Csevegő

DeletedUser

Vendég
ÉRdekes kis szerver ez.
A célközönség egyértelmű, a fiatalok, nyári szünet.
GYöztes klán tagjai 20an kapnak 300PP-t. A top1 és a LEtes top1 kap +300-300PP-t.
Nézzünk utánna a tényeknek. 2 hónapig tart. Aki hosszabb távon játszott, tudja esélyed sincs elvinni a Top1let címet a Top1 helyezéssel. Miért? Aki a letet gyüjti rengeteg nyersanyagot elpazarol. Ezáltal nemfogja tudni tartani a lépést a Top1el.
Egyszóval a nyeremény, 2 embernek 600-600PP, de ezis csak akkor ha a Top1 klánba vagy. A maradék 18nak meg jut 300.
Ezt úgy vezettem fel, mintha minden a legjobbak szerint alakul. De nézzünk a ti kiadásotokat. 2 hó az 2*200 prémiumfiok+2*30 farmkezelő.
Ahhoz hogy visszajöjjön az ára top1 nek kell lenned ranglistán, vagy top1nek letbe.
Mivel ez 2 hóig tart, akin az elején egyszer is kifognak, lelassítanak egyből benyomja a delete-t, vagyis igazán nagy harcokra ne számítsatok, hanem inkább barbárosodásra.
Jóötlet ez a Classic most nyáron, mert a nyári szünet miatt tudják tolni a gyerekek. De a Classic 2,3on kifog majd játszani? Szept-Okt körül?
Nagyobb klánok nemfognak rajta indulni szervezetten, mert ők nem napi 24be játszanak, hanem diplomáciáznak....

Utobbi időbe átgondoltam a Kh stratégiáját. Anno azvolt hogy tartsanak minnél több embert játszanak, harcoljanak, és költsék a havi 200pp-t prémiumra.
Manapság az a helyzet, játszanak szerónként max 2-300an, de ők többet költenek mint az 1000 játékos anno.
Miért? 200ppprémium+200pp fiokkezelő+30 farm.
Ezenkivül az elején rengeteg felezés meg hasonlóak.
Ezért éri meg újabb szervereket inditani. A szeró elején rengetegen "pazarolnak" felezésre pp-t, mertkülönben kicsordul. Megha nincs jó farm, berakják a +20 %nyersanyagtermelést.

Miről is fog szólni ez a Classic?
Aki a Top1 címre hajt annak arról hogy minimális veszteséggel foglalja a nagyfalvakat(akár 3-4 fiokot előre beregeltetve, vagy megkérve havert hogy huzza a falvát neki), +napi 24be farmolás, hogy minnél több nyersanyagja legyen.

Aki a top1 let-re hajt, remélem az ilyen top1 ranglistásokra fognak vadászni, ütni őket, hogy háráltassák, ezenkivül az igazi nagy Letet ellenük lehet szerezni.

Végezetül annak aki elindult rajta, kívánom hogy egyszer a napi24 kh mellett azért jusson le a strandra is:)


Hey bro, you re sayin that we shouldn't play because only the Top1 gets the diserved PPs?
Men this is a game we play it for fun, not to win PPs.

If you guys want to win PPs then get lost, because for that you will need top1~3 and those are reserved ;)
Have fun
 

DeletedUser10079

Vendég
If somebody playing just for PPs,then there are speed servers.

Anyway,yes, he said that,and top ranks are doesn't reserved for anybody,u just need to play better than now.;)
 

DeletedUser12405

Vendég
Szerintetek megvan a 30 fő a portugál klán 12 fiókja mögött? Ezmiezmár? :)
 

DeletedUser

Vendég
Legyenek 40-en!

Jöttek,láttak,majd távoznak!
Visszább olvastam,hogy valaki akár 200 falunál sem használ Pf-et!
Azért picit fársztó az mikor egyessével kell végig menni a falukon,épületek,katonák,veretések....
Vagy épp szét csaptak vagy 40 falut...épület betétel csak kettő lehet,se fal se tanya.Akkor bizony meg lehet teriteni a gépelőtt a reggelit,ebédet,vacsorát!Vagy ha épp te támadsz!Az már őrület lehet,már csak megtalálni melyik is a támadó falu?Vagy épp van benne valami?
Ezt a játékot akár hobbinak is nevezhetnénk!
Van olyan hobbi ami nem jár költségekkel?Talán a jóga.

Egy hónapra 200-230pp??? 3-4 forintjával?
Kb 3-4 gombóc fagylalt ára!

Még jó,hogy nem szeretem a fagyit:))
 

DeletedUser17017

Vendég
HÁHÁHÁ

Hát ez jó volt :- ))
Roki megmondtad a frankót.
 

DeletedUser

Vendég
kisgonoszka. vannak olyan játékosok, akik aktívak, és szeretnek játszani, viszont azt már nem tehetik meg, hogy 5.000 FT-s nagyságban vásároljanak pp-t.

Mivel sok a fiatal játékos, akiknek még bank kártyájuk sincsen, ezért ők telón keresztül a farm kezelőn kívül másra nem fognak költeni. Vagy ha meg nem fűzik anyucit, de hát nem mindenkinek vannak megértő szülei a játékokkal szemben.
 

DeletedUser

Vendég
Legyenek 40-en!

Jöttek,láttak,majd távoznak!
Visszább olvastam,hogy valaki akár 200 falunál sem használ Pf-et!
Azért picit fársztó az mikor egyessével kell végig menni a falukon,épületek,katonák,veretések....
Vagy épp szét csaptak vagy 40 falut...épület betétel csak kettő lehet,se fal se tanya.Akkor bizony meg lehet teriteni a gépelőtt a reggelit,ebédet,vacsorát!Vagy ha épp te támadsz!Az már őrület lehet,már csak megtalálni melyik is a támadó falu?Vagy épp van benne valami?
Ezt a játékot akár hobbinak is nevezhetnénk!
Van olyan hobbi ami nem jár költségekkel?Talán a jóga.

Egy hónapra 200-230pp??? 3-4 forintjával?
Kb 3-4 gombóc fagylalt ára!

Még jó,hogy nem szeretem a fagyit:))

Nos drága kisgonoszka, tudod milyen csúnya gonosz világban élünk, azt képzeld el hogy nekem soha sincs egy rohadt Ft-om sem :) és szó szerint nincs, jelenleg van egy 1000-esem az is egy hónapja, mert gyűjtök :) De amint találok melót vagy felvesznek erre a nyavajás tanolyamra akkor lesz valamennyi, de képzeld még úgy sem lesz szabad 100 Ft-om a szórakozásra :) Tudom ezt hívják szopásnak, de igen rendes világba 200 faluig vittem, és képzeld lekatáztak 40.et akkor egyesével végig építettem őket és nem haltam bele, ha támadtak akkor itt ültem mert a játékhoz tartozott, és a fórumon mindent jegyzeteltem magamnak a védelmis topicban, tudod azt lehet szerkeszteni. És akkor most én mondom hogy annak azok a noob looser analfabéták akik nem tudnak 100-200 falut megjegyezni, én a 100-200 falumból felének utam hogy mi, támadó vagy védő, mert azokat használtam és néztem minden nap többször és így meg maradt, meg van a kis füzetecske lehet jegyzetelni, nekem ez is a játékhoz tartozott, nem csak abból állt hogy támadsz meg védesz nem 10 percből, ezért volt jó. most ide ülök 2percre és elintézek két kattal mindent, most akkor játszok vagy nem játszok... és ez így volt akkor mindenkinél.

A Classikra rá térve, tapasztalom hogy kb. velem egyszerre kezdő tagnak van vagy 3000 bárdosa meg 2300 k.lovasa, és 2900 pontos faluja, én ennyi idő alatt 480 pontos falut tudtam összerakni és 270 bárdost meg 83 k.lovat, és még mielőtt kritizálnál hogy kezdő vagyok, 4-5 éve játszom és régen én szedtem szét a szomszédaim, mert több türelmem és energiám volt a játékhoz mint nekik, most meg veszik a játékot és ennyire el tolták a csórók és a nem csórók között a határt. Szóval így már egy rakás KAKI, nincs benne élvezet számomra.

Valaki nem rég felvetette hogy régen kint volt hogy mennyien játszák az oldalt, de mára már nincs kint, mondván hogy kegyetlen lecsökkent a játékos rétek. Talán igaz, sőt! Most nem tudom minek köszönhető ez a sok új pénzért vásárolható elem bevezetése de teljesen elcseszett mindent. És nem csak én gondolom így hanem azok akik classik-ra jöttek mondván hogy végre, egy világ ahol nem a pénz számít, a lópikulát nem, a lassú világokon az építési idő felezgetés éri meg, itt meg a farm kezelő mert nyersi annyi mint a rossebb csak hogy pl én is napi 4-5x farmoltam de akkor sem találta semmit mert a farmkezelős tróger egyfolytában hordja a sz*rt mert neki csak 2 katt...

A klánháborúnak köszönöm ezt a világot, szép próbálkozás volt, de kevés. Tudjátok én úgy vagyok vele hogy először meg kell hogy fogjon aztán még fizetek is érte, de ez már így kapásból megutáltatja magát velem, pedig a játék előre haladtával én is össze kuporgatnék kis pénzt pf-re meg erre arra, de ezek után, minek? Ha már a kezdésnél hetes hátrányokba kerülök, felesleges vele sz*pnom.

Szóljatok ha lesz olyan világ ahol csak az alap pf-van ami anno v2 volt, majd szóljatok ha régi normális világok lesznek és nem ezek az elfuserált fél karú rablók. Oldjátok meg a reklámokkal a bevételt régen kettő meg három is volt. travianosok fórumán láttam múltkor egy írást erről, ha megtalálom bemásolom.

Van aki eddig vette a pf-et meg mindent ami kell, de sokan közülük is azt mondják hogy ez már sok és rossz...

Noén így búcsuzok is, sziasztok és minden jót.

Üdv.: Tücsi.
 

DeletedUser

Vendég
Téged honnan szalajtottak ember...?


A Classikra rá térve, tapasztalom hogy kb. velem egyszerre kezdő tagnak van vagy 3000 bárdosa meg 2300 k.lovasa, és 2900 pontos faluja, én ennyi idő alatt 480 pontos falut tudtam összerakni és 270 bárdost meg 83 k.lovat, és még mielőtt kritizálnál hogy kezdő vagyok, 4-5 éve játszom és régen én szedtem szét a szomszédaim, mert több türelmem és energiám volt a játékhoz mint nekik, most meg veszik a játékot és ennyire el tolták a csórók és a nem csórók között a határt. Szóval így már egy rakás KAKI, nincs benne élvezet számomra.


Jújj jól megveszik mások a játékot azzal a fránya farmkezelővel classicon...
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
[spoil]
Nos drága kisgonoszka, tudod milyen csúnya gonosz világban élünk, azt képzeld el hogy nekem soha sincs egy rohadt Ft-om sem :) és szó szerint nincs, jelenleg van egy 1000-esem az is egy hónapja, mert gyűjtök :) De amint találok melót vagy felvesznek erre a nyavajás tanolyamra akkor lesz valamennyi, de képzeld még úgy sem lesz szabad 100 Ft-om a szórakozásra :) Tudom ezt hívják szopásnak, de igen rendes világba 200 faluig vittem, és képzeld lekatáztak 40.et akkor egyesével végig építettem őket és nem haltam bele, ha támadtak akkor itt ültem mert a játékhoz tartozott, és a fórumon mindent jegyzeteltem magamnak a védelmis topicban, tudod azt lehet szerkeszteni. És akkor most én mondom hogy annak azok a noob looser analfabéták akik nem tudnak 100-200 falut megjegyezni, én a 100-200 falumból felének utam hogy mi, támadó vagy védő, mert azokat használtam és néztem minden nap többször és így meg maradt, meg van a kis füzetecske lehet jegyzetelni, nekem ez is a játékhoz tartozott, nem csak abból állt hogy támadsz meg védesz nem 10 percből, ezért volt jó. most ide ülök 2percre és elintézek két kattal mindent, most akkor játszok vagy nem játszok... és ez így volt akkor mindenkinél.

A Classikra rá térve, tapasztalom hogy kb. velem egyszerre kezdő tagnak van vagy 3000 bárdosa meg 2300 k.lovasa, és 2900 pontos faluja, én ennyi idő alatt 480 pontos falut tudtam összerakni és 270 bárdost meg 83 k.lovat, és még mielőtt kritizálnál hogy kezdő vagyok, 4-5 éve játszom és régen én szedtem szét a szomszédaim, mert több türelmem és energiám volt a játékhoz mint nekik, most meg veszik a játékot és ennyire el tolták a csórók és a nem csórók között a határt. Szóval így már egy rakás KAKI, nincs benne élvezet számomra.

Valaki nem rég felvetette hogy régen kint volt hogy mennyien játszák az oldalt, de mára már nincs kint, mondván hogy kegyetlen lecsökkent a játékos rétek. Talán igaz, sőt! Most nem tudom minek köszönhető ez a sok új pénzért vásárolható elem bevezetése de teljesen elcseszett mindent. És nem csak én gondolom így hanem azok akik classik-ra jöttek mondván hogy végre, egy világ ahol nem a pénz számít, a lópikulát nem, a lassú világokon az építési idő felezgetés éri meg, itt meg a farm kezelő mert nyersi annyi mint a rossebb csak hogy pl én is napi 4-5x farmoltam de akkor sem találta semmit mert a farmkezelős tróger egyfolytában hordja a sz*rt mert neki csak 2 katt...

A klánháborúnak köszönöm ezt a világot, szép próbálkozás volt, de kevés. Tudjátok én úgy vagyok vele hogy először meg kell hogy fogjon aztán még fizetek is érte, de ez már így kapásból megutáltatja magát velem, pedig a játék előre haladtával én is össze kuporgatnék kis pénzt pf-re meg erre arra, de ezek után, minek? Ha már a kezdésnél hetes hátrányokba kerülök, felesleges vele sz*pnom.

Szóljatok ha lesz olyan világ ahol csak az alap pf-van ami anno v2 volt, majd szóljatok ha régi normális világok lesznek és nem ezek az elfuserált fél karú rablók. Oldjátok meg a reklámokkal a bevételt régen kettő meg három is volt. travianosok fórumán láttam múltkor egy írást erről, ha megtalálom bemásolom.

Van aki eddig vette a pf-et meg mindent ami kell, de sokan közülük is azt mondják hogy ez már sok és rossz...

Noén így búcsuzok is, sziasztok és minden jót.

Üdv.: Tücsi.
[/spoil]

Ha tudnád mennyi PP-t "ölök" a játékba... Azt mind neked adom! Azt hiszem szomjan haltál 1 nap alatt
 

DeletedUser17017

Vendég
Nos drága kisgonoszka, tudod milyen csúnya gonosz világban élünk, azt képzeld el hogy nekem soha sincs egy rohadt Ft-om sem :) és szó szerint nincs, jelenleg van egy 1000-esem az is egy hónapja, mert gyűjtök :) De amint találok melót vagy felvesznek erre a nyavajás tanolyamra akkor lesz valamennyi, de képzeld még úgy sem lesz szabad 100 Ft-om a szórakozásra :) Tudom ezt hívják szopásnak, de igen rendes világba 200 faluig vittem, és képzeld lekatáztak 40.et akkor egyesével végig építettem őket és nem haltam bele, ha támadtak akkor itt ültem mert a játékhoz tartozott, és a fórumon mindent jegyzeteltem magamnak a védelmis topicban, tudod azt lehet szerkeszteni. És akkor most én mondom hogy annak azok a noob looser analfabéták akik nem tudnak 100-200 falut megjegyezni, én a 100-200 falumból felének utam hogy mi, támadó vagy védő, mert azokat használtam és néztem minden nap többször és így meg maradt, meg van a kis füzetecske lehet jegyzetelni, nekem ez is a játékhoz tartozott, nem csak abból állt hogy támadsz meg védesz nem 10 percből, ezért volt jó. most ide ülök 2percre és elintézek két kattal mindent, most akkor játszok vagy nem játszok... és ez így volt akkor mindenkinél..

Sziasztok !

Eme levél nyomdokán, én és a "támogatóink" úgy döntöttünk,hogy Segélyvonalat szeretnénk létrehozni a szegény nyomorult ,csóró és rászorult állampolgáraink számára,akik nem tudnak játszani ! ^^ LOL !

A "" Na nehogy már én ne játszhassak"" jeligére minden egyes fillért megköszönünk :D:D

Cím : Motorizált Koldus Bt. Kerekerdő közepe 72.

Bejáratnál kérjük óvatosan kopogni, mert az ajtó korhadt ,nehogy beszakadjon
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Engem meg Balázsnak hívnak, Örvendtem a bemutatkozásnak :- ))
 

DeletedUser17017

Vendég
Jelen esetben ez igaz,

Nálad meg minden esetben igaz.

Nekem sem megy túl jól,de mégsem ajvékolok itt ,magamat sajnáltatván.
basszus ha nincs valakinek pénze,az menjen el dolgozni , vállaljon nyári munkát,idénymunkát, egy nap mosogatóként 5000 pénz, azt hány havi KH-ra elég már az ?

ide jöttök fel sírni ,hogy így nem fussa meg úgy nem fussa.
Ki kérte hogy prémcsivel játszál ?

A másik hülyeség meg a következő : mi az hogy megvásárolni a játékot ? A seregképzést nem lehet pénzzel gyorsítani .
Ennyi blődséget csak egy amatőr tud összehordani, aki csak ajvékolni tud , azt mást nem.

Vagy játszol normális emberként, vagy menj el
Mások szeretnének játszani .

RinaldoRinaldini mondta:
A klánháborúnak köszönöm ezt a világot, szép próbálkozás volt, de kevés. Tudjátok én úgy vagyok vele hogy először meg kell hogy fogjon aztán még fizetek is érte, de ez már így kapásból megutáltatja magát velem, pedig a játék előre haladtával én is össze kuporgatnék kis pénzt pf-re meg erre arra, de ezek után, minek? Ha már a kezdésnél hetes hátrányokba kerülök, felesleges vele sz*pnom.

helyes.
menj el innen
Egy nyavajgóssal kevesebb .
Ha már a kezdésnél hátrányokba kerűlsz akkor egész egyszerűen nem érdekel a játék ,mert nem játszol úgy ahogy azt kéne.
Nincs mit ezen ragozni.
Itt tudsz lenni napi 1 órát azt mit vársz el ettől ?
Ez egy on-line társasjáték ha eddig nem tűnt volna fel.
Sipirc legózni
Legalább csak azok maradnak akik szeretik ezt a játékot nem csak magukat sajnáltatják.
Szevasz
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Uraim, csigalom és nyugavér...Hangnem és a sértegetés egy szint alatt maradjon azért... Köszi!

 

DeletedUser

Vendég
Mit nem lehet megvenni? Ember , mindent meg lehet, a pénzed nem konkrétan a seregre megy, hanem az egész játékra! Tudom mér utál mindenki Drága Dárki, láttam v18-on volt hozzád kis szerencsém, de bőven elég is volt, amit láttam belőled meg itt a külsőn is, az jön le hogy mindenki szétver oda haza, és itt próbálsz flegma és bunkó lenni, itt akarsz kömény lenni.

És commando, még mindig többen vagyunk, akik azt köszönnék meg ha végre egy régi, normális szerver is indulna, ahol nem 1-es a sebesség és egy épület felezéssel fényévekkel eléd ugranak, és minden a régi lenne. Sokan vagyunk akik szeretnek megdolgozni azért amijük lesz vagy van, és nem csak rá rá nézni... azt megszerezni :)

Sopihe, nem arról van szó hogy mennyit ölnek bele hanem ha már ilyen akkor az mér kell ide? :D gyors szeró gajra vágják vele azt aki azért jött ide hátha ez nem lesz olyan mint a normális, ám ebben a melegben szomjan is lehet halni :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
RinaldoRinaldini: A mai játékosok közül kinek nincsen farmkezelője? Ha komolyan gondolod a játékot, akkor az egy alaptartozék. Ehhez a havi 30 pp egy semmi ahhoz képest, hogy mennyi fáradtságot takarít meg, arról meg nem más tehet, hogy valaki még ezt a minimumot sem tudja beszerezni. A prémium fiók és a fiók kezelő már tényleg csak arról szól, hogy a fapados széked kárpitos legyen, a felezés meg a többlet nyersi arra, hogy legyen mire költened, de könyörgöm... egy farmkezelőt hibáztatsz azért, mert nem megy jól a classic?
 

DeletedUser17017

Vendég
Rinaldo.

Az a baj ezzel a világgal hogy felfokozott a düh, az ingerküszöb meg alacsony :- ))
MIről is beszélek ?

Szóval .
Megműtöttek ?
Hát részvétem ,de tényleg .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Fiatalok, én értem hogy meleg van és a tűrőképességnek lőttek, de ha nem hagyjátok abba, akkor kénytelen leszek rendet tenni.
Mindenkinek megvan a maga véleménye az élet nagy kérdéseiről meg a játékról, nem kötelező egyet értenetek, de a felnőtt emberhez méltó emberi hangnem itt elvárt, még tőletek is.

Ha nem megy, nem tudjátok betartani, akkor javaslom a számítógép kikapcsolása>>hűtő>>sör vagy számítógép kikapcsolása>>fürdő>>hideg víz lehetőségek megvalósítását.

További kellemes napot!
 
Fent