Csevegő

DeletedUser16021

Vendég
Mai arma részeredménye.
81/21
49milla lev az ellenfélnek, Tempnek.

Tiszta faluveszteség részeredmény:
Gonosz11: 14falu
Krisz71: 12falu
Erzsicica: 10 falu
Bleasy: 6falu
Bélabá1972: 3falu
Mjcsapata: 2 falu
Toolate: 2 falu
badri: 2falu
gabbbbancs: 2 falu
Xavia: 2falu
=newhope=: 2falu
kaszparzoli: 1falu
koko054: 1 falu
Himpa: 1falu
=Dark Vicious Creature=: 1 falu

--------------------------------------------14+12+10+6+3+2+2+2+2+2+2+1+1+1+1+1=61 falu

Kaizoku +1falu.
Így jön ki a 60 falus veszteség részeredménye.

Tempból 15 játékos rövidült meg falu(kk)/(v)al.

Pár világot megjártam már, így tudom hogy ha hamarosan nem fakít valami hatalmas armát a Temp, eljő amiről beszéltem, hogy nem fognak hinni a gyözelembe, és szép sorba mindenkinek valóéletbeli dolga akad, és lelépnek.....
Igen megjártál pár világot és amikor már nem hittél a győzelembe leléptél :D Most megint jössz itt a statisztikáiddal, ezt általában akkor szoktad itt megosztani és fényezni többek között magadat amikor megy a szekér. Van ami és aki semmit nem változik itt a magyar KH-n :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Szia Mojo!
Keserűséget érzek felőled.
Halkan megjegyzem, hogy szerintem seholse fényeztem magam, sőt kiemeltem hogy egy közkatona vagyok csak. Ebbe az armába is csak a 40 nukeom raktam bele, se többet se kevesebbet. Az érdem a vezéreké, és a hadvezéreké. Na meg a tietek, mertha levédekezitek akkor 0-ról beszélgetnénk nem pedig arról hogy 130/35, vagyis tisztán 95 falu eddig.
 

DeletedUser18914

Vendég
Minden vilagon ezt csinalod :)
v28 on veletlen elromlott az autod mikor bizonyitani kellett volna.
v38 on veletlenul bannolnak.
v40 en jar a szad, egy het mulva bejelented, hogy nincs eselyed.
:)
 

DeletedUser16021

Vendég
Szia Mojo!
Keserűséget érzek felőled.
Halkan megjegyzem, hogy szerintem seholse fényeztem magam, sőt kiemeltem hogy egy közkatona vagyok csak. Ebbe az armába is csak a 40 nukeom raktam bele, se többet se kevesebbet. Az érdem a vezéreké, és a hadvezéreké. Na meg a tietek, mertha levédekezitek akkor 0-ról beszélgetnénk nem pedig arról hogy 130/35, vagyis tisztán 95 falu eddig.
Vigyázz repedezik a plafon feletted :) Pár hónapja még nem mutattál ennyi érdeklődést v42 iránt, nem voltak itt a statisztikáid meg az "okosságaid". Most hogy már látod talán lesz ebből valami jössz is a szokásos vigyori elemzésekkel :) Keserűséget meg végképp nem érzek mert nem igazán érdekel már a játék így 7-8 év után és nehogy azt hidd azért mert a Hydra -B- eredményesen armázik a Temp ellen. Konkrétan neked címeztem a mondandómat.
 

DeletedUser18312

Vendég
Ok, értem. Mindannyian megkoptunk a 7-8 év KH alatt. Abban igazad van, akkor statisztikázik az ember, ha jót tud felmutatni.
De mégegy dolog kell hozzá. Idő. Most perpill van. Lecsengett a nyár. Zavar egyébként a statisztika hogy így felszólaltál ellene?
Anno is tudtam volna egyébként statisztikákat szerkesztgetni, mert a ATL,ASG és ellenetek is volt több sikeres akció. Csak akkor meg időm nem volt rá....Most van. Évek alatt megtanultam, hogy nem minden a siker. Sokkal fontosabb hogy élvezd a játékot, mert akkor már nyertes vagy.
Én élvezem sima tagként, statisztikázva ;)
 

DeletedUser18914

Vendég
Ok, értem. Mindannyian megkoptunk a 7-8 év KH alatt. Abban igazad van, akkor statisztikázik az ember, ha jót tud felmutatni.
De mégegy dolog kell hozzá. Idő. Most perpill van. Lecsengett a nyár. Zavar egyébként a statisztika hogy így felszólaltál ellene?
Anno is tudtam volna egyébként statisztikákat szerkesztgetni, mert a ATL,ASG és ellenetek is volt több sikeres akció. Csak akkor meg időm nem volt rá....Most van. Évek alatt megtanultam, hogy nem minden a siker. Sokkal fontosabb hogy élvezd a játékot, mert akkor már nyertes vagy.
Én élvezem sima tagként, statisztikázva ;)
2* pofan kellett vagni egymas utan teged, h erre ragyere.
 

DeletedUser18836

Vendég
Ha egyszer látnám, hogy nem szólsz be valakinek yugi komolyan elkezdenék érted aggódni.

Nem értem minek jó a beszólogatás állandóan... megváltoztatni nem fogod (ebbe az esetbe vigyorit) csak feszkó van belőle.

Bár én megértem ha ez neked jó csak tökéletesen fölösleges.
 

DeletedUser18312

Vendég
Yugit ne vedd komolyan, még abba az állapotba van, hogy na majd ő! Ő lesz aki megállítja Sparta-t. Emiatt tele van erővel, és próbálja kifele is mutatni.
De majd ha megkezdődnek a háborúk V45ön, akk rájön, hogy a Sparta nem véletlenül nyert meg 6 szervert. Olyan intentizású időzített támadásokat folyamatosan senki nem ad, mint Sparta. Gyakorolhatja majd a védekezést kőkeményen.
 

DeletedUser18836

Vendég
Yugit ne vedd komolyan, még abba az állapotba van, hogy na majd ő! Ő lesz aki megállítja Sparta-t. Emiatt tele van erővel, és próbálja kifele is mutatni.
De majd ha megkezdődnek a háborúk V45ön, akk rájön, hogy a Sparta nem véletlenül nyert meg 6 szervert. Olyan intentizású időzített támadásokat folyamatosan senki nem ad, mint Sparta. Gyakorolhatja majd a védekezést kőkeményen.

Én nem szeretném senki játéktudását kritizálni tehát ebből kivonom magam de azt látni, hogy beleköt mindenkibe az elég zavaró.

Meg beléd is kötnek olyan dolgokért amit már elnyomtak 100* és semmi foganatja nem volt csak feszkó, legalább lenne valami eredménye :D

Ugyanezt csinálja amennyire látom másokkal is.
 

DeletedUser18312

Vendég
Valaki felveszi, valaki nem. Én csak mosolygok rajta egyet. Ha felvenném, akk elérném a célját.
Ha belédkötnek, tanuld meg sose kezdj el magyarázkodni. Vagy hagyd, vagyha yugi tipus vagy, marj vissza belé, elég sok fogás található az olyan játékosokon.
 

DeletedUser18836

Vendég
Valaki felveszi, valaki nem. Én csak mosolygok rajta egyet. Ha felvenném, akk elérném a célját.
Ha belédkötnek, tanuld meg sose kezdj el magyarázkodni. Vagy hagyd, vagyha yugi tipus vagy, marj vissza belé, elég sok fogás található az olyan játékosokon.
Ne félj én kivonom magam belőle mindig :)
Nem viszem magam bele egy ördögi körbe van egyéb dolgom is.
 

DeletedUser18914

Vendég
azokat kritizalom akik megerdemlik :D
vigyorinak szokasa hasznalni a kulsot a klanja erdekeben ezt aki lat is nem csak nez az tudja :)
de jo neha odacsapni neki is, mert ahgy mindenkit aki tuzzel jatszik t is megegette parszor, kb. ennyi semmi szemelyes.
Es 100%, h a Sparta nem fog tudni intenzivebb es pontosabb tamadasokat felmutatni mint a Random.
 

DeletedUser18265

Vendég
Majd rájössz Yugi, amikor 3 klánnyi ember csinálja ugyanazt, mint a Random, folyamatosan, és soha bele nem fáradva. Főleg, ha elkezd fogyni a társaknak a kedv is ,és te védekezel helyettük vagy valaki más. A nyakamat ráteszem, hogy tovább tudnak magas intenzitással támadni, mint bárki a kh-n ugyanennyi védekezni ez ellen.

De, én szurkolok nektek, mert sok ismerős van ott, személy szerint Neked is, mert a csapat tagja vagy, és ha nem lenne neked is ilyen nagy szád, szerintem kedvelhető figura lennél.

Vigyorit meg ne egy-két világ alapján ítéld meg szerintem. A 28on te is felsültél, pedig nagyobb mellényed volt mint neki. Annyi a különbség, hogy ő nem azt kamuzta, hogy nincs ideje, hanem megmondta kerek-perec, hogy beleunt, és nem látja az esélyt a győzelemre.
Megpróbálta, nem sikerült, eljött a Te, Ti időtök, hogy megmutassátok!
Sok sikert nektek! :)
 

DeletedUser18914

Vendég
ahhh a 28 at nem tudom lemosni magamrol soha :) pedig aki ott volt az tufja, h Yugioh fiokot akkor adtam at amikor meg szobetseg volt e tiszta kekben volt a fiok...
Ti honnan tudjatok, hogy tamadott R...es mennyire kitartoan, a LE pont tud meselni a kitarto tamadasokrol es vedesekrol :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Bár mindenki tudja eldőlt ez a szeró....
Tegnap Temp arma volt.

Ígyis a Hydra Vs Temp =13-5re nyertük a tegnapi napot.
6,8 milla Letre 15,7 milla levet szereztünk. Ami azt jelenti 2,3 átlagot hoztunk.

Nézzük a félnapos részadatot. Még rengeteg foglalásunk lesz...
Hydra Vs Temp 111-34
27,2 letre adtunk 49,1 milla levet. 1,8 átlaggal püföltük a védőiket.

Összehasonlítva a kettőt, sokkal több védőt pazaroltak a nukeok ellen mint mi. Kezdenek kifogyni a védőkből...

V41. Ami elöttünk kezdődőtt.
ÚGyanúgy 1 vs 1 harc folyik.
Csak hogy megmutassam a mi szerónkon mennyivel több "vér" folyik.

V41
Top1
Sbt 7050 falu
Let: 227
Lev: 201

Top2:
Soh 5886 falu
Let:146
LEv:176

V42
Top1
Hydra 8457
Let: 348
Lev: 287

Top2
Temp 4066
Let: 142
Lev: 301

Szóval később kezdtünk és otthagytuk a v41 statjait...

A yugi által kiemelt V38.
1 éves volt a szeró. A top1 Levet a Random kapta 600millával.
7 hónapos a szeró és már most elérte a felét a Temp....Szóval ha kitartanának 5 hónapig a tempesek 100% hogy meglenne döntve a V38as csúcs, amiről regél Yugi hogy mekkora harcok folytak...

Jöhetsz azzal a dumával yugi hogy anti egymaga 311 milla levet szerzett, de a pff összesen meg 534et...Az anti érdeme, hogy ő kitartóbb volt mint a többiek. Őt egyedül annyira kellett püfölni mint a többieket, hogy elfogyjon, és ha jóltudom és jól olvastam, szegényt épp nyaralásán "herélték" ki.

Félre ne értsd Yugi, nem azt akarom bemutatni hogy a V42 milyen erős szerver, mert nem az. Hanem épp ellenkezőleg a sok Lev/Lethez két egyenlően erős oldal kell, hogy mindkettő püfölje egymást, ahogy mi tesszük a tempel. Ha viszont elfogy 1-2 hón belül akkor megfog rekedni ez az adat 400-500 körül. Ha kitartanak 3-4 hónapot, akkor meg meglesz döntve. Egyenlőre még ügyesen kitartóan védekeznek, és próbálnak visszafoglalni toolateek.
 

DeletedUser18265

Vendég
Szóval később kezdtünk és otthagytuk a v41 statjait...
Ez mind szép és jó, de két olyan világot hasonlítasz össze, aminek semmi köze egymáshoz.

Mindig felhozod a támadást a védekezéssel nem lehet összehasonlítani, úgy mint a 41-est a 42-essel sem lehet összehasonlítani, hogy reális eredményt mutasson.
41-esen 0.8as sebesség van, míg a 42-esen 1.4-es...

A realitás kedvéért, a 42-höz sebességileg legközelebb eső világ a 34-es.
0.1 az eltérés.

[DSA]
LE: 904.237.118

Tetemes lemaradásban vagytok hozzájuk képest...
ne egy lassabb világhoz hasonlítsd a statisztikáid :)
 

DeletedUser18312

Vendég
V34
2016.jan 28 indult, utolsó foglalás 2017 december 30. Vagyis 11 hónap volt a szeró. 7 hónap alatt 287milla levet szereztünk a Hydrával, a Temp meg 301 milla levet.
Titeket ennyire támadtak 11 hónap alatt....a mi 7 hónapunkhoz képest...Ha már hasonlítgatni akarunk.
LE Védekező Rang: 1.(214,541,097 score)

Ti 904 Le-t szereztetek 11 hónap alatt, míg mi 7 hónap alatt 778 Le.
Mihez képest is vagyunk lemaradva? Szerintem tisztán látszik hogy 11 hónap után, minden adatotok meglesz döntve, és reálisan lehet majd látni, a V42ön "nagyobb" harcok voltak a V34nél. Vagy te máshogy látod?
Pedig a V42 összenem hasonlítható egy V18, V28, v38, V40, V45el....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
V34 viszont több faluból produkálta azt az LE-t. Full értelmetlen összehasonlítani különböző világok LE-jét, mind a V42-V41, mind a V42-V34 stat összehasonlítása hülyeség, mert nem ad reális statot.

Vigyoék statjához hozzáadhatnák a volt Bergengócia statját is, ahogy a régi DSA-hoz a volt alklánjait. Ahogy V41-en is voltak alklánok.
 

DeletedUser18312

Vendég
Vigyo, amúgy fogtok indulni új világon?

Tagok akarnak, a vezérünknek most nincs ideje, ezt is szeretné már letudni. Nomercy sokat vállal, nincs jobbkeze...remélem a bergengóc olvadással kicsit levesznek az ottani vezérek a válláról terhet, mert rendkivül ügyesen diplomáciázik és kommunikál, fiatal kora ellenére jó vezér és stabil.
ÚGy gondolom egy DSA és Sparta ellen nekünk sincs esélyünk. Fs erejét nem tudom, de láttam amikor támadott a temp és hát a védekezési stratégiánkal voltak gondok. Ha egy ellenfél hosszabbtávra komoly védekezésre tud kényszeríteni akkor a Hydránál is lesznek gondok(ezért sztem az Fs is beütne minket). De ezt láthatta Billy is. De támadni ügyesen mozgunk csapatba.
Úgy gondolom mivel a DSA, Sparta, FS levan kötve, nem nagyon látok olyant akik szervezetten feltudnák venni a versenyt a Hydrával szembe.
De nekünk még sok az út, V46 sztem kb 1 hó, arra még tuti nem megyünk, mert még mindig nem szakadt be a frontvonal, úgyhogy kb V47re számíthatunk. De az meg kb nyár eleje lenne, megint nem valami jó, franc se tudja....
Ha január körül indulna a V46, akkor lenne a legjobb.
 
Fent