Csevegő

DeletedUser

Vendég
Igen,tenyleg sok ember van itt akinek kellene egy pofon..egy székkel..ami vasbol van..nem ketszer hanem hétszer,ennek ellenere szeretnek mindenkinek kellemes ,boldog karacsonyt kivanni..azoknak is akik elfelejtik hogy ez egy jatek ami arra kellene szolgaljon hogy kikapcsolodjunk es egy kicsit jol erezzuk magunkat egy virtuallis vilagban ,de ha ezt a kepzeletbeli vilagot is ugyanolyan streszesse tesszuk mint amilyen a valo vilag akkor hova tudnank meg menekulni?beleviszunk szemelyes serelmeket,kopkodjuk egymast es megy a blamallas ezerrel (elnezest a kivetelektol) egy ideig elmegy..egy ideig , en itt a kacsaknal jatszok de mas vilagokon meg eppen az ellenfel sok tagjaval vagyok egy csapatban akikert ott ugyanugy odateszem magamat ha kell ahogy itt az itteni tarsaim melle,ezert is nem teszek kivetelt amikor unnepi jokivansagaim mindenkinek szolnak es ne felejtsetek ellenfelek vagyunk de nem ellensegek.

Boldog karacsonyi unnepet mindenkinek!!!:)))))
 

DeletedUser15019

Vendég
Szia,

legyen Nektek is boldog Karácsonyotok, és ugyanezt kívánom minden játékosnak!:)

Szurkolok a Kacsáknak!:)
 

DeletedUser17244

Vendég
Kitettem a levelezésem zs3ml3vel a klánfórumán. Nem én írtam rá, s a levelet sem említeném, de próba cseresznye. Nézzük, hogy a phx ad-e a tisztességes, becsületes játékmodorra.
Az én véleményem ismeritek, hiszen nem rejtem el még a társaimról alkotott véleményem sem.
Volt egy érdekes hozzászólás. Azt írja a játékosunk, hogy "nem marad zs3ml3 a phx-ben, mert ott tisztességes játékosok vannak, s nem tűrik el az ellenfél zaklatását, lefitymálását ...!"

Szia!

Most már a klánfórumotokon is megbeszélhetitek a régebbi sérelmeiteket!:D:D:D
 

DeletedUser11248

Vendég
Hát igen,nálunk nem maradhattot,söt ahogy láttam még az OAS-hoz sem fért be,onnan is kirakták,azt is mondhatnám,egy szint alá még ök sem mentek......
 

DeletedUser17810

Vendég
Zikem szavaival élve én sm sűrűn látogatom eme részt
nincs okom rá ill már van

én is véleményt mondanék...

phx
mint volt vezérlányuk...s mint akikkel v18 eléggé hosszutávu harcot vivtam...kellően utáljuk egymást ...
nm ismerik a tiszta játékot ez tény ezt tapasztaltam persze tisztelet náluk a kivételnek...DE,....!!
s ez a lényeg
soha szavukat nem adták arra amit nm tudtak tartani soha nem tettek ellenem a szavukkal szemben
mi a fő...soha nm árultak el..!!

a mi ellenségességünk más tőről fakad...joval tisztább helyzetből (max a kivitelezés tőlük volt problémás)
de soha nem adtak ki más félnek...!!
soha

s ma már kimondottan tisztelem őket ezért s értékelem bennük azt amit

ARM
egykutya a phx nm akarnám ismételni magam...
Ranagolnál valo védésemben sok taggal hozott össze a balszerencse...
de kiemelném vatzsut.-..tusztességes bár volna mit tanuljon azért...:)
ergo erőből azért megy nekik..:DD

kacsa
v21es klánom.-..

állitolag Mágika kedvence voltam sejtem talán azért mert egyedül külső védelem nélkül tartottam a pirosban az ellent amig a v18 el nm hivott akkor átadtam a fiokom...

sok ismerősöm van a kacsa klánban...mindvégig hangoztatták..."tisztességes játék"
igen megtapasztaltam náluk az mit jelent...
Mágika ugy árult el ahogy vagyok és a többiek sm kis miskák...

tiszta játék? a legaljasabb tollas banda akit vha ismertem...

engem szolnak le hogy stratégiailag hülye vagyok...tény hülye mert nekem kéne mindent csinálni s tuti nm tudnának rola..:DD
nm tudtak rajtunk máshogy át gázolni
vagy toboroztak vagy kémek...egy tiszta harc nm jött tőlük...egyetlen egy sem..!!

ez a különbség a phx és a kacsa között...
a kacsa csk a kémeivel tud megélni...a nélkül halálra itélt...:)

s megsugom kacsa ...de halálra vagytok itélve..:) lehet engem szidni lehet engem gyalázni,...
(tette már a phx tag is én is velük detto:D) de soha ne feledje ez a diszes tollas banda...nm véletlen ütötték ki őket v21 és itt sem véletlen fogják kiütni...

s ha egyedül is maradok az oas-ban én akkor is ütni fogom őket...mert a legaljasabb árulást követték el...

ui:
paulson jo választás...:) v1en is az volt ami itt is,....:DD jo vásár csk védjétek:))

Gratula I L Zik! :)
Most nagyon örűlhetnek/örűlhet az a vezető/k akik az elejétől kezdve adták ki a parancsaidat a Kacsáknak, csak h az OaS al és főleg veled kiszúrjanak.
Nem vonom kétségbe a PHX ek tisztaságát, hisz az ellenfelem ellenfele a barátom elvén tették.

Ha ide ki mered írni, h tudtál róla h az utolsó támadásotokkor rátok fog figyelni a Kacsa klán , és ezalatt a PHX támadhat egy másik részen , úgy h erre nem is számítanak a Kacsák.
Vagyis a klánod nuke jait tudatosan küldted mészárszékre azért h a PHX foglalni tudjon.
Ja , és ha erről a tagjaitok tudtak is.
Elárultad a saját tagjaid I L Zik. :)

"s ha egyedül is maradok az oas-ban én akkor is ütni fogom őket...mert a legaljasabb árulást követték el..."
Saját személyes sérelem miatt. Ezt egy vezető sem engedheti meg magának!

Akkor megérdemled h véleményt nyílváníts a KACSA klán bármelyik tagjárol is!

OaS klán, vagy hívjuk mostantól *PHX?* nek? :) (*PHX*, *PHX!*)

Hááápcii!

Nincs más csak A KACSA




"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Üdv,

Nem szerettem az alaptalan vádakat.

Ha gondolod bemásolom minden ARMA-k statját,gondolom az bizonyítja hogy azért tudunk foglalni és nem kell várjunk senkire(nem tudom,de valószínűnek tartom hogy a legtöbb ARMA-kor,az OaS-nem is támadott).

Nevezhetsz hazugnak,de amíg nem bizonyítod hogy leegyeztem akár egyetlen tag támadását is Zik-l,addig én tartalak téged annak,azért remélem ez csak a saját véleményed és a többi Kacsa-nem áll mögötted,nagyot csalódnék.

zs3ml3-felvettétek,akit azelőtt TI kértétek hogy rakjak ki,mert nem közénk való,kicsit ciki de mosolyogni-való,de hogy így próbáljátok megingatni az OaS-klánt,aki ha úgy nézzük egy kicsi klán,na ez szégyellnivaló,ennél jobban már nem tudjátok lejáratni a saját klánotokat,ezért remélem hogy csak a saját véleményed és nem a kláné,bár így is szégyen hogy ilyen tag van egy mindenki által tisztességesnek tartott klánban.

Higgyétek el,mindent azért nem ér meg a győzelem...
 

DeletedUser17810

Vendég
Hali Ince!

Csak 3 összefüggő kérdés :)

Az utolsó támadásotok előtt mikor McManuszt támadtátok nem keresett meg téged I L Zik h ők melyik nap támadnak?
Nem kérdezte meg h ugyanakkor nem akartok e támadni?
Nem az volt a válaszod h meglátod h mit tehetsz ennek érdekében?

Ha mind3ra nem a válaszod, természetesen elfogadom. de akkor ZikZikZik itt hóZikZikZik :)

Hááápcii!

Nincs más csak A KACSA




"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 

DeletedUser11248

Vendég
Üdv.deux.

Ha csak ennyit írtál volna,akkor simán azt írtam volna semmi közöd,ez stratégia játék,és hogy én mit beszélek meg és kivel,ahhoz neked semmi közöd,köze van a klántagjaimnak és ennyi,ha nem árt a szövetségeseinknek,akkor még nekik sincs közük hozzá.

Érdekes módon,amikor Magika-val egyeztem meg hogy ellőbb végzünk az OaS-al és majd utána háborúzunk egymással,akkor nem írogattál,ha nem hiszed,megkérdezhetted a vezéredet.

Úgy próbálod beállítani,mintha McManuszt csak azért tudtuk volna szétszedni,mert felhasználtuk az OaS-t...ami nem is lenne baj,ha nem azt állítanád hogy Zik hazudott a klántagjainak,a mészárszékre küldte a saját klántagjai seregét stb.stb..ami ne haragudj de nekem úgy jön le hogy nem birtok az OaS-l és így próbáljátok a tagok hűségét megingatni,gondolom Hangya klántagod,toborzása az OaS-tól nem jött be(ezt hallomásból tudom,az is lehet nem igaz)így ezzel az alávaló móddal próbálkoztok.

Ha ez lett volna az első sikeres ARMA-talán még hihető is lenne,de tudod a Stats nem hazudik,utánanézhetsz,vagy bárki utánanézhet:

A háború kezdete
08.10. napon 22:27:02 órakor
A háború időtartama
82 nap 16:40:53

Amiért szégyen rád nézve hogy ilyennel kijössz ide,az hogy te tudod,hogy kb.két héttel azelőtt is volt ARMA-k és akkor is hoztuk amit kellet,azelőtt kb.két héttel is volt és akkor is hoztuk amit kellet és igy mehettünk visszafele...és nem volt szükségünk az OaS-segitségére..amit kihagytál hogy amikor szétszedtük McManuszt Keleten,ugyanaznap elég szépen szétszedtük ZEVE-t is Nyugaton,oda azért nem ér el az OaS...

És bár semmi közöd,itt van amit Zik kért(Zik elnézésedet kérem):

egy kérdésem ha lehetne nm tudnátok fakeket küldeni malacka9-re és sült kacsamellre?:)
[12/1/2014 8:57:49 PM] Incze Nagy: mikorra??
[12/1/2014 8:58:06 PM] Incze Nagy: és hova,sok a falujuk összevissza..
[12/1/2014 9:07:29 PM] =I LOVE Zik= demon: 46-45 kotira de ha gondolod kiválasztok koordinátákat s átküldöm kh-n..:)

[12/11/2014 1:57:57 AM] =I LOVE Zik= demon: ezért is jó lenne ha ti is tudnátok 13.-ával rájuk érkezni ha csk fakekkel

Gondolom tudod miért szoktak faket kérni.

Igy az az állításod hogy kinyíratta a saját klánja seregeit,már nem igaz,másodjára 12-n szolt hogy jó lenne ha tudnánk menni 13-ra...azért annyira jók mi sem vagyunk,ha nincs leszervezve,a seregek nincsenek úton,hogy beérjünk 13-ra,két célpontra,McManusz-ra és Zeve-re...így egy bocsánatkéréssel min.jössz neki.

Amúgy olvas vissza,olvasd el Alma hozászolását a kémekről,bár igaz,most már klántagotok:DDD

Amivel befejezzem,ezt egy szégyellnivaló,alávaló dolognak tartom részetekről(elgondolkodtató hogy egy Kacsa-s sem szolt hozzá,hogy ö nem így gondolja),amit szégyellnetek kell,hogy egy kicsi klánt így próbáltok szétszedni Top1-ként harc helyet,itt kint a külsőn próbáljátok a kicsi klán tagjait egymás ellen,a vezérük ellen fordítani,alaptalan vádakkal,erre mást nincs mit mondjak,büszkék lehettek magatokra(remélem azért van kivétel is,azoktól elnézést kérek,bár ilyent lemosni,nem egyszerű)megnézném mióta tart a háború köztettek,ha már ilyen dolgokra vagytok kényszerítve,kicsit égö..
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Minek kéne nekünk bármihez hozzászólni? Már úgyis eldöntötte mindenki, hogy mi vagyunk a gerinctelenek, k...ök, harc nélkül nyerni akarók, blabla.. Tök értelmetlen ezekre bármit reagálni.
Carlossmpk leírt karácsonykor mindent, mi főleg csendben játszunk és nem érzünk késztetést arra, hogy a külsőn írogassunk..
 

DeletedUser17810

Vendég
Incze, te valamit nagyon félreértettél.
Sajnálom h ennyire magadra a klánodra vetted a dolgot.
Én csak I L Zik Kacsákat pocskondiázó írására reagáltam.
Ne vedd magadra, nem rólatok szól ez most.
Megvédtem a klánom egy olyan vezetőnek mondott valakitől, aki pár hónapja elmondott titeket bárminek,megmondta h a PHX ek ellen akar harcolni és jött hozzánk folyamatosan. Ha kidobtuk az ajtón, akkor jött az ablakon.
Igen, én személy szerint akkor még sajnáltam is.
Aztán megkerestétek és választott a 2 rossz közül. Ennyi.

Te is tudod, én is. A Kacsa és a PHX az elejétől ugyanazt játszotta.
Tökéletesen Zik ék háta mögött a két klán mindenben megegyezett.
Ti kiadtatok nekünk mindent róluk ahogy mi azt használtuk is. Mi kiadtuk nektek Zik írásait Mágikával, Ti kiadtátok Witcher megkeresését h anno még hagyja h az oas szövetségesét az akkori deshunt támadjátok, csak őket hagyjátok békén.
A közös támadásokat amik véletlenül ugyanakkor történtek nem is említem. :)


Ezzel lezártam. Ne vedd magadra, ez nem rólatok szól. Ez csak I L Zik személyes megbántásáról ami azt hiszi h csak Mágika részéről tőrtént meg.

Bocsánatkérés?
Mi ezt már pár napja letudtuk ,vagyis már 20. án. :)
Én csak bebizonyítottam neki h akár itt is leírom a véleményem.
Nem is vártam h te ugrasz majd h megvédhesd I L Zik jóhírét :)

McManus ról annyit h
"Úgy próbálod beállítani,mintha McManuszt csak azért tudtuk volna szétszedni,mert felhasználtuk az OaS-t...ami nem is lenne baj,ha nem azt állítanád hogy Zik hazudott a klántagjainak,a mészárszékre küldte a saját klántagjai seregét "

Nem használtátok fel az oast. Zik maga elismerte h tudta h rájuk fogunk koncentrálni és ti ezalatt könnyebben fogtok foglalni.


Én is elnézést kérek Ziktől. bocsánat!

=I LOVE Zik= 20.12. napon 08:34 órakor
azért amig ti velünk bibelődtök a phx nálatok arat..:)
nm gondoltatok arra hogy ez a cél?:)


Tehát ne gondold h nem ismerjük el az eddigi tetteiteket.

Hááápcii!

Nincs más csak A KACSA




"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 

DeletedUser17416

Vendég
Engedjetek meg,hogy itt kivanjak minden kedves es kedvetlen ellenfelemnek Boldog Uj Esztendot
Tovabbi jo jatekot mindenkinek,
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Incze, te valamit nagyon félreértettél.
Sajnálom h ennyire magadra a klánodra vetted a dolgot.
Én csak I L Zik Kacsákat pocskondiázó írására reagáltam.
Ne vedd magadra, nem rólatok szól ez most.
Megvédtem a klánom egy olyan vezetőnek mondott valakitől, aki pár hónapja elmondott titeket bárminek,megmondta h a PHX ek ellen akar harcolni és jött hozzánk folyamatosan. Ha kidobtuk az ajtón, akkor jött az ablakon.
Igen, én személy szerint akkor még sajnáltam is.
Aztán megkerestétek és választott a 2 rossz közül. Ennyi.

Te is tudod, én is. A Kacsa és a PHX az elejétől ugyanazt játszotta.
Tökéletesen Zik ék háta mögött a két klán mindenben megegyezett.
Ti kiadtatok nekünk mindent róluk ahogy mi azt használtuk is. Mi kiadtuk nektek Zik írásait Mágikával, Ti kiadtátok Witcher megkeresését h anno még hagyja h az oas szövetségesét az akkori deshunt támadjátok, csak őket hagyjátok békén.
A közös támadásokat amik véletlenül ugyanakkor történtek nem is említem. :)


Ezzel lezártam. Ne vedd magadra, ez nem rólatok szól. Ez csak I L Zik személyes megbántásáról ami azt hiszi h csak Mágika részéről tőrtént meg.

Bocsánatkérés?
Mi ezt már pár napja letudtuk ,vagyis már 20. án. :)
Én csak bebizonyítottam neki h akár itt is leírom a véleményem.
Nem is vártam h te ugrasz majd h megvédhesd I L Zik jóhírét :)

McManus ról annyit h
"Úgy próbálod beállítani,mintha McManuszt csak azért tudtuk volna szétszedni,mert felhasználtuk az OaS-t...ami nem is lenne baj,ha nem azt állítanád hogy Zik hazudott a klántagjainak,a mészárszékre küldte a saját klántagjai seregét "

Nem használtátok fel az oast. Zik maga elismerte h tudta h rájuk fogunk koncentrálni és ti ezalatt könnyebben fogtok foglalni.


Én is elnézést kérek Ziktől. bocsánat!

=I LOVE Zik= 20.12. napon 08:34 órakor
azért amig ti velünk bibelődtök a phx nálatok arat..:)
nm gondoltatok arra hogy ez a cél?:)


Tehát ne gondold h nem ismerjük el az eddigi tetteiteket.

Hááápcii!

Nincs más csak A KACSA




"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"



hát köszi moomba hogy szoltál a külsőről:DD ez aztán a buli..:))
na akkor rakjuk tisztába a dolgokat...s nem tollas banda gondolatsoron át

mit mondtam?
ja bocsi tudod hisz neked mondtam:D de egy vmit azért kihagytál én vagyok a kh legparanoiásabb embere..:) kedvellek de szted még akár neked is beismernék bmit ami igaz? vagy csk hülyitenélek ? na mindegy...gondolkodj mielőtt olyant ismersz el külsőn tényként ami lehet csk hülyités..:)

incze bátran bemeri vállalni azt amit irtam neki mert az őt és engem igazol...téged mi? csk a szavad ami khm..:)
itt kint feszkozol hogy én milyen aljas és kegyetlen vagyok a tagjaimmal hogy beáldozom őket...stb

kérdem én:
voltál a tagom? vha is? én voltam a tietek..!! ezt ne feledd
gondol6m **** amikor a saját késetek fordul ellenetek..:DD
én is hápognék tollas barátom:))

még1x elismétlem...a phx és ARM olyant NEM tett ellenem amit Mágika és kedves társai tettek ellenem..!!
phx és kacsa összefogás hogy ne legyen OaS..?
és? miért itéljem el érte a phxet? nm igazán voltunk puszi pajtások ismernek engem nálatok is jobban ergo érthető
DE
Mágika???
most én ide irom azt gondolkodj már el ezen...
phx nm kedvelt ahogy én sem őket...ergo ugy harcoltak ahogy tudtak...

Mágika..??
állitolag kedvelt és szeretett és mégis kiszolgáltatott belső levelezést és terveket...

akkor kérdem én...ki követte el a legaljasabb árulást???

ha nm vennéd nm a PHX hanem TI..!! ti akik elviekbe a társaim voltatok akik kedveltetek ...Ti akik barátok voltatok...
ti árultatok el...s most kellene az OaS,,,?? hát nm kapjátok meg..:))
lehet ti nm ismeritek a kitartást mi igen...s ***ztjuk azt a tollat:)
nem kell már a phx ellen forgatni minket meg kijátszani minket egymás ellen...:)

miért?
mert már elkéstetek..!! mindent tudok...s ez a legfontosabb...mert aki meglépte az őszinteséget
azt ezért becsülöm...mert vállalta minden lépését...

Mágika mit tett? az áruláson kivül? ja a 20.ik akárkivel üzent hogy keressem fel a phx ellen..:DD
mit mondtam? nm törött az illető keze ha akar vmit irjon..:)
ti a mai napig kevertek...forditotok ellenem bkit a saját tagjaim...és sikerült?
nem...

de itt a szándék a lényeg...megtettétek...aljasul a játék nevében...
hogy is mondtátok...csk játszani jöttünk a szerver győzelem grátisz...
érdekes a saját gerincetek beáldoztátok a nyerésért...aljasul a saját barátot kiadtátok...

a barátot...!! na ez a nem mindegy...szoval nyugodtan tekerjétek itt a külsőn a szót
a lényeg nem változik

aljas árulok vagytok és hiteltelenek...

ja és azért néha nm árt figyelni ki mit csinál..:)

Zik
 

DeletedUser

Vendég
Tévedésben vagy. Mágika szabadságolta magát egy időre és Mágika agyvérzés közeli állapotba került amikor visszatért és meglátta mit tervezgetnek a társai. Mágika marhára nem volt együttműködő és Mágika egyenesen elzárkózott a toborzás lehetőségétől is. Mágika pedig főleg nem üzent senkivel semmit mert elég nagy szája van, ha akar valamit tud beszélni és még a kezei is megvannak hogy írjon. Ennyit erről.
Mágika elárult? Nem voltál sem a szövetségesünk sem pedig senkink. Valóban nagyon örültem mikor összetalálkoztunk itt, de már a legelső levelezésünkben feketén-fehéren kijelentettem hogy nem lesz diplomácia a klánjaink között. Mágika kiszolgáltatott az ellennek? Te mégis mit csináltál amikor a DESHUNT oda dobtad koncnak a PHXnek hogy Ti csak ránk koncentrálhassatok és mindeközben nálam kopogtál dipóért? Na de mindegy higgy és gondolj amit akarsz de ha esetleg kezeltetni szeretnéd a paranoiádat a pszichiáter még mindig a rendelkezésedre áll :)


Mágika egyébként csak követni szeretné Szundi bt példáját és Boldog Új Évet kívánna mindenkinek!
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
fejsze Mágika

Tévedésben vagy. Mágika szabadságolta magát egy időre és Mágika agyvérzés közeli állapotba került amikor visszatért és meglátta mit tervezgetnek a társai. Mágika marhára nem volt együttműködő és Mágika egyenesen elzárkózott a toborzás lehetőségétől is. Mágika pedig főleg nem üzent senkivel semmit mert elég nagy szája van, ha akar valamit tud beszélni és még a kezei is megvannak hogy írjon. Ennyit erről.
Mágika elárult? Nem voltál sem a szövetségesünk sem pedig senkink. Valóban nagyon örültem mikor összetalálkoztunk itt, de már a legelső levelezésünkben feketén-fehéren kijelentettem hogy nem lesz diplomácia a klánjaink között. Mágika kiszolgáltatott az ellennek? Te mégis mit csináltál amikor a DESHUNT oda dobtad koncnak a PHXnek hogy Ti csak ránk koncentrálhassatok és mindeközben nálam kopogtál dipóért? Na de mindegy higgy és gondolj amit akarsz de ha esetleg kezeltetni szeretnéd a paranoiádat a pszichiáter még mindig a rendelkezésedre áll :)


Mágika egyébként csak követni szeretné Szundi bt példáját és Boldog Új Évet kívánna mindenkinek!

igen Mágika te nm tettél semmit... na nm mintha ez a verzio sokkal nagyobb és jobb fényt vetne rád..:)
egy ártatlan lélek a farkasok között....bocs kacsák között..:DD

nm tudom mi a jobb...a saját klánomra nm tudni hatással lenni s azt csinálják amit akarnak...ergo elárulnak
vagy tudni és tagadni...

de rakjam már tisztába a kicsi önérzeted...meg amivel vagdalkozol

hogy a deshunt oda dobtam? azt hová és minek? szövetséges volt...
mit ajánlottam? azt ami egyébként is megtörtént...egy centivel sm többet..:) nm dobtam oda mert eleve ott volt...
nm változtattam az egyébkénti is helyzetet... de látom antoan akkora hatással van rád hogy a mai napig nm léptél tul ezen:) pedig a bukásuk nm rajtam mulott..:))

Mágika...jobb lenne előbb gondolkodni..:)

mellékesen boldog ujévet...:)
 
A reakció pontszáma
1.189
Én is benézek Boldog Új Évet kívánni minden kedves klánháborúsnak!

Remélem jövőre is színvonalas csaták lesznek és nem egymás mocskolásáról fog szólni a játék! :)

Látom engem is emlegettek, pedig én csak egy szürke kisegér, vagyis kacsa vagyok, aki csendben teszi a dolgát és nem befolyásol, vagy fikáz senkit. De szerintem az eredmények, vagy a tettek hűen tükröznek mindent ;)

Szóval találkozunk Veletek ugyanitt (már aki túléli ezt a rettenetes pszichikai és verbális hadviselést) :p

Antoán
 

DeletedUser11248

Vendég
OaS klán, vagy hívjuk mostantól *PHX?* nek? :) (*PHX*, *PHX!*)

Hááápcii!

Nincs más csak A KACSA




"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"


És érdekes mégsem én hivogatom át a tagjait:D

547.289-pontos tagot áthivni a frontrol,nem elverni,sok mindent elmond,de megértelek,ha megverni nem tudtátok majd igy legyözitek az OaS-t:D

Nagyon lezuhant a szintvonalatok:(
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek.
Hát ezzel akkor ugye véget is ért nagyjából az OaS..
Szeretném megköszönni,minden volt,vagy épp jelenlegi társamnak kikkel együtt harcoltunk OaS színekben,hogy ennyire kitartó csapat jöhetett létre..
Sajnos azt kell mondjam,simán nyerhetett volna is ez a csapat,ha kicsit jobban hisznek benne a tagok,s a tagok önmagukban..
De ez már a múlt..


Szerettem volna pár vádaskodót akik előttem mocskoltak kicsit kérdőre vonni..

1.DESHUN szövi?

A DESHUN sosem volt szövi..
Nekünk annak voltak jelölve,asszem 1 napig,mert a DOTC szövi volt,s ugye abból lett a DESHUN..
Majd MNT-re módosítottuk,amit SirFrank azzal jutalmazott,hogy 3 napig náluk semlegesek voltunk..
Komoly vita is alakult ki Köztem pl s Frank közt ez miatt,majd ez után írtam egy levelet Monster-nek..
Sajna már nincs meg,de tisztán emlékszem nem konkrét ajánlatot tettem,megkérdeztem a személyes véleményét,mert nem vagyok rosszban vele,valamint kértem kérdezzem meg a vezetőiktől..

Ennyi..
Konkrét ajánlat nem volt,de ha lett is volna (Tegyük fel volt) akkor is milyen szövit dobtunk volna oda???
MNT volt nálunk a DESHUN náluk mi semlegesek..
No mind1,ezzel többet nem is mondanék,de Antoán,Frank,Love Zik is igazolni tudja ezt.


2. Kacsa sosem akart dipit?

Szóval sosem mi?
Akkor a világ eleji MNT ajánlatotok?
Hogy ha átadjuk a k46-ot,akkor MNT-lesz?
Ohh persze,mi nem adtunk ki senkit,nem kellett inkább a dipi,s egy top20-ban alig bent lévő klánt üttök az eleje óta,s még mindig jelen van..
Bravó top1 klánhoz méltó..:)

Sok mindent elrontottatok,de miért nem vállaljátok fel még most sem??


No mind1..
A végére akkor sosem gondoltam volna hogy ezt írom,de hajrá PHX!
Üdv Zik/Witcher
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
igen amit Zikem irt az ugy igaz ahogy van...persze lehet mindent szépiteni hogy a lelki behatás és elfogadás meglegyen

s én itt mondom hogy büszke vagyok a kis csapatra (mégha ajándékba is adtam a phxnek 30 millányi játékost)
az elejétől ütve voltunk kezdetben 3 fronton utána kettőn ami a mai napig él...

s nm jutottak dűlőre a kacsások velünk ahogy az ARM is vért izzad miattunk

de nézzük a drága topos kacsákat...kit mernek ütni? azt aki alig játszik kicsi és nagyjábol sm tud védeni...vagy olyan fiokra amit ugy hiszenk a gazda elhagyott...hát most itt merem mondani hogy kedves kacsák bár mindent elkövettetek hogy én személy szerint ne legyek

megvallom a phx egy része is tuti támogatna benneteket ebben...de amig vagyok abbol a fiokbol csk akkor kaptok ha jól meg is dolgoztok érte...!:)

s bár ezidáig két ember volt olyan bátor s elismerte nm vagyok hülye a játékhoz...tudom hasonlo a vélemény csk gyengék vagytok azt beismerni..:))

de sebaj...a hallgatás is egy beleegyezés...

PHX...bár a veletek történő viszonyom már már kedz iszony is lenni de én továbbra is titeket támogatlak a kacsa klánnal szemben

szundi te is szidhatsz ahogy a többi elvben vérig sértett vezéri tag...de azért jusson eszetekbe az a v18 ...(ja bocs egyfeszt az van a fejetekben) hogy ott több volt az igazság a tisztátalan játlékban mindt bárhol s ezt tudja az is akit megvádoltam ezzel...

örülök hogy minden segitségem és tettem ellenére igy álltok hozzám ahogy...mert hát a mor megtette a mor mehet is...

nm vártam tőletek többet igy nagy csalodás sem érhetet...a kacsa klán és diszes vezéri kara többet ártott...

igy a voksom továbbra is a PHX-.é mégha oda is dobnak koncnak ARM és kacsa harcra...

soha nm hittétek de ha én 1x vhol a voksom lerakom azért az utolso vérig küzdök...igy sajnálatos modon ez most a PHX
30 millát már adtam nekik a győzelemhez most a maradék csapat és a tudás hogy jussanak közelebb a kacsához....számomra ez a giotin hiszen a másik oldalról már védtelen leszek...de ahogy mondani szoktan van ez igy...

ugyanakkor örülök hogy van olyna PHX tag aki képes volt tul emelkedni a v18on s a barátommá lett...igy kiemelném itt Nagyinczét...akivel rengeteg vitám volt de ma már elmondhatom a barátom s én ennek nagyon örülök...de Jack Sparrow-t is kiemelném
aki a legkedvesebb ellenfelem volt v18

ha vkit kihagytam elnézést...

a kacsa klánban is van kedvencem...nm tudom mennyire illő őket itt nevén nevezni...de hát vágjunk bele 1x élünk:DD
moomba, zsigmond és redgrange ők a szivem csücskei mind...(jó moombat néha megtudnám ütni na de hát ilyen a szerelem..:DDD na ez vicc volt)

szoval még1x köszönöm a v25ös szereplésem ez az utolso külsős beirásom ezért lett ily hosszika

ugyanakkor megköszönném szundinak a stilus váltást felém...eleiben nagyon pofon csapos volt a stilusa felém...majd némi szó után váltott amit köszönök neki...

mellékesen szundi inczének köszönd hogy a párnapos nálunk vendégeskedésed folyamán nm az ajtot láttad a kövi belépésnél...:))) de utána legalább váltottál s az már jóval barátibb volt...:)

ja és lady madonna...na ő egy kellemes csalodásom...:)

na ennyit erről...meg mindenről

OaS volt és lesz is...a szerot mi már megnyertük mert töübbet harcoltunk és védtünk kicsiként mint a nagyok...:))

kacsa soha ne feledd rajtunk volt a legnehezebb átrágni magatok...pedig nekünk nm volt belső informátorunk csk jó volt a védelemszervezés..:))

warms után eladták az összes táamdásunk de mint láthattátok akkor is mentünk...ez vagytok ti...kémek és infok nélkül valóban kacsa az egész klán...:))


Zik
alias
demoncsillag
 
Fent