Csevegő

DeletedUser19331

Vendég
Ám donrol tudni kell , hogy vigyorira hasonlít mesemondásba :D

1 . Állítas annyi resis írt neki

Hmmm erre azért kivancsi vagyok ha 5 -nel tobb akkor jo :D Sejteni lehet kik azok akik a nyomást nem kezelik jól , ne félj ők nem kapnak infót :)

Hát, nemtudom hogy vagy vele, de szerintem nyomástól függetlenül is ráírnak a másik félre az emberek, de alapvetően van igazság abban amit mondtál.
 

DeletedUser19357

Vendég
Amugy a komolysagra visszaterve igaza van yuginak , ha vérre játszanánk , akkor nem ennyien lennénk ... ha jól emlékszem arch kikötése először az volt , hogy ne legyünk többen 30-40 embernèl azt tessèk ... ismerősök , cimborák , régi ellenfelek jöttek innen is meg onnan is :)
 

DeletedUser18862

Vendég
Ha ennyire kíváncsi vagy a történésre ...

1v1 -et gyere velem :D se klámvédú se pp semmi csak a tudás mit szólsz hableány ? :)

Ajánlhatom, hogy ketten alakítsatok egy közös klánt és akkor 1v1 be mehet a fight esténként meg lenne egy órás közvetítés mint a Való Világban. Powered by KH Brother a nagy tesó mindent lát. Tök faja lenne tuti lenne rá nézettség fórumon is twitchen is hehe :D
 

DeletedUser19607

Vendég
Ám donrol tudni kell , hogy vigyorira hasonlít mesemondásba :D

1 . Állítas annyi resis írt neki

Hmmm erre azért kivancsi vagyok ha 5 -nel tobb akkor jo :D Sejteni lehet kik azok akik a nyomást nem kezelik jól , ne félj ők nem kapnak infót :)

Vigyóra...hmmm... végül is Ő és Én közel születtünk és közel is élünk egymáshoz.... De Peti te nem tanulsz semmit Tibitől??? Mondjuk elég farok munkát csináltatok, de fogjuk rá még ez is belefér! :)
 

DeletedUser19357

Vendég
Ajánlhatom, hogy ketten alakítsatok egy közös klánt és akkor 1v1 be mehet a fight esténként meg lenne egy órás közvetítés mint a Való Világban. Powered by KH Brother a nagy tesó mindent lát. Tök faja lenne tuti lenne rá nézettség fórumon is twitchen is hehe :D
Én nagyon adom ezt :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
pont ilyen vagy :D

És problémád van vele? :D Menj meséld el annak akit érdekel ;) Egy játék miatt nem fogom magam idegesíteni több száz ezer forintot bele dobtok egy játékba :D És mi értelme is van? a való életben meg egy doboz cigire nem telik.. :)

Az életetekké vált ez a játék ami elég szomorú dolog :(
 

DeletedUser19357

Vendég
És problémád van vele? :D Menj meséld el annak akit érdekel ;) Egy játék miatt nem fogom magam idegesíteni több száz ezer forintot bele dobtok egy játékba :D És mi értelme is van? a való életben meg egy doboz cigire nem telik.. :)
addjááámánegyszácigitbuszraköll :D

ja igen valós :D olyan ismerős vagy .... mint ha már láttalak volna kőbányán kis fantom :D
 

DeletedUser19331

Vendég
PP mentes világon több száz ezer forint? Mire 20 éves PF fiókra?:D Maradjunk v50-nél ha lehet.. :)
 
Fent