Csevegő

DeletedUser16246

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem hogy testvérklánok, szövetségesek, egy helyre lesznek téve a térképen, mint a klán tagjai, vagy nem?
[COLOR="#6363300"]
A rendszer a térkép generálásakor a diplomáciát nem veszi figyelembe.
[/COLOR]
 

DeletedUser16820

Vendég
Egyvalami érdekelne még engem ! Milyen falura számítsunk ? Az normál szerverekhez hasonló kezdésre ,vagy esetleg N2,vagy N3-as falvak ?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A classic szerver falubeállításai nem hasonlítanak a speed szerveréhez.[/COLOR]
 

DeletedUser12069

Vendég
Sziasztok hát én is csinálok egy kis 4-5 fős klánocskát. Opaa Gangnam Style néven meg találtok ha akartok jelentkezni. Mondjuk nem mintha lenne felvétel de probálkozni lehet. :)))
 

DeletedUser16820

Vendég
Lassan elindul a játék ,de elötte mindenkinek sok sikert kívánok ,és jó játékot ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Én is örülök a szervernek bár ha jól láttam farmkezelő meg a fiókkezelő benne van, még sem olyan classik ez... De már sokkal jobb mint a többi szeró. A fiókkezelő nem tudom mire jó, de a farmkezelő nem kéne még és tuti lenne :D na de egy próbát megér ez a szeró, és lényegesen többet várok tőle mint a normálatlan világoktól :D
 

DeletedUser17017

Vendég
éjjeli bón nincs benne :)
És ha a díja olyan lenne mint a tavalyié , azon a nemzetközin, egy SAMSUNG Galaxy III-es akkor biza bele is vágnék.
EZ a 300 PP azonban önmagában nem motívál senkit semmire :- (

Sziasztok hát én is csinálok egy kis 4-5 fős klánocskát. Opaa Gangnam Style néven meg találtok ha akartok jelentkezni. Mondjuk nem mintha lenne felvétel de probálkozni lehet. :)))

Sok sikert a felvételhez :)
Leginkább ahhoz hogy ne csak rajongó játék kezdők keressenek fel Téged, hanem olyanok is akik tudnak játszani :D:D
Talán sikerűl olyat találni magad mellé....
 

DeletedUser17147

Vendég
Arányaiban még mindig jobb mint a rendes szerverek nyereménye. :)
Amúgy ha itt is annyian játszanának/vennének pp-t. Meg ha jól emlékszem ott nevezési díj is volt. Vagy nem?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Nagyon vártam már ezt a szervert és bevallom őszintén azt hittem legalább 5-6000 játékos csatlakozik és nevesebb klánok is lesznek. Ilyen szempontból nekem ez eddig csalódás, de örülök hogy itt érvényesülhetnek a szegények :)
 

DeletedUser4544

Vendég
ÉRdekes kis szerver ez.
A célközönség egyértelmű, a fiatalok, nyári szünet.
GYöztes klán tagjai 20an kapnak 300PP-t. A top1 és a LEtes top1 kap +300-300PP-t.
Nézzünk utánna a tényeknek. 2 hónapig tart. Aki hosszabb távon játszott, tudja esélyed sincs elvinni a Top1let címet a Top1 helyezéssel. Miért? Aki a letet gyüjti rengeteg nyersanyagot elpazarol. Ezáltal nemfogja tudni tartani a lépést a Top1el.
Egyszóval a nyeremény, 2 embernek 600-600PP, de ezis csak akkor ha a Top1 klánba vagy. A maradék 18nak meg jut 300.
Ezt úgy vezettem fel, mintha minden a legjobbak szerint alakul. De nézzünk a ti kiadásotokat. 2 hó az 2*200 prémiumfiok+2*30 farmkezelő.
Ahhoz hogy visszajöjjön az ára top1 nek kell lenned ranglistán, vagy top1nek letbe.
Mivel ez 2 hóig tart, akin az elején egyszer is kifognak, lelassítanak egyből benyomja a delete-t, vagyis igazán nagy harcokra ne számítsatok, hanem inkább barbárosodásra.
Jóötlet ez a Classic most nyáron, mert a nyári szünet miatt tudják tolni a gyerekek. De a Classic 2,3on kifog majd játszani? Szept-Okt körül?
Nagyobb klánok nemfognak rajta indulni szervezetten, mert ők nem napi 24be játszanak, hanem diplomáciáznak....

Utobbi időbe átgondoltam a Kh stratégiáját. Anno azvolt hogy tartsanak minnél több embert játszanak, harcoljanak, és költsék a havi 200pp-t prémiumra.
Manapság az a helyzet, játszanak szerónként max 2-300an, de ők többet költenek mint az 1000 játékos anno.
Miért? 200ppprémium+200pp fiokkezelő+30 farm.
Ezenkivül az elején rengeteg felezés meg hasonlóak.
Ezért éri meg újabb szervereket inditani. A szeró elején rengetegen "pazarolnak" felezésre pp-t, mertkülönben kicsordul. Megha nincs jó farm, berakják a +20 %nyersanyagtermelést.

Miről is fog szólni ez a Classic?
Aki a Top1 címre hajt annak arról hogy minimális veszteséggel foglalja a nagyfalvakat(akár 3-4 fiokot előre beregeltetve, vagy megkérve havert hogy huzza a falvát neki), +napi 24be farmolás, hogy minnél több nyersanyagja legyen.

Aki a top1 let-re hajt, remélem az ilyen top1 ranglistásokra fognak vadászni, ütni őket, hogy háráltassák, ezenkivül az igazi nagy Letet ellenük lehet szerezni.

Végezetül annak aki elindult rajta, kívánom hogy egyszer a napi24 kh mellett azért jusson le a strandra is:)
 

DeletedUser16820

Vendég
Sophie nagyon jól haladtok ! :) Úgylátom nektek lesz valaki majd a kihívótok a győzelemért ! :) Remélem mi leszünk azok ,de mindenkinek sok sikert kívánok !! :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Miezmár ? :D Ki lettem szólva ,hogy magyar szerveren magyar nyelven kezdeményezek párbeszédet ! :D És még a fordítós portugálomat is kiszólta a srác :D
De legalább angolul megértettem amit makog nekem :D Hát ez egy nemzetközi Classic-nak tűnik lassan nekem :D
 

DeletedUser17147

Vendég
Jönnek a győzelem reményében, mert azt hiszik ha itt elsőnek van classic akkor senki sem tudja a dolgát.
 

DeletedUser

Vendég
Vigyori, mi van ha nem számolsz annyi pp-vel a classik-ra? :D

200 faluig simán bírom pp nélkül és nem hiszem hogy többre lesz majd szükségem xDD persze nekem nem a top egy a célom és a pp hanem a játék minimális csalással(felezgetés meg a többi bromság) a pp-vel meg igazából nem tudnék mit kezdeni mert nem fogok normál világba játszani többet, ha csak nem lesz olyan mint régen, sima prémium fiók és kész, mindenféle scriptelés meg farmkezelő meg minden fene nélkül :D na egy olyan világon rajtolnék, de addig megmarad ez :D
 

DeletedUser17147

Vendég
Szerintem azért jók azok a scriptek. Sok kattintgatástól mentenek meg. És nem gépelőversenyre érkeztem, hogy azon múljon valami, hogy milyen gyorsan okézok.
 

DeletedUser

Vendég
vigyori hozza a szokásost, fejben le is játszotta, beszedte a nyereséget, megmondta ki mennyit költ, ki aki LET-es lesz, ki lesz top1. Indulhat a következő, kinek van kedve már ezen indulni.
Örülök, hogy ilyen jó játékosok közt lehetek a magyar szervereken, bár megvallom néha féltem őket, meg ne próbálják már a vízen járást is.

Egyesek honnan tudhatnak ennyit? Félelmetes, zseniális. Dr.vigyori :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem azért jók azok a scriptek. Sok kattintgatástól mentenek meg. És nem gépelőversenyre érkeztem, hogy azon múljon valami, hogy milyen gyorsan okézok.

Régen ez volt a játék egyik lényege, így lehettél ügyesebb másoknál, nem ültem itt egész nap régen se de a Top 1000-be lazán bent voltam, most már nem kell ügyesebbnek lennek csak többet fizetned, de hála égnek nem a Classik-on :b :DD
 

DeletedUser17017

Vendég
[SPOIL]ÉRdekes kis szerver ez.
A célközönség egyértelmű, a fiatalok, nyári szünet.
GYöztes klán tagjai 20an kapnak 300PP-t. A top1 és a LEtes top1 kap +300-300PP-t.
Nézzünk utánna a tényeknek. 2 hónapig tart. Aki hosszabb távon játszott, tudja esélyed sincs elvinni a Top1let címet a Top1 helyezéssel. Miért? Aki a letet gyüjti rengeteg nyersanyagot elpazarol. Ezáltal nemfogja tudni tartani a lépést a Top1el.
Egyszóval a nyeremény, 2 embernek 600-600PP, de ezis csak akkor ha a Top1 klánba vagy. A maradék 18nak meg jut 300.
Ezt úgy vezettem fel, mintha minden a legjobbak szerint alakul. De nézzünk a ti kiadásotokat. 2 hó az 2*200 prémiumfiok+2*30 farmkezelő.
Ahhoz hogy visszajöjjön az ára top1 nek kell lenned ranglistán, vagy top1nek letbe.
Mivel ez 2 hóig tart, akin az elején egyszer is kifognak, lelassítanak egyből benyomja a delete-t, vagyis igazán nagy harcokra ne számítsatok, hanem inkább barbárosodásra.
Jóötlet ez a Classic most nyáron, mert a nyári szünet miatt tudják tolni a gyerekek. De a Classic 2,3on kifog majd játszani? Szept-Okt körül?
Nagyobb klánok nemfognak rajta indulni szervezetten, mert ők nem napi 24be játszanak, hanem diplomáciáznak....

Utobbi időbe átgondoltam a Kh stratégiáját. Anno azvolt hogy tartsanak minnél több embert játszanak, harcoljanak, és költsék a havi 200pp-t prémiumra.
Manapság az a helyzet, játszanak szerónként max 2-300an, de ők többet költenek mint az 1000 játékos anno.
Miért? 200ppprémium+200pp fiokkezelő+30 farm.
Ezenkivül az elején rengeteg felezés meg hasonlóak.
Ezért éri meg újabb szervereket inditani. A szeró elején rengetegen "pazarolnak" felezésre pp-t, mertkülönben kicsordul. Megha nincs jó farm, berakják a +20 %nyersanyagtermelést.

Miről is fog szólni ez a Classic?
Aki a Top1 címre hajt annak arról hogy minimális veszteséggel foglalja a nagyfalvakat(akár 3-4 fiokot előre beregeltetve, vagy megkérve havert hogy huzza a falvát neki), +napi 24be farmolás, hogy minnél több nyersanyagja legyen.

Aki a top1 let-re hajt, remélem az ilyen top1 ranglistásokra fognak vadászni, ütni őket, hogy háráltassák, ezenkivül az igazi nagy Letet ellenük lehet szerezni.

Végezetül annak aki elindult rajta, kívánom hogy egyszer a napi24 kh mellett azért jusson le a strandra is:)[/SPOIL]

Jaj ,hát nem is azért játszanak az emberek ezzel a játékkal ,hogy hatalmas hasznot hajtanak be :D
A Classic-ra már a neve miatt is jelentkeztek sokan .
A véleményeket majd később.
Gondolom akik nem tudják mit keresnek,csak beletenyerelnek világokba,és a második héten már otthagyják,azoknak ez sem fog tetszeni.
vigyori mondanivalója pedig egy mondatba leegyszerűsíthető :
"300 PP-ért azért nem éri meg jtszani,mert a kéthavi játékod már önmagában 2x200 PP szóval....""
 
Fent