Csevegő

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Engem nem zavar hogy csak túlerővel megy nekik,ilyen ez a játék ,bár majd kíváncsi leszek arra a 70 tagra :D
 

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
Hidd el ha olyan jó armát kaptok mint mi kaptunk V35-ön abba semmi örömöd nem lesz hacsak nem az, hogy talán tanulhatsz valamit a védekezés terén mint ahogy nálam is volt anno :)
Majd a mikor oda kerül a sor akkor meg látjuk hogy mi lesz.A tettek számítanak nem a szavak.
 

DeletedUser18836

Vendég
Üdv.
Ezt most dicséretnek vagy sértésnek vegyük? :D
Mert ha dicséret,köszönjük,ha sértés akkor csak kíváncsiságból miért nyert a TEMP 35-n? :D :p

Igazából dícséretnek szántam mert remek volt az összes arma 35-n amiben volt részem őszínte véleményem szerint.....Én tiszteltem a TEMP-be, hogy nem ment a részükről(meg persze a mi részünkről se) a sárdobálózás és inkább a játékkal foglalkoztak mintsem a másik fél sértegetésével.

De azért tegyük hozzá a győzelmük nem csak az jó armáik valamint az egyéni támadásaik segítségével érték el....hanem kelett hozzá, hogy a másik félnél(azaz nálunk) megjelenjen az inaktivitás,nem törődömség többnyire azon okból(persze volt aki csak úgy otthagyott minket), hogy kulcsfontosságú és/vagy jó játékosok abbahagyták vagy éppen nem jöttek vissza.

Merem állítani ha nincsenek olyan távozóink akik hiánya végzetes volt a számunkra ha nem is vertük volna meg a TEMP-et de bizonyosan nagyon megnehezítettük és elnyújthattuk volna a győzelmüket. De azért ígyis kérdezz meg akárkit aki északon harcolt ellenünk mennyire volt könnyű dolguk velünk amíg nem adtuk fel mert láttuk mi megy a klánba(gyakorlatilag nem volt már vezetőnk) és beláttuk, hogy ennek így értelme nincs.

Én nem kívánok vitatkozni és nem is fogok mert én tudom, hogy amit állítok az fedi a valóságot hisz ott voltam és láttam/átéltem a saját szememmel.

Elhiszem, hogy a TEMP részéről az látszik amit gyakorlatilag allítani akarsz, hogy a fene jó armáik miatt nyert a TEMP 35-n de mint a volt ellenfeletek tudom, hogy ez nem egészen így volt:)

További kellemes napot kívánok!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16135

Vendég
Ez ilyen bevett szokás,hogy a Tempes világokon csak tempesek,és pár "ellenzéki" ember fórumozik? :'D 35 is ilyen volt! :D hiába lesem a fórumot néha,hogy kinek hogy alakul sora,ritka kevés infóval láttok el! :DD
 

DeletedUser16135

Vendég
Most lettem kész a naptárral,hogy mikor jut időm sz*rni...tele vagyok melóval,meg tanulnivalóval...úgyhogy egy ideig engem max itt lehet majd látni :D de még ehhez is inaktiv vagyok! :'D

Anti - Te mindig az ellennél vagy mostanában,ennyire nem tisztelsz?! :DDD
Ja,és kerüld mostanában floridát...:D ha jók az előrejelzések,pár napon belül egy határozatlan ideig biztos munkanélküli leszek :D Jön az Irma,mint az ex-nej,azt viszi a házat is :D ki fektetne igy villákba! :'D
 
A reakció pontszáma
1.189
Most lettem kész a naptárral,hogy mikor jut időm sz*rni...tele vagyok melóval,meg tanulnivalóval...úgyhogy egy ideig engem max itt lehet majd látni :D de még ehhez is inaktiv vagyok! :'D

Anti - Te mindig az ellennél vagy mostanában,ennyire nem tisztelsz?! :DDD
Ja,és kerüld mostanában floridát...:D ha jók az előrejelzések,pár napon belül egy határozatlan ideig biztos munkanélküli leszek :D Jön az Irma,mint az ex-nej,azt viszi a házat is :D ki fektetne igy villákba! :'D

Ne is mondd, olasz! Nagybácsistól továbbálltunk Fort Myersből. Kénytelen vagyok megint Budán csövezni :D

Cserébe építsd nekem a falukat, ha nem is villa, de örömmel költözök majd be :D
 

DeletedUser18312

Vendég
V42

Észak VS Dél háború alakult ki.

Északon feloszlott az ASG, nem bírták a nyomást. Egy részüket átvette a Temp. A többiek benyomták a törlést. Északon áttörtük az ATL-t is, már csak foglalgatjuk őket.
Dél teljes egészébe a Temp-é. Temp Vs B/hydra.

Azt tudni kell a B az a hydrából vált ki, és egyből szövetséget kötve az északnyugat megszerzése volt a céljuk, míg a hydra északkeletet. Vezérkarunk nem akart alklánt, inkább szövetséget kötve ez a verzió mellett döntöttek Észak meghódításával.

Eddig még csak adok kapok volt, kapott ki a Hydra is több Temp játékost, de a Temp is több hydrásat. Körülbelül egál a stat. Úgy gondolom most sok minden változni fog az elkövetkezendő hónapba. Északra már nem nagyon kell fókuszállnia a B/Hydrának így sok védő felszabadul. Ezenkívül többünk már nézegeti hova költözzön le a Temp frontra, így minimum 10-20 játékossal felfog töltődni a Temp frontvonal a Déliek ellen.

Ez a szerver majd most fog igazán beindulni, most kezdődik meg nemsokára az igazi Észak Vs Dél háború, és mostanra van már elegendő faluszám, hogy értékelhető támadások is legyenek levezényelve.

21557042_1527468777311580_1368608484_o.png
 

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
AZ ASG-nak nem a nyomással volt problémája, hanem inkább egy csoportnyi árulóval, akiket most a Bergengócia soraiban találunk. :) (Akik amúgy nem a Hydraból váltak ki, hiszen a jelenlegi tagság nagy része az -ABH- klánban kezdte - vagy az ASG-ban.)
 

DeletedUser18312

Vendég
Gabengocia, Nemtudomkivagyok...Mind Hydrából váltak ki és B vezérek voltak az elején. Nem a tagokat mondtam, hanem a vezérkart...
 

DeletedUser16135

Vendég
köszönöm,igy egész áttekinthető :D lesz itt még buli úgy tűnik! :D

talán visszareggelek egy 26-ossal nézgelődni! :D
 

DeletedUser19040

Vendég
khm milyen nyomást nem bírt az asg???Egyedül a bergenes és hydrás csőcseléket északon szétvertem nem egyszer.
Nem beszélve a gusztustalan árulásáról pár embernek féltve magukat az esetleges későbbi bukástól.Mivel asg elég simán tartotta hydrát és bergent.Sőt foglalni is tudtunk.
Tehát ne hülyeségeket írjatok ide, mert rossz olvasni.
Csak annyi a baj hogy ha egy játékban egyeseknek a becsülete ennyit ér mint érhet a való életben:D

Na és igen az én volt klánom kb a bergen a nagy bergen vezetők meg eltűntek a ködbenxd

A lényeg pályafutásom során soha nem találkoztam ennyire gerinctelen aljas mezőnnyel, mint ami itt 42-őn van és így minden tiszteletem a temp-nek.Remélem megnyerik a szerót nélkülem is:D
Persze vicc volt simán menni fog az:)
Az idő közbe szólt majd januárban találkozunk kb addig a hydra meg bergen játékosok tanuljanak meg játszani, mert többnyire csak nevettem rajtuk mennyire amatőrök:))
by
 

DeletedUser18640

Vendég
Bár szemmel látható, hogy mennyire szétverte az északi "csőcseléket". :D
Háborús statot és térképet pedig nem szeretnek nézni az ilyenek, mert az ellent mondana az általuk felépített illúziókkal.
 

DeletedUser

Vendég
khm milyen nyomást nem bírt az asg???Egyedül a bergenes és hydrás csőcseléket északon szétvertem nem egyszer.
Nem beszélve a gusztustalan árulásáról pár embernek féltve magukat az esetleges későbbi bukástól.Mivel asg elég simán tartotta hydrát és bergent.Sőt foglalni is tudtunk.
Tehát ne hülyeségeket írjatok ide, mert rossz olvasni.
Csak annyi a baj hogy ha egy játékban egyeseknek a becsülete ennyit ér mint érhet a való életben:D

Na és igen az én volt klánom kb a bergen a nagy bergen vezetők meg eltűntek a ködbenxd

A lényeg pályafutásom során soha nem találkoztam ennyire gerinctelen aljas mezőnnyel, mint ami itt 42-őn van és így minden tiszteletem a temp-nek.Remélem megnyerik a szerót nélkülem is:D
Persze vicc volt simán menni fog az:)
Az idő közbe szólt majd januárban találkozunk kb addig a hydra meg bergen játékosok tanuljanak meg játszani, mert többnyire csak nevettem rajtuk mennyire amatőrök:))
by

Te egy igazi nagyképű arrogáns beképzelt játékosnak nem mondható valaki vagy és még jellemtelen is. Találj más játékot magadnak.
 

DeletedUser19040

Vendég
Nagyképű és beképzelt lehetek, de nem becstelen gerinctelen mint a nagy része bergennek és hydrának:D

Igen nincs is nálam jobb játékos, max több idővel bíró és több pénzzel amit pp-re költ:D

Azt teszek amit akarok nem vagy te senkim:D

Halucinogén tudásod semmi nem 1 világon láttam már mit tudsz.A mostani statod is siralmas se támadó pont semmi:D Nem mellékelve én 2x kezdtem újra és lazán behoztam a lemaradást.Tehát ennyit értek.Körülbelül semmit, de hidd hogy jó vagyxD
 

DeletedUser18640

Vendég
Az nem lehet, hogy másnak sincs tengernyi ideje játszani gondolom :)
Rajtad kívül mindenki egész nap itt ül, és 10ezer pp-t elkölt.
Én speciel téged még nem láttalak nagyot alkotni ;)
A különbség közted és köztem, hogy én nem állítom magamról, hogy világverő játékos vagyok, hanem csendben teszem a dolgomat. Úgy tűnik eddig mégis csak jobban, mint te :)
2-szer újrakezdted? Miért, ilyen béna voltál az elején? :)
Az meg nevetséges, hogy próbálsz itt ilyen pontokba kapaszkodni, mikor azt sem tudod, hogy mennyire vagyok támadó vagy védő beállítottságú. LET pont meg sokszor azon múlik, mennyire van bevédve egy falu armánál, de hát ezt tudnod kéne, hiszen zseni vagy :D
Ugyanekkora lúzer, kifogásgenerátor lehetsz az életben is. :)
 
Fent