Csevegő

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kezdjük a scriptekkel,vagy bot-okkal!
Én egy Paraszt ember vagyok..képtelen vagyok mind kezelni mind telepíteni!
Rebornfreee.. azt se tudja mi az a szem3...főleg úgy hogy egy asztalosnál melózik reggeltől estig.
Én hallottam róla!Azt is,hogy a CNC csinálgatja ezeket.
Állítólag jól is müködnek,sőt a szupport se látja.De ez kizárólag a szerver elején mükődhet!
Én ezeken nevetek....igaz bosszant,de tudom,hogy az éjszakázásom gyümölcsözni fog!

Mégegyszer elmondom!!!!Én kapát..meg kaszát használok a munkához,nem más könnyités féleségeket!
Ha ezt kell,és bizonyítsam...bkinek oda dobom a fiókom!
Én egy játékon nem fogom eldobni a becsületem!
Nem úgy a CNN-es tagok vagy akár az MHC vagy spártás...acc-ok!

A CNN itt atom leszerepelt!
Mivel a Portugálok sorba kérdőjelezgették a top játékosokat(jelentették)...Sorba felakadtak azok:(
TWGO(V20-Szere) is repült...igaz azt tudtam,hogy a Magyar KH legnagyobb nem egyenes játékosa:(((
De repültek ott sorba a CNN-esek Damástól,cseregaléig,ami nem is volt meglepi esetleg pár sárgarépa eszü játékosnak..
Hozzáteszem az egykori MHC vagy spárta se aranyangyal.
Persze mindegyik klánban voltak kivételek.

Miért jó egy script????Vagy bmi????

Mondja el nekem vki!!!!

Nincs attól szebb mikor reggel felkelek és egy forró kávé vagy cigi mellett neki állok farmolni,játszani.
Én nem türtem a nagyarcokat az MHC-ban sem...elítéltek...
Majd monti mikor elhagytam őket annyit mondott Roki nélkül nem klán a klán!!!!
Feloszlatta!Egy atom nyerő klánt.Ha vkit tisztelt az ellen az én voltam!!!!Mert Én is mindent megtettem az emberségért..

Mégegyszer elmondom!Én mindent kétkezi munkával értem el a Magyar KH-ban.Engem is megaláztak,kinevettek,nem vettek emberszámba,de megfogadtam a v5-ön mikor a szupport a spárta tagja volt,hogy harcolok a Magyar KH tisztaságáért,én pedig a legjobb leszek!!!!
Gyermekim ne lássam többet,ha egy scriptet is használtam:(

http://www.youtube.com/watch?v=lzeNBRbWXpI
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15351

Vendég
Hát én én vagyok..:p aki nem hisz a mesékben, a 6:20-t meglekéstem, úgy hogy itt maradok hátha olvasni lehet még pár szép mesét az öreg Paraszt-tól...:D
 

DeletedUser16558

Vendég
Sziasztok!

Kezdjük a scriptekkel,vagy bot-okkal!
Én egy Paraszt ember vagyok..képtelen vagyok mind kezelni mind telepíteni!
Rebornfreee.. azt se tudja mi az a szem3...főleg úgy hogy egy asztalosnál melózik reggeltől estig.
Én hallottam róla!Azt is,hogy a CNC csinálgatja ezeket.
Állítólag jól is müködnek,sőt a szupport se látja.De ez kizárólag a szerver elején mükődhet!
Én ezeken nevetek....igaz bosszant,de tudom,hogy az éjszakázásom gyümölcsözni fog!

Mégegyszer elmondom!!!!Én kapát..meg kaszát használok a munkához,nem más könnyités féleségeket!
Ha ezt kell,és bizonyítsam...bkinek oda dobom a fiókom!
Én egy játékon nem fogom eldobni a becsületem!
Nem úgy a CNN-es tagok vagy akár az MHC vagy spártás...acc-ok!

A CNN itt atom leszerepelt!
Mivel a Portugálok sorba kérdőjelezgették a top játékosokat(jelentették)...Sorba felakadtak azok:(
TWGO(V20-Szere) is repült...igaz azt tudtam,hogy a Magyar KH legnagyobb nem egyenes játékosa:(((
De repültek ott sorba a CNN-esek Damástól,cseregaléig,ami nem is volt meglepi esetleg pár sárgarépa eszü játékosnak..
Hozzáteszem az egykori MHC vagy spárta se aranyangyal.
Persze mindegyik klánban voltak kivételek.

Miért jó egy script????Vagy bmi????

Mondja el nekem vki!!!!

Nincs attól szebb mikor reggel felkelek és egy forró kávé vagy cigi mellett neki állok farmolni,játszani.
Én nem türtem a nagyarcokat az MHC-ban sem...elítéltek...
Majd monti mikor elhagytam őket annyit mondott Roki nélkül nem klán a klán!!!!
Feloszlatta!Egy atom nyerő klánt.Ha vkit tisztelt az ellen az én voltam!!!!Mert Én is mindent megtettem az emberségért..

Mégegyszer elmondom!Én mindent kétkezi munkával értem el a Magyar KH-ban.Engem is megaláztak,kinevettek,nem vettek emberszámba,de megfogadtam a v5-ön mikor a szupport a spárta tagja volt,hogy harcolok a Magyar KH tisztaságáért,én pedig a legjobb leszek!!!!
Gyermekim ne lássam többet,ha egy scriptet is használtam:(

http://www.youtube.com/watch?v=lzeNBRbWXpI

Voltak nagy nevek akik röpültek (ez részben az éjszakai bónusz hiányának köszönhető) ebben igazad van Roki de veled ellentétben ők fel merték vállalni a nevüket a Classic indulásakor!!!! Mikor még te megbújva vártad hogy is alakul számodra ez a világ igaz Kolompár Mózes?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
Voltak nagy nevek akik röpültek (ez részben az éjszakai bónusz hiányának köszönhető) ebben igazad van Roki de veled ellentétben ők fel merték vállalni a nevüket a Classic indulásakor!!!! Mikor még te megbújva vártad hogy is alakul számodra ez a világ igaz Kolompár Mózes?

Szerintem, ha nem tudod az előzményét ne köss bele (:)
Előre megvolt beszélve, hogy milyen neveken indulunk, csak páran már beregeltünk, és nem változtattunk nevet...
Nem csak ő jött ilyen értelmes névvel, ha megnézed az első klánjának taglistáját! :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Jaj annyit tudok nevetni rokin.
Megint kezdi ezt a supportos poénkodását.
Tudod mit gondolok rólad meg sokan mások? Leírom. Nem tisztelünk és becsülünk egyáltalán. Ezt te csak szeretnéd magadnak bebeszélni.
Nézzük a tényeket. V20on jöttetek nagymellénnyel, hogy majd ti megállítjátok Sparta-t. Amivel annyit értél el, hogy kettérángattad a V18at. Miattad sorra leléptek a jobbnál jobb harcosok. V20on pár MHC-s Spartaba állt be, erre Respii is elkezdte bomlasztani belülről a társakat hogy nemhajlandó olyannal V18on játszani aki V20on meg spartai. Ahogy sorra leléptek a kicsinyes faxságaitok miatt, mostmegmár könyörögnétek hogy visszajöjjenek, de nem inkább tiis leléptetek és arra fogjátok a bomlást, hogy ti leléptek, miközbe azért bomlott az MHC mert ti nemtudtok a seggeteken maradni és 1 szeróra fokuszállni. Hatalmas egoval jöttetek V20ra hogy Spartat izekre szeditek, és már az elején éreztétek esélyetek sincs, ezért szokásotokhoz hiven megint elkezdtetek supportozni. Miközbe a Top1 játékosotokat az illegális scriptek miatt tiltották ki. De tudod mi a legnagyobb vicc? Saját klántársad tiltotta ki.
De veled is úgyenez a szitu. V18on folyamatosan gyilkoltad azt a klántársad aki előtted volt ranglistán. Pl Revenges.
Ha igazán nagy játékos lennél, nem Classicon speedhuszárokat kergetnél, hanem fognád a hatalmas egodat és visszahuznál V18ra és rendbeszednéd a MHC-t. De te inkább itt osztod az észt mekkora játékos vagy, miközbe normális ellenfelek ellen mindig felsültél.....
 

DeletedUser

Vendég
Miért van az hogy mindig olyan játékosokat szidnak az emberek, akik elértek valamit?
Mivel lesz valaki ettől több ha beszól pár sort lejáratja a másikat? kapsz érte 1.000.000 nyersit vagy mi?
Békén kellene hagyni vitát be kellene fejezni és foglalkozzatok a saját dolgotokkal.
Én igen is tisztelem azokat akik sikeresen benne vannak a topp 20-ba Hack használata nélkül.
Illetve nem tudom miért baj az ha (Paraszt) az ember Ha nem lennének Parasztok nem tudom mit ennél. Igen is keményen megdolgoznak mindenért amit ti a boltba megvesztek.
 

DeletedUser15351

Vendég
Jól szóltál vigyori ;)

Franciska te meg menjél inkább kapálni, legyen Kolompér a piacon:eek:, nehogy megszakadjon egyedül a mese mondó Paraszt..:) Hova lenne a kh ha a legnagyobB(Roki)-ja elveszne a mezőn:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Fenn maradni nem olyan könnyű mint hiszitek.
Előbb utóbb mindenki meg találja az ellenfelét, azért mert te nem tudod leverni nem kell irigynek lenni, Játszani tudni kell nem csak szeretni, élvezettel jól játszani nehéz dolog akinek sikerül tisztelni kell nem ocsmárolni.
Ez a baj az emberekkel lenézik a másikat mert kapál, csak ha az nem kapálna nem tudom mit ennél...
Ő meg műveli azt a földet amit te csak taposol, azt se tudod milyen is az valójában.
Kapálni nem szégyen, sőt mi több. Mehetsz te kondiba 10 évig is napi 5 órát akkor se lesz benned olyan bika mint a parasztba aki ás meg kapál fél nap. ő 2 év alatt elér olyan erőt amihez te soha se leszel a közelében. ugyan ez vonatkozik a játékra is.
 

DeletedUser15351

Vendég
Franciska te eltévedtél mint Piroska az erdőbe:D

Ki beszélt itt lenézésről, kapcsolj át mert úgy néz ki más csatornát nézel :D

Ja és képzeld a Parasztunk se kapálos paraszt, csak te látsz szántó földet, biztos napszúrást kaptál és már a déli bábok kergetnek.
 

DeletedUser15351

Vendég
Franciska Franciska a farkas egye meg a kis naiv szívecskéd..:D

Nem is tudom ki jött itt a szántó földimunkásokkal mikor még csak szó se esett róla, te meg jösz és elkezded a balgaságod, hogy szegény paraszt igy úgy amúgy, ajánlóm inkább kapát ragadj mint itt erőlködj, jobb lesz mindenkinek, és még enni valónk is lesz:p
 

DeletedUser15525

Vendég
Ez meg mi?
Felkérés a farm****-re? :)



Miért van az hogy mindig olyan játékosokat szidnak az emberek, akik elértek valamit?
Mivel lesz valaki ettől több ha beszól pár sort lejáratja a másikat? kapsz érte 1.000.000 nyersit vagy mi?
Békén kellene hagyni vitát be kellene fejezni és foglalkozzatok a saját dolgotokkal.
Én igen is tisztelem azokat akik sikeresen benne vannak a topp 20-ba Hack használata nélkül.
Illetve nem tudom miért baj az ha (Paraszt) az ember Ha nem lennének Parasztok nem tudom mit ennél. Igen is keményen megdolgoznak mindenért amit ti a boltba megvesztek.

Hogy-hogy mit ennék?
Nikecelt....
A halak is kapnak rá, akkor én miért ne? :)
Vagy esetleg fényevő lennék :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Amennyiben rövid időn belül nem vesz mást irányt a beszélgetés, kénytelen leszek lépni ellene.[/COLOR]
 

DeletedUser12405

Vendég
a Magyar KH legnagyobb nem egyenes játékosa
Illetve Nálatok még arról is szól hogy ki foglalja be a multis accokat és hogy kik használják sűrűbben CNCDani szem-eit és a többi illegális Támadás időzítő scriptet :D
Értem én, h kitiltás jár, ha valaki olyat ír, h "h*ye", vagy nem jó, ha offolunk, de a nonstop rágalmazás megengedett???
Vagy az én dolgom lenne magyarázkodni, h speciel nem tiltottak ki, töröltem az accom, vagy akiről beszéltek máshol a nick-emet említve, az nem is én voltam?


Roki, ahhoz képest, h pár hónapja milyen agilitással kiálltál asszem Bidám mellett, miután kitiltották, kicsit meredek rám írni, mikor profilszöveg-et leszámítva még sose voltam tiltva.

Vagy az annyira tiszta és egyenes dolog, h míg régebben kifejezetten a külföldiek ellen voltál, most a portugálok klánjában vagy, sőt rendbenlevőnek mondod, h állítólag random tiltogatnak itt embereket? Én is tilttattam már ki másokat, de rohadtul nem vagyok rá büszke..


A CNN itt atom leszerepelt!
Mi az, h a CNN leszerepelt? Eszünk ágában se volt itt indulni, páran betévedtünk abszolút céltalanul.


Amúgy ha a magyar KH-ról volt szó, akár játék akár sportról beszélünk, mindenhol az lett a népszerű, ahol a legjobbakat elismerik és valamilyen szinten meg is becsülik.. Itt legtöbbször mi megy? Dipózgatás össze-vissza, végigtoborzás, olvasztgatás, sunyítás, hazudozás, kémkedés, öribarizás és középkategóriások mellverése mindenfelé (abszolút nem a címzettre utalt:))... Quality! :)

Miattad sorra leléptek a jobbnál jobb harcosok. V20on pár MHC-s Spartaba állt be, erre Respii is elkezdte bomlasztani belülről a társakat hogy nemhajlandó olyannal V18on játszani aki V20on meg spartai.
Nem te voltál véletlenül, aki olyat írt v14en, h "egy spártai sose lesz MHC-s"?
Mondjuk annyiból igazad van, h ennek ellenére később elismerted asszem itt a fórumon, h vettél át MHC-s fiókot később, ugyanott. :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Blade mondta:
Szavazz a következő classic beállításaira!
Kérjük minden beállítás közül csupán egyet válassz. A szavazás villám jellegű, így holnap délután zárom.
A topicot nyitva hagyom, ha kérdés van valamely ponttal kapcsolatban, akkor ide tudjátok írni. Csupán a lényeges beállítások vannak itt felsorolva.

Melik topicot? :)
Ám 10-es szervernél milyen az egység sebessége?:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Sziasztok!

Kezdjük a scriptekkel,vagy bot-okkal!
Én egy Paraszt ember vagyok..képtelen vagyok mind kezelni mind telepíteni!
Rebornfreee.. azt se tudja mi az a szem3...főleg úgy hogy egy asztalosnál melózik reggeltől estig.
Én hallottam róla!Azt is,hogy a CNC csinálgatja ezeket.
Állítólag jól is müködnek,sőt a szupport se látja.De ez kizárólag a szerver elején mükődhet!
Én ezeken nevetek....igaz bosszant,de tudom,hogy az éjszakázásom gyümölcsözni fog!

Mégegyszer elmondom!!!!Én kapát..meg kaszát használok a munkához,nem más könnyités féleségeket!
Ha ezt kell,és bizonyítsam...bkinek oda dobom a fiókom!
Én egy játékon nem fogom eldobni a becsületem!
Nem úgy a CNN-es tagok vagy akár az MHC vagy spártás...acc-ok!

A CNN itt atom leszerepelt!
Mivel a Portugálok sorba kérdőjelezgették a top játékosokat(jelentették)...Sorba felakadtak azok:(
TWGO(V20-Szere) is repült...igaz azt tudtam,hogy a Magyar KH legnagyobb nem egyenes játékosa:(((
De repültek ott sorba a CNN-esek Damástól,cseregaléig,ami nem is volt meglepi esetleg pár sárgarépa eszü játékosnak..
Hozzáteszem az egykori MHC vagy spárta se aranyangyal.
Persze mindegyik klánban voltak kivételek.

Miért jó egy script????Vagy bmi????

Mondja el nekem vki!!!!

Nincs attól szebb mikor reggel felkelek és egy forró kávé vagy cigi mellett neki állok farmolni,játszani.
Én nem türtem a nagyarcokat az MHC-ban sem...elítéltek...
Majd monti mikor elhagytam őket annyit mondott Roki nélkül nem klán a klán!!!!
Feloszlatta!Egy atom nyerő klánt.Ha vkit tisztelt az ellen az én voltam!!!!Mert Én is mindent megtettem az emberségért..

Mégegyszer elmondom!Én mindent kétkezi munkával értem el a Magyar KH-ban.Engem is megaláztak,kinevettek,nem vettek emberszámba,de megfogadtam a v5-ön mikor a szupport a spárta tagja volt,hogy harcolok a Magyar KH tisztaságáért,én pedig a legjobb leszek!!!!
Gyermekim ne lássam többet,ha egy scriptet is használtam:(

http://www.youtube.com/watch?v=lzeNBRbWXpI

Ez most meglep.
Honnan tudod, hogy azok a scriptek hogyan működnek?:)
Elárulom, bereggeltem kíváncsi voltam arra a linkre, amit fentebb valaki belinkelt arra hivatkozva, hogy no lám csak xy neve ott van CNC Dani oldalán.
Megsúgom, reggelés nélkül nem láttam miről van szó.

Szóval bereggelsz az oldalra, de ahhoz, hogy egyáltalán valami leírást szerezz, szükséged van meghívóra egy ottani tagtól.
Anélkül ugyanis csak a fórumot látod. Itt le is álltam, láttam egy nagy nevet, és feltettem magamnak a kérdést:
Ennyire fontos az, hogy itt akár csalás árán is de azt bizonyítsuk, hogy én vagyok a legjobb?
Megvoltam a v15-n Top100-on belül stabilan mindenféle script nélkül, vagy csalás nélkül.
Elárulom, kemény volt.
Viszont büszke vagyok rá, hogy a csaló scriptesek, és a prémiumosok mellett (bár nem kellene Őket egy lapon említeni, hiszen a Prémium más tészta) ezt is tudtam produkálni.
Többé nem fogom, de tudom, hogy képes vagyok rá ;-)
Az meg marhára nem érdekel, hogy ki mennyire veri a mellét. Így könnyű. Olyan scriptel amihez nem kell PF.

És jut eszembe:
nemtudomkivagyok ki is?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16806

Vendég
Blade szerintem ezeket mind kéne törölni.

Egyrészt azért mert illegális scriptek felé írányulnak a dolgok, másrészt mivel így mégtöbb játékos megtudhassa hogyan tehet szert olyan illegális kiegészítőkre amiket Pf nélkül is használhat.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Amég nincs konkrét link az illegális scriptre, addig maradhat a hsz. Aki pedig minden áron csalni akar, az megszerzi valahonnan a hozzáférést ígyis-úgyis.
Viszont aki kitesz egy linket ilyen scriptre, azt én is azon nyomban kiteszem az oldalról, mivel az már tilos.[/COLOR]
 

DeletedUser15525

Vendég
[COLOR="#6363300"]Amég nincs konkrét link az illegális scriptre, addig maradhat a hsz. Aki pedig minden áron csalni akar, az megszerzi valahonnan a hozzáférést ígyis-úgyis.
Viszont aki kitesz egy linket ilyen scriptre, azt én is azon nyomban kiteszem az oldalról, mivel az már tilos.[/COLOR]

Valahol feljebb találsz elvileg, ha nem lett moderálva, hiszen én is így találtam rá arra az oldalra
 
Fent