Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
"szia :)
...... baratodat ismerem v45-rol, felvetettem neki azta lehetoseget, hogy gyertek at, neki lenne kedve egy profi barati tarsasagban jatszani :)
Ahogy elnezem szeretsz farmolni es hatekonyan jatszani.
Nem lenne jobb egy profi barati csapatban jatszani?
Tisztelettel Y."

Direkt írtam oda ....-ot hogy ne említsek meg semmilyen nevet :D
Na akkor kérdem én ez a "profi baráti" csapat miért akar a "noob játék tudatlan" ASG-ből embereket átvinni magához? :O
 

DeletedUser19357

Vendég
Ez itt az ingyen mozi ha úgy érzed szár napod van fel jössz ide és 5 perc alatt vagy halálra neveted magad vagy felrobbansz a dühtől:D de aki meg nem érti a viccet annak Nincs itt helye !
ebben egyet értek :D az emberek 90 % vérre veszi a külsőt :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
hát én fakadok rajtad :D mióta zárja ki a baráti társaság azt a lehetőséget , hogy megosszuk másokkal a játékunkat ? :D te is csak pont ezért lettél felvéve ezt ne feledd.... tudod mint a fociba ... ne , hogy a kezdőbe nem voltál de még az utánpótlásban sem ....

Jajaja :D tudod 2 éve focizok és valahogy mégis én vagyok a csapatkapitány :D szóval a focival rossz példát hoztál fel ;)
 

DeletedUser19650

Vendég
Ez itt az ingyen mozi ha úgy érzed szár napod van fel jössz ide és 5 perc alatt vagy halálra neveted magad vagy felrobbansz a dühtől:D de aki meg nem érti a viccet annak Nincs itt helye !

Ja nehogy azt hidd full komolyba veszem, általában en is csak röhögök ezeken.. Több kell hogy feltunningoljak az agyam
 
Fent