Csevegő

DeletedUser18312

Vendég
Érdekes így külső/belső szemmel nézni a szerót.
Jót mosolyogtam azon az íráson, hogy kellemesen csalódott a Hydrába, mert a sok egyéni hogy nem veszett össze.
Én épp ellenkezőleg látom a hydrát. Rengeteg átlag játékos, aki kitesz a társáért és segíti egymást. Nincs igazán kiemelkedő játékos, de mindenki a 100%-ot odarakja. Nincsenek nagy tervek, nincsenek nagy armák. Csak rövidtávú kis célok és lereagáljuk a helyzetet, környezetet.

Szerintem az egyik legnagyobb hiba, ha egy szétvert klánt betoborzunk, ráadásul úgy, hogy nem is azon a területen fekszik, ahol az a klán terül el aki beolvasztja. Ez rendkivül veszélyes, mert 100% hogy ezek belesznek foglalva, és morálisan a régi játékosokat is megtépázza ez, hogyha sok sírást lát a fórumon. Persze kellett ahhoz hogy 1,5 milla előny legyen.

Persze ez az előny leapadt most 0,5millára. Ráadásul a tegnapi Hydra foglalások zöme nem is a szétvert játékosok, hanem a frontvonal áttörésénél keletkezett. Ahogy néztem a statot, tegnap reggel óta 50 falut hozott tisztán a B/H a Temptől.

Már volt erre példa, és folyamatosan talpraállt a Temp. Viszont úgy érzem, ha a következő armájuk besül a Hydra/B ellen, akkor rendkivül negatív szájizük lesz, és elfognak gondolkozni, hogy valóban bebukhatják a szerót. Ezen a szerón, szerintem előszőr fogják ezt végiggondolni.
ÚGyhogy rendkivül nagy most a nyomás a Temp-en, hogy egy jól szervezett akciót rakjanak össze.

De a legjobb az egész játékba az, hogy kispistaként 20. rangú játékosként játszok, adnak koort, kiküldöm, +készülödök a frontvonalra, és nem kell mások nyügjeivel bajaival szarakodnom. Több év után, újra élvezem a játékot :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Érdekes más szemszögből is olvasni véleményeket nem csak annak a mitugrász bölöcskei habzó szájából, hogy mekkora király a temp és mennyire szar a Hydra meg a másik klán. Köszi Vigyó :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Érdekes így külső/belső szemmel nézni a szerót.
Jót mosolyogtam azon az íráson, hogy kellemesen csalódott a Hydrába, mert a sok egyéni hogy nem veszett össze.
Én épp ellenkezőleg látom a hydrát. Rengeteg átlag játékos, aki kitesz a társáért és segíti egymást. Nincs igazán kiemelkedő játékos, de mindenki a 100%-ot odarakja. Nincsenek nagy tervek, nincsenek nagy armák. Csak rövidtávú kis célok és lereagáljuk a helyzetet, környezetet.

Szerintem az egyik legnagyobb hiba, ha egy szétvert klánt betoborzunk, ráadásul úgy, hogy nem is azon a területen fekszik, ahol az a klán terül el aki beolvasztja. Ez rendkivül veszélyes, mert 100% hogy ezek belesznek foglalva, és morálisan a régi játékosokat is megtépázza ez, hogyha sok sírást lát a fórumon. Persze kellett ahhoz hogy 1,5 milla előny legyen.

Persze ez az előny leapadt most 0,5millára. Ráadásul a tegnapi Hydra foglalások zöme nem is a szétvert játékosok, hanem a frontvonal áttörésénél keletkezett. Ahogy néztem a statot, tegnap reggel óta 50 falut hozott tisztán a B/H a Temptől.

Már volt erre példa, és folyamatosan talpraállt a Temp. Viszont úgy érzem, ha a következő armájuk besül a Hydra/B ellen, akkor rendkivül negatív szájizük lesz, és elfognak gondolkozni, hogy valóban bebukhatják a szerót. Ezen a szerón, szerintem előszőr fogják ezt végiggondolni.
ÚGyhogy rendkivül nagy most a nyomás a Temp-en, hogy egy jól szervezett akciót rakjanak össze.

De a legjobb az egész játékba az, hogy kispistaként 20. rangú játékosként játszok, adnak koort, kiküldöm, +készülödök a frontvonalra, és nem kell mások nyügjeivel bajaival szarakodnom. Több év után, újra élvezem a játékot :)

Akárhogy is "váltunk el", őszintén örülök annak, hogy megtaláltad a helyed a KH-ban.
 

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
Szerintem az egyik legnagyobb hiba, ha egy szétvert klánt betoborzunk, ráadásul úgy, hogy nem is azon a területen fekszik, ahol az a klán terül el aki beolvasztja. Ez rendkivül veszélyes, mert 100% hogy ezek belesznek foglalva, és morálisan a régi játékosokat is megtépázza ez, hogyha sok sírást lát a fórumon. Persze kellett ahhoz hogy 1,5 milla előny legyen.

Persze ez az előny leapadt most 0,5millára. Ráadásul a tegnapi Hydra foglalások zöme nem is a szétvert játékosok, hanem a frontvonal áttörésénél keletkezett. Ahogy néztem a statot, tegnap reggel óta 50 falut hozott tisztán a B/H a Temptől.

Rang ide, jogok oda, a külső fórumos ferdítés (ne vedd rossz néven, nincs ezzel gond :) ) még mindig az erősséged!
A volt ASG tagokat igyekeztünk területi alapon összeszedni, és ők most egy elég szép kis tömböt alkotnak a világ keleti részén. Kétlem, hogy olyan egyszerűen meg tudjátok törni ezt a részt, mint ahogy a piros közepén lévő pár tucat falut felkapkodtátok/kapkodjátok. :)

A "frontvonal áttörését" pedig erősen túlzó kijelentésnek érzem azok után, hogy eddig szinte csak olyan fiókok ellen tudott komoly eredményt felmutatni a Hydra (és általában a TEMP is!) amelyek akár napokig inaktívan álltak. Pl. nálatok Dundian vagy Mac12, a Bergengóciánál Tram buli, nálunk Arkadia vagy most éppen Pain11 :) Egy társam szavaival élve, ez a frontharc pontosan olyan, mint az I. világháború. Mi haladunk párszáz métert itt, ti haladtok pár százat ott, de egy adott frontszakasz teljes megtörésétől még mindkét oldal nagyon messze van.
 

DeletedUser18893

Vendég
Rang ide, jogok oda, a külső fórumos ferdítés (ne vedd rossz néven, nincs ezzel gond :) ) még mindig az erősséged!
A volt ASG tagokat igyekeztünk területi alapon összeszedni, és ők most egy elég szép kis tömböt alkotnak a világ keleti részén. Kétlem, hogy olyan egyszerűen meg tudjátok törni ezt a részt, mint ahogy a piros közepén lévő pár tucat falut felkapkodtátok/kapkodjátok. :)

A "frontvonal áttörését" pedig erősen túlzó kijelentésnek érzem azok után, hogy eddig szinte csak olyan fiókok ellen tudott komoly eredményt felmutatni a Hydra (és általában a TEMP is!) amelyek akár napokig inaktívan álltak. Pl. nálatok Dundian vagy Mac12, a Bergengóciánál Tram buli, nálunk Arkadia vagy most éppen Pain11 :) Egy társam szavaival élve, ez a frontharc pontosan olyan, mint az I. világháború. Mi haladunk párszáz métert itt, ti haladtok pár százat ott, de egy adott frontszakasz teljes megtörésétől még mindkét oldal nagyon messze van.

Kelet - nyugatot már igazán megtanulhatnád merre van :D
 

DeletedUser16135

Vendég
de amúgy amikor kell,bedobhattok helyettesbe...mondjuk a péntek jó...meg aztán kb. fél hónap múlva! :D bármelyik napon e kettő közül szivesen besegitek egy armánál! :D :D
 

DeletedUser16135

Vendég
hallod?! visszareggeltem,és úgy kezdtem bele,mint aki most kezdte az egészet...úgyhogy nem bizom benne,hogy érdemes lenne még 4-5 világig visszaevezni a KH-ra! :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Egy kis érdekesség a mai napra.

75 Temp tagból 49 tagnak lett Let emelkedése.

Top1 játékosuk Soft warrior
0 Let emelkedés.

Top2 Damas8
137.119 Let
49/30 a ranglistán a mai Letbe.

Top3 játékosuk pachira2
0 Let emelkedés

Top4 játékosuk Lord1984
0 Let emelkedés

Top5 játékosuk madzag7
297.223 Let emelkedés
49/15 a ranglistán

Top6 játékosuk iqmus
0 Let emelkedés

Szóval lehet azt mondani hogy egymás inaktívját találtuk be és akkor haladtunk. De ha ma keresitek az okát, hogy 23/24 (-1 falu stattal lehozott armátok miért sült be, akkor abba keressétek hogy a 6 legtöbb faluval rendelkező játékosotok mennyit rakott hozzá az armátokhoz....
12,5 milla Letet hoztak össze a többiek, mi meg 24 milla LEv-et.
Összehasonlítva a H/B armával.
Mi 17 milla LEttel adtunk nektek 30 milla levet.
Foglalás 90/19, vagyis 71 falut hoztunk el tisztán. Armátok alatt felkerekítettük 72re ;)

Szerintem igen, kikell mondani hogy most a Temp krizisbe került.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én nem érzem hogy krizisbe lettünk volna vagy lennénk,mindenek megvan a maga oka.:D

De nekem legalább tegnap meglett a nap támadója!:p
 

DeletedUser16135

Vendég
hallok há,alapitsunk klant,en is visszaregeltem csak ugy :D eleg messze vagyunk egymastol hogy ne zavarjuk egymast,lenyomunk mindenkit aztan elmegyunk Antival sörözni :rolleyes:

Anti már sütteti magát,igy már ott elbukott a terv! :D :D + engem már kiütöttek,pedig csak 17 órára tűntem el kb.,nem értem...:D :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Mai arma részeredménye.
81/21
49milla lev az ellenfélnek, Tempnek.

Tiszta faluveszteség részeredmény:
Gonosz11: 14falu
Krisz71: 12falu
Erzsicica: 10 falu
Bleasy: 6falu
Bélabá1972: 3falu
Mjcsapata: 2 falu
Toolate: 2 falu
badri: 2falu
gabbbbancs: 2 falu
Xavia: 2falu
=newhope=: 2falu
kaszparzoli: 1falu
koko054: 1 falu
Himpa: 1falu
=Dark Vicious Creature=: 1 falu

--------------------------------------------14+12+10+6+3+2+2+2+2+2+2+1+1+1+1+1=61 falu

Kaizoku +1falu.
Így jön ki a 60 falus veszteség részeredménye.

Tempból 15 játékos rövidült meg falu(kk)/(v)al.

Pár világot megjártam már, így tudom hogy ha hamarosan nem fakít valami hatalmas armát a Temp, eljő amiről beszéltem, hogy nem fognak hinni a gyözelembe, és szép sorba mindenkinek valóéletbeli dolga akad, és lelépnek.....
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Mi nem írunk ilyeneket hogy gond akad a valóéletben,ha valaki abba hagyja megírja a frankót!:D
 
Fent