Csevegő

DeletedUser

Vendég
Üdvözlök mindenkit!

Kik regisztrál be erre a világra?



Start: 2014.03.26. SZERDA

(gondolom a pontos kezdés nem nyilvános, de ha a többi világ kezdési időpontját vesszük alapul, akkor 11 és 13 ó között fogják indítani az új szerót)
 

DeletedUser16905

Vendég
Üdv,

Nagyon tetszenek a beállítások, szerencsére se templom, se milícia, se zászló! :)
Sebesség 1 Egység is 1, ez nagyon tetszetős nekem :)
 

DeletedUser

Vendég
Ma van 2014.03.26 de mikor indul tényleg el a világ?
Vagytok már szövibe?:D
 

DeletedUser

Vendég
Ma, de nézd meg, hogy mikor irtam. :p
Egyértelmű a máspdik sor!:D
 

DeletedUser

Vendég
A visszaszámláló szerint - ha pontos - akkor 26-án 11:00-kor nyitják a világot
 

DeletedUser17053

Vendég
Ha pontos!


New kérdés és app-ról mikor lehet majd belépni v25-re ugyanis még az előregit sem lehetett megoldani ott!?
 

DeletedUser15525

Vendég
Varja, varja, mert van itt olyan hogy:
PlayAndGetPaid legalabb 20 accal, bar nem szamoltam vegulis mennyi :) Szoval alakul a vilag :-D
 

DeletedUser17416

Vendég
Furcsa,hogy még sehol egy "Ki állitja meg a..." vagy a "ki nyeri a..." topic.
Pedig mar megy vagy 3 hete ez a világ:)
 

DeletedUser17782

Vendég
Szerintem meg az a furcsa, hogy nem megy a szokásos szájkaraté. :)
 

DeletedUser17710

Vendég
BB kód

Mi még a BB kódok gyakorlásánál tartunk!
Nekem már megy [plájer][/plájer] tag, meg a [heinekem][/heineked] bír is, bár sose elég. A PP kódok már mennek, vesszük is őket rendesen, lítiumot találtak a kertünkben, osztnehogy asszongyák má, hogy anyagiaskodunk. Van még az a dunántúli izé, amit sóval nyalnak fel, és egyből citromba harapnak, de nem embernek való az, mert a koma összekeverte valamivel, s nem nyalta, hanem szívta. Nem is csoda, hogy beállt tőle.
Egyébként ismerkedünk már, sokan voltaklocsolkodni nálunk, de a vendégszeretetünk végtelen, s ott marasztaltuk őket. Jött is a fenyítés egybűl, hogy jönnek mások is, s mert jól nézünk ki egyébként, na, nem úgy, de tényleg. Még főnemesek is elindultak, bár jobb sorsra érdemesebb spílerek küldték, de nem bírják az éjszakázást.
Nem is kell itt harcolni, elég minden héten húsvétot rendezni, nem? Mondják, nem mongyák, ahogy hejtelenül szokták vót a buták firkálni, na szóval, ott jártam.. Hol is? BB kódok! Na azt gyakoroljuk, gyakorolnánk, de nem hagyják ám!
Holnap vesszük a színeket, aki siet még odaérhet és kaphat ...
 
Fent