásságod? Tudjuk hogy ott van a Resiben! Sőt sokan mások is tudják! De egy biztos hogy az ASG-be se Te se Tibi nem jöhet míg Én vezetem! És ha egy ilyen szar tömegklánba nem kelletek mert nem ütitek meg az erkölcsi mércét, akkor bizony el kéne gondolkodnod kiskomám, hogy mire vagy képes egy játék miatt!
ebből csak anyni tűnt fel hogy az asg egy szar tömegklán :D igazad van ezért nem kell idegesedned :D
 
Fent