Csevegő

DeletedUser

Vendég
Gondoltam megnyitom. Első kérdésem az lenne, hogy várhatón classic szerverek milyen gyakorisággal fognak indulni?
 

DeletedUser16027

Vendég
Engem az egészbe az zavar hogy az időpont az egész nyár a sok kis gyerek gép előtt fogja tölteni az életét. Ezzel az eggyel van a gondom. Amúgy jó ötlet kíváncsi vagyok a sikerére.
 

DeletedUser16820

Vendég
Had játszanak a fiatalok ! :)
Én sok sikert kívánok mindenkinek ,de nekem ez a szerver olyannak tűnik mint a nemzetközin a High Performance szerverek ! :) És azok nekem nagyon bejöttek . :) Remélem rendszeressé vállnak majd az indításaik ! :)
 

DeletedUser16246

Vendég
Gondoltam megnyitom. Első kérdésem az lenne, hogy várhatón classic szerverek milyen gyakorisággal fognak indulni?
[COLOR="#6363300"]
Sajnos ezt pontosan még nem tudjuk, de reményeink szerint folyamatosan, egymást követően fognak indulni.[/COLOR]
 

DeletedUser15106

Vendég
Én kimondottan örülök, hogy nyílik olyan szerver ahol nem a pénztárca vastagsága, hanem a tudás/tapasztalat/taktika a lényeg.
Nem mintha nem lenne itt is prémium, meg fiók és farmkezelő, viszont ezek csak a játékot könnyítik meg.

Köszönöm nagyon szépen a kiötlőnek :)
 

DeletedUser

Vendég
Engem az egészbe az zavar hogy az időpont az egész nyár a sok kis gyerek gép előtt fogja tölteni az életét. Ezzel az eggyel van a gondom. Amúgy jó ötlet kíváncsi vagyok a sikerére.


és az miért baj ha játszanak fiatalok is?
kell az utánpótlás :)

én is a fiatal generációt képviselem :D
 

DeletedUser16027

Vendég
és az miért baj ha játszanak fiatalok is?
kell az utánpótlás :)

én is a fiatal generációt képviselem :D

Nekem nem baj csak tudod a 10-15 éves generáció a gép előtt fog possadni és nem fog eljutni legalább egyszer se a strandra :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Nekem nem baj csak tudod a 10-15 éves generáció a gép előtt fog possadni és nem fog eljutni legalább egyszer se a strandra :)
Énis fiatal vagyok (Igaz nem 10-15 éves ,hanem 'kicsit" több :D ) De attól a családi programok , a barátokkal egy bulizás ,vagy egyéb programon simán részt veszek ,mert tudom melyik a fontos ! :) Remélem azért látszik majd a fiatalabbakon is majd ,hogy megfogja a nap kicsit attól még ,hogy játszanak ! :D
 

DeletedUser15525

Vendég
http://huc1.klanhaboru.hu/guest.php?screen=info_ally&id=132

Névlopó vesztesek.
Az MHC nem indul ezen a világon.

Nem baj. Azért kinyírjuk őket, és büszkélkedünk velük:)


Engem az egészbe az zavar hogy az időpont az egész nyár a sok kis gyerek gép előtt fogja tölteni az életét. Ezzel az eggyel van a gondom. Amúgy jó ötlet kíváncsi vagyok a sikerére.

Gondlom anyuci nem engedi, hogy éjjel 2-kor fent legyenek :)
 

DeletedUser15106

Vendég
Ezen a dolgon, hogy olyan klánok vannak már jelen, aminek semmi köze a valódi csapathoz, nem kell meglepődni.
Csak azért csinálják, hogy hátha azért mert a neve híres, így többen fognak csatlakozni. Viszont akinek egy csöppnyi esze is van csak a taglistába kell belessen, és máris mindent elárul magáról a klán.
Viszont megnyugtatok mindenkit, úgy is hamar feladják az ilyen játékosok/klánok, és főleg hogy csak 2 nap lesz a kezdő védelem... ehhh :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Ezen a dolgon, hogy olyan klánok vannak már jelen, aminek semmi köze a valódi csapathoz, nem kell meglepődni.
Csak azért csinálják, hogy hátha azért mert a neve híres, így többen fognak csatlakozni. Viszont akinek egy csöppnyi esze is van csak a taglistába kell belessen, és máris mindent elárul magáról a klán.
Viszont megnyugtatok mindenkit, úgy is hamar feladják az ilyen játékosok/klánok, és főleg hogy csak 2 nap lesz a kezdő védelem... ehhh :cool:

Az a bajom, hogy a csöppnyi ész nem mindenkinél van meg.
:D
 

DeletedUser15106

Vendég
Az már részletkérdés kérlek :D

Hidd el nekem tapasztaltabb játékosok úgy sem fognak ilyen utánzatokba menni, és előbb utóbb csak egy sors vár az ilyen klánra... eltűnnek a feledés homályába
112.gif


Amúgy figyelitek mekkora szervezkedések/szövetségkötések vannak, pedig még csak előregisztráció könyörgöm...
Még azt sem tudják, ki, hogy, mint,merre lesz a térképen, de már a szerver megnyerésén gondolkodnak :D.


8695964086_ed8e1082b4_m.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17085

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem hogy testvérklánok, szövetségesek, egy helyre lesznek téve a térképen, mint a klán tagjai, vagy nem?
 

DeletedUser17085

Vendég
Nekem nem baj csak tudod a 10-15 éves generáció a gép előtt fog possadni és nem fog eljutni legalább egyszer se a strandra :)

14 vagyok és a strandon gépezek!! :))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16820

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem hogy testvérklánok, szövetségesek, egy helyre lesznek téve a térképen, mint a klán tagjai, vagy nem?

Szerintem nem ! :) Max ha meghív mindenki mindenkit ! Hisz a játék nem figyeli a neveket a klánoknál ,hogy-hogyan is rendezze el a térképet .
 

DeletedUser17085

Vendég
A meghívóknál ezt írja.: Jelenleg egy klán tagja vagy, így a klántársaiddal együtt kezdesz, függetlenül attól, hogy melyik meghívót fogadtad el.

Így, gondolom a szövetséget nem veszi figyelembe!
 
Fent