Csevegő

DeletedUser17416

Vendég
Megint olvasom a nevem egy beirasban,termeszetesen ujra rossz vagyok,ugy,hogy foggalmam sincs mit tettem mar megint:)
Zik,miert szidnalak??
Sot egyaltalan miert beszelgetnek rolad valakivel??
Aztan nehany dolgot tisztaba kellene tenni.
Te ajandekrol irsz a PHX fele.En meg kolcsonosen elonyos megallapodasrol beszelek.
Es hiszem,tudom,hogy az en verziom all kozelebb a valosaghoz:)
Te csak vegletekben gondolkozol.Vagy feher vagy fekete.
Az eletben es ebben a jatekban sokkal tobb szin van.Van piros,kek,lila es szurke is.Sot neha egyszere ketto:)
De ezen csak az idealistak lepodnek mar meg!
Mi,en igyekszunk egyszere csak egy szinben pompazni.Szived joga ezt maskent latni.De ne hidd,hogy csak a te igazsagod letezik.
Ugy,hogy kozben hajlamos vagy megfeledkezni levelezesekrol,megallapodasokrol.
Ahonnan a kapcsolatunk indult,mar az is csoda,hogy beszelgetunk egymassal.Ehhez gesztusokat kellett tenni egymas fele.
A mostani irasodat visszalepesnek erzem.
 

DeletedUser18111

Vendég
igen amit Zikem irt az ugy igaz ahogy van...persze lehet mindent szépiteni hogy a lelki behatás és elfogadás meglegyen

s én itt mondom hogy büszke vagyok a kis csapatra (mégha ajándékba is adtam a phxnek 30 millányi játékost)
az elejétől ütve voltunk kezdetben 3 fronton utána kettőn ami a mai napig él...

Zik
alias
demoncsillag

Nem mintha számítana de hogy jött ki az a 30 milla??:-DD
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Megint olvasom a nevem egy beirasban,termeszetesen ujra rossz vagyok,ugy,hogy foggalmam sincs mit tettem mar megint:)
Zik,miert szidnalak??
Sot egyaltalan miert beszelgetnek rolad valakivel??
Aztan nehany dolgot tisztaba kellene tenni.
Te ajandekrol irsz a PHX fele.En meg kolcsonosen elonyos megallapodasrol beszelek.
Es hiszem,tudom,hogy az en verziom all kozelebb a valosaghoz:)
Te csak vegletekben gondolkozol.Vagy feher vagy fekete.
Az eletben es ebben a jatekban sokkal tobb szin van.Van piros,kek,lila es szurke is.Sot neha egyszere ketto:)
De ezen csak az idealistak lepodnek mar meg!
Mi,en igyekszunk egyszere csak egy szinben pompazni.Szived joga ezt maskent latni.De ne hidd,hogy csak a te igazsagod letezik.
Ugy,hogy kozben hajlamos vagy megfeledkezni levelezesekrol,megallapodasokrol.
Ahonnan a kapcsolatunk indult,mar az is csoda,hogy beszelgetunk egymassal.Ehhez gesztusokat kellett tenni egymas fele.
A mostani irasodat visszalepesnek erzem.

Kedves szundi...nagyon szépen megkérnélek hogy az előző irásom olvasd végig mégegyszer...mert ami neked lejött az ne haragudj egy erős tévedés..:)

olvasd el s probáld meg értelmezni a szavaim mert ott egy vkik ellen beszéltem az a kacsa...aki mellett az a PHX...

lehet furcsa neked tőlem és ezért csipőből támadásnak vetted de mondom olvasd át...az nem támadás volt hanem egy helyzet leirása és a saját döntésem nyilvánositása ami ugye azt takarja hogy a PHX-et támogatom ezelőtt 30 millányi játékos átadásával...(ezt sem bántásból irtam ez a tény)

most meg a tudásommmal hogy feltartsuk a maradék csapattal a kacsát...

ha ez bánto elnézést...

a reagálásod az egy irás teljes és totális félreértelmezése...

Zik
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Mágika???
most én ide irom azt gondolkodj már el ezen...
phx nm kedvelt ahogy én sem őket...ergo ugy harcoltak ahogy tudtak...

Mágika..??
állitolag kedvelt és szeretett és mégis kiszolgáltatott belső levelezést és terveket...

akkor kérdem én...ki követte el a legaljasabb árulást???


Ezt zik írásából ollóztam ki , és csak annyit reagálnék rá én renegát aki elárulta az Oas-t meg stb...
Hogy Zik maga mondta el a levelezésben amit sejtettem, mégpedig hogy nem lett volna itt átlpés a phx-be ha mi nem lépünk le csak h zik megijedt és lépett.
A tervük nagyon egyszerű volt, azt kellett csinálnunk h szépen lemészároltatjuk magunkat a kacsával míg a phx a másik oldalt nyer.Aztán ha a front zikhez ér akkor gyorsan átlép a phx-be mivel ezt is ő mondta anno nekünk h a phx max 1-2 embert vesz át.

Most akkor kérdem én aljas áruló aki mellesleg 1 éven át fogta fel a kacsát és 600k hősi halottat produkált, (pedig nem vagyok top 1)hogy ez mi ha nem árulás???

Egy csomó napig bíztam és vártam h jön majd az erősítés aztán egyre jobban gyanakodtam és csak kibújt a szög a zsákból h it nem jön senki mert a cél a megsemmisítés. Na szerintem pedig ez az aljasság.Nem mondom azt h a másik bizalmas levelének kiadása nem az mert ez tényleg nem szép dolog de ahogy láttam ez kölcsönös volt akkor hogy hogy nem fáj zik neked az h a phx is palira vett??---> ja hogy velük vagy határos, nem izgulj nem sokáig :)

Csak ennyit szerttem volna mondani a gerincességről h talán annak hiányzik legjobban aki azt hangoztatja.

És itt nem akarom szidni a phx-et csak szimplán nem szeretem ha kihasználnak.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17416

Vendég
Huuuuuuuuuuuuuu.
Ez igen zavarosra sikeredett.
Kit vett palira a PHX???
Az rendben ha a gyávasagodat probálod magyarázni,meg az árulásodat eladható köntösbe bujtatni.De ebbe ne keverd bele a PHX-et.
Ha figyelmesen olvastál volna,láthatnád,hogy eddig nem is beszéltünk Zikkel.Egyszerüen nem voltunk jóban.
Ergo téged és őt sem verte át a PHX.Te hagytad cserben a v1-es társaidat.Te verted át őket mikor átmentél a Kacsába.
Mi az,hogy ti lemészároltatjátok magatokat mig a PHX a tuloldalon nyer??
Ki tiltotta meg,hogy védekezz??Ki tiltotta meg,hogy támadj??
Ahogy ezt a PHX teszi.Azért mert te egy ügyetlen vagy ne vizionálj terveket bele:))
A te terved miért nem az volt,hogy foglalod a Kacsát amig a másik oldalon a PHX veszit??
Azért mert az,hogy a PHX nyer vagy veszit cseppet sem töled fugg.
Ahogy az sem fugg a PHX-től,hogy aaz OaS nyer vagy veszit.Ez csak a tagjaitol függött,függ most is.
Ja meg az árulok tudnak esetleg beleronditani a tervekbe.
Az,hogy téged valaha is kihasznált a PHX egy akkora marhaság amit még nem halottam.Eddig azt sem tudtuk létezel:))
Most már tudjuk.Hamarosan találkozunk is:))
 

DeletedUser17810

Vendég
Abaaba, hagyd őket. A PHX et és Zik et is.
Nincs értelme itt, már megtörtént dolgokrol irogatni.
A PHX nél és Zik nél is fordulnak elő emlékezetkiesések, hamar elfelejtenek pár nappal (Zik nél 14 órán belül is változtak dolgok :) ) azelőtti dolgokat. :)



"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
aba és a magyarázom a bizimet dolog

Huuuuuuuuuuuuuu.
Ez igen zavarosra sikeredett.
Kit vett palira a PHX???
Az rendben ha a gyávasagodat probálod magyarázni,meg az árulásodat eladható köntösbe bujtatni.De ebbe ne keverd bele a PHX-et.
Ha figyelmesen olvastál volna,láthatnád,hogy eddig nem is beszéltünk Zikkel.Egyszerüen nem voltunk jóban.
Ergo téged és őt sem verte át a PHX.Te hagytad cserben a v1-es társaidat.Te verted át őket mikor átmentél a Kacsába.
Mi az,hogy ti lemészároltatjátok magatokat mig a PHX a tuloldalon nyer??
Ki tiltotta meg,hogy védekezz??Ki tiltotta meg,hogy támadj??
Ahogy ezt a PHX teszi.Azért mert te egy ügyetlen vagy ne vizionálj terveket bele:))
A te terved miért nem az volt,hogy foglalod a Kacsát amig a másik oldalon a PHX veszit??
Azért mert az,hogy a PHX nyer vagy veszit cseppet sem töled fugg.
Ahogy az sem fugg a PHX-től,hogy aaz OaS nyer vagy veszit.Ez csak a tagjaitol függött,függ most is.
Ja meg az árulok tudnak esetleg beleronditani a tervekbe.
Az,hogy téged valaha is kihasznált a PHX egy akkora marhaság amit még nem halottam.Eddig azt sem tudtuk létezel:))
Most már tudjuk.Hamarosan találkozunk is:))

Szundi ezt én sm fogalmazhattam meg volna jobban..:)
aba drágám...te vmi fikciot néztél mert amit leirtál nm csk sántit de még egy nagy adag *****ság is van benne...

azért mert te egy gerinctelen aljas lépést be akarsz állitani hogy "jaj szegény abat palira vette a csunya Zik és oda dobta szerencsétlent a kacsáknak" formácioba attol még a tény tény marad...elárultad társaid s nm biztál a vezetésben...

leléptem volna? azt honnan drágám?:) én ott vagyok ahol eddig is ha nm tulságosan zavar s az hogy a tagjaim szivesebben láttam/látom phx szinekben mint egy tollas népség között bocs... ettől nm ijedtem meg s nm is álltam neki remegni csk felelős vezetőként olyan döntést hoztam ami a tagjaimnak a legjobb...

hogy a phx palira vett..? és ha megteszi..? a te bajod? nem az az enyém nm másé s hidd el még az sm zavarna jobban mint amit TE tettél sőt...:) kapasi barátnőddel egyetemben...

de megsugom a helyzet jelenlegi állása szerint a phx még nm vett palira a megállapodás az ugy és akként történt ahogy az meg lett beszélve...az hogy te bele akarsz látni ami nincs ott csk hogy a pici lelked elhiggadjon egy dolog...de mondtam az hogy rájöttél rossz volt a döntésed a te sarad nm az enyém...s nm fogod a terhét rám verni a te aljasságodnak...az a TE lelkiimereted dolga nem az enyém...:))

Moomba...megkérnélek hülyeségeket meg ne irj...az ha helyettesitett fiokbol előadod magad mint egy holt idegen tag...attol még felimerhető vagy s mondtam már...nm kell mindent elhinni ami levagyon irva...főleg ha moombakhoz hasonlo aljassággal akarsz infokra szert tenni...:))

nm ismersz te még engem annyira hogy tudd mikor akarok ÉN nyulat ugrasztani s mikor beszélek nagyon komolyan...:)
de igérem 1x meg fogom mutatni..:) bár sztem volt már benne részed...amikor nagyon komolyan beszéltem...gondolkodj először...nm fog ártani...!

Zik
 

DeletedUser17416

Vendég
Ugy látom beköszöntött a valódi végjáték.
Sorra dölnek be a helyettesitett fiokok a Kacsánál.Egyre több lesz a barbárosodó játékos.
Hányan vagytok még odaát??
Tizen,tizenketten???
Killer "az utoljára hagyom el a sülyedö hajót" nagyvezér is lefarcolt már:))
A piszkos,betoborzáson és az árulok,kémek gyüjtésén alapuló játékotok nem hozott sikert.
Nyárra itt lezárul minden.
 

DeletedUser17416

Vendég
Elfogytak az irástudó játékosok odaát???
Milyen érzés,hogy miközben armáztok napi 30 falut buktok:)
Velem szemben is minuszban vagytok pedig ide támad már mindenki.
Gyáván játszotok,csak a háttérfalvakat meritek rombolni.Mikor Richu visszatámadott azt mondtam magamban,na végre.Kicsit komolyabban ráálltam azt nem barbár lett hirtelen:)
Tudjátok,hogy ezt a játékot faluszámra játszák?????Akinek több van az nyeri a játékot.A háttérfaluban levert tanyáért nem jár érem.
De tudjátok mit?
Megigérem,hogy minden egyes levert tanyaszintért elhozok egy-egy falut:))))
Remélem akik most 150 oráról bátran rombolnak itt lesznek még mikor melléjük foglalok.Na majd akkor lehet bátor harcoskodni:))
Mert unalmas már,hogy sorban menekülnek el a nagy harcosok,akik nem is olyan rég itt hirdették magukat.Szinte szégyelem magam,hogy az MHC után veletek kell küszködnünk!Ég és föld!
Hol vannak már ezek a nagy harcosok????
Ja és még valami.
Fogadok,hogy elöbb fogynak el a falvaitok mint,hogy én feladnám:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17416

Vendég
Akkor válaszolnék föséfnek itt.
Igen unatkozom.
Lassú világ,gyenge,jellemhibás ellenfél,mi kell még???
Persze nem mindenki közületek.Veled nincs bajom,te azt teszed amit egy játékostól elvár egy másik játékos.
Probálsz foglalni,védekezni.
A taktikátok remek:)
Nálam levertetek kb 300 tanyaszintat összesen.Ekközben netto minusz 4 faluval álltok ellenem.
A PHX ezalatt 400-nál több falut hozott töletek:)
Ügyesek vagytok:)
Ez az ostoba rombolós taktika is mutatja,hogy már nem hisztek a gyözelemben,csak ártani akartok a gyöztesnek.Ezt pedig a másik lebecsülésének a jele.
Mint irtam,minden levert tanyaszint miatt 1-1 falut hozok töletek.Az egyszerüség kedvéért "Tanyaszint" lesz a nevük.Utalva egyrészt a támadásban résztvevök játéktudására valamint ,hogy ellenörizhetö legyen,hogy valóban betartom e az igéretem.
Sajnos azt hiszem nehéz lesz.Na nem azért mert hirtelen jobb játékosok lesznek a tuloldalon,hanem félek,hogy rohamosan dobjátok be a törölközöt,valamint a lassan lejáró 60 illetve 120 napos helyettesitések miatt barbárok lesznek a mostani támadóim.
És ujra,igen unatkozom.Semmi trükk,rafinéria,meglepö nem történik töletek.Monoton,primitiv a játékotok.Sajnálom de ez van!
Sokkal de sokkal többre,jobbra számitottam töletek.
 

DeletedUser11248

Vendég
Szundi ők így kaptak ki a V21-n és így szerintük ez a sikeres módszer:)

Azt nem tudom itt kinek volt az ötlete de bárki is volt biztos nem nézet utána a PHX-nek,ha csak kicsit utánanéz tudta volna hogy az MHC ezt sokkal jobban és hatékonyabban csinálta és ö sem ért el eredményt ellenünk ezzel,azért ezt az MHC hengerhez hasonlítani:)

És megkérlek hogy ne kritizáljátok,lehet az ottani vezetőség szerint ez a győztes stratégia,ok,játszunk tovább,majd a végén meglássuk:D
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Szundi te nagyon kitartó vagy, csak hogy végre foglalkozzon itt a külsőn veled valaki. :) Tény, hogy kihalt régóta ez a fórum.

Nézd csak vissza milyen stílusban írogatsz, ne csodálkozz ha erre a bicskanyitogató stílusra senki nem válaszolt. Nagy harcosok hirdették magukat?? Ki? Rajtatok kívül senkit nem láttam mellet döngetni. A játékban is a ti tagjaitok írogatnak nekünk állandóan, hogy így meg úgy el lesz mindenki intézve, meg mekkora királyok, mert éjjel-nappal itt vannak.. :) Ne haragudj ha ezeken max mosolyogtunk, ha egy netes játéktól akkora arcot növeszt egy-két ember, mintha nem is tudom valami világmegváltó tettet hajtottak volna végre. :D Nekem is üzengettek, mikor támadtam, hogy majd akkor keménykedjek ha a saját falvaimból mennek rám a nukek, blabla. De ez sajnos elmaradt, mert ti nem szerveztetek rám soha, kevés volt a frontfalum, meg sajnos egész évben takarékon voltam, így nem nagyom voltam feltűnő jelenség.. Az ilyen arcosok meg persze egyedül nem jönnek, csak ha màs leszervez helyettük egy armát és megmondják neki hova hány nuket küldjön, meg hova megy a nemes.. :) Úgyhogy hamarabb foglaltuk be, mint ő engem.

De ettől eltekintve azért valóban grat a klánotoknak, mert szépen működik a csapatmunka, látszik, hogy szerverek óta együtt van a mag nálatok. De közel sincs vége még ennek a világnak, szóval kicsit lehetne szerényebben, meg normális stílusban kommunikálni, aztán lehet reagálna is valaki. Pl. én is szívesen beszélgettem ellenfelekkel.

Ui.: Igen, tényleg egy kétfalus player vagyok most már. :D Tudod itt hirdettem magam, aztán kifaroltam. :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!
V21en, egyáltalán nem katázós rombolós taktikával vertük el a Vircsaftot. Épp hogy ők próbáltak ezzel megtörni engem, és 2 hónapon keresztül ezt játszották velem is.
Mi ha támadtunk, akkor foglalni is mentünk....Jól kivitelezett rombolásnak van értelme, ha foglalásokkal párosul. De ha csak katázásra mész, mivel van fiokkezelő ami visszaépít, manapság már semmi értelme...
 

DeletedUser17416

Vendég
Szundi te nagyon kitartó vagy, csak hogy végre foglalkozzon itt a külsőn veled valaki. :) Tény, hogy kihalt régóta ez a fórum.

Nézd csak vissza milyen stílusban írogatsz, ne csodálkozz ha erre a bicskanyitogató stílusra senki nem válaszolt. Nagy harcosok hirdették magukat?? Ki? Rajtatok kívül senkit nem láttam mellet döngetni. A játékban is a ti tagjaitok írogatnak nekünk állandóan, hogy így meg úgy el lesz mindenki intézve, meg mekkora királyok, mert éjjel-nappal itt vannak.. :) Ne haragudj ha ezeken max mosolyogtunk, ha egy netes játéktól akkora arcot növeszt egy-két ember, mintha nem is tudom valami világmegváltó tettet hajtottak volna végre. :D Nekem is üzengettek, mikor támadtam, hogy majd akkor keménykedjek ha a saját falvaimból mennek rám a nukek, blabla. De ez sajnos elmaradt, mert ti nem szerveztetek rám soha, kevés volt a frontfalum, meg sajnos egész évben takarékon voltam, így nem nagyom voltam feltűnő jelenség.. Az ilyen arcosok meg persze egyedül nem jönnek, csak ha màs leszervez helyettük egy armát és megmondják neki hova hány nuket küldjön, meg hova megy a nemes.. :) Úgyhogy hamarabb foglaltuk be, mint ő engem.

De ettől eltekintve azért valóban grat a klánotoknak, mert szépen működik a csapatmunka, látszik, hogy szerverek óta együtt van a mag nálatok. De közel sincs vége még ennek a világnak, szóval kicsit lehetne szerényebben, meg normális stílusban kommunikálni, aztán lehet reagálna is valaki. Pl. én is szívesen beszélgettem ellenfelekkel.

Ui.: Igen, tényleg egy kétfalus player vagyok most már. :D Tudod itt hirdettem magam, aztán kifaroltam. :D

Hát nevekre sajnos nem emlékszem mert nem nagyon volt érdemes megjegyezni.
De mintha valami alma meg valami killer lett volna:))Ja meg valami thomax.Egyiket sem nagyon látom itt
Ha a statot nézegeted azért láthatod,hogy viszonylag ritkán esett meg,hogy ti foglaltatok be valakit.
A gusztustalan,árulok begyüjtésén alapuló játék nem ébreszt sok rokonszenvet bennem.Ahogy a rombolás sem.Ahogy vigyori irta,mi is ahol rombolunk oda foglalunk is.
És elárulok egy titkot.Ennek a szervernek már vége.Ezt is bukjátok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Árulók begyűjtésén alapuló játék? :D
PhX-ből ment hozzánk 4 tag. Kacsából ment hozzátok 2. Nem túl nagy különbség. Ti átvettétek az Oas aktív tagjait, akikkel amúgy háborúban álltatok. Ráadásul ezzel beszorítottátok az ARM-ot, a szövetségeseteket, akik addig az Oas-t ütötték, csak hogy nektek egy frontotok legyen.
Ja de az Oast is csak tőlünk féltettétek, mert előtte jött hozzánk onnan szintén kb. 3-4 tag. :D

Szóval mi gusztustalanul árulókkal játszunk, míg ti csak azért toboroztok az ellentől, mert megmentitek a szervert tőlünk.

Ritka, de azért előfordult. Ahol én játsziztam, ott folyamatosan mentünk előre. :)

Hát nem tudom, te kijöttél, hogy csak rombolják a háttérfalvaid, akkor pedig abaaba vagy malacka már hetekkel ezelőtt kijöhetett volna ide, mert őt is csak romboltátok, foglalás nélkül. :) Ja de tudom, ha ti csináljátok, akkor az hatalmas csapatmunka. :)

Mondtam, gratula mert klánként jól működtök. Az, hogy ki nyer még közel sem dőlt el, bár tény nekem már szerepem nem lesz benne. De szurkolok a volt társaknak, akikkel egy évet lehúztam, és tudnak ők még meglepetéseket okozni.
Jó játékot!
 

DeletedUser17416

Vendég
Nem toboroztunk a Kacsából.Ellenben ti levelekkel bombáztatok mindenkit.És mi van a dupla reggel játszó kis barátaitokkal??
Malackát azután kezdték bontani,hogy engem ebben a stilusban támadtok.Addig nem is támadtuk:)Abaabát pedig a hozzátok átálloknak kelett volna foglalni.Akik szintén igen jellemesen átállásuk elött bevédették magukat.
Szoval vagy kevered a dolgokat vagy szándékossan csusztatsz.
Nagyon tájékozatlan vagy ez jól kivehető az irásodból:)
Teli vagytok inaktivval,helyettesitett fiokokkal.Ráadásul akire komolyan rámoccanunk sorra hagyja abba a játékot.Lehet hogy ez is a gyöztes taktika része:)
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Közületek kit bombáztunk? Meggy kilépett, utána kapott meghívót, nem a mi hatásunkra ment el tőletek. Gyurikkriszéket se mi bombáztuk levelekkel, hanem ők kerestek meg, személy szerint pont nekem írtak először. Igen átvettük utàna az tény, gondolom ti hagytatok volna 200 valamennyi falut fordított esetben
:) Legtöbbször akiket átvettünk, azok jelentkeztek hozzánk, sőt csomó embert elutasítottunk. Volt, aki utána nálatok kötött ki, nem tudom játszik-e még egyáltalán, nem is érdekel, nem akarok bomlasztani sehol. Mivel nem indultunk 2 klánnal meg 2 klánnyi szövetségessel, logikus, hogy kellett valamennyi utánpótlás, minden klán szokott felvenni új tagokat, ti is vettetek fel, nem tudom mi olyan nagyon különös ebben. :)

De azt csak kikerülted, hogy átvettétek az Oas tagokat, amivel a szövetségesetekkel csesztetek ki, akik a szerver eleje óta tartották a hátukat. Persze nekem nincs közöm hozzá, ti dolgotok, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nagyon feketén fehéren látod a dolgokat. Mintha nektek nem lett volna csúnya húzásotok..
U
Malackát régebben is romboltátok, megkeressem és megkérdezzem tőle? :D Annak már több, mint 2 hónapja, hogy abára arma ment! Azóta mentek rá rombolók, ki ne találd, hogy nem, majdnem szomszédom volt! Kb 2 hete kezdtem el osztani a falvaim, azóta tényleg nem sok mindennel vagyok képben, a te támadásod se kezdődhetett 2 hétnél korábban klánszinten, mert arról még tudnék.. Előtte ti már katáztátok malackát meg abát is. Azóta lehet megint elkezdtétek malackát, nem mondom, hogy nem, biztos úgy van.

Teljesen őszintén mondom, hogy fogalmam sincs ki játszott dupla reggel.. Én személy szerint tisztán játszottam végig és ha tudomásom lett volna szabályszegésről, akkor jelentettem volna.
 

DeletedUser17416

Vendég
Meggy nem kilépett.Ki lett rakva!
LEOMESSI már honapok ota leveleket irogat mindenkinek,hogy álljon hozzátok.Akárcsak abaaba.Pont gyurikrisz tette fel a levelet.
Az OaS tagokat sem mi kerestük meg,hanem Zik ajánlotta öket.És aki akart az átjöhetett,Nem toboroztunk ellenféltöl.Zik MNT-t ajánlott és mi elfogadtuk,aztán kezdödtek a beszélgetések.
Engem is több mint 3 hete támadnak már!
Mondom,nagyon felületes informáciok alapján hozol itéletet:)
Soha nem mondtam,hogy nem küldtünk rombolokat.Azt mondtam ahova rombolni megyünk ott foglalni is akarunk.
Ti viszont most olyan falvakat támadtok amiket el sem értek nemessel.
Ja és malackát is egész nyugodtan kérdezd meg:)
Ha klánszinten támadtuk volna arról tudnék,hidd el.És ö sem lenne már.Ahogy szerintem most sincs,valaki helyeli:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Vigyori elolvastam a V21-s leírásodat.

Pontosan ugyanezt játszották itt is,most vagyunk annál a résznél amikor az eddig harcolok kezdik feladni és akiknek eddig a nevét se hallottuk azok kezdenek a háttérből katázgatni és szívják magukba a társaik potyafaluit..remélem itt több harcot fognak bemutatni mint nálatok..végigolvasva mintha majdnem erről a világról irtad volna:)
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Elnézést, akkor nem kilépett! De a lényeg, hogy ahhoz nekünk semmi közünk.

Leomessi, abaaba. Gondolom nem újdonság, hogy egyik se volt és jelenleg sen vezetőségi tag. Az, hogy irkálnak valamit egy dolog, nem tudjuk egyenként átnézni mindenki levelezését, meg nem is akarjuk. Gondolom ez fordítva is így van, ti se tudtok minden nagyon kemény levélről, amit egyes.tagjaitok írogattak nekünk. :D Ha Mágika toborzott volna vagy akár én a k56 környékén ottani csop. vezetőként, akkor még ok, de sima tagok magánakcióiról van szó..

Én ítélkezem?? Nem, te ítélkeztél, amire én reagáltam, hogy nem minden fekete meg fehér, mert nektek is voltak húzásaitok, amivel szövetségesetekkel, az Arm-mal rúgtátok össze a port. Ha megnézed az egyetlen "ítéletem" annyi, hogy gratuláltam, mert szépen, csapatként dolgoztok, de nehogy már ti legyetek az erkölcs bajnokai, mi meg a gusztustalan akárkicsodák. Minek mindig ellenségkép?? Egymás ellen játszik 2 csapat, egyik győzni fog, másik meg veszít. Közben jól érzi magát mindenki, nem tudom miért kell ehhez a másikat köpködni, hogy ilyen meg olyan mocskos játékot játszik, közben meg nem? :)

Neked ez a helyettesítés valami mániád? :D Honnan tudod, hogy hány helyettesített fiók van a kacsában? :D Csak nem kémeket használsz?? :D (viccnek szántam.. :D) Malacka biztosan nem volt helyettesítés alatt eddig sem. :D
 
Fent