Csevegő

DeletedUser18324

Vendég
Üdv mindenkinek.
Hát,mit is mondhatnék,igazi kis ínyencség volt arcoskodást olvasni..:'D
Zsemle,nem értem minek kell nagyképűsködni,nézd vissza az összes eddigi világ külső fórumrészét,nagyon kevés az olyan világ ahol ha valaki nagyképűsködött,nyert is,90%-ban haragból s büszkeségből írnak ide ilyen becsmérlő dolgokat az emberek,főleg úgy ahogy azt te tetted.
Mind ezt úgy mondom hogy TEMP zászló alatt harcolok,s nem azok közt akiket becsméreltél..

A Bergengóciát szidod,de miért?
Csaltak? Hazudtak? pp-ztek?
Mindenki olyan eszközökkel él ami neki belefér,amíg a játék lehetőséget ad árulásra,s előrelépésre,addig a játékosok 1 része élni fog vele,így lesznek ez után is toborzások,árulások...stb...
Ha ennyire nem bírod nézni,javasolnám nézz másik játékot,mert ezek minden világon jelen voltak,s jelen is lesznek...

Hydra?
Én személy szerint bennük nagyon pozitívat csalódtam,mert én azt jósoltam volna az elején szétesnek,annyi egoista egykori vezér alkat volt ott,hogy egybetartani 1 olyan csapatot a legjobbaknak is kihívás lett volna.
Persze a sors is kellett,hogy bizonyos emberek nem voltak aktívak ezek közül..stb,de akkor is,ott vannak ahol,s ott is maradnak a végjátékban úgy hiszem...


Más,kis helyzetjelentés:

Északon jelenleg folyik a volt ASG játékosok felzabálása mindenki részéről,ezzel szinte ingyen területekhez jutott mind a 2 oldal (A B s Hydra klánokat 1 lapon veszem,hisz végre felvállalta a Hydra hogy testvérklánok,remélem ezzel senkit nem sértek meg..:))
Közben folyamatos a belső foglalás ,azaz a Szeptemberi sulikezdés alkalmából történő befejezők foglalása,így jelenleg úgy hiszem kicsit állni fog a front ebben a hónapban.

Úgy hiszem az ASG bukása után is Északnyugat a jelenlegi leggyengébb régió,tekintve,hogy 1 klán sem mondhatja igazán magáénak,s a játékosállomány is elég gyenge ott.

Ranglistán továbbra is magabiztosan vezet mindenben a TEMP,bár Zil átvételével megközelítette a top1 Helyezést a Hydra,de pár nap elteltével ez a közeledés ismét visszaesett s lassan 1 millával vezet ismét a TEMP ha csak a top40 játékost nézzük.

Lesznek még itt jó harcok,s érdekességek,ebben biztos vagyok.
Sok sikert mindenkinek!

Üdv Vicious.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
khm milyen nyomást nem bírt az asg???Egyedül a bergenes és hydrás csőcseléket északon szétvertem nem egyszer.
Nem beszélve a gusztustalan árulásáról pár embernek féltve magukat az esetleges későbbi bukástól.Mivel asg elég simán tartotta hydrát és bergent.Sőt foglalni is tudtunk.
Tehát ne hülyeségeket írjatok ide, mert rossz olvasni.
Csak annyi a baj hogy ha egy játékban egyeseknek a becsülete ennyit ér mint érhet a való életben:D

Na és igen az én volt klánom kb a bergen a nagy bergen vezetők meg eltűntek a ködbenxd

A lényeg pályafutásom során soha nem találkoztam ennyire gerinctelen aljas mezőnnyel, mint ami itt 42-őn van és így minden tiszteletem a temp-nek.Remélem megnyerik a szerót nélkülem is:D
Persze vicc volt simán menni fog az:)
Az idő közbe szólt majd januárban találkozunk kb addig a hydra meg bergen játékosok tanuljanak meg játszani, mert többnyire csak nevettem rajtuk mennyire amatőrök:))
by

Érdekes, a TEMP másképp emlékszik rád ;)
 

DeletedUser18324

Vendég
Kedves Dj,ehhez azért hozzátennék pár dolgot..:)
A TEMP kb sehogy nem emlékszik Zsemlére,kb 2 napot ha itt volt azon napok 80%-ban is helyettesítés alatt volt..
Szóval max személyes véleményem olvashattad róla.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kedves Dj,ehhez azért hozzátennék pár dolgot..:)
A TEMP kb sehogy nem emlékszik Zsemlére,kb 2 napot ha itt volt azon napok 80%-ban is helyettesítés alatt volt..
Szóval max személyes véleményem olvashattad róla.

Szia,

Tetszetős, hogy a "TEMP másképp emlékszik rád" mondatot átkonvertáltad egy "Bolcskei másképp emlékszik rád" dologra. Egy szóval nem említettelek meg, és nem is rád gondoltam, mert úgy vélem, a "TEMP" társulatot nem egy személyben Te alkotod. Képzeld el, a "TEMP" alatt a TEMP klán tagjait értem, és nekik igenis lehetett egy véleményük, amiről én tudhatok, Te pedig (jelenleg) nem, még akkor is, ha Te csak személyes véleményt írtál. De köszönöm, s jegyzem az észrevételt!

Üdv.
DJ (vagy a Te logikádat követve ~BH~/~EW~/Sic)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek.
Hát,mit is mondhatnék,igazi kis ínyencség volt arcoskodást olvasni..:'D
Zsemle,nem értem minek kell nagyképűsködni,nézd vissza az összes eddigi világ külső fórumrészét,nagyon kevés az olyan világ ahol ha valaki nagyképűsködött,nyert is,90%-ban haragból s büszkeségből írnak ide ilyen becsmérlő dolgokat az emberek,főleg úgy ahogy azt te tetted.
Mind ezt úgy mondom hogy TEMP zászló alatt harcolok,s nem azok közt akiket becsméreltél..

A Bergengóciát szidod,de miért?
Csaltak? Hazudtak? pp-ztek?
Mindenki olyan eszközökkel él ami neki belefér,amíg a játék lehetőséget ad árulásra,s előrelépésre,addig a játékosok 1 része élni fog vele,így lesznek ez után is toborzások,árulások...stb...
Ha ennyire nem bírod nézni,javasolnám nézz másik játékot,mert ezek minden világon jelen voltak,s jelen is lesznek...

Hydra?
Én személy szerint bennük nagyon pozitívat csalódtam,mert én azt jósoltam volna az elején szétesnek,annyi egoista egykori vezér alkat volt ott,hogy egybetartani 1 olyan csapatot a legjobbaknak is kihívás lett volna.
Persze a sors is kellett,hogy bizonyos emberek nem voltak aktívak ezek közül..stb,de akkor is,ott vannak ahol,s ott is maradnak a végjátékban úgy hiszem...


Más,kis helyzetjelentés:

Északon jelenleg folyik a volt ASG játékosok felzabálása mindenki részéről,ezzel szinte ingyen területekhez jutott mind a 2 oldal (A B s Hydra klánokat 1 lapon veszem,hisz végre felvállalta a Hydra hogy testvérklánok,remélem ezzel senkit nem sértek meg..:))
Közben folyamatos a belső foglalás ,azaz a Szeptemberi sulikezdés alkalmából történő befejezők foglalása,így jelenleg úgy hiszem kicsit állni fog a front ebben a hónapban.

Úgy hiszem az ASG bukása után is Északnyugat a jelenlegi leggyengébb régió,tekintve,hogy 1 klán sem mondhatja igazán magáénak,s a játékosállomány is elég gyenge ott.

Ranglistán továbbra is magabiztosan vezet mindenben a TEMP,bár Zil átvételével megközelítette a top1 Helyezést a Hydra,de pár nap elteltével ez a közeledés ismét visszaesett s lassan 1 millával vezet ismét a TEMP ha csak a top40 játékost nézzük.

Lesznek még itt jó harcok,s érdekességek,ebben biztos vagyok.
Sok sikert mindenkinek!

Üdv Vicious.

Hát sokáig morfondíroztam, hogy méltassalak egyáltalán válaszra... Annyi marhaságot hordasz itt össze hogy az már fáj. Hogy szidják a Bergent??? Persze hisz 4-5 klánból tevődött össze amelyek mind háborút vesztettek az ASG-vel szemben. Sokan emlékeznek arra hogy fröcsögött itt pár ember mikor a kezdő védelem lejártát megelőzően már hadat üzentünk nekik. (Katapultokkal agyon vertük őket a nagyszájú vezéreik meg szó nélkül elpárologtak.) Na de arról pont Gabengócia (aki eleve azért jött el a Hydrából mert messze volt tőlük így védelmet nem kaphatott és nem is kért) tudna mesélni mikor 15k pp-jének a f.szára kellett verjen mert ha nem teszi a sokat leócsárolt ASG bizony elveszi a faluit!! Na de térjünk vissza a marhaságodra ami nem gyengén sugallja a rossz indulatod.... tán nem tudod elfeledni mikor szidtad a magyarokat a nemzetközi szereplésük miatt és azt írtam Neked hogy mit ugatsz hisz ott sem voltál??? Vagy esetleg az emészti a gyomrod hogy v41-en Pampival kiszedettelek mert ellenség voltál és sunyiba fejlődtél holott megírtad hogy te csak pp-zel? Aztán persze Mi voltunk a szar szemét ládák. Az árulásról pedig... lapozgass vissza a fórumba és olvasd erről a saját szavaid! Ja hogy mindenki mással lehet ,de veled nem???
Aztán pedig Linus22-nek Te tutira megmondod hogy ki a kém még mindig az ASG-ben??? (mellesleg a srác a jó barátom és az ASG Fővezére lett). De nyilván kellett még ez is a már féltérden lévő ASG-nek hogy tutira legyen pár ingyen falu....
És hogy mennyire nem vagy képbe: Zil (az eredeti) megírta hogy a Bergen és a Hydra egy klán valójában! Hónapokkal ez előtt!
Szóval mielőtt ide jellemzéseket írsz másokról, kérlek vedd a fáradtságot és járj a dolgok után.

A teljesség igénye nélkül:

Az ASG V41-ről ide PP-ni jött és csapatot építeni. Az Északnyugati regelés viszont adta az alkalmat, hogy az új tagokat mély vízbe vessük.
Darth Wader árulása után a V41-es Szövetség megbukott majd az ASG a GMF-SBT-GB-HOF támadásai alatt össze morzsolódott, így a V42 lett a fő világunk.
V42-őn az ASG 9 háborút megnyert majd törlésével egy időben 3-at elvesztett.
Mindenkivel háborúban állt ám a Temp-el sokkal inkább volt semleges (néha már-már baráti a viszonya mint ellenséges.)
Totentott előre kitervelt árulásáig magasan a Bergengócia fölött voltak a mutatói. (Hozzátartozik hogy a Bergengócia klánban vannak elég jó képességű játékosok is ám az "elit" klán jelző azért bőven messze áll tőlük.)
Totentott.... 4 faluval szorult be az ASG tömbe és Én magam engedélyeztem 8-10 barbár foglalását Neki, hogy a peremre újra regelő ellent kordába tartsa. Ez nagy hiba volt részemről. Amikor gátat szabtam a belsőzésének akkor már kész volt a terve a puccsra. Hab a tortán hogy Loki még bepofátlankodott az ASG3-ba az árulás után! :D Jól tudta hogy az árulás viszavetette, de nem törte meg az ASG-t!
Tehát valójában nem az árulás volt az oka hogy az ASG feloszlott... A valódi ok egy bizonyos falu vesztés és annak a körülményei. 3 napig vizsgálta a support csapat, felderítették a hibát, de ennek ellenére nem tudtak tenni ellene. Ekkor döntöttem úgy hogy a V42-ből mint ASG kivonulunk.
És ne gondold azt ,hogy ez csak arra szolgál, hogy Téged rossz színben tüntessen fel így azt is leírom, hogy a Temp 20 ASG-s azonnali felvételét garantálta Nekem. Így megkérdeztem a tagjaimat maradnának e vagy tartanak inkább szünetet. Mivel a Tempbe vagy így ennek eredményét tudnod kell.

Ez úton köszönöm azoknak a Hydrás és Bergengóciás játékosok elismerését akik az ASG elárulása után mind Nekem mind pedig a közös fórumukra leírták a véleményüket a dologról!

Végszóként pedig: Az minden esetben aljas, gerinctelen munka ha elárulod a társaidat! Ha Neked ez belefér.....
 

DeletedUser18465

Vendég
Ez a Zsömike valóban ennyire vér"profi" ? Hol játszik most és milyen hatalmas eredményei vannak ? Valaki valami statot mutasson plösö :) thenk júú
 

DeletedUser19040

Vendég
Ez az üzenet nyomokban sértő lehet másokra nézve, erre figyelejtek oda!
Aldaron vagy ki vagy te nekem ne szóljál be ha egyszer majd mellém kerülsz és nem a pp-t tolod ezerrel megnézzük meddig bírod:))


Ja és sehol nem játszok abba hagytam nincsen időm, de ha lesz biztos lehetsz benne vissza térek.Mivel annak nincs értelme, hogy más játékos ideje az én fiókom helyelésére menjen.Persze megtehetném, mint sokan mások azt elmennek 1-2 hetekre más meg szívhat a fiókjával, de az nem én vagyok.

Ahoz meg nem kell szerót nyerjek, hogy elismerjenek.Sokan fikáznak, mert irigyek és fele annyit nem tudnak.

Igen és ilyen gusztustalan féreg emberekkel eddig nem játszottam még 1 szerveren.Attól mert a játék lehetőséget ad rá, attól még csak a féreg, gerinctelen emberek teszik csak ezt.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Aldaron vagy ki vagy te nekem ne szóljál be ha egyszer majd mellém kerülsz és nem a pp-t tolod ezerrel megnézzük meddig bírod:))


Ja és sehol nem játszok abba hagytam nincsen időm, de ha lesz biztos lehetsz benne vissza térek.Mivel annak nincs értelme, hogy más játékos ideje az én fiókom helyelésére menjen.Persze megtehetném, mint sokan mások azt elmennek 1-2 hetekre más meg szívhat a fiókjával, de az nem én vagyok.

Ahoz meg nem kell szerót nyerjek, hogy elismerjenek.Sokan fikáznak, mert irigyek és fele annyit nem tudnak.

Igen és ilyen gusztustalan féreg emberekkel eddig nem játszottam még 1 szerveren.Attól mert a játék lehetőséget ad rá, attól még csak a féreg, gerinctelen emberek teszik csak ezt.

Annyi embernek mondtad már, de sehol nem bizonyítottál. Akkor?
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Aldaron vagy ki vagy te nekem ne szóljál be ha egyszer majd mellém kerülsz és nem a pp-t tolod ezerrel megnézzük meddig bírod:))


Ja és sehol nem játszok abba hagytam nincsen időm, de ha lesz biztos lehetsz benne vissza térek.Mivel annak nincs értelme, hogy más játékos ideje az én fiókom helyelésére menjen.Persze megtehetném, mint sokan mások azt elmennek 1-2 hetekre más meg szívhat a fiókjával, de az nem én vagyok.

Ahoz meg nem kell szerót nyerjek, hogy elismerjenek.Sokan fikáznak, mert irigyek és fele annyit nem tudnak.

Igen és ilyen gusztustalan féreg emberekkel eddig nem játszottam még 1 szerveren.Attól mert a játék lehetőséget ad rá, attól még csak a féreg, gerinctelen emberek teszik csak ezt.

Tudnál mondani név szerint 1 embert, aki irigy rád? :D Sok jó játékos van, akik még nem tudtak eddig szerót nyerni, de mégis elismerik őket, te viszont nem tartozol közéjük. Te saját magadat fényezed, de egyszer nem láttam még olyat fórumon, hogy valaki azt írta volna, hogy gyerekek ez a Zsemle nagyon jó játékos. Voltam veled v42-n, ott pár nap alatt kiderült, hogy a játékhoz és a klánvezetéshez.se értesz. Bárkivel beszéltem és szóba került a neved rajtam nevettek, hogy mi a facért vagyok a te klánodban.
Nem nagyon ismerem Aldaront és szeretjük szívni egymás vérét, ( mást nem :D ) de abban biztos vagyok, hogy pp nélkül is elverne téged, mert mindkettőtökkel volt már közös világom és elég nagy volt a kontraszt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Tudnál mondani név szerint 1 embert, aki irigy rád? :D Sok jó játékos van, akik még nem tudtak eddig szerót nyerni, de mégis elismerik őket, te viszont nem tartozol közéjük. Te saját magadat fényezed, de egyszer nem láttam még olyat fórumon, hogy valaki azt írta volna, hogy gyerekek ez a Zsemle nagyon jó játékos. Voltam veled v42-n, ott pár nap alatt kiderült, hogy a játékhoz és a klánvezetéshez.se értesz. Bárkivel beszéltem és szóba került a neved rajtam nevettek, hogy mi a facért vagyok a te klánodban.
Nem nagyon ismerem Aldaront és szeretjük szívni egymás vérét, ( mást nem :D ) de abban biztos vagyok, hogy pp nélkül is elverne téged, mert mindkettőtökkel volt már közös világom és elég nagy volt a kontraszt.

Én :D Én, ilyen kis béna próbaszerveresként istenítem zsemlét :D Nálam ő az etalon.
 

DeletedUser19040

Vendég
Annyi embernek mondtad már, de sehol nem bizonyítottál. Akkor?

v12-őt úgy hagytam ott Halaloszto17 felhasználómmal, hogy kiléptem még Atlantiszból is mert úgy túl könnyű volt játszani aztán 1 árulással valahogy nyert szk, ezt medve1 mondta.

v25 Ott se volt senkinek sem esélye ellenem ha támadtam foglaltam ha védekeztem sikeresen.Az a világ 1 félreértés miatt ment kudarcba.

v34 tysonka én ellenem kellett csak harcoljatok és azok ellen akik a klánomban voltak annyit ért ott az mhc és aztán a deff klán hogy semmit körülbelül.Az se ment könnyen csak hogy mindenki mnts volt már.Én meg leadtam a falvaim nektek szinte csak nemest gyártottam, mert mindenkit elfoglaltatok már.

36 beugrottam Drovelar néven nagyincze miatt azt hittem lesz 1 jó klán, de otthagyta.Aztán ameddig helyeltek a helyettesemtől elment 1 falu és inkább ott hagytam amit meg se bántam, mert incze is elment és 1 ilyen spárta klánnak behódoltak....nevetséges.

39 Col klán ami nevetséges volt és elmentem fs-be, de mivel nem találtam a szerót kihívásnak otthagytam.Lassú is volt nem is tetszett.

beregeltem 38-ra ahol szintén gyorsan meghatározó ponttá váltam a fronton, de időhiánnyal szenvedtem már akkor is így a falvaim leadtam és beálltam cash.. mellé duálba.Ameddig volt időm lenni azon a szerón az acc mozdíthatatlan volt.

Tehát nekem ne ugassál, mert nem nálam ugráltak be a kékbe az r játékosok hanem nálad.A nagy tudásoddal:))
pacsi.
 

DeletedUser16135

Vendég

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
v12-őt úgy hagytam ott Halaloszto17 felhasználómmal, hogy kiléptem még Atlantiszból is mert úgy túl könnyű volt játszani aztán 1 árulással valahogy nyert szk, ezt medve1 mondta.

v25 Ott se volt senkinek sem esélye ellenem ha támadtam foglaltam ha védekeztem sikeresen.Az a világ 1 félreértés miatt ment kudarcba.

v34 tysonka én ellenem kellett csak harcoljatok és azok ellen akik a klánomban voltak annyit ért ott az mhc és aztán a deff klán hogy semmit körülbelül.Az se ment könnyen csak hogy mindenki mnts volt már.Én meg leadtam a falvaim nektek szinte csak nemest gyártottam, mert mindenkit elfoglaltatok már.

36 beugrottam Drovelar néven nagyincze miatt azt hittem lesz 1 jó klán, de otthagyta.Aztán ameddig helyeltek a helyettesemtől elment 1 falu és inkább ott hagytam amit meg se bántam, mert incze is elment és 1 ilyen spárta klánnak behódoltak....nevetséges.

39 Col klán ami nevetséges volt és elmentem fs-be, de mivel nem találtam a szerót kihívásnak otthagytam.Lassú is volt nem is tetszett.

beregeltem 38-ra ahol szintén gyorsan meghatározó ponttá váltam a fronton, de időhiánnyal szenvedtem már akkor is így a falvaim leadtam és beálltam cash.. mellé duálba.Ameddig volt időm lenni azon a szerón az acc mozdíthatatlan volt.

Tehát nekem ne ugassál, mert nem nálam ugráltak be a kékbe az r játékosok hanem nálad.A nagy tudásoddal:))
pacsi.

34-en te minden voltál csak nem ellenfél. :)

Kíváncsi volnék, van-e olyan ember, aki ezekből, akár 1-et alátámasztana.
 
Fent