Csevegő

DeletedUser11352

Vendég
Elvileg ez a "klasszikus" KH.Akkor az Inno-nak e képpen is kéne alakítani.Álítsák vissza az egészet legalább a 2010-11-es stádiumába, évente indítsanak max 2 szervert és nemlenne gond a játék minőségével.Pénz nyelőnek meg ott van a TW2.Ott olyan PP extrák vannak, hogy azt hittem kifekszek.PF, és Framkezelő, bőven elég mindenkinek.Amikor kezdő voltam, eszem ágába sem jutott PP-t venni.Akkor ne akarja már senki a képembe tunkolni hogy ez az ő segítségükre van.Nem, pont hogy pro, és pro közt növeli meg a különbséget irreálisan.

Mivel boxolok, így felhoznám ezt hasonlatnak.Ha be megy 2 tag a ringbe hasonló fizikummal, kondícióval és technikai tudással de az egyiknek adok egy vascsövet, akkor ki a befutó vajon?Na erről ennyit............

A világok indításáról pedig annyit, hogy eme kicsi országnak kétlem hogy ennyi világra lenne piaca.És ezzel az ütemmel hamarosan olyan mélységbe taszítját ezt a jó játékot hogy szörnyű.

És ami még szörnyű, hogy szerintem a régi gamerek java nem is élvezi már a játékot, csak a régi szép idők emléke vonza őket ide vissza, mert abban reménykednek hogy majd az új világ vissza adja azt szépet és jót amit az 1 számjegyű testvéreik.De nemfogja.........................

Szóval, lehet ez a kommentem törlésre kerül, de gratulálol az INNO kapitalista üzletpolitikályához.

Így tovább fiúk.....................
 

DeletedUser18126

Vendég
Pacsi:) Hatalmas igazad van:) Szinte szánalmasak ezek a világok:) A fél világ a mostani 4 kontison ppért jött:D 28 után nem lesz többé nagy világ:) 28 is csak azért mert elfog tartani sokáig.. de ez a sok pp-s hülyeség elronjta az élményed és a hasonlat amit leírtál az pont illik ide erre:D most jöhettek azzal a dumával ,hogy nem ti akarjátok ezt bevezetni mert igen ezse rajtatok múlik,de amikor már az írjátok hogy a játékosnak lehetőségében áll ingyen hozzájutni akkor azon már kicsit nézek,hogy WUT?

amúgy valamilyen szinten már megértem a supp ideges lépését ha ált. felvetődik ez a téma,de ha belegondoltok szerintem addig jó míg itt felvetődik:D mert addig van még aki a régebbi szerókról fel-fel néz ide irogat addig kellene vmit tenni... és az is mutatja már a dolgokat h egyre többen irogálnak be ide ilyen célzattal.. v28 elején is miről szólt az egész téma?ki igy ppzi vissza magát ki ugy.. szinte már fáj:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Amíg olyan játékos van előttem több, mint 400 ponttal, akinél a jutalmai alapján biztos, hogy fél millió nyersanyaggal és 6000 faluval többet farmoltam, addig nincs kérdésem... :(
 

DeletedUser17933

Vendég
Miért kell itt sírni mindenért? :confused: Játszatok ember, ne mindig másba keressétek a hibát. Én csak prémium fiókot, és kezelőt használok, de úgy vélem azzal megfelelő játéktudás mellett top50-be simán benne lehetsz. Ha meg még sok időd is van akkor top10 is adott. Persze ez az én véleményem. :)
 

DeletedUser18126

Vendég
Nem sírt itt senki. Mindenki leírta a véleményét. Neked is igazad van.:) Azért van ez itt,mert v29,csevegő ahol csevegünk.:) (Kúltúráltan persze...:))Igen sophie ez a bajok forrása:D És szerintem még mindig addig jó míg beszélünk róla:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha jobban megnézitek, akkor itt a főfórumon is tapasztalható ugyanaz az "érdektelenség", ami a mostani klánfórumokon a régiekhez képest! Hiszen, anno,szinte nem tudtál feljönni ide úgy, hogy 100 vagy annál több Látogató ne lett volna, ha beindult valami izgalmasabb téma, akkor pedig többszázan gyűltek be! Most, átlag 20-30 ember nézeget egyszerre, mégha nagy a "szájkarate" akkor sem lehet 80-100 látogatónál többet látni! Én úgy gondolom, hogy ez is egyenes következménye a már többek által és általam is leírt dolgoknak! :(
 

DeletedUser

Vendég
Ha jobban megnézitek, akkor itt a főfórumon is tapasztalható ugyanaz az "érdektelenség", ami a mostani klánfórumokon a régiekhez képest! Hiszen, anno,szinte nem tudtál feljönni ide úgy, hogy 100 vagy annál több Látogató ne lett volna, ha beindult valami izgalmasabb téma, akkor pedig többszázan gyűltek be! Most, átlag 20-30 ember nézeget egyszerre, mégha nagy a "szájkarate" akkor sem lehet 80-100 látogatónál többet látni! Én úgy gondolom, hogy ez is egyenes következménye a már többek által és általam is leírt dolgoknak! :(

Sok volt a szigorítás a fórumon, bezárták ugye a lezárt világok forumait, pedig szerintem elég sokan visszajártak volna, ha már a lezárt világon nem tudnak egymással társalogni. Kitiltottak forum kulcsembereket, és elrontották a játékélményt, nem is kéne csodálkozni, hogy egyáltalán nincs külső forumunk már. Szerintem, jó ötlet lenne, hozzászólásokért egy pp-t fizetni, és akkor teljesen kiirtanák...
 

DeletedUser17975

Vendég
Tudtommal nincsenek lezárva a régi világok csevegői, szóval bárki írhat bele.
 

DeletedUser5422

Vendég
nem értem miért sír mindig mindenki
aki tud játszani az pp vásárlás nélkül is elér eredményeket
a kevés játékos és kevés kontinens az már nagyobb gond
ez ellen is biztosan lehetne vmit tenni
mondjuk 1-2 országban összevonni a játékot (nem sokban, mert akkor keresgélni kellene az azonos országból valókat és kb azonos nagyságú aktivitású országokat)
itt már lenne versenyszellem és nem mehetnének a győztes oldalra, mert az kicsit furán nézne ki:)
 

DeletedUser17975

Vendég
A Klánháború fordításainak a lényege, hogy minden országnak saját (hivatalosan elfogadott) nyelvén legyen elérhető a játék.
 

DeletedUser18126

Vendég
Ebben igazad van,de akkor kíváncsian várom a ti lépéseteket,hogy hogy szeretnétek megoldani a 4 kontis problémát? :)
 

DeletedUser

Vendég
A Klánháború fordításainak a lényege, hogy minden országnak saját (hivatalosan elfogadott) nyelvén legyen elérhető a játék.

Most a nyelv szerintem könnyen beállítható dolog. Más online játékokban egy szerveren vagy világon elérhető több nyelv is. A játékos meg kiválaszthatja melyik megfelelő neki.

Kísérleti jelleggel simán lehetne egy ilyen béta világot csinálni.
Nem hinném h. bármit vesztene vele az Innogames...
 

DeletedUser17975

Vendég
Most a nyelv szerintem könnyen beállítható dolog. Más online játékokban egy szerveren vagy világon elérhető több nyelv is. A játékos meg kiválaszthatja melyik megfelelő neki.

Kísérleti jelleggel simán lehetne egy ilyen béta világot csinálni.
Nem hinném h. bármit vesztene vele az Innogames...

Akkor a kommunikáció nem jöhetne létre anyanyelven, továbbá az angolt se ismeri mindenki. Ha javaslatod van a játékkal kapcsolatban, azt kérlek a megfelelő topicban tedd meg. Köszönöm.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Az InnoGames ily módon felépített üzletpolitikáján és ezzel a játékok funkcionális felépítésében aligha fog változtatni.
Ahány hely, annyi szokás.. Lehetőséged van külföldi szervereken is játszani, viszont ott hiába írsz magyarul valaki olyannak, aki nem beszéli a nyelvet (ugye a felület fordítását más úton-módon meg lehet oldani, hogy értsd mi van az adott helyre írva).[/COLOR]
 
Fent