Csevegő

DeletedUser18222

Vendég
Minden világ fórumára ez jellemző, hogy a top klánok vezérei itt ölik egymást? :D
 

DeletedUser17344

Vendég
Jó én befejeztem :D egy ilyen idiótával nem lehet semmit kezdeni. Vádaskodik itt meg minden szar. De mikor az ember tényeket ír akkor meg csak ugat mint a palotapincsik :) OHH te nagy vezér kiméld meg faluim nehogy befoglalj:( Ja de hisz nem is tudnál :) Találkozunk a csatatéren. Csak elöbb várd meg míg átmegyek a sok sok emberen mert jól beástad magad mint egy féreg :)
 

DeletedUser18222

Vendég
Előbb-utóbb úgy is eldől, hogy ki a jobb. Érdekes világ ez a 29, sok meglepetés van még hátra... :)
 

DeletedUser

Vendég
Semmire nem válaszol,mégis ír minden kérdésre:DD

Amúgy nem értem mért vagy ideges...akinek igaza van az nem lehet ideges:D

ejj te gyerek,menj el egy PIOLÓGUSHOZ:DDDD asztal
 

DeletedUser

Vendég
Popcorn smile ide illik de ölitek egymást lol.

KH-ban nincs nagy harc és nincsenek nagy harcosok sem az elején mindenki a gyengébbet támadja olyan mint az állatoknál a vadonban szóval a kh úgy néz ki mint egy állatkert az elején xD.
A végjáték az igazi meg érdekes ahol mint a sarokba szorított patkány kényszerből támad mert már nincs más esélye csak addig ki kell húzni vhogy elég mocskosan szóval hiába mossátok magatokat nem lehet itt mindenki piszkosan játékot játszik.
Bizonyiték össztámadási pontok soha nincsenek jó arányban a faluk számával pedig még csak nem is a támadó pontokat vettük alapul azok még gyatrábbak.

Akárki akármit mond ezek a tények szabály szerűen persze van kivétel mer miért ne volna hogy erősítse a szabályt de ez nagyon ritka mint a fehér... ilyet én max V28-on ismerek ahol A-Team néven egymaga vincent csinált egy saját birodalmat ő vezeti a ranglistát is led pontokkal.
 

DeletedUser18222

Vendég
És mondjuk mi van abban az esetben, amikor 3-4 kisebb játékos fog össze egy nagy ellen? Abban mi a patkányság? Semmi, még is gyakran előfordul egy jó klánnál.
 

DeletedUser

Vendég
És mondjuk mi van abban az esetben, amikor 3-4 kisebb játékos fog össze egy nagy ellen? Abban mi a patkányság? Semmi, még is gyakran előfordul egy jó klánnál.

Ha nekem címezted akkor én általánosságról beszéltem biztos vannak de hogy gyakran azt eléggé erősen kétlem sőt inkább mindenki a nagyobbakhoz húz/akar tartozni a nagyobb klánokhoz bekerülni amennyi olvadás és árulás van abból lehetne csinálni egy külön vicc topikot ha megosztanának néhány levelet a hírhedtebb klánok.
Olyat meg biztos szeretne mindenki látni, hogy egy százfalus játékost szétszednek a kezdő kis pár1000 pontos kezdő szörnyetegek de ha gondolod bizonyítsad és V28-on regelj-be DK-n és essetek neki vincent-nek xD.
 

DeletedUser15106

Vendég
Ha nekem címezted akkor én általánosságról beszéltem biztos vannak de hogy gyakran azt eléggé erősen kétlem sőt inkább mindenki a nagyobbakhoz húz/akar tartozni a nagyobb klánokhoz bekerülni amennyi olvadás és árulás van abból lehetne csinálni egy külön vicc topikot ha megosztanának néhány levelet a hírhedtebb klánok.
Olyat meg biztos szeretne mindenki látni, hogy egy százfalus játékost szétszednek a kezdő kis pár1000 pontos kezdő szörnyetegek de ha gondolod bizonyítsad és V28-on regelj-be DK-n és essetek neki vincent-nek xD.

Nem akarok zavarni, de ez itt V29...
Ami meg a nagy klánokhoz való csatlakozást illeti. Abban mi a móka? top1 klánban vagyok sikeresen körbevesznek a tagok, sehol egy ellenséges falu, de még semleges sem... Tiszta Farmos játék...

Nem kell ahhoz Top1 klánban lenni, hogy gyakorlod a játék lényegét, HÁBORÚzás, sőt, minél kisebb a klán, annál nagyobb a kihívás.
És a kihívást azt igenis szeretjük :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Nem akarok zavarni, de ez itt V29...
Ami meg a nagy klánokhoz való csatlakozást illeti. Abban mi a móka? top1 klánban vagyok sikeresen körbevesznek a tagok, sehol egy ellenséges falu, de még semleges sem... Tiszta Farmos játék...

Nem kell ahhoz Top1 klánban lenni, hogy gyakorlod a játék lényegét, HÁBORÚzás, sőt, minél kisebb a klán, annál nagyobb a kihívás.
És a kihívást azt igenis szeretjük :D

Akkor én jó klánt választottam :p :D
 

DeletedUser12127

Vendég
..pedig nincs annál izgalmasabb, mint (kezdetben) kicsi klánként végül legyőzni a toronymagas favoritot! :)
 

DeletedUser18222

Vendég
Ha nekem címezted akkor én általánosságról beszéltem biztos vannak de hogy gyakran azt eléggé erősen kétlem sőt inkább mindenki a nagyobbakhoz húz/akar tartozni a nagyobb klánokhoz bekerülni amennyi olvadás és árulás van abból lehetne csinálni egy külön vicc topikot ha megosztanának néhány levelet a hírhedtebb klánok.
Olyat meg biztos szeretne mindenki látni, hogy egy százfalus játékost szétszednek a kezdő kis pár1000 pontos kezdő szörnyetegek de ha gondolod bizonyítsad és V28-on regelj-be DK-n és essetek neki vincent-nek xD.

Én elhiszem, hogy ez gyakori a V28-on, de ez itt a V29-es topic. Én egyenlőre nem láttam akkora mértékű árulást, vagy annyi játékost, aki csak azért csatlakozik kisebb klánokhoz, hogy megerősödhessen, majd utána csatlakozik egy top klánhoz. Nyilván előfordult már, de annyi példa nem volt rá, hogy élvezhetetlenné tegye a játékot. Sok az összetartó közösség, és a legtöbben belátták, hogy nem feltétlenül a top klánhoz való tartozás, hanem a területi és a kontinentális dominancia az, ami fontos. Amikor mi kezdtük, nálunk háromszor több ponttal rendelkező klánokat szedtünk szét, majd olvasztottunk be. Nem minden a pont és a hírnév. Lehet valaki nagy klánban, ha nem tud játszani és ahogy meglát egy bejövőt, már erősítésért esedezik (még akkor is, ha csak kém). Ezt az erősítést pedig általában az előbb felsorolt okok miatt nem kapja meg.
 

DeletedUser18031

Vendég
tok jo olvasni ennek a nosztalgikus vilagnak a szajhoseit :D
 

DeletedUser15106

Vendég
Milyen kihalt ez a V29 csevegő topic.

A játékban is ilyen kis csendesek vagytok? :D
 

DeletedUser

Vendég
Milyen kihalt ez a V29 csevegő topic.

A játékban is ilyen kis csendesek vagytok? :D

Szia.
A Frontline klánvideó láttán,meg sem mernek mukkani az emberek..:D
Igen jó lett.. (Szerintük.:D)
Érdekes,hogy csak a jó dolgokat tették bele..
Lásd az összesített LE ranglista kimaradt belőle ahol csak 3-ik a top1 klán..

No meg az is kimaradt,hogy diplomáciával jutottak oda,ahol vannak...
De majd meglátjuk mi lesz,ha odaérünk..:)

Ellenben szeretnék nektek gratulálni!
Szép eredményt produkáltok a REBORN-WH páros ellen,pedig azért nem kis túlerőről van szó..
Hamarosn mi is közelebb érünk hozzájük,s mehet a daráló..:)

Őszintén megmondom nagyobb ellenfélnek tartalak titeket,mint a Top1,vagy top2 klánt..:)
Kicsit már talán várom is,a harcunk,de ehhez még korán van véleményem szerint.

By Witcher DREAM alapító.
 

DeletedUser18031

Vendég
az a kanvideo Egyut Egymasert klanvideo koppintasa, szinte ugyanaz.
 

DeletedUser15106

Vendég
Szia =Zik=

Elsősorban nagyon nagyon szépen köszönöm a klán nevében a gratulációd.
Még egyelőre gyerekcipőben jár ez a foglalósdi, de úgyis ha azt nézzük 5 vs 1 ellen nem hogy szimplán pozitív a statunk, hanem fölényesen uraljuk a frontot.

De ez mind az klán érdeme.
Mindenki kiveszi a részét a harcból valamilyen módon. Kivétel nélkül!

Sőt dicsekvésként említeném meg Dyplomás társunkat, kit mostanában naponta meglátogat 3-4 REBORNos, sőt falvat is vettek el tőle, de bármi is történjék, a falvai csodás módon mind visszajutnak hozzá, sőt bónuszként a támadó fő falva is a trófeák soraiba állt. :rolleyes:

A Vezetőség nagyon Büszke, hogy egy ilyen klánt vezényelhet!

[SPOIL]Side 1:
Tribes: =R=
Side 2:
Tribes: REBORN, REßORN, R3BORN, W.H, W.H.A.

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 42
Oldal 2: 11
Különbség: 31

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 198,009
Oldal 2: 53,149
Különbség: 144,860

chart


[/SPOIL]
És hogy fényezzem még picit magunk, abból a 11 foglalásukból is 4-5 falu ismét a RANDOM tulajdona, tehát reálisan nézve ez a szám nem haladja meg a 7 falut, amit meg is tartottak, és a kezeik közt van, MÉG.

Ami a harcot illeti?
Az idő mindent elhoz, lényegtelen milyen módon, de bekövetkezik majd előbb utóbb, és akkor méltón fogjuk felvenni a kesztyűt ellenetek is. És becsülettel fogunk harcolni. Győzzön a jobbik elv alapján.

De egyelőre van kivel játszadozni. Egy nagy piros folt éktelenkedik a térkép közepén. Azt fel kell takarítani és beszínezni egy hidegebb árnyalatú színre.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent