Csevegő

DeletedUser18237

Vendég
Sziasztok

Nem árulok el nagy titkot,de nekünk nincs szövetséges klánunk!
Mi csak játszunk.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem arra gondolt, hogy nem csak a nagy profi játékosok léteznek a világon, akik a szervergyőztes klánba besorakoznak, a noobok ellen, hanem ugyanolyan jó játékosok alkotják néhol a másik oldalt is. Lehet, hogy Te bent vagy a szervergyőztes elit klánban, de az nem azt jelenti, hogy profi vagy. Csupán egy helyezkedő alak, aki alkalom adtán, mikor már bebelsőzted a szomdédjaid és összeértél a top klánnal, szépen fogod a sátorfádat és átlépsz. Esetleg még viszed magaddal akit csak tudsz, ezzel elárulva az addigi klánod.

Valljuk be, ez midnegyik szerveren jelen van... Az emberek egy része nem azért lép át egyik klánból a másikba, mert fél év után ráeszmél, hogy "ja, nekem amúgy amott vannak a barátaim", hanem mert nyerni akar... Az ilyen emberek általában soha nem is tesznek hozzá az addigi klánjuk sikereihez semmit, de az arc az megvan a sok pontra. Nem az a profi, akinek sok a pontja, hanem az, aki összeszedi a barátait és képes kiállni mellettük a győzelemmel szemben is.

Személyes vélemény:
Attól egyáltalán nem leszek több, hogy szervert nyerek. A szervereket nem azok a játékosok nyerik meg, akik a legvégén ott vannak a top1-2-3 helyen, hanem azok, akik milliókkal lemaradva kullognak mögöttük, mert kellett a nyersanyag a seregképzésre, így nem tudtak annyi nemest képezni. Mégis igazságtalan, hogy én csak egy vagyok a sok közül, egy szürke kisegér, akire a kutya sem fog emlékezni, pedig lehet jobb harcos vagyok, mint a klán 90%-a és még az arcom is jóval kisebb. Lehet engem hülyézni, de inkább kiállok a nagy klánok ellen és elbukom, mert lesz aki elárul, vagy legyőznek, emrt a túlerő elsöpör. Igaz, így csak egy döglött szürke kisegér leszek, de élvezem az életet. Annál szomorúbb dolog nincs, amikor akár évekig is játszol egy szerveren, ugyanazokkal az emberekkel a szomszédodban, kívülről tudod, hogy melyik falvad hol van, ismered az utolsó kisegeret is a raktáradban, majd közlik a hírt, hogy nyertünk és holnaptól már nem léphetek ide be többé. Egydarabot kiszakítanak belőlem. Engem sosem fog kárpótolni 300prémiumpont azért a sok időért, amit belefektettem és az élmények már csak emlékek maradnak a 300 elhasznált pont után... Majd szomorúan lépek be vendégként a szerverre kívülről, hogy megnézzem megvannak-e még a falvaim és úgy vannak-e ott, ahogy hagytam.

Egy szó, mint száz: Valóban érdemes beállni a győztes csapatba és idő előtt megf0sztani magatoktól az élményeket? Vagy olyan hülye itt mindenki, hogy nem képes összefogni az értelmes embereket, hogy felvegyék a harcot? Ha Te vagy az utolsó ellenálló, olyan mindegy, hogy melyik oldalon fejezed be, nem? Te, mint vesztes játékos, ugyanannyit vagy a szerveren, mint azok, akik megnyerik. Ha átállsz, akkor kevesebbet.

Jajj, de jól mondod, ezt jó volt olvasni! A személyes véleményedet pedig teljesen magaménak is éreztem, mintha csak én írtam volna le...de nem! Egy szó mint száz: átéltem már én is, tudom miről beszélsz! :)
 

DeletedUser15106

Vendég
Random klánnak csak annyit szeretnék mondani,hogy szimpi klán,szimpi vezetéssel..de úgy látszik semmivel sem különb mint a dream,vagy az rd...Ne hagyjátok magatokat félrevezetni,nem biztos hogy a Rebornnal kellene nektek harcolnotok.Előbb ismerjétek meg a szövetséges klánjaitokat,mielőtt megbíztok bennük.

Kérdem én tőled akkor, mi egy csatornát nézünk?

Szerinted kivel kellene harcoljunk?
Vagy hogy jobb legyen ne harcoljunk senkivel, mindenkivel szövetkezzünk és kössünk MNT-t azt "csókolom bicikli" és nem halad a klán előre?
Ez itt klánHÁBORÚ öcsém, nem az a lényeg, hogy boldoggal, boldogtalannal le puszi-pajtásodjunk, hanem Harcolni jöttünk.
Egyelőre a WH és a REBORN teljes egészében a klánunk haladása előtt áll, úgymond akadály számunkra, és azokat meg szokás átugrani.
Egyelőre ezt tesszük! Ha változni fog valami szólunk ;)
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy a körlevelünket amit továbbítottál Bodenának a woga vezetőjének 3 falut eredményezett nekik:))

Hatalmas produkció,de legalább megint bebizonyítottad mennyire egyenes ember vagy:)

Régi ismeröseid nevetnek ki téged,és szánják hogy egykor a barátaid voltak.
 

DeletedUser15106

Vendég
u_food-smiley-007.gif
 

DeletedUser18251

Vendég
Idézem,

Megszüntették a 3. akadémiát, pár kiváltságost átvettek a másikba, a többieket hátrahagyták, s kiadták, hogy foglalhatóak. Elvileg a másik akadémiát is szűrni fogják, gondolom ott is aki repül, azt foglalják majd. Valószínűleg így akarnak fejlődni, hogy bedarálják a kicsiket

És akinek még nem esett volna le, a Bolhaírtóról elnevezett klán 3. akadémiájáról van szó, és arról, hogy hogyan próbálják megtartani a TOP1-et :D
Mit ne mondjak, szánalmas!:cool:

Biztos forrásból van ez az idézett rész!
 

DeletedUser

Vendég
Idézem,



És akinek még nem esett volna le, a Bolhaírtóról elnevezett klán 3. akadémiájáról van szó, és arról, hogy hogyan próbálják megtartani a TOP1-et :D
Mit ne mondjak, szánalmas!:cool:

Biztos forrásból van ez az idézett rész!

Rögtön beszarok és tényleg van ilyen bolhaírtó...
xlarge_0_357.gif
 

DeletedUser

Vendég
Csak hogy pörögjön ez a fórumrész is..:)

Sziasztok.
Érdekelne erre a világra is egy olyan ember véleménye,aki már letett valamit.

Jelenlegi klánokból elnézve,én a következőképp látom a jővőt:
ÉNY : DREAM
ÉK : Random
Dél : Frontline

Mások? :)
 

DeletedUser13150

Vendég
Kedves Zik vagy inkább Witchernek hívhatlak?
Barbárok foglalásával gondoltál minket megfélemlíteni? Mert maximum elaltatni tudsz minket vele! :))

Jacky...
 

DeletedUser16596

Vendég
Kedves Zik vagy inkább Witchernek hívhatlak?
Barbárok foglalásával gondoltál minket megfélemlíteni? Mert maximum elaltatni tudsz minket vele! :))

Jacky...

A Frontline2-t mikor zárjátok ki a kláncsaládból, hogy "igényt tarthassatok" a falvaikra?
Mert gondolom ők is arra a sorsra jutnak mint a Frontline3 :)
 
Fent