Csevegő

DeletedUser18324

Vendég
Tanulj tiszteletet...

Kedves (bár inkább kedvetlen) Kacsák.
Teljesen felesleges levelet irni nekünk,hogy ti bizony már nem is játszotok,sőt a klánból is kiléptetek már és ,különben is soha nem voltunk ellenfelek,mert ez semmin nem változtat.
Sorra kerültök mind.Nincs kivétel!!
Ezt ne felejtsétek el.Legalább probáljatok méltosággal "meghalni".
Ezek a probálkozások szánalmasak és szerintem méltatlanok is egy "igazi" játékoshoz.
Zikhez is lenne néhány észrevételem.Olvastam a profilodat és rögtön Rejtő Piszkos Fred kapitánya jutott eszembe.
Akiröl mikor mosolygott,kiderült mennyivel szimpatikusabb az arca mikor mogorva.Neked sem áll jól a bájolgás.
Ráadásul hamis is.
Azt a kacsát méltatod akit épp tönkreverünk és azt az ARM-ot amely hasonló helyzetböl indulva nem fejlödőtt igazán.
Lassan nálad is eljön az idö amikor majd "átadod a falvaidat az arra méltoknak".
Magyarul,befoglalnak mint a pinty:)
Csak te szeretsz furcsán fogalmazni:))
Nekem nem mondtál ujat az ARM támadó potenciáljával kapcsolatban.Pontosan tudom mire képesek,hisz tegnapi társainkról beszélsz.És igen,mára eltávolodtunk egymástól de az összeugrasunkhoz nálad jóval több indok,ok kell.Söt megkockáztatom nem is létezik ilyen.
De azért mesterkedj,hisz te vagy "ZIK":)
Ezt el is várjuk töled:)


Szép napot Szundi.

Hol is kezdjem..
Ohh,meg van. Nem nagy győzelem úgy nyerni,hogy kizáratjátok a jókat.
Majd akik ott maradnak kedvtelenül csak vannak.
Több kacsa,s PHX játékost is barátomnak tartok,s nem gondoltam,hogy egyszer még irok ide,de ez a beképzeld duma nekem fáj...

PHX csak ne akarja Love Zik-et minősiteni,hisz a saját csapatát átvitte oda.
Szóval köszönettel tartoznátok neki,nem ilyen szavakkal.
De ha akkora nagy emberek vagytok Szundi,gyertek el a v31--re..
Várlak titeket egy CNN-RD-DREAM világban..
Meglátjuk ott mire mentek.
Jöhettek megint 3 klánnal,de ott nem Love Zik lessz az ellenfél,akit Ince bájos szavakkal levesz a lábáról,s beolvasztja a klánját hozzátok.
Utána meg annyi gerinc sincs bennetek,hogy legalább ne itt minősitsétek Love Zik-et..
Komolyan mondom egyre gusztustalanabbak vagytok,bedig még a vezetésből is vannak barátaim..
Ott én leszek s mellette van még több nevezetes klán..
Jah igen,s Zik én vagyok...;)
Alias Witcher.

Szóval Szundi várlak klánnal,vagy anélkül a v31-en,s akkor mutasd meg mekkora ember vagy te nagy világverő ember..
De ezt TIsztelettel,s alázattal próbálld meg megtenni..


Köszönettel Bolcskei/=Zik Asakura=/Witcher
 

DeletedUser11248

Vendég
Szia!

Bár hülyeségnek tartom amit írtál,de válaszolok,pontról pontra neked :)

Kit záratunk ki,aki szabályosan játszott,engem miért nem záratnak ki??? Vagy tőlünk a jókat???

Az hogy megtudom hogy van egy fiókja a Kacsa-nál,egy pedig nálunk és feljelentem,hát,máskor is feljelenteném.

A beképzelt dumára Szundirol,csak annyit,amíg nem verték el,addig lehet beképzelt...nem ö az egyedüli itt a KH-világában.

Köszönettel Zik-nek...hát erre kérdez rá,hogy amikor megkeresett mit mondtam,hogy a második megkeresésénél egyeztem bele,az elsőről hogy bontsa a klánt lebeszéltem,biztattam hogy csinálja tovább és folytatta,a másodiknál mikor mondta vagy átveszem a tagokat vagy simán bontsa a klánt,na akkor mint vezér döntöttem,akkor két vezér megbeszélése volt,az egyik nem akarta tovább csinálni de biztonságba akarta tudni a tagjait és a másik aki befogadta a tagokat..nincs mit köszönjünk egymásnak,fordított esetben valószínű ö is befogadta volna a tagjaimat,ennyi.

Vársz minket 31-n...úgy szerettem az ilyen hősöket,a nagy szavakkal,várlak titeket...mi lett a V25-l,V28-l..már a V31-n vagy...meddig?????

Itt voltál a V25-n,miért kellet eltűnj,miért nem vertél el minket,itt voltunk,csak megkellet volna küzdj velünk,de nem talállak,hol vagy???? Ja,tudom,fontos dolgod volt,V28-n ...:D

V18-ra is mentünk,ahol az MHC-volt az ellenfél és maradtunk is,nem helyezkedünk mint te,mész világról világra,keresve egy olyan világot ahol bekerülhetsz a győztes klánba és utána játszod a nagy harcost...szabályok szerint még a V25-n kellene legyél,vagy max. a V28-n...de azok nem mentek,ott voltak ellenfelek,így lépned kellet...ennyit rólad.

Mondanám hogy megyünk,csak mi ha megyünk egy világra azt végigjátsszuk és így amíg vége lesz a V25-nek,lehet te már a V45-n próbálkozol,de ne ad fel,egyszer neked is összejöhet..
 

DeletedUser17975

Vendég
Sziasztok!
Felhívnám minden kedves fórumozó figyelmét arra, hogy a kizárásos ügyek kitárgyalása, illetve arra való utalás nem engedélyezett a fórum keretein belül. Köszönöm a megértéseteket!
További jó játékot!
 

DeletedUser18324

Vendég
Vicc..

Szia!

Bár hülyeségnek tartom amit írtál,de válaszolok,pontról pontra neked :)

Kit záratunk ki,aki szabályosan játszott,engem miért nem záratnak ki??? Vagy tőlünk a jókat???

Az hogy megtudom hogy van egy fiókja a Kacsa-nál,egy pedig nálunk és feljelentem,hát,máskor is feljelenteném.

A beképzelt dumára Szundirol,csak annyit,amíg nem verték el,addig lehet beképzelt...nem ö az egyedüli itt a KH-világában.

Köszönettel Zik-nek...hát erre kérdez rá,hogy amikor megkeresett mit mondtam,hogy a második megkeresésénél egyeztem bele,az elsőről hogy bontsa a klánt lebeszéltem,biztattam hogy csinálja tovább és folytatta,a másodiknál mikor mondta vagy átveszem a tagokat vagy simán bontsa a klánt,na akkor mint vezér döntöttem,akkor két vezér megbeszélése volt,az egyik nem akarta tovább csinálni de biztonságba akarta tudni a tagjait és a másik aki befogadta a tagokat..nincs mit köszönjünk egymásnak,fordított esetben valószínű ö is befogadta volna a tagjaimat,ennyi.

Vársz minket 31-n...úgy szerettem az ilyen hősöket,a nagy szavakkal,várlak titeket...mi lett a V25-l,V28-l..már a V31-n vagy...meddig?????

Itt voltál a V25-n,miért kellet eltűnj,miért nem vertél el minket,itt voltunk,csak megkellet volna küzdj velünk,de nem talállak,hol vagy???? Ja,tudom,fontos dolgod volt,V28-n ...:D

V18-ra is mentünk,ahol az MHC-volt az ellenfél és maradtunk is,nem helyezkedünk mint te,mész világról világra,keresve egy olyan világot ahol bekerülhetsz a győztes klánba és utána játszod a nagy harcost...szabályok szerint még a V25-n kellene legyél,vagy max. a V28-n...de azok nem mentek,ott voltak ellenfelek,így lépned kellet...ennyit rólad.

Mondanám hogy megyünk,csak mi ha megyünk egy világra azt végigjátsszuk és így amíg vége lesz a V25-nek,lehet te már a V45-n próbálkozol,de ne ad fel,egyszer neked is összejöhet..



Akkor ne is haragudj Ince,de látom az ebeket nem tudod megkötni.
Téged tisztellek,mint vezetőt,de akkor sem fogom hagyni,hogy 1 szundi magyarázzon itt olyanokat,amiket ha igazak neked kellene kimondani.

V25,miért nem vagyok ott?
Elmondom. Nem volt netem 1 ideig,s Zik vitte az acc-om.
Mikor visszajöttem láttam olvasztotta a PHX-be a csapatot,s ezzel én ott be is fejeztem.
Nekem nem fér bele,hogy az ellenfélhez menjek,pedig mehettem volna hozzátok,s a KACSA klánba is..
v28 időhiány miatt oszlattam a klánt,de erről is biztos többet tudsz..:)

Szóval igen,gyertek a 31-re,s mutassatok az én csapatom ellen valamit.
Hisz elviekben már nyertetek a 25-n,nemde?

Mind1 is.
Sosem fogom hagyni Love Zik sértegetését,akkor sem ha igazak.
Senkire nem tartoznak ezek a dolgok csak rátok a játékon belül.
Tisztelet az ellenfelek iránt,s tisztelet a társak iránt.
Ezt hangoztattátok..
Erre most itt veritek a melletek,s mocskoltok másokat.
Akkor mivel vagytok jobbak a v18-as MHC-nál?? :)

Mind1 is.
Én sosem léptem be 1 klánba se csak mert győzhetett volna..
Inkább bukom el becsülettel a saját csapatom oldalán.
Te talán nem?
(Igaz,nem hisz v2-n,s v18-on sem a PHX szineiben fejezted be..;) )
 

DeletedUser11248

Vendég
Erre válaszolok:

(Igaz,nem hisz v2-n,s v18-on sem a PHX szineiben fejezted be..;) )

V2-t a társaimal fejeztem be,velük gyöztem,akikel az elejétöl harcoltam,PHX-és ARM-os társaimal..a végére meg felvettük a WEST-nevet,hogy az legyen a gyöztes klán neve,amiért mi harcoltunk meg,nem mástol vettük el,nem más harcolt meg helyettünk.

V18-n,meg ha utánanézel nem voltam benne a gyöztes klánba(van akinek ez annyira nem fontos) pedig mind a PHX-vezére,benne lehettem volna,de átadtam a helyem egy tagnak és maradtam azokal a tagjaimmal,akik a létszámlimit miatt nem fértek be a gyöztes klánba,de a gyöztesek közé tartoztak ök is,igy köztük én is..:)


 

DeletedUser17690

Vendég
Picit érdekes

Sziasztok

Nem értem,miért és ki törli ki a beírásomat?
Vagy a külsön már nem lehet megvédeni azokat a Tagokat,akik akár tetszik akár nem valakinek(kiknek) de beírták a Nevüket a Magyar KH Történelmében vagy lasan még az is törölhetö lesz?


Üdv:fycca és fycca.

Hiában de én vagyok maga a Sátán:D

Ha már nem hadja valaki,hogy Ördög legyek:D
 

DeletedUser17975

Vendég
Sziasztok

Nem értem,miért és ki törli ki a beírásomat?
Vagy a külsön már nem lehet megvédeni azokat a Tagokat,akik akár tetszik akár nem valakinek(kiknek) de beírták a Nevüket a Magyar KH Történelmében vagy lasan még az is törölhetö lesz?


Üdv:fycca és fycca.

Hiában de én vagyok maga a Sátán:D

Ha már nem hadja valaki,hogy Ördög legyek:D

Szia,
A hozzászólásod sértő idézett hozzászólást tartalmazott, ezért kellett töröljük.
További jó játékot!
 

DeletedUser17690

Vendég
Szia,
A hozzászólásod sértő idézett hozzászólást tartalmazott, ezért kellett töröljük.
További jó játékot!


Én nem igazán értem a beírásom hol volt sértö,csak arra probáltam rámutatni,hogy nem igazán látom értelmét,olyanokat sértegetni,akik még csak nem is foglalkoznak az adot személyel,a PHX- egy Klán ahol egy elégé régi Baráti társaságá alakult csapat alkotja az ugy nevezet "Kemény Magot" és az "ARM" meg bármi is látszik kívülröl a Testvérünk és én csak ráprobáltam mutatni,ez a két klán nem egyik világrol a másikra ugrálva probálkozik,hanem ahol játszani kezd,ott megprobálja a legvégéig játszani amit tud.

Saját véleményem,hogy aki elmenekül ahol Mi és Ö is ottvan,elkerülve ellenünk a harcokat és más világokrol jön ide a Forumra sértegetni és ismerve a Mi játékstilusunkat,hogy egyszerre egy világot játszunk de azt a végéig,halgatnia illene és nem sértegetni azokat a játékosokat,akik becsületesen küzdve probálják az éppen játszot világot ahol vannak megnyerni és Tisztelettet adnak az ellenfeleknek is,mivel végül is egy játékrol van szó.

Üdv.
fycca és fycca.

Az Ördög és néha maga a Sátan.

Jelzem most sem áll szándékomban bárkit is megsérteni,csak a saját szemszögemböl látva íróm a véleményem.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
...PHX csak ne akarja Love Zik-et minősiteni,hisz a saját csapatát átvitte oda.
Szóval köszönettel tartoznátok neki,nem ilyen szavakkal...
Köszönettel Bolcskei/=Zik Asakura=/Witcher

Szia :) Igen alulinformáltnak tünsz. Zik átmentette a csapatát, mert nem bírták a kacsák nyomását. Az volt a feltétel, hogy az abbahagyók falvait a PHX-nek osztja, hogy az aktív játékosaink a keleti frontra költözzenek, s utána ő töröl. Ehhez képest azóta is nagy étvággyal zabálja a játékosait (v18-on is ez volt a fő tevékenysége), s eszében sincs törölni. Szóval jól átvágta a PHX-et, ahogy v18-on az MHC-t és a PHX-et is. Ezek után igen nehéz bármiféle tiszteletet érezni iránta. Egy lapuló, helyezkedő játékos. Hogy te elfogultan nézed rózsaszín szemüvegen keresztül, az viszont a ti magánügyetek, senkinek semmi köze hozzá.
 

DeletedUser17975

Vendég
Kedves fycca.!
Nem értetted meg amit írtam. A te hozzászólásod nem volt sértő, viszont idézted egy másik játékos hozzászólását amely sértő volt, és közbe ez a sértő hozzászólás törlésre is került a fórumról. Lévén, hogy a te hozzászólásodban szerepelt az a sértő idézett hozzászólás, így a te bejegyzésedet is törölnöm kellett.
Remélem most már tiszta. Ha mégse lenne akkor kérlek privát üzenetben keress meg és ne ezzel offoljuk a témát!
Köszönöm és további jó játékot!
 

DeletedUser18238

Vendég
Egy dolgot szeretek mégjobban látni, attól hogy a kacsák sorba törlik magukat, illetve bukják a falukat. Egyetlen egy dolog szebb ennél, amikor látom hogy a régi árulók bukják a falvakat, akik hajnalba cselesen léptek át, egy búcsúüzenettel, hogy megyünk a nyertes oldalra. Hát remélem jól választottatok térfelet, így utólag is :)

Puszi.
 

DeletedUser11248

Vendég
Köszönet malackának..:)

Köszönöm malacka azt az 544-falut amit nekünk ajándékozol.:D

Mondjuk jobban szerettem volna ha rólad is nem derül ki hogy csak távolról vagy nagy harcos,reméltem jobban megkel harcolnunk azért az 544-faluért.

Tudom nem érted miért írom ezt,ezért kicsit kifejtem:

1.Te,tehetetlenségedben,gonosz szándékkal visszabontottad a falvaidat,gondolván hogy megszívatsz minket.:D

2.Nem vetted figyelembe ezt,vagy nem is tudtad:Ahhoz, hogy bizonyítsatok magatoknak, a klánnak muszáj a világ játékos-falvainak minimum 80% -át birtokolnia.- tehát nem pont,hanem faluszám számít,lehet az a falu 26-pontos is.

3. Miközben azt gondoltad minket szívatsz,közbe meg a saját klántársaidat szívattad meg,nekik,ha sereget gyártasz segíthettél volna,nekünk csak felkel szedni azokat a falvakat,nem kell kiépítsük,nem kell sereg bele,egyszerűen több lesz 544-faluval kb.1%-al,amit csak úgy ajándékba adtál,tudatlanságodban..

Így tehát,bár visszanyalt a fagyi,köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Megmondom őszintén, reméltem hogy a Vircsaft/Kacsák páron legalább megnehezíti a dolgotokat és akk a V21es gyözelmünk felértékelödik, de így teljesen elértéktelenítette hogy mint a kés a vajon úgy mentek át rajtuk.

Meg mondom őszintén, márcsak 1 dolog maradt v28 után, amibe belevágnék. Jelenleg a PHX családot tartom a legerősebbnek. Szívesen kipróbálnám magam ellenetek, de igazán mögé nézve a dolognak nem sok esélyt látok rá. Nekünk a V28 még hosszú, és nektek a V25 hamar zárulni fog, így az fix, hogy ti ha mentek új világra, hamarabb fogtok mint mi. 4 kontis világhoz meg szerintem már igazán se nektek se nekünk nem lesz kedvünk, így az utolsó harc valószinű elmarad közöttünk.
 

DeletedUser17666

Vendég
Nem fogom megkeresni a hozzászólásom amit a szerver eléjén írtam miután a kedves vezéreim befoglalttak a társaimmal sunyiba...
(a kacsák bukni fognak) ezt írtam!!

Koszonet a buntetés végrehajtásáért a PHX klán tagjainak!
 

DeletedUser18238

Vendég
Megmondom őszintén, reméltem hogy a Vircsaft/Kacsák páron legalább megnehezíti a dolgotokat és akk a V21es gyözelmünk felértékelödik, de így teljesen elértéktelenítette hogy mint a kés a vajon úgy mentek át rajtuk.

Meg mondom őszintén, márcsak 1 dolog maradt v28 után, amibe belevágnék. Jelenleg a PHX családot tartom a legerősebbnek. Szívesen kipróbálnám magam ellenetek, de igazán mögé nézve a dolognak nem sok esélyt látok rá. Nekünk a V28 még hosszú, és nektek a V25 hamar zárulni fog, így az fix, hogy ti ha mentek új világra, hamarabb fogtok mint mi. 4 kontis világhoz meg szerintem már igazán se nektek se nekünk nem lesz kedvünk, így az utolsó harc valószinű elmarad közöttünk.

Lenne vita akkor, ki melyik oldalon áll, monster is inkább Spártás lenne :D
 

DeletedUser14522

Vendég
meg als-os, meg spartas, meg mhc-s, meg m/nh-s ... Ági egy kh monster, khm ... tözsdepszichológia kifejezéssel: veszteségkerülő,
annyira győzni akar, hogy nagyon keresi a leendő győztes csapatot
de ez akár erény is, ő ő, nem pedig valamilyen (bocs Ági, de adjuk meg a tiszteletet az egyénnek is, nem minden a csapat :D)
 

DeletedUser4544

Vendég
Ezzel azért tudnák vitatkozni!
V5ön az Als szövetséges volt, és az egész klánját beolvasztotta, a nagyobbakhoz, mert sok volt már az inaktiv, nem tudott velük mit kezdeni. Nagy testvér segítségét kérte. Másik akkoriba még csak tanulgatta a játékot....
V18on volt hogy MHC-ből átment a PHX-be, barátjaihoz.
Azokhoz, akikkel együtt ment V25özni.
Ági nem az a lépkedős fajta, mert V10en pl a Top1 fiokja bánta, pedig volt meghivója a Cotr-ba. De az már ellenfél volt, így inkább bebukott.

Ennyi erővel akkor Medve1 is ilyen? Csak mert volt már Spartas, MHC-s, és mesehős is.
Én inkább úgy mondanám ők nem akarnak tömegklánba lenni, hanem harcosak játékosok mellett, ahol mindenki tudja mi a feladata, Elitklánba szeretnek tartozni, nincs kedvük tanítgatni, vagy idegeskedni azon, hogy az a barom már megint befoglalt a falvaim között 1-2 barbit, ellenfelet.
 

DeletedUser14522

Vendég
v5-ön az als szövetséges volt? na ne... szerintem rosszul emlékszel, az als klánok voltak az ellenfél .... bár lehet titokban a spartanak egyben szövetségese is volt, ez esetben egyedül győztük le őket ;)
 
Fent