Csevegő

DeletedUser15106

Vendég
Ezt már megszokhattad volna az évek során.
Ez a játék már lassan erről szól, ki hogy tudja a másikat minél nagyobb sz*rba mártani, hogyan tudja a legjobban besározni, hogy mindent a saját javára fordítson.
"Más szemében a szálkát is, magáéban a gerendát sem veszi észre."

Amúgy Top1?
Nagyon magas lovon ülnek, de onnan a legfájdalmasabb leesni :D És előbb utóbb a ló megbotlik, meglásd .
Kipukkadnak mint a lufi :D
 

DeletedUser

Vendég
Múltból építkezve akartál előrejutni,aztán jött a hasraesés:)))
Kakikeverésről meg te ne beszélj édesapa:)
Mikor 2embert párhuzamosan fűzől,úgy hogy egyiknek "A"-t a másiknak meg "B"-t állitasz te visszamaradott génhibás ufó!:D De sajnos nem mindenki olyan Naív mint pár játékos,akinek van egy kis esze az egyből rájön hogy sántítasz mint egy kutya..
Majdnem összejött a terved,mert sikerült belharcot generálnod..de a cél előtt döfted magadba a kést:))

Az meg hogy nem tudok játszani..:) Majd a következő szerveren mikor elkezdődik,felmondok a munkahelyemen hogy bizonyítsak neked.
Addig pedig maradok a klánvezetésnél,és az olyanokat mint te lehetetlenítem el:))))
 

DeletedUser

Vendég
Múltból építkezve akartál előrejutni,aztán jött a hasraesés:)))
Kakikeverésről meg te ne beszélj édesapa:)
Mikor 2embert párhuzamosan fűzől,úgy hogy egyiknek "A"-t a másiknak meg "B"-t állitasz te visszamaradott génhibás ufó!:D De sajnos nem mindenki olyan Naív mint pár játékos,akinek van egy kis esze az egyből rájön hogy sántítasz mint egy kutya..
Majdnem összejött a terved,mert sikerült belharcot generálnod..de a cél előtt döfted magadba a kést:))

Az meg hogy nem tudok játszani..:) Majd a következő szerveren mikor elkezdődik,felmondok a munkahelyemen hogy bizonyítsak neked.
Addig pedig maradok a klánvezetésnél,és az olyanokat mint te lehetetlenítem el:))))


:DD
Ezen jót nevettem..
Én is dolgozom,mégis itt vagyok,s játszom.
S eredményesebben,mint te valaha..:D
Persze,kifogást könnyű találni,meg sértegetni,de majd ha találkozunk megmutathatod a toborzáson,s a kaki kevergetésén kívül mihez értesz..;)
(Jah tudom,a törléshez..:p)
 

DeletedUser

Vendég
Látom a hozzászólás elsőfelével nem nagyon békéltél meg:)
Így kell,ki kell ragadni egy dolgot és arra erősen válaszolni,mert akkor kemény leszel:D

De addig nincs baj,amíg a saját klántársaid is elhordanak mindennek,mert már nekik is elegük van belöled meg a "kakikeverésedből" :)
Ransról meg nem is beszélve hogy letagadja a kutyuskáját,és bocsànatért esedezik más vezéreknél miattad:D:D
Itt a probléma..jó vagy,de nem eléggé.Belekavarodsz a hazugságokba papi.
Vezess róla jegyzeteket,hogy kinek mit hazudgálsz,és akkor legközelebb nem buksz el a cél előtt:D
közel voltál,de tudod mindig utól fog érni a sors:D
 

DeletedUser

Vendég
:ddd

Látom a hozzászólás elsőfelével nem nagyon békéltél meg:)
Így kell,ki kell ragadni egy dolgot és arra erősen válaszolni,mert akkor kemény leszel:D

De addig nincs baj,amíg a saját klántársaid is elhordanak mindennek,mert már nekik is elegük van belöled meg a "kakikeverésedből" :)
Ransról meg nem is beszélve hogy letagadja a kutyuskáját,és bocsànatért esedezik más vezéreknél miattad:D:D
Itt a probléma..jó vagy,de nem eléggé.Belekavarodsz a hazugságokba papi.
Vezess róla jegyzeteket,hogy kinek mit hazudgálsz,és akkor legközelebb nem buksz el a cél előtt:D
közel voltál,de tudod mindig utól fog érni a sors:D

Ez egyre viccesebb..
A tagjaim? Nekem társaim vannak..;)
Ugyanis nem tulajdonok.
Elhordanak?
Akkor miért lennének velem? :DD

Amúgy meg a te 3 klánodból megszámoltam s 37 ember jelentkezett ide..:DD
Az már rekord!
Úgyhogy előbb saját portádon söprögess nagy vezér..:p

Rans dolgaihoz meg mi közöm lenne? :D
Jah,hogy a kis Psycho haverod aki detto,mint te (Megí is értem,ha 1 faluból jöttetek..:p) kevergetni próbáljátok a lapokat..
Ezzel az a gond,hogy az RD veri a REBORN-t..
Ti meg hadba sem mertek szállni ellenük,s a fél világ szövitek..
Na ez a vicc..:DD
S ilyen a top1 klán,de tőled aki ismer nem számít másra..;)
16-on eljátszottad top1 klánt hogyan kell oszlatni..
Itt megmutatod,hogyan kell romokba dönteni..:D

(Tudom,szerinted te nem is játszottál a 16-on.. Linkkeljem itt is,s megint tereled majd a szót? :p )
Búj el ott délen,majd megkereslek..
 

DeletedUser

Vendég
több társad fiókjában voltam ma,seregellenőrzés miatt:) S nem a top1 miatt akartak átjönni ezt megsúgom:D
Érdekes hogy 37 társam akart átmenni hozzád:D De valahogy nem függ össze.
Ha igaz lenne,akkor már rég átvetted volna őket és erre alapozva toboroznád a többieket is:D
37 ember nem kevés papi..Annyi ember miatt egy kláncsalád felolszlana ha ügyesen léped meg a következő lépést:) Csak tudod szerintem neked fáj hogy lassan mindenki megismer.S most kapálódzól mint egy partra vetett hal:D
Psychopaparól elhiszem hogy megvan a véleményed...hisz ketten köptünk bele a levesedbe:D
Igen,a két falusi paraszt,akiknek fontosabb a becsület mint a győzelem:)
Voltam v16on igen.Csak nem olyan feltételek mellett,ahogy te azt beállítottad pajti.
Mindenkinek elmesélted v29en,hogy mi mekkora cimbik voltunk v16on:D Erre mondtam neked hogy a múltból próbálkoztál épitkezni:))
V30on viszont nem leszek,valószínüleg Papa sem,ezért ott majd mehet az általad játszott "barátok közt" :) Ki mit beszélt kivel,kinek a hátamögött,kiről,mit..kit áruljunk el,hogyan és mikor:)
Ez vagy te ,ehhez értesz.
Rans meg szégyelheti magát helyetted is,és könyöröghet utólag hogy ne ítéljük el miattad....
 

DeletedUser

Vendég
több társad fiókjában voltam ma,seregellenőrzés miatt:) S nem a top1 miatt akartak átjönni ezt megsúgom:D
Érdekes hogy 37 társam akart átmenni hozzád:D De valahogy nem függ össze.
Ha igaz lenne,akkor már rég átvetted volna őket és erre alapozva toboroznád a többieket is:D
37 ember nem kevés papi..Annyi ember miatt egy kláncsalád felolszlana ha ügyesen léped meg a következő lépést:) Csak tudod szerintem neked fáj hogy lassan mindenki megismer.S most kapálódzól mint egy partra vetett hal:D
Psychopaparól elhiszem hogy megvan a véleményed...hisz ketten köptünk bele a levesedbe:D
Igen,a két falusi paraszt,akiknek fontosabb a becsület mint a győzelem:)
Voltam v16on igen.Csak nem olyan feltételek mellett,ahogy te azt beállítottad pajti.
Mindenkinek elmesélted v29en,hogy mi mekkora cimbik voltunk v16on:D Erre mondtam neked hogy a múltból próbálkoztál épitkezni:))
V30on viszont nem leszek,valószínüleg Papa sem,ezért ott majd mehet az általad játszott "barátok közt" :) Ki mit beszélt kivel,kinek a hátamögött,kiről,mit..kit áruljunk el,hogyan és mikor:)
Ez vagy te ,ehhez értesz.
Rans meg szégyelheti magát helyetted is,és könyöröghet utólag hogy ne ítéljük el miattad....




Annyira sem méltatlak,hogy folytassam ezt a vitát..
Rans?
Megint vele jösz?
Tetszik talán? :D

Amúgy meg azért nem veszem át őket,mert messze vannak,de hidd el,amit odaérek,átveszek párat aki érdemes rá..;)
Szóval még fiókokba is belépegetsz más klánokba,s te mondod magad tisztességesnek..:DDD
Ejj Night sosem voltunk barátok,max alattvalóm lehetnél,vagy inkább a szolgám rabszolgája..:p
Nem megyek v30-ra..
Az a te műfajod,hogy kullogsz minden világra..;)

Itt játszom,s ezzel be is fejeztem,itt kint az Arcozást veled..:)
Sok sikert,kelleni fog..;)
 

DeletedUser17344

Vendég
Öcsém te kinek a fiókjában voltál? egész nap itt voltam és figyeltem senkit nem helyetesítettél! akkor máshogy léptél be? vagy netalán hazudsz? :O EHJ. Ekkora idiótával nem találkoztam v2 óta. De én nem mondok a múltból semmit. vannak nálatok régi cimborák és? de tudod én nem szarok oda ahol eszek veletek ellentétbe. Egyiknap elmondom ezt az embert minden köcsögnek, másnap meg a seggét nyalom. Psychot se mondtam el senkinek semminek. Szemébe mondtam meg a véleményem. De ez belőletek hiányzik. Dolgozol? mindenki megérti. Attól még lófaszt sem értél el. Más is dolgozik még sem a kicsik között van. De igaz kék tengerben fejlődni lehetetlen
 

DeletedUser

Vendég
Egyszerűen ki lehet deríteni hogy hazudok-e.Végignézed a játékosokat és meglátod kik jártak utoljára a fiókban.
Azokat már nem kell megnézni akiket átvettünk:) Meg akiket emiatt dobtatok ki,hogy nehogy lássa valaki hogy kilép a klánból:)) Mennyivel jobban mutat hogy "elbocsájtották" mint az "elhagyta a klánt" :))

Vicces gyerekek vagytok,de itt aki hazudik az nem én vagyok:)

Witcher 37 ember jelentkezett,és te hősiesen azt mondtad hogy NEM!
Pedig ha jól tudom pár nagyobbat ezzel fűztél,hogy már ennyien jelentkeztek:)))
Csak mikor meg lett kérdezve hogy kik azok,akkor jött a néma csend.

Meg is értem hogy kijöttél ide harcolni,mert itt talán van pár pénisz akik még hisznek neked:D
Bent v29en,már csak az olvassa a leveled aki mesét akar hogy el tudjon aludni.
 

DeletedUser

Vendég
De nem ezért hivják KLÁNháborúnak? Van egy klán, amelyik idővel legyőzi a többit. Ha jó vagy, be tudsz kerülni egy nagy klánba gond nélkül. Ugyanúgy mindenkinek meg van az esélye,hogy egy szervergyőztes klánt alapitson, de oda meg ugye kellenek jó játékosok is, de a játékosok nagy része csak ismerősökhöz megy játszani,érthető módon. Nem becsmérelek senkit sem, de minden játékosnak megvan,hogy mi a fontos. Valaki abban leli örömét,hogy naponta kétszer felnéz,és berakja a főhadiban az épitést. Nincs ezzel semmi baj, de akkor magához mérten válasszon klánt, és ne sirjon, ha elfoglalják, mert valaki többet ül a gép előtt/jobb játékos nála.
Mit értesz becsület alatt? Azt,hogy nem támadod a kisebbet, mert annak úgy nem sok értelme van egy taktikai játékban. Ezzel az erővel a top1 vegetálhatna,amig valaki le nem hagyja,hogy aztán 50óráról inditson rá nemesvonatokat.

Bocsi csak megláttam és szeretném hogy meglásd a dolgokat úgy ahogy valóban vannak.

Két dolog:
1. Ha jó vagy, nem csatlakozol a top klánhoz, azt a gyengék és a jellemtelenek teszik. Ha valóban jó vagy kiállsz a klánod mellett és harcolsz, mert EZT nevezik KlánHáborúnak.
2. A klánháború sem és a világon egyetlen játék sem a győzelemről szól. A játék maga a játékélményről, a közös szórakozásról szól. Pontosan ez az amit ma belevisznek a játékba a magyar játékosok.

Az életben is célokat tűzünk ki magunk elé és azt hisszük ez így van jól, hogy soha nem kell foglalkozni a jelennel csak a múltal és a jövővel. A múlton keseregjünk a jövőt meg bármilyen eszközzel próbáljuk formálni/elérni. De ez egy hamis, torz felfogás! Az emberek leélik az életüket úgy, hogy nem foglalkoznak a legfontosabb dologgal melyről valójában egész életük szól és ez a Pillanat!
Ehez adjuk hozzá az elfogadást, a belátást, hogy alapvetően mindenkinek igaza van a saját szemszögéből s máris megkapunk egy tökéletes világot a Klánháborúban és az Életben is :)

Bocsi Karantén ezt nem neked írom, csak a te szavaid váltották ki belőlem, kérlek ne sértődj meg, ezt mindenkinek szánom, hátha 1-2 ember megérti, már az is valami.
 

DeletedUser17344

Vendég
Egyszerűen ki lehet deríteni hogy hazudok-e.Végignézed a játékosokat és meglátod kik jártak utoljára a fiókban.
Azokat már nem kell megnézni akiket átvettünk:) Meg akiket emiatt dobtatok ki,hogy nehogy lássa valaki hogy kilép a klánból:)) Mennyivel jobban mutat hogy "elbocsájtották" mint az "elhagyta a klánt" :))

Vicces gyerekek vagytok,de itt aki hazudik az nem én vagyok:)

Witcher 37 ember jelentkezett,és te hősiesen azt mondtad hogy NEM!
Pedig ha jól tudom pár nagyobbat ezzel fűztél,hogy már ennyien jelentkeztek:)))
Csak mikor meg lett kérdezve hogy kik azok,akkor jött a néma csend.

Meg is értem hogy kijöttél ide harcolni,mert itt talán van pár pénisz akik még hisznek neked:D
Bent v29en,már csak az olvassa a leveled aki mesét akar hogy el tudjon aludni.


Te magadtól vagy ilyen okos vagy gyúrsz rá? Nem te hazudsz? Akkor ki? Az lett kidobva akit mi helyetesítettünk napok óta. De még egyszer megkérdezem és ne tereld a szót... HOGYAN VOLTÁL A FIOKJUKBAN HA NEM VOLTÁL HELYETESÍTÉSBE BEÍRVA? Lehet mondani ellenőrizzem vissza, de ha valóban igaz lenne amit mondanál akkor nem történt volna tegnap az ami történt....

Ne itt sírj... Inkább játsz. Lehet ocsmorindozni a másikat, de annyi gerinc sose lesz benned, hogy elismerj valamit, vagy épp gratulálj az ellenfelednek. Bár neked már nem ellenfeleid vannak hanem ellenségeid :) Nyugodtan folytasd amit akarsz. Aki soha életébe nem játszott komolyan, annak könnyü beszélni :)
 

DeletedUser

Vendég
Te komolyan gondolod azokat amiket írsz?
Hogyan voltam a fiókjukba ha nem raktak be hekyettesnek?Ez milyen kérdés?
Persze hogy beraktak helyettesbe,amiket vissza tudsz nézni 3msp alatt.De nem fogod,mert te is tudod hogy nem én hazudok hanem ti:D csak itt fórumon milyen jól néz már ki ha beszólogattok annak aki elvágta a tervetek szőrös torkát..hm..:)

Mit ismerjek el rajtad vagy Witcheren?Vagy épp mihez gratuláljak?
Nincs mihez,maximum ahhoz hogy pár embert megtudtatok vezetni..de ez már a múlt:)
Kezd nyílni az birkák szeme is,ezért van ott az "Álom" klán ahol...:)

Tehettek egy szivességet v29nek witcherrel karöltve.
Játszatok és próbáljátok élvezni a játékot,ne pedig azon ügyködjetek hogyan is lehetne aljassággal előre jutni..Witcher pár napja csúnyán beégett,mikor 2embert füzött egyszerre..csak a kis pénisz nem tudott róla hogy azok közben kommunikálnak egymással:D és nevetgélnek hogy is lehet zsigerből ennyit hazudni:D
Azóta nem is hallottam felőle:) Mondjuk ilyen égés után nem csodálom.
 

DeletedUser17344

Vendég
Még egyszer megkérdezem. Magadtól vagy ilyen okos? Nem fogod fel te agyament hogy egész nap itt voltam? Nem véletlen lett napi díj. És ne mond nekem hogy 1 másodpercig voltál helyetestésbe valakinél. Mit ismerj el? Még mindig nagyobbak vagyunk, mint te. Lehet minket szídni de ne felejtsük el azt hogy mit is írtál. Mikor az RD-vel szövetkeztél azt írtad a REBORN-nak hogy hátbaszurod őket nehogy ők tegyék meg. Akkor ki a gerinctelen? Megmondtam a szemedbe is a véleményem... Másfelöl ott van Clow. Elmondod mindennek most meg kinek a klánjában van? Azért ne nézz már madárnak :) Elöbb kelj fel, hogy engem lejárass kisgyerek :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem voltam egy másodpercig sem,akkor bizonyosdj meg róla.Nem véletlen lett bevéve pár tagotok akiket ellenőriztem előtte.3 nap múlva jár le az egyik tagod felé a kérelmem hogy 1hétig gyúrjon rá a seregre és hagyja el az átlagot.Majd megint megnézem:) Szóval légy résen:D

Komolyan nem értem az összefüggéseket azokban amiket írsz.

Te is elkezdtél kapálózni mint a haverod:D Csak nem tudom miért.Ég a ház?
 

DeletedUser17344

Vendég
Ha nem voltam egy másodpercig sem,akkor bizonyosdj meg róla.Nem véletlen lett bevéve pár tagotok akiket ellenőriztem előtte.3 nap múlva jár le az egyik tagod felé a kérelmem hogy 1hétig gyúrjon rá a seregre és hagyja el az átlagot.Majd megint megnézem:) Szóval légy résen:D

Komolyan nem értem az összefüggéseket azokban amiket írsz.

Te is elkezdtél kapálózni mint a haverod:D Csak nem tudom miért.Ég a ház?


Te már megint mi a fa... beszélsz? Inkább söprögess magadnál. Adjak söprüt? látom szükséged van rá :) Na kiváncsi vagyok ki az a tag. De inkább magad dobd ki. utolsónak lenni a saját klánodban... Szégyen. Ki kapálozik? tényyeket írtam le te szerencsétlen :D Mindenki aki ismer téged és engem rajtad röhög :)


Szeva Ati ja lehet. muszáj volt feljönnöm ide. Nem hagyhatom hogy mindenféle jött ment kisokos engem szidjon :)
 

DeletedUser

Vendég
Ennek a vitának egy megoldása van:
Rendezzétek le terepen s majd kiderül, hogy kinek van több ereje mint szép szava.
Mondjuk a Fórum is lehet épp harctér :)
 

DeletedUser

Vendég
Te már megint mi a fa... beszélsz? Inkább söprögess magadnál. Adjak söprüt? látom szükséged van rá :) Na kiváncsi vagyok ki az a tag. De inkább magad dobd ki. utolsónak lenni a saját klánodban... Szégyen. Ki kapálozik? tényyeket írtam le te szerencsétlen :D Mindenki aki ismer téged és engem rajtad röhög :)


Szeva Ati ja lehet. muszáj volt feljönnöm ide. Nem hagyhatom hogy mindenféle jött ment kisokos engem szidjon :)

Így kell dolgokra a semmivel válaszolni:D

Ó hogy nyeltek volna le:D hát sírok
 
Fent