Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
[2017.09.13. 11:24:14] TEMP-tag: Mi van? Xd
[2017.09.13. 11:24:22] Roli: nézz ki külsőre :D
[2017.09.13. 11:25:58] TEMP-tag: Aha
[2017.09.13. 11:26:10] TEMP-tag: Hát ez az egész igazán érdekes :D
[2017.09.13. 11:26:23] TEMP-tag: Csak kicsit sok a duma zsemléről
[2017.09.13. 11:26:40] TEMP-tag: Még a végén elhiszi, hogy vki
[2017.09.13. 11:28:03] Roli: ilyen az, ha valaki legenda :D
 

DeletedUser18324

Vendég
:D
Ennyi rosszindulatú,s félreinformált embert,mint itt..:D
Asszem tartom v35-n is bevált módszert,s nem írok ez után,csak ha lényeges változás történt.

Szépen sorban:
Dog Gabi: Te miből gondolod,hogy én nem tudtam eddig is hogy a B s a hydra szövik?
Ha kicsit is értenél a térképelemzéshez mikor Nemtudomkivagyok vezér volt még már akkor jó viszony volt,hisz fronton voltak egymással de 1 kard nem ment.
Upsz,persze én vagyok a tudatlan..:D

TEMP 20 játékos átvételét ígérte?
Érdekes,mert a volt ASG-sek 80%-át én hívtam meg,s beszéltem le velük,én pedig nem emlékszem ilyenre,hogy veled 1 levelet is váltottam volna.

De ez talán jobban megfelel neked:

[1] ... [3] [4] >5< [6] [7] ... [33]
Dátum Esemény
szept 05
20:50 k-roy-t meghívta =Dark Vicious Creature=.
szept 05
20:49 Herr Tatrai-t meghívta =Dark Vicious Creature=.
szept 05
20:33 Roland23-t meghívta =Dark Vicious Creature=.
szept 05
20:24 igor11511 csatlakozott a klánhoz.
szept 05
20:23 igor11511-t meghívta =Dark Vicious Creature=.
szept 05
20:19 maydieqt csatlakozott a klánhoz.
szept 05
20:18 maydieqt-t meghívta =Dark Vicious Creature=.
szept 05
19:56 kengyeli csatlakozott a klánhoz.
szept 05
19:54 badri csatlakozott a klánhoz.
szept 05
19:51 kengyeli-t meghívta =Dark Vicious Creature=.



Bocs,jobban nem akarok visszalapozni,itt elég sok volt ASG-s név van.

Yugi,igen már nem vagyok a vezetés tagja,mint itt is láthattad volt jogköröm,amiről lemondtam,=NewHope=,TooLate tudnak mesélni,ha olyan vélemény kell ami számít is..:D

Dj,félre értettél szerintem azzal kapcsolatban amit írtam.
Pont az ellenkezője jött le neked,én úgy értettem hogy amit ide írok egyéni s személyes vélemény volt Zsemléről,s nem a TEMP-é mint kláné,ne keverd a dolgokat..:)

Köszi mindenkinek a további emlegetést,Celebnek lenni nem könnyű,de élvezet..;)

Köszi puszi mindenkinek!

Vicious.
 

DeletedUser18324

Vendég
34-en te minden voltál csak nem ellenfél. :)

Kíváncsi volnék, van-e olyan ember, aki ezekből, akár 1-et alátámasztana.

v25-ben van igazság,én tudom igazolni.
OaS-ba bevettük zsemlét,kapott belsőt akik nem bírtak vele,majd védekeztünk nála I Love Zik-el,s végül mikor oda ért a KACSA klán nagyobb frontja,akkor át is állt,majd be is fejezte a játékot..:)
24 klánváltás,senki nem bírt veled,vagy nem bírt sokáig? :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
v25-ben van igazság,én tudom igazolni.
OaS-ba bevettük zsemlét,kapott belsőt akik nem bírtak vele,majd védekeztünk nála I Love Zik-el,s végül mikor oda ért a KACSA klán nagyobb frontja,akkor át is állt,majd be is fejezte a játékot..:)
24 klánváltás,senki nem bírt veled,vagy nem bírt sokáig? :D

Személyleírásként tökéletesen ráismertem zsömikére. :D
 

DeletedUser19040

Vendég
v25-ben van igazság,én tudom igazolni.
OaS-ba bevettük zsemlét,kapott belsőt akik nem bírtak vele,majd védekeztünk nála I Love Zik-el,s végül mikor oda ért a KACSA klán nagyobb frontja,akkor át is állt,majd be is fejezte a játékot..:)
24 klánváltás,senki nem bírt veled,vagy nem bírt sokáig? :D

Ember v25-ön kaptam belső falvakat mert én a térkép középén harcoltam egyedül.Amiket át is adtam nektek 1 katona veszteség nélkül és akkor mentem át kacsába és ott fejeztem be a játékot.
anti barátom is tudná igazolni amit mondok csak ő nem fog ilyenekkel foglalkozni és jogosan csak engem idegesítenek az ilyen kis piszkok:D
Arról meg hogy zikkel védekeztetek nálam passz, biztos volt mikor helyelni kellett.

v12 Halaloszto17 annak aki nem talált.

tysonka én nem voltam ellenfél?:D Fél fogamra te kevés vagy majd januárban mikor játszok újra és egyedül nyerem szerót duál társammal lehet majd talpat nyalnixD
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ember v25-ön kaptam belső falvakat mert én a térkép középén harcoltam egyedül.Amiket át is adtam nektek 1 katona veszteség nélkül és akkor mentem át kacsába és ott fejeztem be a játékot.
anti barátom is tudná igazolni amit mondok csak ő nem fog ilyenekkel foglalkozni és jogosan csak engem idegesítenek az ilyen kis piszkok:D
Arról meg hogy zikkel védekeztetek nálam passz, biztos volt mikor helyelni kellett.

v12 Halaloszto17 annak aki nem talált.

tysonka én nem voltam ellenfél?:D Fél fogamra te kevés vagy majd januárban mikor játszok újra és egyedül nyerem szerót duál társammal lehet majd talpat nyalnixD

Gondolom te is valami tesztszerveren játszol, ahol ilyen könnyű menetek vannak. Majd meséld el, ha leszálltál a földre te veréb. :)
 

DeletedUser16135

Vendég
főképp,hogy belinkeltem mindenkit,aki hasonló névem szerepel,és épp egyik sem 17 :D na de mindegy! :'D
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Aztamindenségit uraim, hát fékezzük magunkat.

Olyan Mónika shows hangulat teremtődik itt lassan, hogy felelevenednek a youtubeos nosztalgiaszálak.

 

DeletedUser19087

Vendég
"Zs3mL3, post: 196932, member: 19040"]Ember v25-ön kaptam belső falvakat mert én a térkép középén harcoltam egyedül.Amiket át is adtam nektek 1 katona veszteség nélkül és akkor mentem át kacsába és ott fejeztem be a játékot.
anti barátom is tudná igazolni amit mondok csak ő nem fog ilyenekkel foglalkozni és jogosan csak engem idegesítenek az ilyen kis piszkok:D
Arról meg hogy zikkel védekeztetek nálam passz, biztos volt mikor helyelni kellett.

v12 Halaloszto17 annak aki nem talált.

tysonka én nem voltam ellenfél?:D Fél fogamra te kevés vagy majd januárban mikor játszok újra és egyedül nyerem szerót duál társammal lehet majd talpat nyalnixD

neked vannak barátaid?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
tysonka én nem voltam ellenfél?:D Fél fogamra te kevés vagy majd januárban mikor játszok újra és egyedül nyerem szerót duál társammal lehet majd talpat nyalnixD

Én nem akarok kötözködni,de a duál az kettőt jelent,szóval ha van duál társad akkor már nem lehetsz egyedül he :D :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Gondolom te is valami tesztszerveren játszol, ahol ilyen könnyű menetek vannak. Majd meséld el, ha leszálltál a földre te veréb. :)

Itt se kötözködni akarok,de az ilyen verebek jobb szeretik a magaslatokat,nem sűrűn szállnak le a földre. Mert akkor mindenki rájön,hogy igazából milyen kis törékeny jószágok :D
 
Fent