Csevegő

DeletedUser

Vendég
Macsek!

Itt szidják a múltat,szidják a jelent,szidják a jövőt!
Van egy magyar gondolkodás!
Ha megdöglött a tehenem,dögöljön meg a szomszédé is!
Vannak itt okos tojások,de el kell ismerni,jelen pillanatban jobbak a külföldiek!
Miért?
Ők csinálják a dolgukat,itt meg az okosak osszák az észt!
Egyik klán alá kavar a másiknak!Mert a pozició!
Ebbe a Magyar szerveren a shophie nevature a fő hírvivő!
Hibába kínlódunk,sorba szedik ki a külföldiek a jó tagjainkat.

Míg egységes Magyar csapat nincs,addig nevetnek rajtunk.Mert tudják,hogy csak önmagunkra gondolunk!
Gondolnak erre akik nagyoknak hiszik magukat!

Miért nem tud a Magyar összetartani????
 

DeletedUser16820

Vendég
Egyvalamit nemértek !
Miért hiszi mindenki magáról ,hogy van olyan jó ,hogy az első helyen vigyorogjon ? Nem vagy benne a 100-ba nem kell abbahagyni ,hanem küzdeni kell ,és majd csak beharcolod oda magad ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Rengeteget gondolkodtam ezen a világon!

Sok mindent lehet tőlük külföldiektől tanulni!

Igaz aki szédületesen fejlődik,nálam nem tiszta!
Én itt kín keservesen kínlódok hajnal 5-től éjfélig,két kézzel.
Közbe meg a 80-90-edik helyen topogok:)
Igaz én is elítélem a sok magyar pörgős(scriptes) játékost,mert semmi nincs belöllük!

Legjobb Magyar tagokon átszaladnak,akár idegen kontinensen is!
Nagyon ügyessek!

Nekem ma írt az egyik,mert olyat tettem vele amit saját hazájába még senki!


Kolompár Mózes ma 19:27 órakor
I intended my profile as punchline one,
I am a clan on an other world leader
Nocny und Ziental ma 19:10 órakor
nice action i cant go away with my army only 2 second, you're very good player congratulations :]]]

yeap

in polish " Polak Węgier dwa bratanki i do szabli i do szklanki"

Good game :) i hope we will play together in other world :p


Én azért itt leszek a Magyarokért!
 

DeletedUser

Vendég
Rinaldo.

Az a baj ezzel a világgal hogy felfokozott a düh, az ingerküszöb meg alacsony :- ))
MIről is beszélek ?

Szóval .
Megműtöttek ?
Hát részvétem ,de tényleg .

Köszi, már megy minden, pörgök mint a búsz kerék :D A baj a világgal hogy még mindig van benne extra lehetőség :D Csak ennyi, nem a hagyományos amin "felnőttem" :)
 

DeletedUser17195

Vendég
Macsek!

Itt szidják a múltat,szidják a jelent,szidják a jövőt!
Van egy magyar gondolkodás!
Ha megdöglött a tehenem,dögöljön meg a szomszédé is!
Vannak itt okos tojások,de el kell ismerni,jelen pillanatban jobbak a külföldiek!
Miért?
Ők csinálják a dolgukat,itt meg az okosak osszák az észt!
Egyik klán alá kavar a másiknak!Mert a pozició!
Ebbe a Magyar szerveren a shophie nevature a fő hírvivő!
Hibába kínlódunk,sorba szedik ki a külföldiek a jó tagjainkat.

Míg egységes Magyar csapat nincs,addig nevetnek rajtunk.Mert tudják,hogy csak önmagunkra gondolunk!
Gondolnak erre akik nagyoknak hiszik magukat!

Miért nem tud a Magyar összetartani????

Szia erre egyszerű is a kérdés. Mert magyar. Ez a hozzáállás. Sajnos.
Nagyon jól csinálják full támadó mind és míg őket nem merik támadni addig ők vígan foglalnak (hozzáteszem én is). Amíg ők tudják hogy kell egy falut felépíteni mi nem. Nap mint nap tapasztalom ezen a világon, hogy 26-27-es bánya 10-es barrak 5-ös istállóval 20-as tanyával de már aksi virít a faluba kérdés minek?? Ezekbe a falukba vígan begyalogol bárki. Hozzátenném maximumos képzőknél. 3.5-4 nap egy teljes full nuk elkészítése ami nem sok idő. Miért nem lehet ezekre ráhajtani? Miért kell megvárni míg elvisznek? Csupán csak ennyi a gond és a hiba :)
 

DeletedUser16953

Vendég
Szia erre egyszerű is a kérdés. Mert magyar. Ez a hozzáállás. Sajnos.
Nagyon jól csinálják full támadó mind és míg őket nem merik támadni addig ők vígan foglalnak (hozzáteszem én is). Amíg ők tudják hogy kell egy falut felépíteni mi nem. Nap mint nap tapasztalom ezen a világon, hogy 26-27-es bánya 10-es barrak 5-ös istállóval 20-as tanyával de már aksi virít a faluba kérdés minek?? Ezekbe a falukba vígan begyalogol bárki. Hozzátenném maximumos képzőknél. 3.5-4 nap egy teljes full nuk elkészítése ami nem sok idő. Miért nem lehet ezekre ráhajtani? Miért kell megvárni míg elvisznek? Csupán csak ennyi a gond és a hiba :)



Az milyen mentalitás hogy félsz tőlük és inkább beállsz hozzájuk?:)
 

DeletedUser

Vendég
Az milyen mentalitás hogy félsz tőlük és inkább beállsz hozzájuk?:)

Ez a legmoslékabb mentalitás ami létezik.... Az ilyen emberkéket nevezték régen a kuruc időkben.. LABANCNAK:)) sem akkor, sem most, nincs és nem volt becsületük:)
 

DeletedUser17195

Vendég
Ez a legmoslékabb mentalitás ami létezik.... Az ilyen emberkéket nevezték régen a kuruc időkben.. LABANCNAK:)) sem akkor, sem most, nincs és nem volt becsületük:)

Névvel írj kérlek :) Mentalitás ? Lehet igazad van de gondolj bele. Legyek egy olyan klánba ahol 6 -8 szövetséges van. Egész térkép full kék ? Bohóckodás megy? Vadvirág drága gyanúsítgat de hiába? Inkább ellene megyek ennek a bandának minthogy velük szenvedjek maximum nem nyerek :) De azért számoljatok utána 12 tag van most nagyjából 200 ellen akkor miről is beszélünk? Gyávaság ha a harcot keresem igazatok van gyáva vagyok de attól hogy itt engem kritizáltok nem lesztek nagyobb játékosok. :)
 

DeletedUser17017

Vendég
egy jó klán ott kezdődik hogy a személyeskedésnek elejét veszik....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én soha nem játszottam dual acc-ba!
Szerintem nem is fogok!Mert én én akarok lenni!

Engem sokan nem szeretnek,de ugyan ennyien tisztelnek és kedvelnek!
Sőt az utóbbi csapat előtt példa képként lebegek!
Mindkét oldalnál próbálok humánus lenni!Ki,hogy fogadja el:(

De nem ez a lényeg!

Van pár Portugál srác!Tényleg jól tolják.Engem valamiért megkedvelltek.
Igaz ha kiütötték egy tagjukat náluk,mehetetett,könyörögtem nekik állítsuk talpra,a kis Liszaboni srác úgy bízott bennem!
Kérdezték,hogy én miért vagyok ilyen optimista,mikor a hazám csak a peszimizmusról szól:(
Másokra mutogatnak,sértődékenyek,önkritika nulla!

Átgondoltam,beléptem hozzájuk!Két elég jó játékos társammal!
Elfogadtak.Sőt a vezérük az egész Magyar játékosokat rám bízta.Kinevezett!!
Persze sokat beszélgettünk,úgy érzem hasznosan!

Volt egy mondásom ami nagyon tetszett nekik!

Ha én 20 lapát földet lapátolok percenként.Van egy játokos jobbról aki 30-at,és van egy balról aki 1-et,sőt sír,rí,bomlaszt,kínlódik.
Kivel lapátolok tovább???Mikor belegebedek a lapátolásba??

Az a baj,hogy mindenki másba keresi a hibát:(
És ezt soha nem lehet neki megmagyarázni!

Tőlem nagyobb Magyar nem kell,főleg radikális felfogásu!
De előbb rakjunk rendet nálunk,s utána biráljunk másokat!
Mondom úgy,hogy napi 12 órát ülök felváltva a lányom mellett az intenzíven!!
Bocsánat ha túl agresszív voltam:(((

Roki!
 

DeletedUser

Vendég
Névvel írj kérlek :) Mentalitás ? Lehet igazad van de gondolj bele. Legyek egy olyan klánba ahol 6 -8 szövetséges van. Egész térkép full kék ? Bohóckodás megy? Vadvirág drága gyanúsítgat de hiába? Inkább ellene megyek ennek a bandának minthogy velük szenvedjek maximum nem nyerek :) De azért számoljatok utána 12 tag van most nagyjából 200 ellen akkor miről is beszélünk? Gyávaság ha a harcot keresem igazatok van gyáva vagyok de attól hogy itt engem kritizáltok nem lesztek nagyobb játékosok. :)

Ez egy vélemény volt arról, hogy milyen az a tag, aki kiáll a klánja mellől és átáll az ellenséghez, mert azok esetleg befenyegették egy levélben.. ha magadra ismertél volna, akkor az nem véletlen... amúgy rajtad kívül még vagy 10 tagnak írtak, hogy így meg úgy befoglalják ha nem állnak át. És nem kell itt a duma, hogy ezért meg azért álltál át... Vadvirággal való vitád meg a magánügyed, simán átmehettél volna egy másik magyar klánba is, mert kaptál meghívást. Miért nem oda mentél? Ott esetleg más színű lett volna a térkép, ha az volt a bajod egyáltalán.
 

DeletedUser17195

Vendég
Ez egy vélemény volt arról, hogy milyen az a tag, aki kiáll a klánja mellől és átáll az ellenséghez, mert azok esetleg befenyegették egy levélben.. ha magadra ismertél volna, akkor az nem véletlen... amúgy rajtad kívül még vagy 10 tagnak írtak, hogy így meg úgy befoglalják ha nem állnak át. És nem kell itt a duma, hogy ezért meg azért álltál át... Vadvirággal való vitád meg a magánügyed, simán átmehettél volna egy másik magyar klánba is, mert kaptál meghívást. Miért nem oda mentél? Ott esetleg más színű lett volna a térkép, ha az volt a bajod egyáltalán.


Csupán bennetek azt nem tudom megérteni soha, hogy nektek miért fáj az ha valaki nincs veletek. Volt egy klán és annyi. Váltottam! Nehéz megérteni, hogy jobban szeretek a magam feje után menni mint, hogy máshoz igazodni? Nehéz a saját magad játékával törődni? Ez a tipikus magyar mentalitás már nem azért. A magam részéről a témát zárom hisz teljesen felesleges ezt ragozni tovább. :) A klán miért nem másik magyar klánba menni? Pl. az egyik sz.ból a másikba? Nem értem a logikát. :)
 

DeletedUser

Vendég
Miért vagy ilyen buta Magyar ember????
Itt senki nem fenyegette meg,én kértem meg,hogy jöjjön át!
Játszon egy Stabil klánban!

Tényleg nincs türelmem,ilyen mással foglalkozó acc-okkal:(((
Tesa!
Ne a jelenbe gondolkodj!

Miben segítsek??Segítek,hogy megértsél:(((
 

DeletedUser17195

Vendég
A tények ott kezdődnek, hogy nem mondod az egészet csak kiragadod azt ami téged érint. Ez itt a probléma. Nem kezdesz el arról beszélni hogy állításod szerint aki elől van bottal farmol stb. Ez nem tetszett az egészben. Mint látod most jó úton haladok ahhoz hogy visszaadjam azt amit kaptam. De a top farmoló legtöbb falu semmit se ér megmondom neked miért.
Jelenlegi rekordok

A nap fosztogatója
Te fosztottad ki a legtöbb falut ebben a világban ma(6.316 falu)!
Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat!

A nap fosztogatója
Te szerezted fosztogatással a legtöbb nyersanyagot ebben a világban ma (6.792.259 nyersanyag) !
Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat!

A nap nagyhatalma
Te hódítottad meg a legtöbb falut ezen a világon ma (4 falu)!
Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat!

A nap támadója
Te győzted le a legtöbb egységet támadóként ebben a világban ma(12.685 egység)!
Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat!

Mert a mai nap így néz ki. Látod tudtam foglalni. Láss csodát még ütöttem is . Na és aztán hogy nyersit is hoztam az én hibám nem ?
Neked az a bajod ha nem te nyersz akkor már nem a játék a lényeg hanem csak a szájrázás aminek semmi de semmi értelme sincs. Nem egyszer elmagyaráztam neked cselekedj és csinálj valamit mert ez így semmit se ér jelen esetben amit te csinálsz. :)
 

DeletedUser17195

Vendég
Mikor írtam én olyat,hogy bottal farmol bár ki?:D
Hol írtam én ilyet?
Azt mondtam nem tisztességes játék.Mivel nem egy ember visz egy fiókot.
Lehet szabályos de attól messze nem tisztességes.
Ezek a jutalmak akkor érnek valamit ha a klánodért teszel is valamit abból a fene nagy farmolásodból foglalásodból és támadásodból.
Önös érdek miatt érted el.Mert kell a napi jutalom.
:D És nem egyedül játszol te sem.

Ennek örülök hogy jobban tudod a dolgaim mint én magam. :confused:
Önös érdek ? Mire gondolsz mond el mert szeretném olvasni :)
 

DeletedUser17195

Vendég
Mert szereted ha felnéznek rád.Neked mennyi napi jutalmad van stb.
Amikor már harcban álltunk és támadtunk neked akkor se az volt a fontos,hogy be szállj ha nem az volt a gondod,hogy nem sikerült megcsinálnod a napi jutalmat mert el vitték elöled. Ez is tény ott van fórumon nálunk.:D
Legalább akkor emelt fővel mondanád el az igazat valójában miért is mentél át.

Nem véletlen nem támadtam akkor már. Ennyi szöveg után rá lehetett volna jönni nem gondolod?:) Már akkor tudtam hogy váltani fogok mikor megláttam a nagy kavarodást.:)
 

DeletedUser

Vendég
Ildikó!

Aki a Bora-ba van és én vittem soha nem speedezett!
Ezért hagytam el a Magyarokat mert ők mindent használtak,csak,hogy könnyebb legyen nekik!Ezért szégyellem a fajtám!

Tehát véleményt ne mondj rólunk:(

Ne másba keresd a hibát,hanem játsz becsületesen!!!!

Megölhetnélek!
Te is tudod amit alattomosan tettél a játékban!
De én ember vagyok!
Én nem mutogatok!!!!!!!
 

DeletedUser17195

Vendég
Akkor ,hogy is van ez,hogy =VadVirág= vádaskodik?
Tudom,hogy tudtad.De nem csak akkor ha nem sokkal régebben tudtad már.
Néz inkább magadba mielőtt engem akarsz fekete báránynak le írni.


Magamba néztem és rájöttem nincsen hibám amiről tudnod kellene :))
A másik része meg tiszta hülyeség amiket irkálsz. Érdekes nem te írtad az első levelet miután kiléptem és taglaltad benne mennyire semmirekellő vagyok nem ?:) Nem te kezdted el a szart kavarni míg ott voltam. :) És nem másolják a mai napig nekem a fórumos hsz-eket ugyebár amibe említik hogy mennyire fogalmad sincs az egészről. :) Na de inkább menj a dolgodra és hagyj lógni.
 

DeletedUser17195

Vendég
Látom xx évesen sok fogalmad van a hasonlatokról :) Az meg hogy te mit gondolsz hányan visszük képzeld el 12-en vagyunk napi 2 óra mindenkinek így vagyunk folyamatosan fenn:)
 
Fent