Csevegő

A reakció pontszáma
1.189
Ja, igen, kösz szundi, hogy áthoztad a megfelelő világra a csevegést :)

Valóban picit ellaposodott a helyzet, állóháborúk, bunkerharcok folynak, a kevésbé kitartóak lelépnek, de aki harcolni akar, az nem fog megfutamodni. Mint például én :))

Szóval nem tudom, mit tartogat a jövő, de remélem a jövőben nem fogsz unatkozni :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Először is,tőlem nyugodtan toborozhattok,Halál Mágusra nem is haragudtam hogy átment,gyurikrisz és kockulra is csak azért haragudtam mert sunyiba éjjel csinálták,ha nappal csinálják az sem érdekelt volna,így sem nagyon de sunyiság volt.:)


Olvasod a V28-s forumot,ahol mindenki az E.E.-játékmódszerre ellen van kiakadva,na kb.ezért haragszik szundi is,mert bár eredményt nem értek el vele,söt szándékotokban sincs eredményt elérni,de szétveritek a hátsó falukat,nem álltok ki harcolni,ez olyan gyáva módszer,amit még klántársatok szeth sem ért..igy olyan szintre vittétek a klánotokat mint amilyen szinten tartsák a V28-n az E.E.-t,persze ha ez által győzni fogtok gratulálni fogok,de ti is tudjátok hogy ez csak a biztos távolbol elmerem küldeni,gyáva tagok harcmodora...ezért nézzi le szundi a klánotokat,persze ti csináljátok ahogy jónnak lássátok,csak elmondtam hogy értsd.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
A reakció pontszáma
1.189
én bárki ellen kiállok szemtől szemben, akár többetek ellen is, nem fogok elbujdosni, sosem tettem.

De szerintem ezt már tudjátok :)

A többiek nevében nem nyilatkozhatok, de azt vedd számításba, hogy mi 1 klán voltunk az elejétől és senkivel nem volt szövi.

Szóval csak magunkra számíthatunk és a sok lúd disznót győz elv nem biztos, hogy nekünk feküdne ;)
 

DeletedUser11248

Vendég
ezt egy kicsit bövebben kifejthetnéd,mert volt ott Játéktol,deshun-n és még azt se tudom kik,így most nem tudom mire gondolsz és mire mondod ezt..

Smoke-nak a volt klánjának a nevét meg elfelejtettem:(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
A reakció pontszáma
1.189
szóval a Kacsáról beszélek, mint klán. Az elejétől 1 klánként harcoltak. (Hápiban voltak max 8-12-en).

Én nem voltam a Játék tagja, én a DESHUNnal játszok minden világon, a társaimmal, aztán most úgy alakult, hogy ismét a régi társainkkal harcoltunk együtt, átvéve sirfrank után a vezetést, a DOTC-os társaimmal is.

Ahogy telnek a hónapok, úgy jön kinek ez, kinek az, család, magánélet, új világ, új kihívás, beleunás, kitiltás, stb.

Nehéz 60-80 aktív, jó játékost egyszerre magunkénak tudni, de szerintem ez nálatok is probléma.

Az igazán jó játékosokból is kevés van, de akik kitartanak és játszani jöttek, az igazi krémmel mindig ott leszünk, hogy megnyerjük a világot ;)
 

DeletedUser11248

Vendég
bár ha arra gondolsz hogy most kezdjük itt egymásnak felhánytorgatni,ki kiket toborzott be,arra kérlek ne tedd.

szép volt ez a világ,nem hiszem hogy valamelyikünk elönybe lett volna a másikkal szemben,az ARM nem igazán vett részt ellenetek a harcban,az OaS-bol ti is megkaptátok a részeteket,sőt még mondhatnám azt is hogy a mi toborzásunk nektek jobb volt,mert elég sok falut tudtatok elvinni,mig mi nem támadhattuk,de nekem megérte pár tagért akikkel kiegészült a klán és akiket örülök hogy megismertem...én sem akarom kezdeni hogy ti kiket olvasztottatok be vagy ilyeneket...ez már tényleg aljasság lenne mindkét klán részéről...itt voltunk,mi tettük amit jónnak láttunk,ti is és játszódtunk,majd gratulálunk a győztesnek,szerintem igy kellene befejezzük.
 

DeletedUser11248

Vendég
Hirtelen arra gondoltam hogy azt akarod irni hogy Igen,mert mi beolvasztottuk az OaS-t és így sikerült...ez egy elég tiszta,intrikáktol mentes világ volt(az elsö világ ahol az ellenfél vezére a barátlistámon van:)) és ezt nem szeretném most alaptalan vádakba átvinni,ezért írtam ha ezt akarod ne tedd...ami adott volt ti is,mi is kihasználtuk és szerintem egy elég tisztességes harccal játszódtunk,nem mondom hogy nem voltak ilyen-olyan apróságok de azok semmiben nem alakították a világ sorsát és semmi nagy változást nem okoztak,bárki legyen a gyöztes,megérdemelten lesz az és ha ti lesztek én tiszta szivböl fogok gratulálni,bár teszek érte hogy ti gratuláljatok:)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Szevasztok! látom már majdnem lezártátok :) én a B nevezetű feelhasználó vagyok és nemtudom miért de sajtátból nemsikerült irni.... Visszatérve tényleg tökjo hogy feleslegesen rombolgatunk de gyuri és kockul átugazolása után legalább 1 hónapig romboltatok és igen a 10 ujjamon megtudom számolni hogy hány nemes jött szóval lehet mutogatni h ezek a szerencsétlenek azthiszik jobb lesz a rombolástól :) a másik meg h kiváncsi lennék kit akartunk meghivni mert ilyenre nememlékszem lehet rég volt már kitudja tán igazse volt :) bocs hogy nem idéztem de telorol nehéz
 

DeletedUser14522

Vendég
OFF (elnézést a többiektől, de itteni beírásra itt reagálnék):
Először is,tőlem nyugodtan toborozhattok,Halál Mágusra nem is haragudtam hogy átment,gyurikrisz és kockulra is csak azért haragudtam mert sunyiba éjjel csinálták,ha nappal csinálják az sem érdekelt volna,így sem nagyon de sunyiság volt.:)


Olvasod a V28-s forumot,ahol mindenki az E.E.-játékmódszerre ellen van kiakadva,na kb.ezért haragszik szundi is,mert bár eredményt nem értek el vele,söt szándékotokban sincs eredményt elérni,de szétveritek a hátsó falukat,nem álltok ki harcolni,ez olyan gyáva módszer,amit még klántársatok szeth sem ért..igy olyan szintre vittétek a klánotokat mint amilyen szinten tartsák a V28-n az E.E.-t,persze ha ez által győzni fogtok gratulálni fogok,de ti is tudjátok hogy ez csak a biztos távolbol elmerem küldeni,gyáva tagok harcmodora...ezért nézzi le szundi a klánotokat,persze ti csináljátok ahogy jónnak lássátok,csak elmondtam hogy értsd.

incze, te mint aki tényleg oda is olvastál-írtál, legalább te ne magyarázd félre: az EE-nek semmilyen különös és leginkább semmilyen elítélhető rossz játékmódszere nincs a v28-on ezért kicsit bántó velünk példálózni negatív értelembe.
- a játék elején, nyiltan, nyílvánosan a délnyugati negyed cikk játékosait céloztuk meg összefogni, azokat, akik akartak EE-sek lenni
- aki itt - és csak itt ezen a területen - akart EE-s lenni, azt bevettük a csapatba, aki nem azt korrekt keretek közt elfoglaltuk
- a shrek-süsü csapatnak ez nem tetszett, nem tetszik, ezért kapálja az EE-t a külső fórumon valótlanságokkal, leszólásokkal, amit te is olvashattál,
- az ee nem csapta be a szövetségesét, az ee nem helyezett el alvó árulókat az ellenfeleknél, az ee a hozzá belépőket nem szervezte azonnali támadásra az addigi bajtársaik ellen ellentétben az nh-ew-arma nagy társulással, akik együtt összehangoltan támadnak, de közben meg letagadják ... vigyori épp tegnap ismerte el a külsőn, hogy már reggeléskor egyeztetett süsüékkel, ami nem gond, játszanak össze, de elég pofátlanság az ellenfelet szidni eközben azért, hogy az a saját területén "gyáván" toborzott játékosokat, ahelyett, hogy felfalta volna őket
- az ee semmiféle játékbeli becstelenséget nem követett el
- az ee egyszerűen és tisztán játszik: aki megtámadja, az ellen védekezik, aki meg ellenfél, azt támadja szervezetten, ennyi és ez zavarja leginkább annak a szervernek a nagy kavaróit
... legalább te ne adj így közvetve igazat nekik, mert nem az ee játéka rontja a szerver hangulatát, hanem a sok sunyiság, hazudozás ... egy társasjátékban bakker, ezek az emberek lehet a családjukban is úgy ülnek le kártyázni a gyerekeikkel, hogy az egyikkel előre összebeszélnek a másik ellen .... és még közben szidják is azt a másikat amiért szabályosan játszik.
 

DeletedUser11248

Vendég
Egy szoval nem mondtam hogy szabalytalan amit csinaltok,mint ahogy az sem szabalytalan amit a Kacsa csinal,csak hogy vannak akik elitelik ezt a jatekmodot,mint itt pl.szundi,aki gyavasagnak tartsa..de mindenki ugy jatszik ahogy akar,azt szeretnem ha mindenkiben meglenne egy min.tisztelet az ellenfele irant,de ezt mindenki maga donti el hogy tiszteli vagy nem az ellenfelet..
 

DeletedUser18059

Vendég
én bárki ellen kiállok szemtől szemben, akár többetek ellen is, nem fogok elbujdosni, sosem tettem.

De szerintem ezt már tudjátok :)

A többiek nevében nem nyilatkozhatok, de azt vedd számításba, hogy mi 1 klán voltunk az elejétől és senkivel nem volt szövi.

Szóval csak magunkra számíthatunk és a sok lúd disznót győz elv nem biztos, hogy nekünk feküdne ;)




Nem értem... Ne mondj ilyet, hogy csak magunkra számíthatunk, amikor kellett segítség nem ott voltam mindig? :cool:
 

DeletedUser17244

Vendég
Phx is lehetne egy klán ha akarnánk,ez csupán technikai kérdés.
Amúgy a falvak aránya a háború kihírdetése előtt nektek kedvezett.
Elárulok egy titkot :) ,ha nem segítítek a társaitokat semmire sem mentek.
 

DeletedUser17416

Vendég
A Hápi az nem valamilyen Kacsaszerü képzödmény???Én azt hittem az a klán veletek van!
"Sok lud disznót gyöz"???
Ha te ezt olvastad ki a játékból akkor sajnálak.
Meg gondolom mikor a 3000+ kardom alatt nemesezted az egyik falumat azt egy-egyezésnek tekinted:)
Ugyan már.A jobb taktika,a jobb közöség nyeri a játékot nem a Tömeg.Az aktiv játékosok száma számit!!!!
Nálunk egyébbként sem ludak vannak hanem Fönix madarak:)(Nem tudom nálatok vannak e disznók)
A játék neve klánháború.Mi ezt egymást segitve,mind védekezésben mind támadásban,klánként játszuk.
És eredményesen:)
Ja és Sir Antoán,valoban nem unatkozom.Annyi a foglalandó falu,hogy nem gyözöm nemessel:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17416

Vendég
Mi ez a sok összekacsázott törölköző a v25 padlóján????
Ti hajigáljátok be, baromfiak???Azért legalább a támadást illene megvárni:)
Bár az álmoskönyvek tanulsága szerint,ahol 20ti és Lagiland felderitöi megjelennek,ott sok PP-t már nem kell költeni a játékra:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Kedves Kacsa-k.

Először is,nemes nélkül foglalni nem lehet.

Az hogy elhozzunk 30 falut és kettőre ráfoglaltok,úgy győzni sem lehet.

Az a technikátok hogy külditek a támadásokat több tagunkra(ugyanazok a játékosok),olyan helyre ahol foglalni sem tudnátok,arra már szundinál rákellet volna jöjjetek hogy nem működik,ti romboltátok,ö meg hozta a falukat tőletek...elhiszem hogy abban reménykedtek hogy hátha törlünk,de már arra is rákellet volna gyertek hogy azt sem fogunk,mi játszani-harcolni szeretnénk ha lenne kivel..

Nem tudom ki volt aki ezt a harcmodort nálatok bevezette és miben reménykedik de elmondom kb.mi az eredménye..a támadóink fullon,jönnek a támadásaitok,kinézünk egy tagot,ráküldjük a támadókat meg nemest,mig ti romboltok mi behúzzunk fejenként 5-10-15-falut,majdnem seregveszteség nélkül és amíg visszaérnek a seregeink,már újra is van építve a rombolt falu..(én a védő falvakat csak unalomból építem újra,védők kiképezve így már nincs szükségem nagyon rá hogy fullra legyen építve)...benne van hogy tőlünk X-bevédeti magát és akkor megint sereg nélkül maradtatok,megint csak foglalni kell titeket,mint ahogy fent szundi írta..

Bízok benne hogy azért ennél többet tudtok és hogy egy ilyen kezdő klán harcmodornál azért jobbat összetudtok hozni(tudjátok mit mond a régi harcos a kezdőnek,amikor az beijedve mondja hogy a Kéktengerben támadják: Hagyd sétálni.),sok régi játékos van nálatok,csak ragadt rájuk valami az évek során,amitől kicsit izgalmasabbá tudja tenni ezt a játékot,mert így a saját neveteket szégyenítitek,tudjátok nem szoktam gúnyolódni,ezért ezt is őszintén mondom,kapjátok össze magatokat,statisztikát nem teszem be,de szégyen az a statisztika.

Remélve hogy átgondoljátok és olyan kezébe adjátok a szervezést aki nem a kezdők szintjén játszik,maradok tisztelettel.
 

DeletedUser11248

Vendég
Üzenem aki a =Szeth= -fiokban van,hogy írhat nekem nyugodtan és nem kell falunevekkel nagyképűsködjön,főleg úgy hogy az sincs amire.

Amíg napi átlag 40-50 falut hozzunk,addig ne falunevekkel üzengessen hanem mutasson valamit...már ha tud,mást is az íráson kívül.

És amíg arra büszke hogy a piros-tengerbe való beugrásomra rátudnak foglalni(amit egy óvodás is megtud csinálni,tekintve hogy semmi nem volt időzítve),addig gondolkozzon el azon hogy egy tagot,aki alaptagja volt a Kacsa klánnak,megint elvesztettetek és lehet a ráfoglalás helyet bekellet volna védeni és megtartani...bár értem én azt hogy a megmaradt névtelen játékosoknak fontosabb a falu amit így megkapnak,nem számít nekik hogy egy jó,játszani tudó tagjuk kieset,de így nagy verés lesz a vége.

Amikor Szundi ide kiírta hogy a leggyengébb klán vagytok akikkel eddig játszódtunk,megvédtelek,de sajnos igazat kell adjak neki,tényleg a leggyengébb klán vagytok,semmi stratégia,semmi elképzelés,semmi kitartás,nem tudtok mutatni bár egyszer valamit amire azt mondjuk..ez igen...

Nem mondom,volt pár jó tagotok,akik eljuttatták oda a klánt ahol volt és akik kiestek,nem tudtátok megtartani őket,örültettek a potya falvaknak amit tőlük(akik megdolgoztak érte) kaptattok és azt gondoltátok hogy ezzel kitudtok emelkedni a névtelenségből..azt viszont nem tudtátok hogy a sok falu nem tesz jobb játékossá..
 

DeletedUser17416

Vendég
Kedves (bár inkább kedvetlen) Kacsák.
Teljesen felesleges levelet irni nekünk,hogy ti bizony már nem is játszotok,sőt a klánból is kiléptetek már és ,különben is soha nem voltunk ellenfelek,mert ez semmin nem változtat.
Sorra kerültök mind.Nincs kivétel!!
Ezt ne felejtsétek el.Legalább probáljatok méltosággal "meghalni".
Ezek a probálkozások szánalmasak és szerintem méltatlanok is egy "igazi" játékoshoz.
Zikhez is lenne néhány észrevételem.Olvastam a profilodat és rögtön Rejtő Piszkos Fred kapitánya jutott eszembe.
Akiröl mikor mosolygott,kiderült mennyivel szimpatikusabb az arca mikor mogorva.Neked sem áll jól a bájolgás.
Ráadásul hamis is.
Azt a kacsát méltatod akit épp tönkreverünk és azt az ARM-ot amely hasonló helyzetböl indulva nem fejlödőtt igazán.
Lassan nálad is eljön az idö amikor majd "átadod a falvaidat az arra méltoknak".
Magyarul,befoglalnak mint a pinty:)
Csak te szeretsz furcsán fogalmazni:))
Nekem nem mondtál ujat az ARM támadó potenciáljával kapcsolatban.Pontosan tudom mire képesek,hisz tegnapi társainkról beszélsz.És igen,mára eltávolodtunk egymástól de az összeugrasunkhoz nálad jóval több indok,ok kell.Söt megkockáztatom nem is létezik ilyen.
De azért mesterkedj,hisz te vagy "ZIK":)
Ezt el is várjuk töled:)
 
Fent